Akatlar Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akatlar Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akatlar, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akatlar olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akatlar İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akatlar ve antika satıcıları Akatlar için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akatlar Antikacı

İstanbul, Akatlar antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akatlar) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akatlar Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akatlar Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akatlar Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akatlar Takvim Alan Antikacı, Akatlar Mangal Alan Antikacı, Akatlar Bindallı Alan Antikacı, Akatlar Müzik Seti Alan Antikacı, Akatlar Kama Alan Antikacı, Akatlar Kazan Alan Antikacı, Akatlar Kristal Alan Antikacı, Akatlar Kuran Alan Antikacı, Akatlar Kupa Alan Antikacı, Akatlar Ğügüm Alan Antikacı, Akatlar Arma Alan Antikacı, Akatlar Fıçı Alan Antikacı, Akatlar El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akatlar Efemera Alan Antikacı, Akatlar Hat Makası Alan Antikacı, Akatlar Silke Alan Antikacı, Akatlar Madalya Alan Antikacı.

Akatlar Tarak Alan Antikacı, Akatlar Harita Alan Antikacı, Akatlar Kandil Alan Antikacı, Akatlar Bez Alan Antikacı, Akatlar Porselen Alan Antikacı, Akatlar Müzik Aleti Alan Antikacı, Akatlar Takı Kutusu Alan Antikacı, Akatlar Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akatlar Resim Alan Antikacı, Akatlar İpek Halı Alan Antikacı, Akatlar Silah Alan Antikacı, Akatlar Kilim Alan Antikacı, Akatlar Plak Alan Antikacı, Akatlar Kasetçalar Alan Antikacı, Akatlar Zarf Alan Antikacı.

Akatlar Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akatlar Yüzük Alan Antikacı, Akatlar Portre Alan Antikacı, Akatlar İran Halısı Alan Antikacı, Akatlar Askeri Malzeme Alanalar, Akatlar Baston Alan Antikacı, Akatlar Bileklik Alan Antikacı, Akatlar Sehpa Alan Antikacı, Akatlar Kamçı Alan Antikacı, Akatlar Hat Alan Antikacı, Akatlar Oyma Alan Antikacı, Akatlar Gümüşlük Alan Antikacı, Akatlar El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akatlar Kılıç Alan Antikacı, Akatlar Takı Alan Antikacı, Akatlar Cep Saati Alan Antikacı, Akatlar Dvd Alan Antikacı, Akatlar Komple Eşya Alan Antikacı, Akatlar Telefon Alan Antikacı, Akatlar Pipo Alan Antikacı, Akatlar Üç Etek Alan Antikacı, Akatlar Bilezik Alan Antikacı, Akatlar Bardak Alan Antikacı.

Akatlar Tablo Alan Antikacı, Akatlar 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akatlar Sefer Tası Alan Antikacı, Akatlar Dokuma Alan Antikacı, Akatlar Kalem Alan Antikacı, Akatlar Sürahi Alan Antikacı, Akatlar Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akatlar Gümüş Alan Antikacı, Akatlar Daktilo Alan Antikacı, Akatlar Pul Alan Antikacı, Akatlar Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akatlar Bıçak Alan Antikacı, Akatlar Kol Saati Alan Antikacı, Akatlar Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akatlar Rozet Alan Antikacı, Akatlar Gelinlik Alan Antikacı, Akatlar Çatal Alan Antikacı, Akatlar Kıyafet Alan Antikacı, Akatlar Duvar Saati Alan Antikacı, Akatlar Fes Alan Antikacı, Akatlar Küp Alan Antikacı, Akatlar Saçma Alan Antikacı.

Akatlar Hat Yazısı Alan Antikacı, Akatlar Ağaç Alan Antikacı, Akatlar Halı Alan Antikacı, Akatlar Günlük Alan Antikacı, Akatlar Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akatlar Masa Alan Antikacı, Akatlar Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akatlar Kitap Alan Antikacı, Akatlar Amfi Alan Antikacı, Akatlar Albüm Alan Antikacı, Akatlar Ahşap Alan Antikacı, Akatlar Gondol Alan Antikacı, Akatlar Çizgi Roman Alan Antikacı, Akatlar Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akatlar Pusula Alan Antikacı, Akatlar Gerdanlık Alan Antikacı, Akatlar Cezve Alan Antikacı, Akatlar Şerbetlik Alan Antikacı.

