Tutak antikacılar, Tutak antika alanlar, Tutak antika eşya alanlar, Tutak antika eşyalar, Tutak eski alım satım, Tutak antika koleksiyoncuları, Tutak antika eşya alıcıları, Tutak antika şirketleri, Tutak antika firması, Tutak antika şirketi, Tutak antika firmaları, Tutak antika eşya şirketleri, Tutak antika eşya firması, Tutak antika eşya şirketi, Tutak antika eşya firmaları, Tutak müzayede şirketi, Tutak eski alanlar, Tutak eski eşya alanlar, Tutak antika alan yerler, Tutak antika eşya alan yerler, Tutak eski alan yerler, Tutak eski eşya alan yerler, Tutak antika pazarı, Tutak antika alım satım, Tutak antika alıcıları, Tutak antika satıcıları, Tutak antika eşya satıcıları, Tutak eski eşya alıcıları, Tutak eski eşya satıcıları, Tutak antika fiyatları, Tutak antika eşya fiyatları, Tutak eski fiyatları, Tutak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağrı Tutak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tutak antika eşya alanlar ve Tutak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tutak antika eşya şirketimiz, Tutak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tutak Antika Alanlar

Tutak antika alanlar ve Tutak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tutak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tutak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tutak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tutak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tutak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tutak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tutak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tutak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tutak antika eşya alanlar ve Tutak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tutak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tutak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tutak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tutak antika eşya alanların tercih ettiği, Tutak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tutak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tutak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tutak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tutak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tutak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tutak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tutak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tutak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tutak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tutak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tutak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tutak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tutak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tutak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tutak antikacılar, Tutak antika eşyalar, Tutak eski eşyalar, Tutak antika şirketleri, Tutak antika firması, Tutak müzayede şirketi,Tutak el yazması alanlar, Tutak Kuran’ı kerim alanlar, Tutak hat yazı alanlar, Tutak obje alanlar, Tutak gümüş alanlar, Tutak turalı gümüş alanlar, Tutak karaf alanlar, vazo alanlar, Tutak jardinyer alanlar, Tutak resim alanlar, Tutak modern resim alanlar, Tutak aplik alanlar, Tutak bahü alanlar, Tutak bavul alanlar, Tutak çanak alanlar, Tutak çömlek alanlar, Tutak bakır alanlar, baston alanlar, Tutak biskiü alanlar, Tutak billur alanlar, Tutak cam alanlar, Tutak kristal alanlar, Tutak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tutak bandırma halısı alanlar, Tutak ceviz yemek odası alanlar, Tutak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tutak ceviz sandalye alanlar, Tutak cümbüş alanlar, Tutak constantin oble alanlar, Tutak cam obje alanlar, Tutak beykoz alanlar.

Tutak bohem alanlar, Tutak çeşmi bülbül alanlar, Tutak çeşme taşı alanlar, Tutak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tutak arnevu alanlar, art deko alanlar, Tutak deko alanlar, Tutak ayna alanlar, Tutak asma avize alanlar, Tutak aznavur gümüş alanlar, Tutak aznavur alanlar, Tutak bafon alanlar, Tutak ayvazozki alanlar, Tutak dolap alanlar, Tutak divit alanlar, Tutak biblo alanlar, Tutak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tutak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tutak dekopaj işi alanlar, Tutak dual alanlar, Tutak dual pikap alanlar.

Tutak dümen alanlar, Tutak gemici dümeni alanlar, Tutak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tutak derbent halı alanlar, Tutak eviye alanlar, Tutak ev halısı alanlar, Tutak elbiselik alanlar, Tutak elbise alanlar, Tutak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tutak el işi alanlar, Tutak el işi halı alanlar, Tutak el işi alanlar, Tutak el işi kilim alanlar, Tutak çan alanlar, Tutak kilise çanı alanlar, Tutak gemici çanı alanlar, Tutak çarık alanlar, Tutak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tutak ferforje alanlar, Tutak fistan alanlar, Tutak Osmanlı fistan alanlar, Tutak portmanto alanlar, Tutak eski saat alanlar, Tutak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tutak bronz heykel alanlar, Tutak bronz sütün alanlar, Tutak bronz avize alanlar, Tutak bronz vazo alanlar, Tutak bronz kutu alanlar, Tutak bronz el işi alanlar.

Tutak halı alanlar, Tutak lamba alanlar, resim alanlar, Tutak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tutak insan biblosu alanlar, Tutak oryantel biblo alanlar, Tutak kuş biblosu alanlar, Tutak havlu alanlar, Tutak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tutak turkısh antika alanlar, Tutak Osmanlı eşyalar alanlar, Tutak eski gelinlik alanlar, Tutak İstanbul resimleri alanlar, Tutak altın varak sehpa alanlar, Tutak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tutak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tutak bronz fener alanlar, Tutak bünyen alanlar, Tutak develi halı alanlar, Tutak dürbün alanlar, Tutak teleskop alanlar, Tutak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tutak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tutak flama alanlar, Tutak alem alanlar, Tutak arabesk alanlar.

