Akçaburgaz Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akçaburgaz Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akçaburgaz, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akçaburgaz olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akçaburgaz İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akçaburgaz ve antika satıcıları Akçaburgaz için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akçaburgaz Antikacı

İstanbul, Akçaburgaz antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akçaburgaz) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akçaburgaz Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akçaburgaz Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akçaburgaz Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akçaburgaz Takvim Alan Antikacı, Akçaburgaz Mangal Alan Antikacı, Akçaburgaz Bindallı Alan Antikacı, Akçaburgaz Müzik Seti Alan Antikacı, Akçaburgaz Kama Alan Antikacı, Akçaburgaz Kazan Alan Antikacı, Akçaburgaz Kristal Alan Antikacı, Akçaburgaz Kuran Alan Antikacı, Akçaburgaz Kupa Alan Antikacı, Akçaburgaz Ğügüm Alan Antikacı, Akçaburgaz Arma Alan Antikacı, Akçaburgaz Fıçı Alan Antikacı, Akçaburgaz El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akçaburgaz Efemera Alan Antikacı, Akçaburgaz Hat Makası Alan Antikacı, Akçaburgaz Silke Alan Antikacı, Akçaburgaz Madalya Alan Antikacı.

Akçaburgaz Tarak Alan Antikacı, Akçaburgaz Harita Alan Antikacı, Akçaburgaz Kandil Alan Antikacı, Akçaburgaz Bez Alan Antikacı, Akçaburgaz Porselen Alan Antikacı, Akçaburgaz Müzik Aleti Alan Antikacı, Akçaburgaz Takı Kutusu Alan Antikacı, Akçaburgaz Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akçaburgaz Resim Alan Antikacı, Akçaburgaz İpek Halı Alan Antikacı, Akçaburgaz Silah Alan Antikacı, Akçaburgaz Kilim Alan Antikacı, Akçaburgaz Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Kasetçalar Alan Antikacı, Akçaburgaz Zarf Alan Antikacı.

Akçaburgaz Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akçaburgaz Yüzük Alan Antikacı, Akçaburgaz Portre Alan Antikacı, Akçaburgaz İran Halısı Alan Antikacı, Akçaburgaz Askeri Malzeme Alanalar, Akçaburgaz Baston Alan Antikacı, Akçaburgaz Bileklik Alan Antikacı, Akçaburgaz Sehpa Alan Antikacı, Akçaburgaz Kamçı Alan Antikacı, Akçaburgaz Hat Alan Antikacı, Akçaburgaz Oyma Alan Antikacı, Akçaburgaz Gümüşlük Alan Antikacı, Akçaburgaz El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akçaburgaz Kılıç Alan Antikacı, Akçaburgaz Takı Alan Antikacı, Akçaburgaz Cep Saati Alan Antikacı, Akçaburgaz Dvd Alan Antikacı, Akçaburgaz Komple Eşya Alan Antikacı, Akçaburgaz Telefon Alan Antikacı, Akçaburgaz Pipo Alan Antikacı, Akçaburgaz Üç Etek Alan Antikacı, Akçaburgaz Bilezik Alan Antikacı, Akçaburgaz Bardak Alan Antikacı.

Akçaburgaz Tablo Alan Antikacı, Akçaburgaz 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Sefer Tası Alan Antikacı, Akçaburgaz Dokuma Alan Antikacı, Akçaburgaz Kalem Alan Antikacı, Akçaburgaz Sürahi Alan Antikacı, Akçaburgaz Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akçaburgaz Gümüş Alan Antikacı, Akçaburgaz Daktilo Alan Antikacı, Akçaburgaz Pul Alan Antikacı, Akçaburgaz Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akçaburgaz Bıçak Alan Antikacı, Akçaburgaz Kol Saati Alan Antikacı, Akçaburgaz Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akçaburgaz Rozet Alan Antikacı, Akçaburgaz Gelinlik Alan Antikacı, Akçaburgaz Çatal Alan Antikacı, Akçaburgaz Kıyafet Alan Antikacı, Akçaburgaz Duvar Saati Alan Antikacı, Akçaburgaz Fes Alan Antikacı, Akçaburgaz Küp Alan Antikacı, Akçaburgaz Saçma Alan Antikacı.

Akçaburgaz Hat Yazısı Alan Antikacı, Akçaburgaz Ağaç Alan Antikacı, Akçaburgaz Halı Alan Antikacı, Akçaburgaz Günlük Alan Antikacı, Akçaburgaz Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akçaburgaz Masa Alan Antikacı, Akçaburgaz Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akçaburgaz Kitap Alan Antikacı, Akçaburgaz Amfi Alan Antikacı, Akçaburgaz Albüm Alan Antikacı, Akçaburgaz Ahşap Alan Antikacı, Akçaburgaz Gondol Alan Antikacı, Akçaburgaz Çizgi Roman Alan Antikacı, Akçaburgaz Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akçaburgaz Pusula Alan Antikacı, Akçaburgaz Gerdanlık Alan Antikacı, Akçaburgaz Cezve Alan Antikacı, Akçaburgaz Şerbetlik Alan Antikacı.

