Akpınar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akpınar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akpınar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akpınar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akpınar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akpınar ve antika satıcıları Akpınar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akpınar Antikacı

İstanbul, Akpınar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akpınar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akpınar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akpınar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akpınar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akpınar Takvim Alan Antikacı, Akpınar Mangal Alan Antikacı, Akpınar Bindallı Alan Antikacı, Akpınar Müzik Seti Alan Antikacı, Akpınar Kama Alan Antikacı, Akpınar Kazan Alan Antikacı, Akpınar Kristal Alan Antikacı, Akpınar Kuran Alan Antikacı, Akpınar Kupa Alan Antikacı, Akpınar Ğügüm Alan Antikacı, Akpınar Arma Alan Antikacı, Akpınar Fıçı Alan Antikacı, Akpınar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akpınar Efemera Alan Antikacı, Akpınar Hat Makası Alan Antikacı, Akpınar Silke Alan Antikacı, Akpınar Madalya Alan Antikacı.

Akpınar Tarak Alan Antikacı, Akpınar Harita Alan Antikacı, Akpınar Kandil Alan Antikacı, Akpınar Bez Alan Antikacı, Akpınar Porselen Alan Antikacı, Akpınar Müzik Aleti Alan Antikacı, Akpınar Takı Kutusu Alan Antikacı, Akpınar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akpınar Resim Alan Antikacı, Akpınar İpek Halı Alan Antikacı, Akpınar Silah Alan Antikacı, Akpınar Kilim Alan Antikacı, Akpınar Plak Alan Antikacı, Akpınar Kasetçalar Alan Antikacı, Akpınar Zarf Alan Antikacı.

Akpınar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akpınar Yüzük Alan Antikacı, Akpınar Portre Alan Antikacı, Akpınar İran Halısı Alan Antikacı, Akpınar Askeri Malzeme Alanalar, Akpınar Baston Alan Antikacı, Akpınar Bileklik Alan Antikacı, Akpınar Sehpa Alan Antikacı, Akpınar Kamçı Alan Antikacı, Akpınar Hat Alan Antikacı, Akpınar Oyma Alan Antikacı, Akpınar Gümüşlük Alan Antikacı, Akpınar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akpınar Kılıç Alan Antikacı, Akpınar Takı Alan Antikacı, Akpınar Cep Saati Alan Antikacı, Akpınar Dvd Alan Antikacı, Akpınar Komple Eşya Alan Antikacı, Akpınar Telefon Alan Antikacı, Akpınar Pipo Alan Antikacı, Akpınar Üç Etek Alan Antikacı, Akpınar Bilezik Alan Antikacı, Akpınar Bardak Alan Antikacı.

Akpınar Tablo Alan Antikacı, Akpınar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akpınar Sefer Tası Alan Antikacı, Akpınar Dokuma Alan Antikacı, Akpınar Kalem Alan Antikacı, Akpınar Sürahi Alan Antikacı, Akpınar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akpınar Gümüş Alan Antikacı, Akpınar Daktilo Alan Antikacı, Akpınar Pul Alan Antikacı, Akpınar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akpınar Bıçak Alan Antikacı, Akpınar Kol Saati Alan Antikacı, Akpınar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akpınar Rozet Alan Antikacı, Akpınar Gelinlik Alan Antikacı, Akpınar Çatal Alan Antikacı, Akpınar Kıyafet Alan Antikacı, Akpınar Duvar Saati Alan Antikacı, Akpınar Fes Alan Antikacı, Akpınar Küp Alan Antikacı, Akpınar Saçma Alan Antikacı.

Akpınar Hat Yazısı Alan Antikacı, Akpınar Ağaç Alan Antikacı, Akpınar Halı Alan Antikacı, Akpınar Günlük Alan Antikacı, Akpınar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akpınar Masa Alan Antikacı, Akpınar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akpınar Kitap Alan Antikacı, Akpınar Amfi Alan Antikacı, Akpınar Albüm Alan Antikacı, Akpınar Ahşap Alan Antikacı, Akpınar Gondol Alan Antikacı, Akpınar Çizgi Roman Alan Antikacı, Akpınar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akpınar Pusula Alan Antikacı, Akpınar Gerdanlık Alan Antikacı, Akpınar Cezve Alan Antikacı, Akpınar Şerbetlik Alan Antikacı.