Tutak pul alanlar, Tutak Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Tutak eski fincan alanlar, Tutak cam altı alanlar, Tutak şamdan alanlar, Tutak oryantel heykel alanlar, Tutak gümüşlük alanlar, Tutak hat yazı alanlar, Tutak teship alanlar, hokka alanlar, Tutak tophane alanlar, Tutak goblen alanlar, Tutak çin eski eşyalar alanlar, Tutak Çanakkale alanlar, Tutak Çanakkale vazo alanlar, Tutak fil dişi heykel alanlar, Tutak fil dişi baston alanlar, Tutak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tutak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tutak duvar saati alanlar, Tutak bez alanlar, buda heykel alanlar, Tutak hamedan halı alanlar, Tutak kılıç alanlar, Tutak antika kılıç alanlar.

Tutak antika araba alanlar, Tutak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tutak antika eşyalar alanlar, Tutak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tutak antika foto alanlar, Tutak kehribar alanlar, Tutak kehribar tesbih alanlar, Tutak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tutak seramik eşya alanlar, Tutak kilit alanlar, Tutak anahtar alanlar, Tutak antika anahtar alanlar, Tutak antika kilit alanlar, Tutak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tutak antika silah alanlar, Tutak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tutak lambader alanlar, Tutak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tutak komidin alanlar, Tutak kara kalem resim alanlar, Tutak blue black alanlar, Tutak mask alanlar, eski mask alanlar, Tutak aşurelik alanlar.

Tutak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tutak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tutak gramofon alanlar, Tutak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tutak güdüm alanlar, Tutak tekke işi alanlar, Tutak İznik alanlar, Tutak pusula alanlar, Tutak gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Tutak periyor saat alanlar, Tutak mangal alanlar, Tutak eski mangal alanlar, Tutak Şam işi alanlar, Tutak Süleymaniye işi alanlar, Tutak takunya alanlar, Tutak gümüş takunya alanlar, Tutak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tutak seccade alanlar, Tutak eski seccade alanlar, Tutak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tutak tablo alanlar.

Tutak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tutak abajur alanlar, Tutak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tutak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tutak madalya alanlar, Tutak eşya alanlar, Tutak ferman alanlar, Tutak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tutak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tutak bahça alanlar, Tutak Osmanlı bohça alanlar, Tutak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tutak ampir alanlar, Tutak chrıstofle alanlar, Tutak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tutak şamdan alanlar, Tutak çanta alanlar, Tutak van işi savat alanlar, Tutak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tutak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tutak hokka alanlar, Tutak fransız mine alanlar, Tutak teşhir vitrini alanlar, Tutak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tutak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tutak kandil alanlar, Tutak ebru alanlar, Tutak mustafa düzgünman alanlar, Tutak zigon alanlar, Tutak zemzemlik alanlar, Tutak mücevher kutusu alanlar, Tutak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tutak sürahi alanlar, Tutak Osmanlı sürahi alanlar, Tutak antik mercan alanlar, Tutak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tutak antik sedef alanlar, Tutak minyatür alanlar, Tutak kabe örtüsü alanlar, Tutak gülebdan alanlar, Tutak mineli dürbün alanlar, Tutak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tutak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tutak lali gue alanlar, Tutak gece sürahisi alanlar, Tutak meissen alanlar, Tutak satsuma alanlar, Tutak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tutak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tutak constantine alanlar, Tutak anonim alanlar, Tutak leyla gamsız alanlar, Tutak ibrahim safi alanlar, Tutak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tutak herend alanlar, Tutak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tutak osmanlıca alanlar, Tutak kitap alanlar, Tutak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tutak haydar besim aydar alanlar, Tutak orhan peker alanlar, Tutak sıtkı olçar alanlar, Tutak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tutak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tutak rus gümüşü alanlar, Tutak minyatür alanlar, Tutak viyana heykel alanlar, Tutak oryantal heykel alanlar, Tutak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tutak merasim kılıcı alanlar.

Tutak ahşap hilye alanlar, Tutak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tutak tesbih alanlar, Tutak seyahat saati alanlar, Tutak gravür alanlar, Tutak degü alanlar, radio antika alanlar, Tutak opalin alanlar, Tutak radyo alanlar, Tutak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tutak laledan alanlar, Tutak karaf alanlar, Tutak çerezlik alanlar, Tutak sahleplik alanlar, Tutak tutya alanlar, Tutak likör takımı alanlar, Tutak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tutak zarf alanlar, Tutak nargile alanlar, Tutak gülabdan alanlar, Tutak ferman alanlar, Tutak berat alanlar.

Tutak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tutak şifa tası alanlar, Tutak hokka takımı alanlar, Tutak mangal alanlar, Tutak barutluk alanlar, Tutak tombak alanlar, Tutak saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Tutak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tutak hançer alanlar, Tutak kılıç alanlar, Tutak mühürler alanlar, Tutak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tutak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tutak seccade alanlar, Tutak sırmalı örtüler alanlar, Tutak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.