Akıncılar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akıncılar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akıncılar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akıncılar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akıncılar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akıncılar ve antika satıcıları Akıncılar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akıncılar Antikacı

İstanbul, Akıncılar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akıncılar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akıncılar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akıncılar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akıncılar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akıncılar Takvim Alan Antikacı, Akıncılar Mangal Alan Antikacı, Akıncılar Bindallı Alan Antikacı, Akıncılar Müzik Seti Alan Antikacı, Akıncılar Kama Alan Antikacı, Akıncılar Kazan Alan Antikacı, Akıncılar Kristal Alan Antikacı, Akıncılar Kuran Alan Antikacı, Akıncılar Kupa Alan Antikacı, Akıncılar Ğügüm Alan Antikacı, Akıncılar Arma Alan Antikacı, Akıncılar Fıçı Alan Antikacı, Akıncılar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akıncılar Efemera Alan Antikacı, Akıncılar Hat Makası Alan Antikacı, Akıncılar Silke Alan Antikacı, Akıncılar Madalya Alan Antikacı.

Akıncılar Tarak Alan Antikacı, Akıncılar Harita Alan Antikacı, Akıncılar Kandil Alan Antikacı, Akıncılar Bez Alan Antikacı, Akıncılar Porselen Alan Antikacı, Akıncılar Müzik Aleti Alan Antikacı, Akıncılar Takı Kutusu Alan Antikacı, Akıncılar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akıncılar Resim Alan Antikacı, Akıncılar İpek Halı Alan Antikacı, Akıncılar Silah Alan Antikacı, Akıncılar Kilim Alan Antikacı, Akıncılar Plak Alan Antikacı, Akıncılar Kasetçalar Alan Antikacı, Akıncılar Zarf Alan Antikacı.

Akıncılar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akıncılar Yüzük Alan Antikacı, Akıncılar Portre Alan Antikacı, Akıncılar İran Halısı Alan Antikacı, Akıncılar Askeri Malzeme Alanalar, Akıncılar Baston Alan Antikacı, Akıncılar Bileklik Alan Antikacı, Akıncılar Sehpa Alan Antikacı, Akıncılar Kamçı Alan Antikacı, Akıncılar Hat Alan Antikacı, Akıncılar Oyma Alan Antikacı, Akıncılar Gümüşlük Alan Antikacı, Akıncılar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akıncılar Kılıç Alan Antikacı, Akıncılar Takı Alan Antikacı, Akıncılar Cep Saati Alan Antikacı, Akıncılar Dvd Alan Antikacı, Akıncılar Komple Eşya Alan Antikacı, Akıncılar Telefon Alan Antikacı, Akıncılar Pipo Alan Antikacı, Akıncılar Üç Etek Alan Antikacı, Akıncılar Bilezik Alan Antikacı, Akıncılar Bardak Alan Antikacı.

Akıncılar Tablo Alan Antikacı, Akıncılar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akıncılar Sefer Tası Alan Antikacı, Akıncılar Dokuma Alan Antikacı, Akıncılar Kalem Alan Antikacı, Akıncılar Sürahi Alan Antikacı, Akıncılar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akıncılar Gümüş Alan Antikacı, Akıncılar Daktilo Alan Antikacı, Akıncılar Pul Alan Antikacı, Akıncılar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akıncılar Bıçak Alan Antikacı, Akıncılar Kol Saati Alan Antikacı, Akıncılar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akıncılar Rozet Alan Antikacı, Akıncılar Gelinlik Alan Antikacı, Akıncılar Çatal Alan Antikacı, Akıncılar Kıyafet Alan Antikacı, Akıncılar Duvar Saati Alan Antikacı, Akıncılar Fes Alan Antikacı, Akıncılar Küp Alan Antikacı, Akıncılar Saçma Alan Antikacı.

Akıncılar Hat Yazısı Alan Antikacı, Akıncılar Ağaç Alan Antikacı, Akıncılar Halı Alan Antikacı, Akıncılar Günlük Alan Antikacı, Akıncılar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akıncılar Masa Alan Antikacı, Akıncılar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akıncılar Kitap Alan Antikacı, Akıncılar Amfi Alan Antikacı, Akıncılar Albüm Alan Antikacı, Akıncılar Ahşap Alan Antikacı, Akıncılar Gondol Alan Antikacı, Akıncılar Çizgi Roman Alan Antikacı, Akıncılar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akıncılar Pusula Alan Antikacı, Akıncılar Gerdanlık Alan Antikacı, Akıncılar Cezve Alan Antikacı, Akıncılar Şerbetlik Alan Antikacı.

