Akalan Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Akalan Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Akalan, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Akalan olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Akalan İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Akalan ve antika satıcıları Akalan için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Akalan Antikacı

İstanbul, Akalan antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Akalan) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Akalan Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Akalan Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Akalan Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Akalan Takvim Alan Antikacı, Akalan Mangal Alan Antikacı, Akalan Bindallı Alan Antikacı, Akalan Müzik Seti Alan Antikacı, Akalan Kama Alan Antikacı, Akalan Kazan Alan Antikacı, Akalan Kristal Alan Antikacı, Akalan Kuran Alan Antikacı, Akalan Kupa Alan Antikacı, Akalan Ğügüm Alan Antikacı, Akalan Arma Alan Antikacı, Akalan Fıçı Alan Antikacı, Akalan El Yazması Kitap Alan Antikacı, Akalan Efemera Alan Antikacı, Akalan Hat Makası Alan Antikacı, Akalan Silke Alan Antikacı, Akalan Madalya Alan Antikacı.

Akalan Tarak Alan Antikacı, Akalan Harita Alan Antikacı, Akalan Kandil Alan Antikacı, Akalan Bez Alan Antikacı, Akalan Porselen Alan Antikacı, Akalan Müzik Aleti Alan Antikacı, Akalan Takı Kutusu Alan Antikacı, Akalan Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Akalan Resim Alan Antikacı, Akalan İpek Halı Alan Antikacı, Akalan Silah Alan Antikacı, Akalan Kilim Alan Antikacı, Akalan Plak Alan Antikacı, Akalan Kasetçalar Alan Antikacı, Akalan Zarf Alan Antikacı.

Akalan Komple Miras Evi Alan Antikacı, Akalan Yüzük Alan Antikacı, Akalan Portre Alan Antikacı, Akalan İran Halısı Alan Antikacı, Akalan Askeri Malzeme Alanalar, Akalan Baston Alan Antikacı, Akalan Bileklik Alan Antikacı, Akalan Sehpa Alan Antikacı, Akalan Kamçı Alan Antikacı, Akalan Hat Alan Antikacı, Akalan Oyma Alan Antikacı, Akalan Gümüşlük Alan Antikacı, Akalan El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Akalan Kılıç Alan Antikacı, Akalan Takı Alan Antikacı, Akalan Cep Saati Alan Antikacı, Akalan Dvd Alan Antikacı, Akalan Komple Eşya Alan Antikacı, Akalan Telefon Alan Antikacı, Akalan Pipo Alan Antikacı, Akalan Üç Etek Alan Antikacı, Akalan Bilezik Alan Antikacı, Akalan Bardak Alan Antikacı.

Akalan Tablo Alan Antikacı, Akalan 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akalan Sefer Tası Alan Antikacı, Akalan Dokuma Alan Antikacı, Akalan Kalem Alan Antikacı, Akalan Sürahi Alan Antikacı, Akalan Komple Kütüphane Alan Antikacı, Akalan Gümüş Alan Antikacı, Akalan Daktilo Alan Antikacı, Akalan Pul Alan Antikacı, Akalan Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Akalan Bıçak Alan Antikacı, Akalan Kol Saati Alan Antikacı, Akalan Makaralı Teyp Alan Antikacı, Akalan Rozet Alan Antikacı, Akalan Gelinlik Alan Antikacı, Akalan Çatal Alan Antikacı, Akalan Kıyafet Alan Antikacı, Akalan Duvar Saati Alan Antikacı, Akalan Fes Alan Antikacı, Akalan Küp Alan Antikacı, Akalan Saçma Alan Antikacı.

Akalan Hat Yazısı Alan Antikacı, Akalan Ağaç Alan Antikacı, Akalan Halı Alan Antikacı, Akalan Günlük Alan Antikacı, Akalan Yıldız Porselen Alan Antikacı, Akalan Masa Alan Antikacı, Akalan Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Akalan Kitap Alan Antikacı, Akalan Amfi Alan Antikacı, Akalan Albüm Alan Antikacı, Akalan Ahşap Alan Antikacı, Akalan Gondol Alan Antikacı, Akalan Çizgi Roman Alan Antikacı, Akalan Komple Mira Evi Boşaltanlar, Akalan Pusula Alan Antikacı, Akalan Gerdanlık Alan Antikacı, Akalan Cezve Alan Antikacı, Akalan Şerbetlik Alan Antikacı.

