Akşemsettin Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akşemsettin Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akşemsettin, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akşemsettin olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akşemsettin İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akşemsettin ve antika satıcıları Akşemsettin için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akşemsettin Antikacı

İstanbul, Akşemsettin antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akşemsettin) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akşemsettin Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akşemsettin Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akşemsettin Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akşemsettin Takvim Alan Antikacı, Akşemsettin Mangal Alan Antikacı, Akşemsettin Bindallı Alan Antikacı, Akşemsettin Müzik Seti Alan Antikacı, Akşemsettin Kama Alan Antikacı, Akşemsettin Kazan Alan Antikacı, Akşemsettin Kristal Alan Antikacı, Akşemsettin Kuran Alan Antikacı, Akşemsettin Kupa Alan Antikacı, Akşemsettin Ğügüm Alan Antikacı, Akşemsettin Arma Alan Antikacı, Akşemsettin Fıçı Alan Antikacı, Akşemsettin El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akşemsettin Efemera Alan Antikacı, Akşemsettin Hat Makası Alan Antikacı, Akşemsettin Silke Alan Antikacı, Akşemsettin Madalya Alan Antikacı.

Akşemsettin Tarak Alan Antikacı, Akşemsettin Harita Alan Antikacı, Akşemsettin Kandil Alan Antikacı, Akşemsettin Bez Alan Antikacı, Akşemsettin Porselen Alan Antikacı, Akşemsettin Müzik Aleti Alan Antikacı, Akşemsettin Takı Kutusu Alan Antikacı, Akşemsettin Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akşemsettin Resim Alan Antikacı, Akşemsettin İpek Halı Alan Antikacı, Akşemsettin Silah Alan Antikacı, Akşemsettin Kilim Alan Antikacı, Akşemsettin Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Kasetçalar Alan Antikacı, Akşemsettin Zarf Alan Antikacı.

Akşemsettin Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akşemsettin Yüzük Alan Antikacı, Akşemsettin Portre Alan Antikacı, Akşemsettin İran Halısı Alan Antikacı, Akşemsettin Askeri Malzeme Alanalar, Akşemsettin Baston Alan Antikacı, Akşemsettin Bileklik Alan Antikacı, Akşemsettin Sehpa Alan Antikacı, Akşemsettin Kamçı Alan Antikacı, Akşemsettin Hat Alan Antikacı, Akşemsettin Oyma Alan Antikacı, Akşemsettin Gümüşlük Alan Antikacı, Akşemsettin El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akşemsettin Kılıç Alan Antikacı, Akşemsettin Takı Alan Antikacı, Akşemsettin Cep Saati Alan Antikacı, Akşemsettin Dvd Alan Antikacı, Akşemsettin Komple Eşya Alan Antikacı, Akşemsettin Telefon Alan Antikacı, Akşemsettin Pipo Alan Antikacı, Akşemsettin Üç Etek Alan Antikacı, Akşemsettin Bilezik Alan Antikacı, Akşemsettin Bardak Alan Antikacı.

Akşemsettin Tablo Alan Antikacı, Akşemsettin 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Sefer Tası Alan Antikacı, Akşemsettin Dokuma Alan Antikacı, Akşemsettin Kalem Alan Antikacı, Akşemsettin Sürahi Alan Antikacı, Akşemsettin Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akşemsettin Gümüş Alan Antikacı, Akşemsettin Daktilo Alan Antikacı, Akşemsettin Pul Alan Antikacı, Akşemsettin Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akşemsettin Bıçak Alan Antikacı, Akşemsettin Kol Saati Alan Antikacı, Akşemsettin Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akşemsettin Rozet Alan Antikacı, Akşemsettin Gelinlik Alan Antikacı, Akşemsettin Çatal Alan Antikacı, Akşemsettin Kıyafet Alan Antikacı, Akşemsettin Duvar Saati Alan Antikacı, Akşemsettin Fes Alan Antikacı, Akşemsettin Küp Alan Antikacı, Akşemsettin Saçma Alan Antikacı.

Akşemsettin Hat Yazısı Alan Antikacı, Akşemsettin Ağaç Alan Antikacı, Akşemsettin Halı Alan Antikacı, Akşemsettin Günlük Alan Antikacı, Akşemsettin Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akşemsettin Masa Alan Antikacı, Akşemsettin Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akşemsettin Kitap Alan Antikacı, Akşemsettin Amfi Alan Antikacı, Akşemsettin Albüm Alan Antikacı, Akşemsettin Ahşap Alan Antikacı, Akşemsettin Gondol Alan Antikacı, Akşemsettin Çizgi Roman Alan Antikacı, Akşemsettin Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akşemsettin Pusula Alan Antikacı, Akşemsettin Gerdanlık Alan Antikacı, Akşemsettin Cezve Alan Antikacı, Akşemsettin Şerbetlik Alan Antikacı.