Akpınar Tuval Alan Antikacı, Akpınar Okka Alan Antikacı, Akpınar Fincan Alan Antikacı, Akpınar Cd Alan Antikacı, Akpınar Cam Alan Antikacı, Akpınar Çan Alan Antikacı, Akpınar Hoparlör Alan Antikacı, Akpınar Çiçek Alan Antikacı, Akpınar Retro Eşya Alan Antikacı, Akpınar Vazo Alan Antikacı, Akpınar Koltuk Alan Antikacı, Akpınar Şapka Alan Antikacı, Akpınar Bakır Eşya Alan Antikacı, Akpınar Kilit Alan Antikacı, Akpınar Biblo Alan Antikacı, Akpınar Saat Alan Antikacı, Akpınar Matara Alan Antikacı, Akpınar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akpınar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akpınar Nişan Alan Antikacı, Akpınar Seramik Alan Antikacı, Akpınar Minyatür Alan Antikacı, Akpınar Kase Alan Antikacı, Akpınar Tas Alan Antikacı, Akpınar Kavanoz Alan Antikacı, Akpınar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akpınar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akpınar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akpınar Radyo Alan Antikacı, Akpınar Çini Alan Antikacı, Akpınar Mühür Alan Antikacı, Akpınar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akpınar Çaydanlık Alan Antikacı, Akpınar Halhal Alan Antikacı, Akpınar Tılsım Alan Antikacı, Akpınar Sepet Alan Antikacı, Akpınar Sandelye Alan Antikacı, Akpınar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akpınar Pikap Alan Antikacı, Akpınar Roman Alan Antikacı, Akpınar Tepsi Alan Antikacı, Akpınar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akpınar Forma Alan Antikacı, Akpınar Avize Alan Antikacı, Akpınar Sahan Alan Antikacı, Akpınar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akpınar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akpınar Bronz Heykel Alan Antikacı, Akpınar Şamdan Alan Antikacı.

Akpınar Kartpostal Alan Antikacı, Akpınar Hereke Halısı Alan Antikacı, Akpınar Sini Alan Antikacı, Akpınar Tüfek Alan Antikacı, Akpınar Köstekli Saat Alan Antikacı, Akpınar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akpınar Taş Plak Alan Antikacı, Akpınar Gravür Alan Antikacı, Akpınar Kurşun Alan Antikacı, Akpınar Gramafon Alan Antikacı, Akpınar Cd Player Alan Antikacı, Akpınar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akpınar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akpınar Kahve Takımı Alan Antikacı, Akpınar Mobilya Alan Antikacı, Akpınar Kapı Alan Antikacı, Akpınar Kaşık Alan Antikacı, Akpınar İbrik Alan Antikacı, Akpınar Yağlı Boya Alan Antikacı, Akpınar Tabanca Alan Antikacı, Akpınar Ferman Alan Antikacı, Akpınar Ebru Alan Antikacı, Akpınar Tabak Alan Antikacı, Akpınar Semaver Alan Antikacı, Akpınar Kutu Alan Antikacı.

Akpınar Kehribar Alan Antikacı, Akpınar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akpınar Bronz Alan Antikacı, Akpınar Şişe Alan Antikacı, Akpınar Madalya Nişan Alan Antikacı, Akpınar Anahtar Alan Antikacı, Akpınar Makine Alan Antikacı, Akpınar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akpınar Mekanik Alet Alan Antikacı, Akpınar Kolye Alan Antikacı, Akpınar Fotoğraf Alan Antikacı, Akpınar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akpınar Tesbih Alan Antikacı, Akpınar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akpınar Opalin Alan Antikacı, Akpınar Taş Alan Antikacı, Akpınar Metal Alan Antikacı, Akpınar El Yazması Alan Antikacı, Akpınar Terazi Alan Antikacı, Akpınar Tokmak Alan Antikacı, Akpınar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akpınar Dirhem Alan Antikacı, Akpınar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.