Akfırat Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akfırat Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akfırat, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akfırat olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akfırat İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akfırat ve antika satıcıları Akfırat için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akfırat Antikacı

İstanbul, Akfırat antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akfırat) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akfırat Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akfırat Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akfırat Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akfırat Takvim Alan Antikacı, Akfırat Mangal Alan Antikacı, Akfırat Bindallı Alan Antikacı, Akfırat Müzik Seti Alan Antikacı, Akfırat Kama Alan Antikacı, Akfırat Kazan Alan Antikacı, Akfırat Kristal Alan Antikacı, Akfırat Kuran Alan Antikacı, Akfırat Kupa Alan Antikacı, Akfırat Ğügüm Alan Antikacı, Akfırat Arma Alan Antikacı, Akfırat Fıçı Alan Antikacı, Akfırat El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akfırat Efemera Alan Antikacı, Akfırat Hat Makası Alan Antikacı, Akfırat Silke Alan Antikacı, Akfırat Madalya Alan Antikacı.

Akfırat Tarak Alan Antikacı, Akfırat Harita Alan Antikacı, Akfırat Kandil Alan Antikacı, Akfırat Bez Alan Antikacı, Akfırat Porselen Alan Antikacı, Akfırat Müzik Aleti Alan Antikacı, Akfırat Takı Kutusu Alan Antikacı, Akfırat Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akfırat Resim Alan Antikacı, Akfırat İpek Halı Alan Antikacı, Akfırat Silah Alan Antikacı, Akfırat Kilim Alan Antikacı, Akfırat Plak Alan Antikacı, Akfırat Kasetçalar Alan Antikacı, Akfırat Zarf Alan Antikacı.

Akfırat Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akfırat Yüzük Alan Antikacı, Akfırat Portre Alan Antikacı, Akfırat İran Halısı Alan Antikacı, Akfırat Askeri Malzeme Alanalar, Akfırat Baston Alan Antikacı, Akfırat Bileklik Alan Antikacı, Akfırat Sehpa Alan Antikacı, Akfırat Kamçı Alan Antikacı, Akfırat Hat Alan Antikacı, Akfırat Oyma Alan Antikacı, Akfırat Gümüşlük Alan Antikacı, Akfırat El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akfırat Kılıç Alan Antikacı, Akfırat Takı Alan Antikacı, Akfırat Cep Saati Alan Antikacı, Akfırat Dvd Alan Antikacı, Akfırat Komple Eşya Alan Antikacı, Akfırat Telefon Alan Antikacı, Akfırat Pipo Alan Antikacı, Akfırat Üç Etek Alan Antikacı, Akfırat Bilezik Alan Antikacı, Akfırat Bardak Alan Antikacı.

Akfırat Tablo Alan Antikacı, Akfırat 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akfırat Sefer Tası Alan Antikacı, Akfırat Dokuma Alan Antikacı, Akfırat Kalem Alan Antikacı, Akfırat Sürahi Alan Antikacı, Akfırat Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akfırat Gümüş Alan Antikacı, Akfırat Daktilo Alan Antikacı, Akfırat Pul Alan Antikacı, Akfırat Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akfırat Bıçak Alan Antikacı, Akfırat Kol Saati Alan Antikacı, Akfırat Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akfırat Rozet Alan Antikacı, Akfırat Gelinlik Alan Antikacı, Akfırat Çatal Alan Antikacı, Akfırat Kıyafet Alan Antikacı, Akfırat Duvar Saati Alan Antikacı, Akfırat Fes Alan Antikacı, Akfırat Küp Alan Antikacı, Akfırat Saçma Alan Antikacı.

Akfırat Hat Yazısı Alan Antikacı, Akfırat Ağaç Alan Antikacı, Akfırat Halı Alan Antikacı, Akfırat Günlük Alan Antikacı, Akfırat Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akfırat Masa Alan Antikacı, Akfırat Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akfırat Kitap Alan Antikacı, Akfırat Amfi Alan Antikacı, Akfırat Albüm Alan Antikacı, Akfırat Ahşap Alan Antikacı, Akfırat Gondol Alan Antikacı, Akfırat Çizgi Roman Alan Antikacı, Akfırat Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akfırat Pusula Alan Antikacı, Akfırat Gerdanlık Alan Antikacı, Akfırat Cezve Alan Antikacı, Akfırat Şerbetlik Alan Antikacı.

