Akçakese Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akçakese Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akçakese, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akçakese olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akçakese İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akçakese ve antika satıcıları Akçakese için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akçakese Antikacı

İstanbul, Akçakese antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akçakese) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akçakese Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akçakese Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akçakese Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akçakese Takvim Alan Antikacı, Akçakese Mangal Alan Antikacı, Akçakese Bindallı Alan Antikacı, Akçakese Müzik Seti Alan Antikacı, Akçakese Kama Alan Antikacı, Akçakese Kazan Alan Antikacı, Akçakese Kristal Alan Antikacı, Akçakese Kuran Alan Antikacı, Akçakese Kupa Alan Antikacı, Akçakese Ğügüm Alan Antikacı, Akçakese Arma Alan Antikacı, Akçakese Fıçı Alan Antikacı, Akçakese El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akçakese Efemera Alan Antikacı, Akçakese Hat Makası Alan Antikacı, Akçakese Silke Alan Antikacı, Akçakese Madalya Alan Antikacı.

Akçakese Tarak Alan Antikacı, Akçakese Harita Alan Antikacı, Akçakese Kandil Alan Antikacı, Akçakese Bez Alan Antikacı, Akçakese Porselen Alan Antikacı, Akçakese Müzik Aleti Alan Antikacı, Akçakese Takı Kutusu Alan Antikacı, Akçakese Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akçakese Resim Alan Antikacı, Akçakese İpek Halı Alan Antikacı, Akçakese Silah Alan Antikacı, Akçakese Kilim Alan Antikacı, Akçakese Plak Alan Antikacı, Akçakese Kasetçalar Alan Antikacı, Akçakese Zarf Alan Antikacı.

Akçakese Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akçakese Yüzük Alan Antikacı, Akçakese Portre Alan Antikacı, Akçakese İran Halısı Alan Antikacı, Akçakese Askeri Malzeme Alanalar, Akçakese Baston Alan Antikacı, Akçakese Bileklik Alan Antikacı, Akçakese Sehpa Alan Antikacı, Akçakese Kamçı Alan Antikacı, Akçakese Hat Alan Antikacı, Akçakese Oyma Alan Antikacı, Akçakese Gümüşlük Alan Antikacı, Akçakese El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akçakese Kılıç Alan Antikacı, Akçakese Takı Alan Antikacı, Akçakese Cep Saati Alan Antikacı, Akçakese Dvd Alan Antikacı, Akçakese Komple Eşya Alan Antikacı, Akçakese Telefon Alan Antikacı, Akçakese Pipo Alan Antikacı, Akçakese Üç Etek Alan Antikacı, Akçakese Bilezik Alan Antikacı, Akçakese Bardak Alan Antikacı.

Akçakese Tablo Alan Antikacı, Akçakese 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akçakese Sefer Tası Alan Antikacı, Akçakese Dokuma Alan Antikacı, Akçakese Kalem Alan Antikacı, Akçakese Sürahi Alan Antikacı, Akçakese Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akçakese Gümüş Alan Antikacı, Akçakese Daktilo Alan Antikacı, Akçakese Pul Alan Antikacı, Akçakese Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akçakese Bıçak Alan Antikacı, Akçakese Kol Saati Alan Antikacı, Akçakese Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akçakese Rozet Alan Antikacı, Akçakese Gelinlik Alan Antikacı, Akçakese Çatal Alan Antikacı, Akçakese Kıyafet Alan Antikacı, Akçakese Duvar Saati Alan Antikacı, Akçakese Fes Alan Antikacı, Akçakese Küp Alan Antikacı, Akçakese Saçma Alan Antikacı.

Akçakese Hat Yazısı Alan Antikacı, Akçakese Ağaç Alan Antikacı, Akçakese Halı Alan Antikacı, Akçakese Günlük Alan Antikacı, Akçakese Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akçakese Masa Alan Antikacı, Akçakese Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akçakese Kitap Alan Antikacı, Akçakese Amfi Alan Antikacı, Akçakese Albüm Alan Antikacı, Akçakese Ahşap Alan Antikacı, Akçakese Gondol Alan Antikacı, Akçakese Çizgi Roman Alan Antikacı, Akçakese Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akçakese Pusula Alan Antikacı, Akçakese Gerdanlık Alan Antikacı, Akçakese Cezve Alan Antikacı, Akçakese Şerbetlik Alan Antikacı.

