Ağva Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ağva Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ağva, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ağva olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ağva İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ağva ve antika satıcıları Ağva için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ağva Antikacı

İstanbul, Ağva antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ağva) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağva Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ağva Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ağva Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ağva Takvim Alan Antikacı, Ağva Mangal Alan Antikacı, Ağva Bindallı Alan Antikacı, Ağva Müzik Seti Alan Antikacı, Ağva Kama Alan Antikacı, Ağva Kazan Alan Antikacı, Ağva Kristal Alan Antikacı, Ağva Kuran Alan Antikacı, Ağva Kupa Alan Antikacı, Ağva Ğügüm Alan Antikacı, Ağva Arma Alan Antikacı, Ağva Fıçı Alan Antikacı, Ağva El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ağva Efemera Alan Antikacı, Ağva Hat Makası Alan Antikacı, Ağva Silke Alan Antikacı, Ağva Madalya Alan Antikacı.

Ağva Tarak Alan Antikacı, Ağva Harita Alan Antikacı, Ağva Kandil Alan Antikacı, Ağva Bez Alan Antikacı, Ağva Porselen Alan Antikacı, Ağva Müzik Aleti Alan Antikacı, Ağva Takı Kutusu Alan Antikacı, Ağva Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ağva Resim Alan Antikacı, Ağva İpek Halı Alan Antikacı, Ağva Silah Alan Antikacı, Ağva Kilim Alan Antikacı, Ağva Plak Alan Antikacı, Ağva Kasetçalar Alan Antikacı, Ağva Zarf Alan Antikacı.

Ağva Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ağva Yüzük Alan Antikacı, Ağva Portre Alan Antikacı, Ağva İran Halısı Alan Antikacı, Ağva Askeri Malzeme Alanalar, Ağva Baston Alan Antikacı, Ağva Bileklik Alan Antikacı, Ağva Sehpa Alan Antikacı, Ağva Kamçı Alan Antikacı, Ağva Hat Alan Antikacı, Ağva Oyma Alan Antikacı, Ağva Gümüşlük Alan Antikacı, Ağva El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ağva Kılıç Alan Antikacı, Ağva Takı Alan Antikacı, Ağva Cep Saati Alan Antikacı, Ağva Dvd Alan Antikacı, Ağva Komple Eşya Alan Antikacı, Ağva Telefon Alan Antikacı, Ağva Pipo Alan Antikacı, Ağva Üç Etek Alan Antikacı, Ağva Bilezik Alan Antikacı, Ağva Bardak Alan Antikacı.

Ağva Tablo Alan Antikacı, Ağva 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağva Sefer Tası Alan Antikacı, Ağva Dokuma Alan Antikacı, Ağva Kalem Alan Antikacı, Ağva Sürahi Alan Antikacı, Ağva Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ağva Gümüş Alan Antikacı, Ağva Daktilo Alan Antikacı, Ağva Pul Alan Antikacı, Ağva Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ağva Bıçak Alan Antikacı, Ağva Kol Saati Alan Antikacı, Ağva Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ağva Rozet Alan Antikacı, Ağva Gelinlik Alan Antikacı, Ağva Çatal Alan Antikacı, Ağva Kıyafet Alan Antikacı, Ağva Duvar Saati Alan Antikacı, Ağva Fes Alan Antikacı, Ağva Küp Alan Antikacı, Ağva Saçma Alan Antikacı.

Ağva Hat Yazısı Alan Antikacı, Ağva Ağaç Alan Antikacı, Ağva Halı Alan Antikacı, Ağva Günlük Alan Antikacı, Ağva Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ağva Masa Alan Antikacı, Ağva Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ağva Kitap Alan Antikacı, Ağva Amfi Alan Antikacı, Ağva Albüm Alan Antikacı, Ağva Ahşap Alan Antikacı, Ağva Gondol Alan Antikacı, Ağva Çizgi Roman Alan Antikacı, Ağva Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ağva Pusula Alan Antikacı, Ağva Gerdanlık Alan Antikacı, Ağva Cezve Alan Antikacı, Ağva Şerbetlik Alan Antikacı.

