Aksaray Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Aksaray Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Aksaray, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Aksaray olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Aksaray İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Aksaray ve antika satıcıları Aksaray için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Aksaray Antikacı

İstanbul, Aksaray antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Aksaray) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aksaray Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Aksaray Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Aksaray Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Aksaray Takvim Alan Antikacı, Aksaray Mangal Alan Antikacı, Aksaray Bindallı Alan Antikacı, Aksaray Müzik Seti Alan Antikacı, Aksaray Kama Alan Antikacı, Aksaray Kazan Alan Antikacı, Aksaray Kristal Alan Antikacı, Aksaray Kuran Alan Antikacı, Aksaray Kupa Alan Antikacı, Aksaray Ğügüm Alan Antikacı, Aksaray Arma Alan Antikacı, Aksaray Fıçı Alan Antikacı, Aksaray El Yazması Kitap Alan Antikacı, Aksaray Efemera Alan Antikacı, Aksaray Hat Makası Alan Antikacı, Aksaray Silke Alan Antikacı, Aksaray Madalya Alan Antikacı.

Aksaray Tarak Alan Antikacı, Aksaray Harita Alan Antikacı, Aksaray Kandil Alan Antikacı, Aksaray Bez Alan Antikacı, Aksaray Porselen Alan Antikacı, Aksaray Müzik Aleti Alan Antikacı, Aksaray Takı Kutusu Alan Antikacı, Aksaray Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Aksaray Resim Alan Antikacı, Aksaray İpek Halı Alan Antikacı, Aksaray Silah Alan Antikacı, Aksaray Kilim Alan Antikacı, Aksaray Plak Alan Antikacı, Aksaray Kasetçalar Alan Antikacı, Aksaray Zarf Alan Antikacı.

Aksaray Komple Miras Evi Alan Antikacı, Aksaray Yüzük Alan Antikacı, Aksaray Portre Alan Antikacı, Aksaray İran Halısı Alan Antikacı, Aksaray Askeri Malzeme Alanalar, Aksaray Baston Alan Antikacı, Aksaray Bileklik Alan Antikacı, Aksaray Sehpa Alan Antikacı, Aksaray Kamçı Alan Antikacı, Aksaray Hat Alan Antikacı, Aksaray Oyma Alan Antikacı, Aksaray Gümüşlük Alan Antikacı, Aksaray El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Aksaray Kılıç Alan Antikacı, Aksaray Takı Alan Antikacı, Aksaray Cep Saati Alan Antikacı, Aksaray Dvd Alan Antikacı, Aksaray Komple Eşya Alan Antikacı, Aksaray Telefon Alan Antikacı, Aksaray Pipo Alan Antikacı, Aksaray Üç Etek Alan Antikacı, Aksaray Bilezik Alan Antikacı, Aksaray Bardak Alan Antikacı.

Aksaray Tablo Alan Antikacı, Aksaray 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aksaray Sefer Tası Alan Antikacı, Aksaray Dokuma Alan Antikacı, Aksaray Kalem Alan Antikacı, Aksaray Sürahi Alan Antikacı, Aksaray Komple Kütüphane Alan Antikacı, Aksaray Gümüş Alan Antikacı, Aksaray Daktilo Alan Antikacı, Aksaray Pul Alan Antikacı, Aksaray Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Aksaray Bıçak Alan Antikacı, Aksaray Kol Saati Alan Antikacı, Aksaray Makaralı Teyp Alan Antikacı, Aksaray Rozet Alan Antikacı, Aksaray Gelinlik Alan Antikacı, Aksaray Çatal Alan Antikacı, Aksaray Kıyafet Alan Antikacı, Aksaray Duvar Saati Alan Antikacı, Aksaray Fes Alan Antikacı, Aksaray Küp Alan Antikacı, Aksaray Saçma Alan Antikacı.

Aksaray Hat Yazısı Alan Antikacı, Aksaray Ağaç Alan Antikacı, Aksaray Halı Alan Antikacı, Aksaray Günlük Alan Antikacı, Aksaray Yıldız Porselen Alan Antikacı, Aksaray Masa Alan Antikacı, Aksaray Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Aksaray Kitap Alan Antikacı, Aksaray Amfi Alan Antikacı, Aksaray Albüm Alan Antikacı, Aksaray Ahşap Alan Antikacı, Aksaray Gondol Alan Antikacı, Aksaray Çizgi Roman Alan Antikacı, Aksaray Komple Mira Evi Boşaltanlar, Aksaray Pusula Alan Antikacı, Aksaray Gerdanlık Alan Antikacı, Aksaray Cezve Alan Antikacı, Aksaray Şerbetlik Alan Antikacı.

