Akaretler Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akaretler Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akaretler, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akaretler olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akaretler İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akaretler ve antika satıcıları Akaretler için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akaretler Antikacı

İstanbul, Akaretler antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akaretler) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akaretler Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akaretler Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akaretler Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akaretler Takvim Alan Antikacı, Akaretler Mangal Alan Antikacı, Akaretler Bindallı Alan Antikacı, Akaretler Müzik Seti Alan Antikacı, Akaretler Kama Alan Antikacı, Akaretler Kazan Alan Antikacı, Akaretler Kristal Alan Antikacı, Akaretler Kuran Alan Antikacı, Akaretler Kupa Alan Antikacı, Akaretler Ğügüm Alan Antikacı, Akaretler Arma Alan Antikacı, Akaretler Fıçı Alan Antikacı, Akaretler El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akaretler Efemera Alan Antikacı, Akaretler Hat Makası Alan Antikacı, Akaretler Silke Alan Antikacı, Akaretler Madalya Alan Antikacı.

Akaretler Tarak Alan Antikacı, Akaretler Harita Alan Antikacı, Akaretler Kandil Alan Antikacı, Akaretler Bez Alan Antikacı, Akaretler Porselen Alan Antikacı, Akaretler Müzik Aleti Alan Antikacı, Akaretler Takı Kutusu Alan Antikacı, Akaretler Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akaretler Resim Alan Antikacı, Akaretler İpek Halı Alan Antikacı, Akaretler Silah Alan Antikacı, Akaretler Kilim Alan Antikacı, Akaretler Plak Alan Antikacı, Akaretler Kasetçalar Alan Antikacı, Akaretler Zarf Alan Antikacı.

Akaretler Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akaretler Yüzük Alan Antikacı, Akaretler Portre Alan Antikacı, Akaretler İran Halısı Alan Antikacı, Akaretler Askeri Malzeme Alanalar, Akaretler Baston Alan Antikacı, Akaretler Bileklik Alan Antikacı, Akaretler Sehpa Alan Antikacı, Akaretler Kamçı Alan Antikacı, Akaretler Hat Alan Antikacı, Akaretler Oyma Alan Antikacı, Akaretler Gümüşlük Alan Antikacı, Akaretler El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akaretler Kılıç Alan Antikacı, Akaretler Takı Alan Antikacı, Akaretler Cep Saati Alan Antikacı, Akaretler Dvd Alan Antikacı, Akaretler Komple Eşya Alan Antikacı, Akaretler Telefon Alan Antikacı, Akaretler Pipo Alan Antikacı, Akaretler Üç Etek Alan Antikacı, Akaretler Bilezik Alan Antikacı, Akaretler Bardak Alan Antikacı.

Akaretler Tablo Alan Antikacı, Akaretler 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akaretler Sefer Tası Alan Antikacı, Akaretler Dokuma Alan Antikacı, Akaretler Kalem Alan Antikacı, Akaretler Sürahi Alan Antikacı, Akaretler Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akaretler Gümüş Alan Antikacı, Akaretler Daktilo Alan Antikacı, Akaretler Pul Alan Antikacı, Akaretler Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akaretler Bıçak Alan Antikacı, Akaretler Kol Saati Alan Antikacı, Akaretler Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akaretler Rozet Alan Antikacı, Akaretler Gelinlik Alan Antikacı, Akaretler Çatal Alan Antikacı, Akaretler Kıyafet Alan Antikacı, Akaretler Duvar Saati Alan Antikacı, Akaretler Fes Alan Antikacı, Akaretler Küp Alan Antikacı, Akaretler Saçma Alan Antikacı.

Akaretler Hat Yazısı Alan Antikacı, Akaretler Ağaç Alan Antikacı, Akaretler Halı Alan Antikacı, Akaretler Günlük Alan Antikacı, Akaretler Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akaretler Masa Alan Antikacı, Akaretler Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akaretler Kitap Alan Antikacı, Akaretler Amfi Alan Antikacı, Akaretler Albüm Alan Antikacı, Akaretler Ahşap Alan Antikacı, Akaretler Gondol Alan Antikacı, Akaretler Çizgi Roman Alan Antikacı, Akaretler Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akaretler Pusula Alan Antikacı, Akaretler Gerdanlık Alan Antikacı, Akaretler Cezve Alan Antikacı, Akaretler Şerbetlik Alan Antikacı.