Ağva Tuval Alan Antikacı, Ağva Okka Alan Antikacı, Ağva Fincan Alan Antikacı, Ağva Cd Alan Antikacı, Ağva Cam Alan Antikacı, Ağva Çan Alan Antikacı, Ağva Hoparlör Alan Antikacı, Ağva Çiçek Alan Antikacı, Ağva Retro Eşya Alan Antikacı, Ağva Vazo Alan Antikacı, Ağva Koltuk Alan Antikacı, Ağva Şapka Alan Antikacı, Ağva Bakır Eşya Alan Antikacı, Ağva Kilit Alan Antikacı, Ağva Biblo Alan Antikacı, Ağva Saat Alan Antikacı, Ağva Matara Alan Antikacı, Ağva Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ağva 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ağva Nişan Alan Antikacı, Ağva Seramik Alan Antikacı, Ağva Minyatür Alan Antikacı, Ağva Kase Alan Antikacı, Ağva Tas Alan Antikacı, Ağva Kavanoz Alan Antikacı, Ağva 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ağva Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ağva El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ağva Radyo Alan Antikacı, Ağva Çini Alan Antikacı, Ağva Mühür Alan Antikacı, Ağva Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ağva Çaydanlık Alan Antikacı, Ağva Halhal Alan Antikacı, Ağva Tılsım Alan Antikacı, Ağva Sepet Alan Antikacı, Ağva Sandelye Alan Antikacı, Ağva Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ağva Pikap Alan Antikacı, Ağva Roman Alan Antikacı, Ağva Tepsi Alan Antikacı, Ağva Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ağva Forma Alan Antikacı, Ağva Avize Alan Antikacı, Ağva Sahan Alan Antikacı, Ağva Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ağva Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ağva Bronz Heykel Alan Antikacı, Ağva Şamdan Alan Antikacı.

Ağva Kartpostal Alan Antikacı, Ağva Hereke Halısı Alan Antikacı, Ağva Sini Alan Antikacı, Ağva Tüfek Alan Antikacı, Ağva Köstekli Saat Alan Antikacı, Ağva Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ağva Taş Plak Alan Antikacı, Ağva Gravür Alan Antikacı, Ağva Kurşun Alan Antikacı, Ağva Gramafon Alan Antikacı, Ağva Cd Player Alan Antikacı, Ağva 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağva Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ağva Kahve Takımı Alan Antikacı, Ağva Mobilya Alan Antikacı, Ağva Kapı Alan Antikacı, Ağva Kaşık Alan Antikacı, Ağva İbrik Alan Antikacı, Ağva Yağlı Boya Alan Antikacı, Ağva Tabanca Alan Antikacı, Ağva Ferman Alan Antikacı, Ağva Ebru Alan Antikacı, Ağva Tabak Alan Antikacı, Ağva Semaver Alan Antikacı, Ağva Kutu Alan Antikacı.

Ağva Kehribar Alan Antikacı, Ağva Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ağva Bronz Alan Antikacı, Ağva Şişe Alan Antikacı, Ağva Madalya Nişan Alan Antikacı, Ağva Anahtar Alan Antikacı, Ağva Makine Alan Antikacı, Ağva Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ağva Mekanik Alet Alan Antikacı, Ağva Kolye Alan Antikacı, Ağva Fotoğraf Alan Antikacı, Ağva Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ağva Tesbih Alan Antikacı, Ağva El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ağva Opalin Alan Antikacı, Ağva Taş Alan Antikacı, Ağva Metal Alan Antikacı, Ağva El Yazması Alan Antikacı, Ağva Terazi Alan Antikacı, Ağva Tokmak Alan Antikacı, Ağva Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ağva Dirhem Alan Antikacı, Ağva El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.