Aksaray Tuval Alan Antikacı, Aksaray Okka Alan Antikacı, Aksaray Fincan Alan Antikacı, Aksaray Cd Alan Antikacı, Aksaray Cam Alan Antikacı, Aksaray Çan Alan Antikacı, Aksaray Hoparlör Alan Antikacı, Aksaray Çiçek Alan Antikacı, Aksaray Retro Eşya Alan Antikacı, Aksaray Vazo Alan Antikacı, Aksaray Koltuk Alan Antikacı, Aksaray Şapka Alan Antikacı, Aksaray Bakır Eşya Alan Antikacı, Aksaray Kilit Alan Antikacı, Aksaray Biblo Alan Antikacı, Aksaray Saat Alan Antikacı, Aksaray Matara Alan Antikacı, Aksaray Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Aksaray 33 Lük Plak Alan Antikacı, Aksaray Nişan Alan Antikacı, Aksaray Seramik Alan Antikacı, Aksaray Minyatür Alan Antikacı, Aksaray Kase Alan Antikacı, Aksaray Tas Alan Antikacı, Aksaray Kavanoz Alan Antikacı, Aksaray 45 Lik Plak Alan Antikacı, Aksaray Varaklı Halı Alan Antikacı.

Aksaray El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Aksaray Radyo Alan Antikacı, Aksaray Çini Alan Antikacı, Aksaray Mühür Alan Antikacı, Aksaray Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Aksaray Çaydanlık Alan Antikacı, Aksaray Halhal Alan Antikacı, Aksaray Tılsım Alan Antikacı, Aksaray Sepet Alan Antikacı, Aksaray Sandelye Alan Antikacı, Aksaray Eski Oyuncak Alan Antikacı, Aksaray Pikap Alan Antikacı, Aksaray Roman Alan Antikacı, Aksaray Tepsi Alan Antikacı, Aksaray Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Aksaray Forma Alan Antikacı, Aksaray Avize Alan Antikacı, Aksaray Sahan Alan Antikacı, Aksaray Tırnak Ayna Alan Antikacı, Aksaray Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Aksaray Bronz Heykel Alan Antikacı, Aksaray Şamdan Alan Antikacı.

Aksaray Kartpostal Alan Antikacı, Aksaray Hereke Halısı Alan Antikacı, Aksaray Sini Alan Antikacı, Aksaray Tüfek Alan Antikacı, Aksaray Köstekli Saat Alan Antikacı, Aksaray Varaklı Ayna Alan Antikacı, Aksaray Taş Plak Alan Antikacı, Aksaray Gravür Alan Antikacı, Aksaray Kurşun Alan Antikacı, Aksaray Gramafon Alan Antikacı, Aksaray Cd Player Alan Antikacı, Aksaray 78 Lik Plak Alan Antikacı, Aksaray Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Aksaray Kahve Takımı Alan Antikacı, Aksaray Mobilya Alan Antikacı, Aksaray Kapı Alan Antikacı, Aksaray Kaşık Alan Antikacı, Aksaray İbrik Alan Antikacı, Aksaray Yağlı Boya Alan Antikacı, Aksaray Tabanca Alan Antikacı, Aksaray Ferman Alan Antikacı, Aksaray Ebru Alan Antikacı, Aksaray Tabak Alan Antikacı, Aksaray Semaver Alan Antikacı, Aksaray Kutu Alan Antikacı.

Aksaray Kehribar Alan Antikacı, Aksaray Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Aksaray Bronz Alan Antikacı, Aksaray Şişe Alan Antikacı, Aksaray Madalya Nişan Alan Antikacı, Aksaray Anahtar Alan Antikacı, Aksaray Makine Alan Antikacı, Aksaray Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Aksaray Mekanik Alet Alan Antikacı, Aksaray Kolye Alan Antikacı, Aksaray Fotoğraf Alan Antikacı, Aksaray Bünyan Halısı Alan Antikacı, Aksaray Tesbih Alan Antikacı, Aksaray El Dokuması Halı Alan Antikacı, Aksaray Opalin Alan Antikacı, Aksaray Taş Alan Antikacı, Aksaray Metal Alan Antikacı, Aksaray El Yazması Alan Antikacı, Aksaray Terazi Alan Antikacı, Aksaray Tokmak Alan Antikacı, Aksaray Gaz Ocağı Alan Antikacı, Aksaray Dirhem Alan Antikacı, Aksaray El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.