Akıncılar Tuval Alan Antikacı, Akıncılar Okka Alan Antikacı, Akıncılar Fincan Alan Antikacı, Akıncılar Cd Alan Antikacı, Akıncılar Cam Alan Antikacı, Akıncılar Çan Alan Antikacı, Akıncılar Hoparlör Alan Antikacı, Akıncılar Çiçek Alan Antikacı, Akıncılar Retro Eşya Alan Antikacı, Akıncılar Vazo Alan Antikacı, Akıncılar Koltuk Alan Antikacı, Akıncılar Şapka Alan Antikacı, Akıncılar Bakır Eşya Alan Antikacı, Akıncılar Kilit Alan Antikacı, Akıncılar Biblo Alan Antikacı, Akıncılar Saat Alan Antikacı, Akıncılar Matara Alan Antikacı, Akıncılar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akıncılar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akıncılar Nişan Alan Antikacı, Akıncılar Seramik Alan Antikacı, Akıncılar Minyatür Alan Antikacı, Akıncılar Kase Alan Antikacı, Akıncılar Tas Alan Antikacı, Akıncılar Kavanoz Alan Antikacı, Akıncılar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akıncılar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akıncılar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akıncılar Radyo Alan Antikacı, Akıncılar Çini Alan Antikacı, Akıncılar Mühür Alan Antikacı, Akıncılar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akıncılar Çaydanlık Alan Antikacı, Akıncılar Halhal Alan Antikacı, Akıncılar Tılsım Alan Antikacı, Akıncılar Sepet Alan Antikacı, Akıncılar Sandelye Alan Antikacı, Akıncılar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akıncılar Pikap Alan Antikacı, Akıncılar Roman Alan Antikacı, Akıncılar Tepsi Alan Antikacı, Akıncılar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akıncılar Forma Alan Antikacı, Akıncılar Avize Alan Antikacı, Akıncılar Sahan Alan Antikacı, Akıncılar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akıncılar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akıncılar Bronz Heykel Alan Antikacı, Akıncılar Şamdan Alan Antikacı.

Akıncılar Kartpostal Alan Antikacı, Akıncılar Hereke Halısı Alan Antikacı, Akıncılar Sini Alan Antikacı, Akıncılar Tüfek Alan Antikacı, Akıncılar Köstekli Saat Alan Antikacı, Akıncılar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akıncılar Taş Plak Alan Antikacı, Akıncılar Gravür Alan Antikacı, Akıncılar Kurşun Alan Antikacı, Akıncılar Gramafon Alan Antikacı, Akıncılar Cd Player Alan Antikacı, Akıncılar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akıncılar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akıncılar Kahve Takımı Alan Antikacı, Akıncılar Mobilya Alan Antikacı, Akıncılar Kapı Alan Antikacı, Akıncılar Kaşık Alan Antikacı, Akıncılar İbrik Alan Antikacı, Akıncılar Yağlı Boya Alan Antikacı, Akıncılar Tabanca Alan Antikacı, Akıncılar Ferman Alan Antikacı, Akıncılar Ebru Alan Antikacı, Akıncılar Tabak Alan Antikacı, Akıncılar Semaver Alan Antikacı, Akıncılar Kutu Alan Antikacı.

Akıncılar Kehribar Alan Antikacı, Akıncılar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akıncılar Bronz Alan Antikacı, Akıncılar Şişe Alan Antikacı, Akıncılar Madalya Nişan Alan Antikacı, Akıncılar Anahtar Alan Antikacı, Akıncılar Makine Alan Antikacı, Akıncılar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akıncılar Mekanik Alet Alan Antikacı, Akıncılar Kolye Alan Antikacı, Akıncılar Fotoğraf Alan Antikacı, Akıncılar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akıncılar Tesbih Alan Antikacı, Akıncılar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akıncılar Opalin Alan Antikacı, Akıncılar Taş Alan Antikacı, Akıncılar Metal Alan Antikacı, Akıncılar El Yazması Alan Antikacı, Akıncılar Terazi Alan Antikacı, Akıncılar Tokmak Alan Antikacı, Akıncılar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akıncılar Dirhem Alan Antikacı, Akıncılar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.