Akfırat Tuval Alan Antikacı, Akfırat Okka Alan Antikacı, Akfırat Fincan Alan Antikacı, Akfırat Cd Alan Antikacı, Akfırat Cam Alan Antikacı, Akfırat Çan Alan Antikacı, Akfırat Hoparlör Alan Antikacı, Akfırat Çiçek Alan Antikacı, Akfırat Retro Eşya Alan Antikacı, Akfırat Vazo Alan Antikacı, Akfırat Koltuk Alan Antikacı, Akfırat Şapka Alan Antikacı, Akfırat Bakır Eşya Alan Antikacı, Akfırat Kilit Alan Antikacı, Akfırat Biblo Alan Antikacı, Akfırat Saat Alan Antikacı, Akfırat Matara Alan Antikacı, Akfırat Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akfırat 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akfırat Nişan Alan Antikacı, Akfırat Seramik Alan Antikacı, Akfırat Minyatür Alan Antikacı, Akfırat Kase Alan Antikacı, Akfırat Tas Alan Antikacı, Akfırat Kavanoz Alan Antikacı, Akfırat 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akfırat Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akfırat El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akfırat Radyo Alan Antikacı, Akfırat Çini Alan Antikacı, Akfırat Mühür Alan Antikacı, Akfırat Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akfırat Çaydanlık Alan Antikacı, Akfırat Halhal Alan Antikacı, Akfırat Tılsım Alan Antikacı, Akfırat Sepet Alan Antikacı, Akfırat Sandelye Alan Antikacı, Akfırat Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akfırat Pikap Alan Antikacı, Akfırat Roman Alan Antikacı, Akfırat Tepsi Alan Antikacı, Akfırat Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akfırat Forma Alan Antikacı, Akfırat Avize Alan Antikacı, Akfırat Sahan Alan Antikacı, Akfırat Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akfırat Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akfırat Bronz Heykel Alan Antikacı, Akfırat Şamdan Alan Antikacı.

Akfırat Kartpostal Alan Antikacı, Akfırat Hereke Halısı Alan Antikacı, Akfırat Sini Alan Antikacı, Akfırat Tüfek Alan Antikacı, Akfırat Köstekli Saat Alan Antikacı, Akfırat Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akfırat Taş Plak Alan Antikacı, Akfırat Gravür Alan Antikacı, Akfırat Kurşun Alan Antikacı, Akfırat Gramafon Alan Antikacı, Akfırat Cd Player Alan Antikacı, Akfırat 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akfırat Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akfırat Kahve Takımı Alan Antikacı, Akfırat Mobilya Alan Antikacı, Akfırat Kapı Alan Antikacı, Akfırat Kaşık Alan Antikacı, Akfırat İbrik Alan Antikacı, Akfırat Yağlı Boya Alan Antikacı, Akfırat Tabanca Alan Antikacı, Akfırat Ferman Alan Antikacı, Akfırat Ebru Alan Antikacı, Akfırat Tabak Alan Antikacı, Akfırat Semaver Alan Antikacı, Akfırat Kutu Alan Antikacı.

Akfırat Kehribar Alan Antikacı, Akfırat Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akfırat Bronz Alan Antikacı, Akfırat Şişe Alan Antikacı, Akfırat Madalya Nişan Alan Antikacı, Akfırat Anahtar Alan Antikacı, Akfırat Makine Alan Antikacı, Akfırat Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akfırat Mekanik Alet Alan Antikacı, Akfırat Kolye Alan Antikacı, Akfırat Fotoğraf Alan Antikacı, Akfırat Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akfırat Tesbih Alan Antikacı, Akfırat El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akfırat Opalin Alan Antikacı, Akfırat Taş Alan Antikacı, Akfırat Metal Alan Antikacı, Akfırat El Yazması Alan Antikacı, Akfırat Terazi Alan Antikacı, Akfırat Tokmak Alan Antikacı, Akfırat Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akfırat Dirhem Alan Antikacı, Akfırat El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.