Akalan Tuval Alan Antikacı, Akalan Okka Alan Antikacı, Akalan Fincan Alan Antikacı, Akalan Cd Alan Antikacı, Akalan Cam Alan Antikacı, Akalan Çan Alan Antikacı, Akalan Hoparlör Alan Antikacı, Akalan Çiçek Alan Antikacı, Akalan Retro Eşya Alan Antikacı, Akalan Vazo Alan Antikacı, Akalan Koltuk Alan Antikacı, Akalan Şapka Alan Antikacı, Akalan Bakır Eşya Alan Antikacı, Akalan Kilit Alan Antikacı, Akalan Biblo Alan Antikacı, Akalan Saat Alan Antikacı, Akalan Matara Alan Antikacı, Akalan Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Akalan 33 Lük Plak Alan Antikacı, Akalan Nişan Alan Antikacı, Akalan Seramik Alan Antikacı, Akalan Minyatür Alan Antikacı, Akalan Kase Alan Antikacı, Akalan Tas Alan Antikacı, Akalan Kavanoz Alan Antikacı, Akalan 45 Lik Plak Alan Antikacı, Akalan Varaklı Halı Alan Antikacı.

Akalan El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Akalan Radyo Alan Antikacı, Akalan Çini Alan Antikacı, Akalan Mühür Alan Antikacı, Akalan Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Akalan Çaydanlık Alan Antikacı, Akalan Halhal Alan Antikacı, Akalan Tılsım Alan Antikacı, Akalan Sepet Alan Antikacı, Akalan Sandelye Alan Antikacı, Akalan Eski Oyuncak Alan Antikacı, Akalan Pikap Alan Antikacı, Akalan Roman Alan Antikacı, Akalan Tepsi Alan Antikacı, Akalan Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Akalan Forma Alan Antikacı, Akalan Avize Alan Antikacı, Akalan Sahan Alan Antikacı, Akalan Tırnak Ayna Alan Antikacı, Akalan Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Akalan Bronz Heykel Alan Antikacı, Akalan Şamdan Alan Antikacı.

Akalan Kartpostal Alan Antikacı, Akalan Hereke Halısı Alan Antikacı, Akalan Sini Alan Antikacı, Akalan Tüfek Alan Antikacı, Akalan Köstekli Saat Alan Antikacı, Akalan Varaklı Ayna Alan Antikacı, Akalan Taş Plak Alan Antikacı, Akalan Gravür Alan Antikacı, Akalan Kurşun Alan Antikacı, Akalan Gramafon Alan Antikacı, Akalan Cd Player Alan Antikacı, Akalan 78 Lik Plak Alan Antikacı, Akalan Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Akalan Kahve Takımı Alan Antikacı, Akalan Mobilya Alan Antikacı, Akalan Kapı Alan Antikacı, Akalan Kaşık Alan Antikacı, Akalan İbrik Alan Antikacı, Akalan Yağlı Boya Alan Antikacı, Akalan Tabanca Alan Antikacı, Akalan Ferman Alan Antikacı, Akalan Ebru Alan Antikacı, Akalan Tabak Alan Antikacı, Akalan Semaver Alan Antikacı, Akalan Kutu Alan Antikacı.

Akalan Kehribar Alan Antikacı, Akalan Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Akalan Bronz Alan Antikacı, Akalan Şişe Alan Antikacı, Akalan Madalya Nişan Alan Antikacı, Akalan Anahtar Alan Antikacı, Akalan Makine Alan Antikacı, Akalan Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Akalan Mekanik Alet Alan Antikacı, Akalan Kolye Alan Antikacı, Akalan Fotoğraf Alan Antikacı, Akalan Bünyan Halısı Alan Antikacı, Akalan Tesbih Alan Antikacı, Akalan El Dokuması Halı Alan Antikacı, Akalan Opalin Alan Antikacı, Akalan Taş Alan Antikacı, Akalan Metal Alan Antikacı, Akalan El Yazması Alan Antikacı, Akalan Terazi Alan Antikacı, Akalan Tokmak Alan Antikacı, Akalan Gaz Ocağı Alan Antikacı, Akalan Dirhem Alan Antikacı, Akalan El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.