Ahmet-Yesevi Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ahmet-Yesevi Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ahmet-Yesevi, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ahmet-Yesevi olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ahmet-Yesevi İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ahmet-Yesevi ve antika satıcıları Ahmet-Yesevi için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ahmet-Yesevi Antikacı

İstanbul, Ahmet-Yesevi antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ahmet-Yesevi) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ahmet-Yesevi Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ahmet-Yesevi Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ahmet-Yesevi Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ahmet-Yesevi Takvim Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Mangal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bindallı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Müzik Seti Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kama Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kazan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kristal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kuran Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kupa Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ğügüm Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Arma Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Fıçı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Efemera Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Hat Makası Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Silke Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Madalya Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Tarak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Harita Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kandil Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bez Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Porselen Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Müzik Aleti Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Takı Kutusu Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Resim Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi İpek Halı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Silah Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kilim Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kasetçalar Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Zarf Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Yüzük Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Portre Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi İran Halısı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Askeri Malzeme Alanalar, Ahmet-Yesevi Baston Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bileklik Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sehpa Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kamçı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Hat Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Oyma Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gümüşlük Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kılıç Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Takı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Cep Saati Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Dvd Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Komple Eşya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Telefon Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Pipo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Üç Etek Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bilezik Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bardak Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Tablo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sefer Tası Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Dokuma Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kalem Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sürahi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gümüş Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Daktilo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Pul Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bıçak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kol Saati Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Rozet Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gelinlik Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çatal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kıyafet Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Duvar Saati Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Fes Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Küp Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Saçma Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Hat Yazısı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ağaç Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Halı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Günlük Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Masa Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kitap Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Amfi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Albüm Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ahşap Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gondol Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çizgi Roman Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ahmet-Yesevi Pusula Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gerdanlık Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Cezve Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Şerbetlik Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Tuval Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Okka Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Fincan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Cd Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Cam Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Hoparlör Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çiçek Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Retro Eşya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Vazo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Koltuk Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Şapka Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bakır Eşya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kilit Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Biblo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Saat Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Matara Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Nişan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Seramik Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Minyatür Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kase Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tas Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kavanoz Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Radyo Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çini Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Mühür Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Çaydanlık Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Halhal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tılsım Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sepet Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sandelye Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Pikap Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Roman Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tepsi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Forma Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Avize Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sahan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bronz Heykel Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Şamdan Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Kartpostal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Hereke Halısı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Sini Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tüfek Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Köstekli Saat Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Taş Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gravür Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kurşun Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gramafon Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Cd Player Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kahve Takımı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Mobilya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kapı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kaşık Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi İbrik Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Yağlı Boya Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tabanca Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ferman Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Ebru Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tabak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Semaver Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kutu Alan Antikacı.

Ahmet-Yesevi Kehribar Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bronz Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Şişe Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Madalya Nişan Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Anahtar Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Makine Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Mekanik Alet Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Kolye Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Fotoğraf Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tesbih Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Opalin Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Taş Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Metal Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi El Yazması Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Terazi Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Tokmak Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi Dirhem Alan Antikacı, Ahmet-Yesevi El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.