Akatlar Tuval Alan Antikacı, Akatlar Okka Alan Antikacı, Akatlar Fincan Alan Antikacı, Akatlar Cd Alan Antikacı, Akatlar Cam Alan Antikacı, Akatlar Çan Alan Antikacı, Akatlar Hoparlör Alan Antikacı, Akatlar Çiçek Alan Antikacı, Akatlar Retro Eşya Alan Antikacı, Akatlar Vazo Alan Antikacı, Akatlar Koltuk Alan Antikacı, Akatlar Şapka Alan Antikacı, Akatlar Bakır Eşya Alan Antikacı, Akatlar Kilit Alan Antikacı, Akatlar Biblo Alan Antikacı, Akatlar Saat Alan Antikacı, Akatlar Matara Alan Antikacı, Akatlar Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akatlar 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akatlar Nişan Alan Antikacı, Akatlar Seramik Alan Antikacı, Akatlar Minyatür Alan Antikacı, Akatlar Kase Alan Antikacı, Akatlar Tas Alan Antikacı, Akatlar Kavanoz Alan Antikacı, Akatlar 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akatlar Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akatlar El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akatlar Radyo Alan Antikacı, Akatlar Çini Alan Antikacı, Akatlar Mühür Alan Antikacı, Akatlar Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akatlar Çaydanlık Alan Antikacı, Akatlar Halhal Alan Antikacı, Akatlar Tılsım Alan Antikacı, Akatlar Sepet Alan Antikacı, Akatlar Sandelye Alan Antikacı, Akatlar Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akatlar Pikap Alan Antikacı, Akatlar Roman Alan Antikacı, Akatlar Tepsi Alan Antikacı, Akatlar Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akatlar Forma Alan Antikacı, Akatlar Avize Alan Antikacı, Akatlar Sahan Alan Antikacı, Akatlar Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akatlar Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akatlar Bronz Heykel Alan Antikacı, Akatlar Şamdan Alan Antikacı.

Akatlar Kartpostal Alan Antikacı, Akatlar Hereke Halısı Alan Antikacı, Akatlar Sini Alan Antikacı, Akatlar Tüfek Alan Antikacı, Akatlar Köstekli Saat Alan Antikacı, Akatlar Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akatlar Taş Plak Alan Antikacı, Akatlar Gravür Alan Antikacı, Akatlar Kurşun Alan Antikacı, Akatlar Gramafon Alan Antikacı, Akatlar Cd Player Alan Antikacı, Akatlar 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akatlar Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akatlar Kahve Takımı Alan Antikacı, Akatlar Mobilya Alan Antikacı, Akatlar Kapı Alan Antikacı, Akatlar Kaşık Alan Antikacı, Akatlar İbrik Alan Antikacı, Akatlar Yağlı Boya Alan Antikacı, Akatlar Tabanca Alan Antikacı, Akatlar Ferman Alan Antikacı, Akatlar Ebru Alan Antikacı, Akatlar Tabak Alan Antikacı, Akatlar Semaver Alan Antikacı, Akatlar Kutu Alan Antikacı.

Akatlar Kehribar Alan Antikacı, Akatlar Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akatlar Bronz Alan Antikacı, Akatlar Şişe Alan Antikacı, Akatlar Madalya Nişan Alan Antikacı, Akatlar Anahtar Alan Antikacı, Akatlar Makine Alan Antikacı, Akatlar Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akatlar Mekanik Alet Alan Antikacı, Akatlar Kolye Alan Antikacı, Akatlar Fotoğraf Alan Antikacı, Akatlar Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akatlar Tesbih Alan Antikacı, Akatlar El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akatlar Opalin Alan Antikacı, Akatlar Taş Alan Antikacı, Akatlar Metal Alan Antikacı, Akatlar El Yazması Alan Antikacı, Akatlar Terazi Alan Antikacı, Akatlar Tokmak Alan Antikacı, Akatlar Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akatlar Dirhem Alan Antikacı, Akatlar El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.