Akşemsettin Tuval Alan Antikacı, Akşemsettin Okka Alan Antikacı, Akşemsettin Fincan Alan Antikacı, Akşemsettin Cd Alan Antikacı, Akşemsettin Cam Alan Antikacı, Akşemsettin Çan Alan Antikacı, Akşemsettin Hoparlör Alan Antikacı, Akşemsettin Çiçek Alan Antikacı, Akşemsettin Retro Eşya Alan Antikacı, Akşemsettin Vazo Alan Antikacı, Akşemsettin Koltuk Alan Antikacı, Akşemsettin Şapka Alan Antikacı, Akşemsettin Bakır Eşya Alan Antikacı, Akşemsettin Kilit Alan Antikacı, Akşemsettin Biblo Alan Antikacı, Akşemsettin Saat Alan Antikacı, Akşemsettin Matara Alan Antikacı, Akşemsettin Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akşemsettin 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Nişan Alan Antikacı, Akşemsettin Seramik Alan Antikacı, Akşemsettin Minyatür Alan Antikacı, Akşemsettin Kase Alan Antikacı, Akşemsettin Tas Alan Antikacı, Akşemsettin Kavanoz Alan Antikacı, Akşemsettin 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akşemsettin El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akşemsettin Radyo Alan Antikacı, Akşemsettin Çini Alan Antikacı, Akşemsettin Mühür Alan Antikacı, Akşemsettin Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akşemsettin Çaydanlık Alan Antikacı, Akşemsettin Halhal Alan Antikacı, Akşemsettin Tılsım Alan Antikacı, Akşemsettin Sepet Alan Antikacı, Akşemsettin Sandelye Alan Antikacı, Akşemsettin Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akşemsettin Pikap Alan Antikacı, Akşemsettin Roman Alan Antikacı, Akşemsettin Tepsi Alan Antikacı, Akşemsettin Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akşemsettin Forma Alan Antikacı, Akşemsettin Avize Alan Antikacı, Akşemsettin Sahan Alan Antikacı, Akşemsettin Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akşemsettin Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akşemsettin Bronz Heykel Alan Antikacı, Akşemsettin Şamdan Alan Antikacı.

Akşemsettin Kartpostal Alan Antikacı, Akşemsettin Hereke Halısı Alan Antikacı, Akşemsettin Sini Alan Antikacı, Akşemsettin Tüfek Alan Antikacı, Akşemsettin Köstekli Saat Alan Antikacı, Akşemsettin Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akşemsettin Taş Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Gravür Alan Antikacı, Akşemsettin Kurşun Alan Antikacı, Akşemsettin Gramafon Alan Antikacı, Akşemsettin Cd Player Alan Antikacı, Akşemsettin 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akşemsettin Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akşemsettin Kahve Takımı Alan Antikacı, Akşemsettin Mobilya Alan Antikacı, Akşemsettin Kapı Alan Antikacı, Akşemsettin Kaşık Alan Antikacı, Akşemsettin İbrik Alan Antikacı, Akşemsettin Yağlı Boya Alan Antikacı, Akşemsettin Tabanca Alan Antikacı, Akşemsettin Ferman Alan Antikacı, Akşemsettin Ebru Alan Antikacı, Akşemsettin Tabak Alan Antikacı, Akşemsettin Semaver Alan Antikacı, Akşemsettin Kutu Alan Antikacı.

Akşemsettin Kehribar Alan Antikacı, Akşemsettin Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akşemsettin Bronz Alan Antikacı, Akşemsettin Şişe Alan Antikacı, Akşemsettin Madalya Nişan Alan Antikacı, Akşemsettin Anahtar Alan Antikacı, Akşemsettin Makine Alan Antikacı, Akşemsettin Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akşemsettin Mekanik Alet Alan Antikacı, Akşemsettin Kolye Alan Antikacı, Akşemsettin Fotoğraf Alan Antikacı, Akşemsettin Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akşemsettin Tesbih Alan Antikacı, Akşemsettin El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akşemsettin Opalin Alan Antikacı, Akşemsettin Taş Alan Antikacı, Akşemsettin Metal Alan Antikacı, Akşemsettin El Yazması Alan Antikacı, Akşemsettin Terazi Alan Antikacı, Akşemsettin Tokmak Alan Antikacı, Akşemsettin Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akşemsettin Dirhem Alan Antikacı, Akşemsettin El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.