Ahmediye Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ahmediye Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ahmediye, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ahmediye olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ahmediye İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ahmediye ve antika satıcıları Ahmediye için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ahmediye Antikacı

İstanbul, Ahmediye antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ahmediye) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ahmediye Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ahmediye Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ahmediye Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ahmediye Takvim Alan Antikacı, Ahmediye Mangal Alan Antikacı, Ahmediye Bindallı Alan Antikacı, Ahmediye Müzik Seti Alan Antikacı, Ahmediye Kama Alan Antikacı, Ahmediye Kazan Alan Antikacı, Ahmediye Kristal Alan Antikacı, Ahmediye Kuran Alan Antikacı, Ahmediye Kupa Alan Antikacı, Ahmediye Ğügüm Alan Antikacı, Ahmediye Arma Alan Antikacı, Ahmediye Fıçı Alan Antikacı, Ahmediye El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ahmediye Efemera Alan Antikacı, Ahmediye Hat Makası Alan Antikacı, Ahmediye Silke Alan Antikacı, Ahmediye Madalya Alan Antikacı.

Ahmediye Tarak Alan Antikacı, Ahmediye Harita Alan Antikacı, Ahmediye Kandil Alan Antikacı, Ahmediye Bez Alan Antikacı, Ahmediye Porselen Alan Antikacı, Ahmediye Müzik Aleti Alan Antikacı, Ahmediye Takı Kutusu Alan Antikacı, Ahmediye Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ahmediye Resim Alan Antikacı, Ahmediye İpek Halı Alan Antikacı, Ahmediye Silah Alan Antikacı, Ahmediye Kilim Alan Antikacı, Ahmediye Plak Alan Antikacı, Ahmediye Kasetçalar Alan Antikacı, Ahmediye Zarf Alan Antikacı.

Ahmediye Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ahmediye Yüzük Alan Antikacı, Ahmediye Portre Alan Antikacı, Ahmediye İran Halısı Alan Antikacı, Ahmediye Askeri Malzeme Alanalar, Ahmediye Baston Alan Antikacı, Ahmediye Bileklik Alan Antikacı, Ahmediye Sehpa Alan Antikacı, Ahmediye Kamçı Alan Antikacı, Ahmediye Hat Alan Antikacı, Ahmediye Oyma Alan Antikacı, Ahmediye Gümüşlük Alan Antikacı, Ahmediye El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ahmediye Kılıç Alan Antikacı, Ahmediye Takı Alan Antikacı, Ahmediye Cep Saati Alan Antikacı, Ahmediye Dvd Alan Antikacı, Ahmediye Komple Eşya Alan Antikacı, Ahmediye Telefon Alan Antikacı, Ahmediye Pipo Alan Antikacı, Ahmediye Üç Etek Alan Antikacı, Ahmediye Bilezik Alan Antikacı, Ahmediye Bardak Alan Antikacı.

Ahmediye Tablo Alan Antikacı, Ahmediye 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmediye Sefer Tası Alan Antikacı, Ahmediye Dokuma Alan Antikacı, Ahmediye Kalem Alan Antikacı, Ahmediye Sürahi Alan Antikacı, Ahmediye Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ahmediye Gümüş Alan Antikacı, Ahmediye Daktilo Alan Antikacı, Ahmediye Pul Alan Antikacı, Ahmediye Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ahmediye Bıçak Alan Antikacı, Ahmediye Kol Saati Alan Antikacı, Ahmediye Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ahmediye Rozet Alan Antikacı, Ahmediye Gelinlik Alan Antikacı, Ahmediye Çatal Alan Antikacı, Ahmediye Kıyafet Alan Antikacı, Ahmediye Duvar Saati Alan Antikacı, Ahmediye Fes Alan Antikacı, Ahmediye Küp Alan Antikacı, Ahmediye Saçma Alan Antikacı.

Ahmediye Hat Yazısı Alan Antikacı, Ahmediye Ağaç Alan Antikacı, Ahmediye Halı Alan Antikacı, Ahmediye Günlük Alan Antikacı, Ahmediye Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ahmediye Masa Alan Antikacı, Ahmediye Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ahmediye Kitap Alan Antikacı, Ahmediye Amfi Alan Antikacı, Ahmediye Albüm Alan Antikacı, Ahmediye Ahşap Alan Antikacı, Ahmediye Gondol Alan Antikacı, Ahmediye Çizgi Roman Alan Antikacı, Ahmediye Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ahmediye Pusula Alan Antikacı, Ahmediye Gerdanlık Alan Antikacı, Ahmediye Cezve Alan Antikacı, Ahmediye Şerbetlik Alan Antikacı.