Akçaburgaz Tuval Alan Antikacı, Akçaburgaz Okka Alan Antikacı, Akçaburgaz Fincan Alan Antikacı, Akçaburgaz Cd Alan Antikacı, Akçaburgaz Cam Alan Antikacı, Akçaburgaz Çan Alan Antikacı, Akçaburgaz Hoparlör Alan Antikacı, Akçaburgaz Çiçek Alan Antikacı, Akçaburgaz Retro Eşya Alan Antikacı, Akçaburgaz Vazo Alan Antikacı, Akçaburgaz Koltuk Alan Antikacı, Akçaburgaz Şapka Alan Antikacı, Akçaburgaz Bakır Eşya Alan Antikacı, Akçaburgaz Kilit Alan Antikacı, Akçaburgaz Biblo Alan Antikacı, Akçaburgaz Saat Alan Antikacı, Akçaburgaz Matara Alan Antikacı, Akçaburgaz Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akçaburgaz 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Nişan Alan Antikacı, Akçaburgaz Seramik Alan Antikacı, Akçaburgaz Minyatür Alan Antikacı, Akçaburgaz Kase Alan Antikacı, Akçaburgaz Tas Alan Antikacı, Akçaburgaz Kavanoz Alan Antikacı, Akçaburgaz 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akçaburgaz El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akçaburgaz Radyo Alan Antikacı, Akçaburgaz Çini Alan Antikacı, Akçaburgaz Mühür Alan Antikacı, Akçaburgaz Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akçaburgaz Çaydanlık Alan Antikacı, Akçaburgaz Halhal Alan Antikacı, Akçaburgaz Tılsım Alan Antikacı, Akçaburgaz Sepet Alan Antikacı, Akçaburgaz Sandelye Alan Antikacı, Akçaburgaz Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akçaburgaz Pikap Alan Antikacı, Akçaburgaz Roman Alan Antikacı, Akçaburgaz Tepsi Alan Antikacı, Akçaburgaz Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akçaburgaz Forma Alan Antikacı, Akçaburgaz Avize Alan Antikacı, Akçaburgaz Sahan Alan Antikacı, Akçaburgaz Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akçaburgaz Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akçaburgaz Bronz Heykel Alan Antikacı, Akçaburgaz Şamdan Alan Antikacı.

Akçaburgaz Kartpostal Alan Antikacı, Akçaburgaz Hereke Halısı Alan Antikacı, Akçaburgaz Sini Alan Antikacı, Akçaburgaz Tüfek Alan Antikacı, Akçaburgaz Köstekli Saat Alan Antikacı, Akçaburgaz Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akçaburgaz Taş Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Gravür Alan Antikacı, Akçaburgaz Kurşun Alan Antikacı, Akçaburgaz Gramafon Alan Antikacı, Akçaburgaz Cd Player Alan Antikacı, Akçaburgaz 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akçaburgaz Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akçaburgaz Kahve Takımı Alan Antikacı, Akçaburgaz Mobilya Alan Antikacı, Akçaburgaz Kapı Alan Antikacı, Akçaburgaz Kaşık Alan Antikacı, Akçaburgaz İbrik Alan Antikacı, Akçaburgaz Yağlı Boya Alan Antikacı, Akçaburgaz Tabanca Alan Antikacı, Akçaburgaz Ferman Alan Antikacı, Akçaburgaz Ebru Alan Antikacı, Akçaburgaz Tabak Alan Antikacı, Akçaburgaz Semaver Alan Antikacı, Akçaburgaz Kutu Alan Antikacı.

Akçaburgaz Kehribar Alan Antikacı, Akçaburgaz Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akçaburgaz Bronz Alan Antikacı, Akçaburgaz Şişe Alan Antikacı, Akçaburgaz Madalya Nişan Alan Antikacı, Akçaburgaz Anahtar Alan Antikacı, Akçaburgaz Makine Alan Antikacı, Akçaburgaz Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akçaburgaz Mekanik Alet Alan Antikacı, Akçaburgaz Kolye Alan Antikacı, Akçaburgaz Fotoğraf Alan Antikacı, Akçaburgaz Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akçaburgaz Tesbih Alan Antikacı, Akçaburgaz El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akçaburgaz Opalin Alan Antikacı, Akçaburgaz Taş Alan Antikacı, Akçaburgaz Metal Alan Antikacı, Akçaburgaz El Yazması Alan Antikacı, Akçaburgaz Terazi Alan Antikacı, Akçaburgaz Tokmak Alan Antikacı, Akçaburgaz Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akçaburgaz Dirhem Alan Antikacı, Akçaburgaz El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.