Ahmetli Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ahmetli Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ahmetli, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ahmetli olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ahmetli İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ahmetli ve antika satıcıları Ahmetli için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ahmetli Antikacı

İstanbul, Ahmetli antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ahmetli) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ahmetli Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ahmetli Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ahmetli Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ahmetli Takvim Alan Antikacı, Ahmetli Mangal Alan Antikacı, Ahmetli Bindallı Alan Antikacı, Ahmetli Müzik Seti Alan Antikacı, Ahmetli Kama Alan Antikacı, Ahmetli Kazan Alan Antikacı, Ahmetli Kristal Alan Antikacı, Ahmetli Kuran Alan Antikacı, Ahmetli Kupa Alan Antikacı, Ahmetli Ğügüm Alan Antikacı, Ahmetli Arma Alan Antikacı, Ahmetli Fıçı Alan Antikacı, Ahmetli El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ahmetli Efemera Alan Antikacı, Ahmetli Hat Makası Alan Antikacı, Ahmetli Silke Alan Antikacı, Ahmetli Madalya Alan Antikacı.

Ahmetli Tarak Alan Antikacı, Ahmetli Harita Alan Antikacı, Ahmetli Kandil Alan Antikacı, Ahmetli Bez Alan Antikacı, Ahmetli Porselen Alan Antikacı, Ahmetli Müzik Aleti Alan Antikacı, Ahmetli Takı Kutusu Alan Antikacı, Ahmetli Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ahmetli Resim Alan Antikacı, Ahmetli İpek Halı Alan Antikacı, Ahmetli Silah Alan Antikacı, Ahmetli Kilim Alan Antikacı, Ahmetli Plak Alan Antikacı, Ahmetli Kasetçalar Alan Antikacı, Ahmetli Zarf Alan Antikacı.

Ahmetli Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ahmetli Yüzük Alan Antikacı, Ahmetli Portre Alan Antikacı, Ahmetli İran Halısı Alan Antikacı, Ahmetli Askeri Malzeme Alanalar, Ahmetli Baston Alan Antikacı, Ahmetli Bileklik Alan Antikacı, Ahmetli Sehpa Alan Antikacı, Ahmetli Kamçı Alan Antikacı, Ahmetli Hat Alan Antikacı, Ahmetli Oyma Alan Antikacı, Ahmetli Gümüşlük Alan Antikacı, Ahmetli El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ahmetli Kılıç Alan Antikacı, Ahmetli Takı Alan Antikacı, Ahmetli Cep Saati Alan Antikacı, Ahmetli Dvd Alan Antikacı, Ahmetli Komple Eşya Alan Antikacı, Ahmetli Telefon Alan Antikacı, Ahmetli Pipo Alan Antikacı, Ahmetli Üç Etek Alan Antikacı, Ahmetli Bilezik Alan Antikacı, Ahmetli Bardak Alan Antikacı.

Ahmetli Tablo Alan Antikacı, Ahmetli 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmetli Sefer Tası Alan Antikacı, Ahmetli Dokuma Alan Antikacı, Ahmetli Kalem Alan Antikacı, Ahmetli Sürahi Alan Antikacı, Ahmetli Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ahmetli Gümüş Alan Antikacı, Ahmetli Daktilo Alan Antikacı, Ahmetli Pul Alan Antikacı, Ahmetli Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ahmetli Bıçak Alan Antikacı, Ahmetli Kol Saati Alan Antikacı, Ahmetli Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ahmetli Rozet Alan Antikacı, Ahmetli Gelinlik Alan Antikacı, Ahmetli Çatal Alan Antikacı, Ahmetli Kıyafet Alan Antikacı, Ahmetli Duvar Saati Alan Antikacı, Ahmetli Fes Alan Antikacı, Ahmetli Küp Alan Antikacı, Ahmetli Saçma Alan Antikacı.

Ahmetli Hat Yazısı Alan Antikacı, Ahmetli Ağaç Alan Antikacı, Ahmetli Halı Alan Antikacı, Ahmetli Günlük Alan Antikacı, Ahmetli Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ahmetli Masa Alan Antikacı, Ahmetli Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ahmetli Kitap Alan Antikacı, Ahmetli Amfi Alan Antikacı, Ahmetli Albüm Alan Antikacı, Ahmetli Ahşap Alan Antikacı, Ahmetli Gondol Alan Antikacı, Ahmetli Çizgi Roman Alan Antikacı, Ahmetli Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ahmetli Pusula Alan Antikacı, Ahmetli Gerdanlık Alan Antikacı, Ahmetli Cezve Alan Antikacı, Ahmetli Şerbetlik Alan Antikacı.

