Akbaba Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akbaba Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akbaba, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akbaba olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akbaba İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akbaba ve antika satıcıları Akbaba için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akbaba Antikacı

İstanbul, Akbaba antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akbaba) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akbaba Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akbaba Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akbaba Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akbaba Takvim Alan Antikacı, Akbaba Mangal Alan Antikacı, Akbaba Bindallı Alan Antikacı, Akbaba Müzik Seti Alan Antikacı, Akbaba Kama Alan Antikacı, Akbaba Kazan Alan Antikacı, Akbaba Kristal Alan Antikacı, Akbaba Kuran Alan Antikacı, Akbaba Kupa Alan Antikacı, Akbaba Ğügüm Alan Antikacı, Akbaba Arma Alan Antikacı, Akbaba Fıçı Alan Antikacı, Akbaba El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akbaba Efemera Alan Antikacı, Akbaba Hat Makası Alan Antikacı, Akbaba Silke Alan Antikacı, Akbaba Madalya Alan Antikacı.

Akbaba Tarak Alan Antikacı, Akbaba Harita Alan Antikacı, Akbaba Kandil Alan Antikacı, Akbaba Bez Alan Antikacı, Akbaba Porselen Alan Antikacı, Akbaba Müzik Aleti Alan Antikacı, Akbaba Takı Kutusu Alan Antikacı, Akbaba Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akbaba Resim Alan Antikacı, Akbaba İpek Halı Alan Antikacı, Akbaba Silah Alan Antikacı, Akbaba Kilim Alan Antikacı, Akbaba Plak Alan Antikacı, Akbaba Kasetçalar Alan Antikacı, Akbaba Zarf Alan Antikacı.

Akbaba Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akbaba Yüzük Alan Antikacı, Akbaba Portre Alan Antikacı, Akbaba İran Halısı Alan Antikacı, Akbaba Askeri Malzeme Alanalar, Akbaba Baston Alan Antikacı, Akbaba Bileklik Alan Antikacı, Akbaba Sehpa Alan Antikacı, Akbaba Kamçı Alan Antikacı, Akbaba Hat Alan Antikacı, Akbaba Oyma Alan Antikacı, Akbaba Gümüşlük Alan Antikacı, Akbaba El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akbaba Kılıç Alan Antikacı, Akbaba Takı Alan Antikacı, Akbaba Cep Saati Alan Antikacı, Akbaba Dvd Alan Antikacı, Akbaba Komple Eşya Alan Antikacı, Akbaba Telefon Alan Antikacı, Akbaba Pipo Alan Antikacı, Akbaba Üç Etek Alan Antikacı, Akbaba Bilezik Alan Antikacı, Akbaba Bardak Alan Antikacı.

Akbaba Tablo Alan Antikacı, Akbaba 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akbaba Sefer Tası Alan Antikacı, Akbaba Dokuma Alan Antikacı, Akbaba Kalem Alan Antikacı, Akbaba Sürahi Alan Antikacı, Akbaba Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akbaba Gümüş Alan Antikacı, Akbaba Daktilo Alan Antikacı, Akbaba Pul Alan Antikacı, Akbaba Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akbaba Bıçak Alan Antikacı, Akbaba Kol Saati Alan Antikacı, Akbaba Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akbaba Rozet Alan Antikacı, Akbaba Gelinlik Alan Antikacı, Akbaba Çatal Alan Antikacı, Akbaba Kıyafet Alan Antikacı, Akbaba Duvar Saati Alan Antikacı, Akbaba Fes Alan Antikacı, Akbaba Küp Alan Antikacı, Akbaba Saçma Alan Antikacı.

Akbaba Hat Yazısı Alan Antikacı, Akbaba Ağaç Alan Antikacı, Akbaba Halı Alan Antikacı, Akbaba Günlük Alan Antikacı, Akbaba Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akbaba Masa Alan Antikacı, Akbaba Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akbaba Kitap Alan Antikacı, Akbaba Amfi Alan Antikacı, Akbaba Albüm Alan Antikacı, Akbaba Ahşap Alan Antikacı, Akbaba Gondol Alan Antikacı, Akbaba Çizgi Roman Alan Antikacı, Akbaba Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akbaba Pusula Alan Antikacı, Akbaba Gerdanlık Alan Antikacı, Akbaba Cezve Alan Antikacı, Akbaba Şerbetlik Alan Antikacı.