Akaretler Tuval Alan Antikacı, Akaretler Okka Alan Antikacı, Akaretler Fincan Alan Antikacı, Akaretler Cd Alan Antikacı, Akaretler Cam Alan Antikacı, Akaretler Çan Alan Antikacı, Akaretler Hoparlör Alan Antikacı, Akaretler Çiçek Alan Antikacı, Akaretler Retro Eşya Alan Antikacı, Akaretler Vazo Alan Antikacı, Akaretler Koltuk Alan Antikacı, Akaretler Şapka Alan Antikacı, Akaretler Bakır Eşya Alan Antikacı, Akaretler Kilit Alan Antikacı, Akaretler Biblo Alan Antikacı, Akaretler Saat Alan Antikacı, Akaretler Matara Alan Antikacı, Akaretler Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akaretler 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akaretler Nişan Alan Antikacı, Akaretler Seramik Alan Antikacı, Akaretler Minyatür Alan Antikacı, Akaretler Kase Alan Antikacı, Akaretler Tas Alan Antikacı, Akaretler Kavanoz Alan Antikacı, Akaretler 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akaretler Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akaretler El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akaretler Radyo Alan Antikacı, Akaretler Çini Alan Antikacı, Akaretler Mühür Alan Antikacı, Akaretler Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akaretler Çaydanlık Alan Antikacı, Akaretler Halhal Alan Antikacı, Akaretler Tılsım Alan Antikacı, Akaretler Sepet Alan Antikacı, Akaretler Sandelye Alan Antikacı, Akaretler Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akaretler Pikap Alan Antikacı, Akaretler Roman Alan Antikacı, Akaretler Tepsi Alan Antikacı, Akaretler Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akaretler Forma Alan Antikacı, Akaretler Avize Alan Antikacı, Akaretler Sahan Alan Antikacı, Akaretler Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akaretler Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akaretler Bronz Heykel Alan Antikacı, Akaretler Şamdan Alan Antikacı.

Akaretler Kartpostal Alan Antikacı, Akaretler Hereke Halısı Alan Antikacı, Akaretler Sini Alan Antikacı, Akaretler Tüfek Alan Antikacı, Akaretler Köstekli Saat Alan Antikacı, Akaretler Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akaretler Taş Plak Alan Antikacı, Akaretler Gravür Alan Antikacı, Akaretler Kurşun Alan Antikacı, Akaretler Gramafon Alan Antikacı, Akaretler Cd Player Alan Antikacı, Akaretler 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akaretler Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akaretler Kahve Takımı Alan Antikacı, Akaretler Mobilya Alan Antikacı, Akaretler Kapı Alan Antikacı, Akaretler Kaşık Alan Antikacı, Akaretler İbrik Alan Antikacı, Akaretler Yağlı Boya Alan Antikacı, Akaretler Tabanca Alan Antikacı, Akaretler Ferman Alan Antikacı, Akaretler Ebru Alan Antikacı, Akaretler Tabak Alan Antikacı, Akaretler Semaver Alan Antikacı, Akaretler Kutu Alan Antikacı.

Akaretler Kehribar Alan Antikacı, Akaretler Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akaretler Bronz Alan Antikacı, Akaretler Şişe Alan Antikacı, Akaretler Madalya Nişan Alan Antikacı, Akaretler Anahtar Alan Antikacı, Akaretler Makine Alan Antikacı, Akaretler Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akaretler Mekanik Alet Alan Antikacı, Akaretler Kolye Alan Antikacı, Akaretler Fotoğraf Alan Antikacı, Akaretler Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akaretler Tesbih Alan Antikacı, Akaretler El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akaretler Opalin Alan Antikacı, Akaretler Taş Alan Antikacı, Akaretler Metal Alan Antikacı, Akaretler El Yazması Alan Antikacı, Akaretler Terazi Alan Antikacı, Akaretler Tokmak Alan Antikacı, Akaretler Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akaretler Dirhem Alan Antikacı, Akaretler El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.