Ahırkapı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ahırkapı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ahırkapı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ahırkapı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ahırkapı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ahırkapı ve antika satıcıları Ahırkapı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ahırkapı Antikacı

İstanbul, Ahırkapı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ahırkapı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ahırkapı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ahırkapı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ahırkapı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ahırkapı Takvim Alan Antikacı, Ahırkapı Mangal Alan Antikacı, Ahırkapı Bindallı Alan Antikacı, Ahırkapı Müzik Seti Alan Antikacı, Ahırkapı Kama Alan Antikacı, Ahırkapı Kazan Alan Antikacı, Ahırkapı Kristal Alan Antikacı, Ahırkapı Kuran Alan Antikacı, Ahırkapı Kupa Alan Antikacı, Ahırkapı Ğügüm Alan Antikacı, Ahırkapı Arma Alan Antikacı, Ahırkapı Fıçı Alan Antikacı, Ahırkapı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ahırkapı Efemera Alan Antikacı, Ahırkapı Hat Makası Alan Antikacı, Ahırkapı Silke Alan Antikacı, Ahırkapı Madalya Alan Antikacı.

Ahırkapı Tarak Alan Antikacı, Ahırkapı Harita Alan Antikacı, Ahırkapı Kandil Alan Antikacı, Ahırkapı Bez Alan Antikacı, Ahırkapı Porselen Alan Antikacı, Ahırkapı Müzik Aleti Alan Antikacı, Ahırkapı Takı Kutusu Alan Antikacı, Ahırkapı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ahırkapı Resim Alan Antikacı, Ahırkapı İpek Halı Alan Antikacı, Ahırkapı Silah Alan Antikacı, Ahırkapı Kilim Alan Antikacı, Ahırkapı Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Kasetçalar Alan Antikacı, Ahırkapı Zarf Alan Antikacı.

Ahırkapı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ahırkapı Yüzük Alan Antikacı, Ahırkapı Portre Alan Antikacı, Ahırkapı İran Halısı Alan Antikacı, Ahırkapı Askeri Malzeme Alanalar, Ahırkapı Baston Alan Antikacı, Ahırkapı Bileklik Alan Antikacı, Ahırkapı Sehpa Alan Antikacı, Ahırkapı Kamçı Alan Antikacı, Ahırkapı Hat Alan Antikacı, Ahırkapı Oyma Alan Antikacı, Ahırkapı Gümüşlük Alan Antikacı, Ahırkapı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ahırkapı Kılıç Alan Antikacı, Ahırkapı Takı Alan Antikacı, Ahırkapı Cep Saati Alan Antikacı, Ahırkapı Dvd Alan Antikacı, Ahırkapı Komple Eşya Alan Antikacı, Ahırkapı Telefon Alan Antikacı, Ahırkapı Pipo Alan Antikacı, Ahırkapı Üç Etek Alan Antikacı, Ahırkapı Bilezik Alan Antikacı, Ahırkapı Bardak Alan Antikacı.

Ahırkapı Tablo Alan Antikacı, Ahırkapı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Sefer Tası Alan Antikacı, Ahırkapı Dokuma Alan Antikacı, Ahırkapı Kalem Alan Antikacı, Ahırkapı Sürahi Alan Antikacı, Ahırkapı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ahırkapı Gümüş Alan Antikacı, Ahırkapı Daktilo Alan Antikacı, Ahırkapı Pul Alan Antikacı, Ahırkapı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ahırkapı Bıçak Alan Antikacı, Ahırkapı Kol Saati Alan Antikacı, Ahırkapı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ahırkapı Rozet Alan Antikacı, Ahırkapı Gelinlik Alan Antikacı, Ahırkapı Çatal Alan Antikacı, Ahırkapı Kıyafet Alan Antikacı, Ahırkapı Duvar Saati Alan Antikacı, Ahırkapı Fes Alan Antikacı, Ahırkapı Küp Alan Antikacı, Ahırkapı Saçma Alan Antikacı.

Ahırkapı Hat Yazısı Alan Antikacı, Ahırkapı Ağaç Alan Antikacı, Ahırkapı Halı Alan Antikacı, Ahırkapı Günlük Alan Antikacı, Ahırkapı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ahırkapı Masa Alan Antikacı, Ahırkapı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ahırkapı Kitap Alan Antikacı, Ahırkapı Amfi Alan Antikacı, Ahırkapı Albüm Alan Antikacı, Ahırkapı Ahşap Alan Antikacı, Ahırkapı Gondol Alan Antikacı, Ahırkapı Çizgi Roman Alan Antikacı, Ahırkapı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ahırkapı Pusula Alan Antikacı, Ahırkapı Gerdanlık Alan Antikacı, Ahırkapı Cezve Alan Antikacı, Ahırkapı Şerbetlik Alan Antikacı.