Ahmetli Tuval Alan Antikacı, Ahmetli Okka Alan Antikacı, Ahmetli Fincan Alan Antikacı, Ahmetli Cd Alan Antikacı, Ahmetli Cam Alan Antikacı, Ahmetli Çan Alan Antikacı, Ahmetli Hoparlör Alan Antikacı, Ahmetli Çiçek Alan Antikacı, Ahmetli Retro Eşya Alan Antikacı, Ahmetli Vazo Alan Antikacı, Ahmetli Koltuk Alan Antikacı, Ahmetli Şapka Alan Antikacı, Ahmetli Bakır Eşya Alan Antikacı, Ahmetli Kilit Alan Antikacı, Ahmetli Biblo Alan Antikacı, Ahmetli Saat Alan Antikacı, Ahmetli Matara Alan Antikacı, Ahmetli Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ahmetli 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ahmetli Nişan Alan Antikacı, Ahmetli Seramik Alan Antikacı, Ahmetli Minyatür Alan Antikacı, Ahmetli Kase Alan Antikacı, Ahmetli Tas Alan Antikacı, Ahmetli Kavanoz Alan Antikacı, Ahmetli 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmetli Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ahmetli El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ahmetli Radyo Alan Antikacı, Ahmetli Çini Alan Antikacı, Ahmetli Mühür Alan Antikacı, Ahmetli Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ahmetli Çaydanlık Alan Antikacı, Ahmetli Halhal Alan Antikacı, Ahmetli Tılsım Alan Antikacı, Ahmetli Sepet Alan Antikacı, Ahmetli Sandelye Alan Antikacı, Ahmetli Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ahmetli Pikap Alan Antikacı, Ahmetli Roman Alan Antikacı, Ahmetli Tepsi Alan Antikacı, Ahmetli Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ahmetli Forma Alan Antikacı, Ahmetli Avize Alan Antikacı, Ahmetli Sahan Alan Antikacı, Ahmetli Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ahmetli Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ahmetli Bronz Heykel Alan Antikacı, Ahmetli Şamdan Alan Antikacı.

Ahmetli Kartpostal Alan Antikacı, Ahmetli Hereke Halısı Alan Antikacı, Ahmetli Sini Alan Antikacı, Ahmetli Tüfek Alan Antikacı, Ahmetli Köstekli Saat Alan Antikacı, Ahmetli Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ahmetli Taş Plak Alan Antikacı, Ahmetli Gravür Alan Antikacı, Ahmetli Kurşun Alan Antikacı, Ahmetli Gramafon Alan Antikacı, Ahmetli Cd Player Alan Antikacı, Ahmetli 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmetli Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ahmetli Kahve Takımı Alan Antikacı, Ahmetli Mobilya Alan Antikacı, Ahmetli Kapı Alan Antikacı, Ahmetli Kaşık Alan Antikacı, Ahmetli İbrik Alan Antikacı, Ahmetli Yağlı Boya Alan Antikacı, Ahmetli Tabanca Alan Antikacı, Ahmetli Ferman Alan Antikacı, Ahmetli Ebru Alan Antikacı, Ahmetli Tabak Alan Antikacı, Ahmetli Semaver Alan Antikacı, Ahmetli Kutu Alan Antikacı.

Ahmetli Kehribar Alan Antikacı, Ahmetli Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ahmetli Bronz Alan Antikacı, Ahmetli Şişe Alan Antikacı, Ahmetli Madalya Nişan Alan Antikacı, Ahmetli Anahtar Alan Antikacı, Ahmetli Makine Alan Antikacı, Ahmetli Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ahmetli Mekanik Alet Alan Antikacı, Ahmetli Kolye Alan Antikacı, Ahmetli Fotoğraf Alan Antikacı, Ahmetli Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ahmetli Tesbih Alan Antikacı, Ahmetli El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ahmetli Opalin Alan Antikacı, Ahmetli Taş Alan Antikacı, Ahmetli Metal Alan Antikacı, Ahmetli El Yazması Alan Antikacı, Ahmetli Terazi Alan Antikacı, Ahmetli Tokmak Alan Antikacı, Ahmetli Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ahmetli Dirhem Alan Antikacı, Ahmetli El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.