Ahmediye Tuval Alan Antikacı, Ahmediye Okka Alan Antikacı, Ahmediye Fincan Alan Antikacı, Ahmediye Cd Alan Antikacı, Ahmediye Cam Alan Antikacı, Ahmediye Çan Alan Antikacı, Ahmediye Hoparlör Alan Antikacı, Ahmediye Çiçek Alan Antikacı, Ahmediye Retro Eşya Alan Antikacı, Ahmediye Vazo Alan Antikacı, Ahmediye Koltuk Alan Antikacı, Ahmediye Şapka Alan Antikacı, Ahmediye Bakır Eşya Alan Antikacı, Ahmediye Kilit Alan Antikacı, Ahmediye Biblo Alan Antikacı, Ahmediye Saat Alan Antikacı, Ahmediye Matara Alan Antikacı, Ahmediye Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ahmediye 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ahmediye Nişan Alan Antikacı, Ahmediye Seramik Alan Antikacı, Ahmediye Minyatür Alan Antikacı, Ahmediye Kase Alan Antikacı, Ahmediye Tas Alan Antikacı, Ahmediye Kavanoz Alan Antikacı, Ahmediye 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmediye Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ahmediye El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ahmediye Radyo Alan Antikacı, Ahmediye Çini Alan Antikacı, Ahmediye Mühür Alan Antikacı, Ahmediye Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ahmediye Çaydanlık Alan Antikacı, Ahmediye Halhal Alan Antikacı, Ahmediye Tılsım Alan Antikacı, Ahmediye Sepet Alan Antikacı, Ahmediye Sandelye Alan Antikacı, Ahmediye Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ahmediye Pikap Alan Antikacı, Ahmediye Roman Alan Antikacı, Ahmediye Tepsi Alan Antikacı, Ahmediye Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ahmediye Forma Alan Antikacı, Ahmediye Avize Alan Antikacı, Ahmediye Sahan Alan Antikacı, Ahmediye Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ahmediye Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ahmediye Bronz Heykel Alan Antikacı, Ahmediye Şamdan Alan Antikacı.

Ahmediye Kartpostal Alan Antikacı, Ahmediye Hereke Halısı Alan Antikacı, Ahmediye Sini Alan Antikacı, Ahmediye Tüfek Alan Antikacı, Ahmediye Köstekli Saat Alan Antikacı, Ahmediye Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ahmediye Taş Plak Alan Antikacı, Ahmediye Gravür Alan Antikacı, Ahmediye Kurşun Alan Antikacı, Ahmediye Gramafon Alan Antikacı, Ahmediye Cd Player Alan Antikacı, Ahmediye 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahmediye Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ahmediye Kahve Takımı Alan Antikacı, Ahmediye Mobilya Alan Antikacı, Ahmediye Kapı Alan Antikacı, Ahmediye Kaşık Alan Antikacı, Ahmediye İbrik Alan Antikacı, Ahmediye Yağlı Boya Alan Antikacı, Ahmediye Tabanca Alan Antikacı, Ahmediye Ferman Alan Antikacı, Ahmediye Ebru Alan Antikacı, Ahmediye Tabak Alan Antikacı, Ahmediye Semaver Alan Antikacı, Ahmediye Kutu Alan Antikacı.

Ahmediye Kehribar Alan Antikacı, Ahmediye Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ahmediye Bronz Alan Antikacı, Ahmediye Şişe Alan Antikacı, Ahmediye Madalya Nişan Alan Antikacı, Ahmediye Anahtar Alan Antikacı, Ahmediye Makine Alan Antikacı, Ahmediye Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ahmediye Mekanik Alet Alan Antikacı, Ahmediye Kolye Alan Antikacı, Ahmediye Fotoğraf Alan Antikacı, Ahmediye Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ahmediye Tesbih Alan Antikacı, Ahmediye El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ahmediye Opalin Alan Antikacı, Ahmediye Taş Alan Antikacı, Ahmediye Metal Alan Antikacı, Ahmediye El Yazması Alan Antikacı, Ahmediye Terazi Alan Antikacı, Ahmediye Tokmak Alan Antikacı, Ahmediye Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ahmediye Dirhem Alan Antikacı, Ahmediye El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.