Ahırkapı Tuval Alan Antikacı, Ahırkapı Okka Alan Antikacı, Ahırkapı Fincan Alan Antikacı, Ahırkapı Cd Alan Antikacı, Ahırkapı Cam Alan Antikacı, Ahırkapı Çan Alan Antikacı, Ahırkapı Hoparlör Alan Antikacı, Ahırkapı Çiçek Alan Antikacı, Ahırkapı Retro Eşya Alan Antikacı, Ahırkapı Vazo Alan Antikacı, Ahırkapı Koltuk Alan Antikacı, Ahırkapı Şapka Alan Antikacı, Ahırkapı Bakır Eşya Alan Antikacı, Ahırkapı Kilit Alan Antikacı, Ahırkapı Biblo Alan Antikacı, Ahırkapı Saat Alan Antikacı, Ahırkapı Matara Alan Antikacı, Ahırkapı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ahırkapı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Nişan Alan Antikacı, Ahırkapı Seramik Alan Antikacı, Ahırkapı Minyatür Alan Antikacı, Ahırkapı Kase Alan Antikacı, Ahırkapı Tas Alan Antikacı, Ahırkapı Kavanoz Alan Antikacı, Ahırkapı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ahırkapı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ahırkapı Radyo Alan Antikacı, Ahırkapı Çini Alan Antikacı, Ahırkapı Mühür Alan Antikacı, Ahırkapı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ahırkapı Çaydanlık Alan Antikacı, Ahırkapı Halhal Alan Antikacı, Ahırkapı Tılsım Alan Antikacı, Ahırkapı Sepet Alan Antikacı, Ahırkapı Sandelye Alan Antikacı, Ahırkapı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ahırkapı Pikap Alan Antikacı, Ahırkapı Roman Alan Antikacı, Ahırkapı Tepsi Alan Antikacı, Ahırkapı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ahırkapı Forma Alan Antikacı, Ahırkapı Avize Alan Antikacı, Ahırkapı Sahan Alan Antikacı, Ahırkapı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ahırkapı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ahırkapı Bronz Heykel Alan Antikacı, Ahırkapı Şamdan Alan Antikacı.

Ahırkapı Kartpostal Alan Antikacı, Ahırkapı Hereke Halısı Alan Antikacı, Ahırkapı Sini Alan Antikacı, Ahırkapı Tüfek Alan Antikacı, Ahırkapı Köstekli Saat Alan Antikacı, Ahırkapı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ahırkapı Taş Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Gravür Alan Antikacı, Ahırkapı Kurşun Alan Antikacı, Ahırkapı Gramafon Alan Antikacı, Ahırkapı Cd Player Alan Antikacı, Ahırkapı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ahırkapı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ahırkapı Kahve Takımı Alan Antikacı, Ahırkapı Mobilya Alan Antikacı, Ahırkapı Kapı Alan Antikacı, Ahırkapı Kaşık Alan Antikacı, Ahırkapı İbrik Alan Antikacı, Ahırkapı Yağlı Boya Alan Antikacı, Ahırkapı Tabanca Alan Antikacı, Ahırkapı Ferman Alan Antikacı, Ahırkapı Ebru Alan Antikacı, Ahırkapı Tabak Alan Antikacı, Ahırkapı Semaver Alan Antikacı, Ahırkapı Kutu Alan Antikacı.

Ahırkapı Kehribar Alan Antikacı, Ahırkapı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ahırkapı Bronz Alan Antikacı, Ahırkapı Şişe Alan Antikacı, Ahırkapı Madalya Nişan Alan Antikacı, Ahırkapı Anahtar Alan Antikacı, Ahırkapı Makine Alan Antikacı, Ahırkapı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ahırkapı Mekanik Alet Alan Antikacı, Ahırkapı Kolye Alan Antikacı, Ahırkapı Fotoğraf Alan Antikacı, Ahırkapı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ahırkapı Tesbih Alan Antikacı, Ahırkapı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ahırkapı Opalin Alan Antikacı, Ahırkapı Taş Alan Antikacı, Ahırkapı Metal Alan Antikacı, Ahırkapı El Yazması Alan Antikacı, Ahırkapı Terazi Alan Antikacı, Ahırkapı Tokmak Alan Antikacı, Ahırkapı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ahırkapı Dirhem Alan Antikacı, Ahırkapı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.