Akbaba Tuval Alan Antikacı, Akbaba Okka Alan Antikacı, Akbaba Fincan Alan Antikacı, Akbaba Cd Alan Antikacı, Akbaba Cam Alan Antikacı, Akbaba Çan Alan Antikacı, Akbaba Hoparlör Alan Antikacı, Akbaba Çiçek Alan Antikacı, Akbaba Retro Eşya Alan Antikacı, Akbaba Vazo Alan Antikacı, Akbaba Koltuk Alan Antikacı, Akbaba Şapka Alan Antikacı, Akbaba Bakır Eşya Alan Antikacı, Akbaba Kilit Alan Antikacı, Akbaba Biblo Alan Antikacı, Akbaba Saat Alan Antikacı, Akbaba Matara Alan Antikacı, Akbaba Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akbaba 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akbaba Nişan Alan Antikacı, Akbaba Seramik Alan Antikacı, Akbaba Minyatür Alan Antikacı, Akbaba Kase Alan Antikacı, Akbaba Tas Alan Antikacı, Akbaba Kavanoz Alan Antikacı, Akbaba 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akbaba Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akbaba El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akbaba Radyo Alan Antikacı, Akbaba Çini Alan Antikacı, Akbaba Mühür Alan Antikacı, Akbaba Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akbaba Çaydanlık Alan Antikacı, Akbaba Halhal Alan Antikacı, Akbaba Tılsım Alan Antikacı, Akbaba Sepet Alan Antikacı, Akbaba Sandelye Alan Antikacı, Akbaba Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akbaba Pikap Alan Antikacı, Akbaba Roman Alan Antikacı, Akbaba Tepsi Alan Antikacı, Akbaba Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akbaba Forma Alan Antikacı, Akbaba Avize Alan Antikacı, Akbaba Sahan Alan Antikacı, Akbaba Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akbaba Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akbaba Bronz Heykel Alan Antikacı, Akbaba Şamdan Alan Antikacı.

Akbaba Kartpostal Alan Antikacı, Akbaba Hereke Halısı Alan Antikacı, Akbaba Sini Alan Antikacı, Akbaba Tüfek Alan Antikacı, Akbaba Köstekli Saat Alan Antikacı, Akbaba Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akbaba Taş Plak Alan Antikacı, Akbaba Gravür Alan Antikacı, Akbaba Kurşun Alan Antikacı, Akbaba Gramafon Alan Antikacı, Akbaba Cd Player Alan Antikacı, Akbaba 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akbaba Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akbaba Kahve Takımı Alan Antikacı, Akbaba Mobilya Alan Antikacı, Akbaba Kapı Alan Antikacı, Akbaba Kaşık Alan Antikacı, Akbaba İbrik Alan Antikacı, Akbaba Yağlı Boya Alan Antikacı, Akbaba Tabanca Alan Antikacı, Akbaba Ferman Alan Antikacı, Akbaba Ebru Alan Antikacı, Akbaba Tabak Alan Antikacı, Akbaba Semaver Alan Antikacı, Akbaba Kutu Alan Antikacı.

Akbaba Kehribar Alan Antikacı, Akbaba Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akbaba Bronz Alan Antikacı, Akbaba Şişe Alan Antikacı, Akbaba Madalya Nişan Alan Antikacı, Akbaba Anahtar Alan Antikacı, Akbaba Makine Alan Antikacı, Akbaba Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akbaba Mekanik Alet Alan Antikacı, Akbaba Kolye Alan Antikacı, Akbaba Fotoğraf Alan Antikacı, Akbaba Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akbaba Tesbih Alan Antikacı, Akbaba El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akbaba Opalin Alan Antikacı, Akbaba Taş Alan Antikacı, Akbaba Metal Alan Antikacı, Akbaba El Yazması Alan Antikacı, Akbaba Terazi Alan Antikacı, Akbaba Tokmak Alan Antikacı, Akbaba Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akbaba Dirhem Alan Antikacı, Akbaba El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.