Akören Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akören Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akören, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akören olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akören İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akören ve antika satıcıları Akören için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akören Antikacı

İstanbul, Akören antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akören) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akören Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akören Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akören Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akören Takvim Alan Antikacı, Akören Mangal Alan Antikacı, Akören Bindallı Alan Antikacı, Akören Müzik Seti Alan Antikacı, Akören Kama Alan Antikacı, Akören Kazan Alan Antikacı, Akören Kristal Alan Antikacı, Akören Kuran Alan Antikacı, Akören Kupa Alan Antikacı, Akören Ğügüm Alan Antikacı, Akören Arma Alan Antikacı, Akören Fıçı Alan Antikacı, Akören El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akören Efemera Alan Antikacı, Akören Hat Makası Alan Antikacı, Akören Silke Alan Antikacı, Akören Madalya Alan Antikacı.

Akören Tarak Alan Antikacı, Akören Harita Alan Antikacı, Akören Kandil Alan Antikacı, Akören Bez Alan Antikacı, Akören Porselen Alan Antikacı, Akören Müzik Aleti Alan Antikacı, Akören Takı Kutusu Alan Antikacı, Akören Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akören Resim Alan Antikacı, Akören İpek Halı Alan Antikacı, Akören Silah Alan Antikacı, Akören Kilim Alan Antikacı, Akören Plak Alan Antikacı, Akören Kasetçalar Alan Antikacı, Akören Zarf Alan Antikacı.

Akören Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akören Yüzük Alan Antikacı, Akören Portre Alan Antikacı, Akören İran Halısı Alan Antikacı, Akören Askeri Malzeme Alanalar, Akören Baston Alan Antikacı, Akören Bileklik Alan Antikacı, Akören Sehpa Alan Antikacı, Akören Kamçı Alan Antikacı, Akören Hat Alan Antikacı, Akören Oyma Alan Antikacı, Akören Gümüşlük Alan Antikacı, Akören El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akören Kılıç Alan Antikacı, Akören Takı Alan Antikacı, Akören Cep Saati Alan Antikacı, Akören Dvd Alan Antikacı, Akören Komple Eşya Alan Antikacı, Akören Telefon Alan Antikacı, Akören Pipo Alan Antikacı, Akören Üç Etek Alan Antikacı, Akören Bilezik Alan Antikacı, Akören Bardak Alan Antikacı.

Akören Tablo Alan Antikacı, Akören 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akören Sefer Tası Alan Antikacı, Akören Dokuma Alan Antikacı, Akören Kalem Alan Antikacı, Akören Sürahi Alan Antikacı, Akören Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akören Gümüş Alan Antikacı, Akören Daktilo Alan Antikacı, Akören Pul Alan Antikacı, Akören Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akören Bıçak Alan Antikacı, Akören Kol Saati Alan Antikacı, Akören Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akören Rozet Alan Antikacı, Akören Gelinlik Alan Antikacı, Akören Çatal Alan Antikacı, Akören Kıyafet Alan Antikacı, Akören Duvar Saati Alan Antikacı, Akören Fes Alan Antikacı, Akören Küp Alan Antikacı, Akören Saçma Alan Antikacı.

Akören Hat Yazısı Alan Antikacı, Akören Ağaç Alan Antikacı, Akören Halı Alan Antikacı, Akören Günlük Alan Antikacı, Akören Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akören Masa Alan Antikacı, Akören Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akören Kitap Alan Antikacı, Akören Amfi Alan Antikacı, Akören Albüm Alan Antikacı, Akören Ahşap Alan Antikacı, Akören Gondol Alan Antikacı, Akören Çizgi Roman Alan Antikacı, Akören Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akören Pusula Alan Antikacı, Akören Gerdanlık Alan Antikacı, Akören Cezve Alan Antikacı, Akören Şerbetlik Alan Antikacı.

Akören Tuval Alan Antikacı, Akören Okka Alan Antikacı, Akören Fincan Alan Antikacı, Akören Cd Alan Antikacı, Akören Cam Alan Antikacı, Akören Çan Alan Antikacı, Akören Hoparlör Alan Antikacı, Akören Çiçek Alan Antikacı, Akören Retro Eşya Alan Antikacı, Akören Vazo Alan Antikacı, Akören Koltuk Alan Antikacı, Akören Şapka Alan Antikacı, Akören Bakır Eşya Alan Antikacı, Akören Kilit Alan Antikacı, Akören Biblo Alan Antikacı, Akören Saat Alan Antikacı, Akören Matara Alan Antikacı, Akören Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akören 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akören Nişan Alan Antikacı, Akören Seramik Alan Antikacı, Akören Minyatür Alan Antikacı, Akören Kase Alan Antikacı, Akören Tas Alan Antikacı, Akören Kavanoz Alan Antikacı, Akören 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akören Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akören El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akören Radyo Alan Antikacı, Akören Çini Alan Antikacı, Akören Mühür Alan Antikacı, Akören Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akören Çaydanlık Alan Antikacı, Akören Halhal Alan Antikacı, Akören Tılsım Alan Antikacı, Akören Sepet Alan Antikacı, Akören Sandelye Alan Antikacı, Akören Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akören Pikap Alan Antikacı, Akören Roman Alan Antikacı, Akören Tepsi Alan Antikacı, Akören Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akören Forma Alan Antikacı, Akören Avize Alan Antikacı, Akören Sahan Alan Antikacı, Akören Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akören Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akören Bronz Heykel Alan Antikacı, Akören Şamdan Alan Antikacı.

Akören Kartpostal Alan Antikacı, Akören Hereke Halısı Alan Antikacı, Akören Sini Alan Antikacı, Akören Tüfek Alan Antikacı, Akören Köstekli Saat Alan Antikacı, Akören Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akören Taş Plak Alan Antikacı, Akören Gravür Alan Antikacı, Akören Kurşun Alan Antikacı, Akören Gramafon Alan Antikacı, Akören Cd Player Alan Antikacı, Akören 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akören Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akören Kahve Takımı Alan Antikacı, Akören Mobilya Alan Antikacı, Akören Kapı Alan Antikacı, Akören Kaşık Alan Antikacı, Akören İbrik Alan Antikacı, Akören Yağlı Boya Alan Antikacı, Akören Tabanca Alan Antikacı, Akören Ferman Alan Antikacı, Akören Ebru Alan Antikacı, Akören Tabak Alan Antikacı, Akören Semaver Alan Antikacı, Akören Kutu Alan Antikacı.

Akören Kehribar Alan Antikacı, Akören Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akören Bronz Alan Antikacı, Akören Şişe Alan Antikacı, Akören Madalya Nişan Alan Antikacı, Akören Anahtar Alan Antikacı, Akören Makine Alan Antikacı, Akören Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akören Mekanik Alet Alan Antikacı, Akören Kolye Alan Antikacı, Akören Fotoğraf Alan Antikacı, Akören Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akören Tesbih Alan Antikacı, Akören El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akören Opalin Alan Antikacı, Akören Taş Alan Antikacı, Akören Metal Alan Antikacı, Akören El Yazması Alan Antikacı, Akören Terazi Alan Antikacı, Akören Tokmak Alan Antikacı, Akören Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akören Dirhem Alan Antikacı, Akören El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.