Akçakese Tuval Alan Antikacı, Akçakese Okka Alan Antikacı, Akçakese Fincan Alan Antikacı, Akçakese Cd Alan Antikacı, Akçakese Cam Alan Antikacı, Akçakese Çan Alan Antikacı, Akçakese Hoparlör Alan Antikacı, Akçakese Çiçek Alan Antikacı, Akçakese Retro Eşya Alan Antikacı, Akçakese Vazo Alan Antikacı, Akçakese Koltuk Alan Antikacı, Akçakese Şapka Alan Antikacı, Akçakese Bakır Eşya Alan Antikacı, Akçakese Kilit Alan Antikacı, Akçakese Biblo Alan Antikacı, Akçakese Saat Alan Antikacı, Akçakese Matara Alan Antikacı, Akçakese Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akçakese 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akçakese Nişan Alan Antikacı, Akçakese Seramik Alan Antikacı, Akçakese Minyatür Alan Antikacı, Akçakese Kase Alan Antikacı, Akçakese Tas Alan Antikacı, Akçakese Kavanoz Alan Antikacı, Akçakese 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akçakese Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akçakese El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akçakese Radyo Alan Antikacı, Akçakese Çini Alan Antikacı, Akçakese Mühür Alan Antikacı, Akçakese Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akçakese Çaydanlık Alan Antikacı, Akçakese Halhal Alan Antikacı, Akçakese Tılsım Alan Antikacı, Akçakese Sepet Alan Antikacı, Akçakese Sandelye Alan Antikacı, Akçakese Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akçakese Pikap Alan Antikacı, Akçakese Roman Alan Antikacı, Akçakese Tepsi Alan Antikacı, Akçakese Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akçakese Forma Alan Antikacı, Akçakese Avize Alan Antikacı, Akçakese Sahan Alan Antikacı, Akçakese Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akçakese Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akçakese Bronz Heykel Alan Antikacı, Akçakese Şamdan Alan Antikacı.

Akçakese Kartpostal Alan Antikacı, Akçakese Hereke Halısı Alan Antikacı, Akçakese Sini Alan Antikacı, Akçakese Tüfek Alan Antikacı, Akçakese Köstekli Saat Alan Antikacı, Akçakese Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akçakese Taş Plak Alan Antikacı, Akçakese Gravür Alan Antikacı, Akçakese Kurşun Alan Antikacı, Akçakese Gramafon Alan Antikacı, Akçakese Cd Player Alan Antikacı, Akçakese 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akçakese Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akçakese Kahve Takımı Alan Antikacı, Akçakese Mobilya Alan Antikacı, Akçakese Kapı Alan Antikacı, Akçakese Kaşık Alan Antikacı, Akçakese İbrik Alan Antikacı, Akçakese Yağlı Boya Alan Antikacı, Akçakese Tabanca Alan Antikacı, Akçakese Ferman Alan Antikacı, Akçakese Ebru Alan Antikacı, Akçakese Tabak Alan Antikacı, Akçakese Semaver Alan Antikacı, Akçakese Kutu Alan Antikacı.

Akçakese Kehribar Alan Antikacı, Akçakese Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akçakese Bronz Alan Antikacı, Akçakese Şişe Alan Antikacı, Akçakese Madalya Nişan Alan Antikacı, Akçakese Anahtar Alan Antikacı, Akçakese Makine Alan Antikacı, Akçakese Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akçakese Mekanik Alet Alan Antikacı, Akçakese Kolye Alan Antikacı, Akçakese Fotoğraf Alan Antikacı, Akçakese Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akçakese Tesbih Alan Antikacı, Akçakese El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akçakese Opalin Alan Antikacı, Akçakese Taş Alan Antikacı, Akçakese Metal Alan Antikacı, Akçakese El Yazması Alan Antikacı, Akçakese Terazi Alan Antikacı, Akçakese Tokmak Alan Antikacı, Akçakese Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akçakese Dirhem Alan Antikacı, Akçakese El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.