Patnos antikacılar, Patnos antika alanlar, Patnos antika eşya alanlar, Patnos antika eşyalar, Patnos eski alım satım, Patnos antika koleksiyoncuları, Patnos antika eşya alıcıları, Patnos antika şirketleri, Patnos antika firması, Patnos antika şirketi, Patnos antika firmaları, Patnos antika eşya şirketleri, Patnos antika eşya firması, Patnos antika eşya şirketi, Patnos antika eşya firmaları, Patnos müzayede şirketi, Patnos eski alanlar, Patnos eski eşya alanlar, Patnos antika alan yerler, Patnos antika eşya alan yerler, Patnos eski alan yerler, Patnos eski eşya alan yerler, Patnos antika pazarı, Patnos antika alım satım, Patnos antika alıcıları, Patnos antika satıcıları, Patnos antika eşya satıcıları, Patnos eski eşya alıcıları, Patnos eski eşya satıcıları, Patnos antika fiyatları, Patnos antika eşya fiyatları, Patnos eski fiyatları, Patnos eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağrı Patnos Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Patnos antika eşya alanlar ve Patnos antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Patnos antika eşya şirketimiz, Patnos antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Patnos Antika Alanlar

Patnos antika alanlar ve Patnos antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Patnos antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Patnos antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Patnos Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Patnos antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Patnos

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Patnos antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Patnos antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Patnos Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Patnos antika eşya alanlar ve Patnos antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Patnos antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Patnos antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Patnos Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Patnos antika eşya alanların tercih ettiği, Patnos bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Patnos antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Patnos antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Patnos antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Patnos Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Patnos eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Patnos eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Patnos eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Patnos eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Patnos eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Patnos Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Patnos bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Patnos antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Patnos bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Patnos antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Patnos antikacılar, Patnos antika eşyalar, Patnos eski eşyalar, Patnos antika şirketleri, Patnos antika firması, Patnos müzayede şirketi,Patnos el yazması alanlar, Patnos Kuran’ı kerim alanlar, Patnos hat yazı alanlar, Patnos obje alanlar, Patnos gümüş alanlar, Patnos turalı gümüş alanlar, Patnos karaf alanlar, vazo alanlar, Patnos jardinyer alanlar, Patnos resim alanlar, Patnos modern resim alanlar, Patnos aplik alanlar, Patnos bahü alanlar, Patnos bavul alanlar, Patnos çanak alanlar, Patnos çömlek alanlar, Patnos bakır alanlar, baston alanlar, Patnos biskiü alanlar, Patnos billur alanlar, Patnos cam alanlar, Patnos kristal alanlar, Patnos bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Patnos bandırma halısı alanlar, Patnos ceviz yemek odası alanlar, Patnos ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Patnos ceviz sandalye alanlar, Patnos cümbüş alanlar, Patnos constantin oble alanlar, Patnos cam obje alanlar, Patnos beykoz alanlar.

Patnos bohem alanlar, Patnos çeşmi bülbül alanlar, Patnos çeşme taşı alanlar, Patnos çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Patnos arnevu alanlar, art deko alanlar, Patnos deko alanlar, Patnos ayna alanlar, Patnos asma avize alanlar, Patnos aznavur gümüş alanlar, Patnos aznavur alanlar, Patnos bafon alanlar, Patnos ayvazozki alanlar, Patnos dolap alanlar, Patnos divit alanlar, Patnos biblo alanlar, Patnos dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Patnos daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Patnos dekopaj işi alanlar, Patnos dual alanlar, Patnos dual pikap alanlar.

Patnos dümen alanlar, Patnos gemici dümeni alanlar, Patnos gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Patnos derbent halı alanlar, Patnos eviye alanlar, Patnos ev halısı alanlar, Patnos elbiselik alanlar, Patnos elbise alanlar, Patnos paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Patnos el işi alanlar, Patnos el işi halı alanlar, Patnos el işi alanlar, Patnos el işi kilim alanlar, Patnos çan alanlar, Patnos kilise çanı alanlar, Patnos gemici çanı alanlar, Patnos çarık alanlar, Patnos Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Patnos ferforje alanlar, Patnos fistan alanlar, Patnos Osmanlı fistan alanlar, Patnos portmanto alanlar, Patnos eski saat alanlar, Patnos frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Patnos bronz heykel alanlar, Patnos bronz sütün alanlar, Patnos bronz avize alanlar, Patnos bronz vazo alanlar, Patnos bronz kutu alanlar, Patnos bronz el işi alanlar.

Patnos halı alanlar, Patnos lamba alanlar, resim alanlar, Patnos parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Patnos insan biblosu alanlar, Patnos oryantel biblo alanlar, Patnos kuş biblosu alanlar, Patnos havlu alanlar, Patnos mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Patnos turkısh antika alanlar, Patnos Osmanlı eşyalar alanlar, Patnos eski gelinlik alanlar, Patnos İstanbul resimleri alanlar, Patnos altın varak sehpa alanlar, Patnos altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Patnos afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Patnos bronz fener alanlar, Patnos bünyen alanlar, Patnos develi halı alanlar, Patnos dürbün alanlar, Patnos teleskop alanlar, Patnos sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Patnos çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Patnos flama alanlar, Patnos alem alanlar, Patnos arabesk alanlar.

Patnos pul alanlar, Patnos Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Patnos eski fincan alanlar, Patnos cam altı alanlar, Patnos şamdan alanlar, Patnos oryantel heykel alanlar, Patnos gümüşlük alanlar, Patnos hat yazı alanlar, Patnos teship alanlar, hokka alanlar, Patnos tophane alanlar, Patnos goblen alanlar, Patnos çin eski eşyalar alanlar, Patnos Çanakkale alanlar, Patnos Çanakkale vazo alanlar, Patnos fil dişi heykel alanlar, Patnos fil dişi baston alanlar, Patnos fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Patnos fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Patnos duvar saati alanlar, Patnos bez alanlar, buda heykel alanlar, Patnos hamedan halı alanlar, Patnos kılıç alanlar, Patnos antika kılıç alanlar.

Patnos antika araba alanlar, Patnos antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Patnos antika eşyalar alanlar, Patnos kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Patnos antika foto alanlar, Patnos kehribar alanlar, Patnos kehribar tesbih alanlar, Patnos Kütahya alanlar, kınık alanlar, Patnos seramik eşya alanlar, Patnos kilit alanlar, Patnos anahtar alanlar, Patnos antika anahtar alanlar, Patnos antika kilit alanlar, Patnos josefin alanlar, kaşpo alanlar, Patnos antika silah alanlar, Patnos antika rahle alanlar, rahle alanlar, Patnos lambader alanlar, Patnos minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Patnos komidin alanlar, Patnos kara kalem resim alanlar, Patnos blue black alanlar, Patnos mask alanlar, eski mask alanlar, Patnos aşurelik alanlar.

Patnos saleplik alanlar, bozalık alanlar, Patnos antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Patnos gramofon alanlar, Patnos mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Patnos güdüm alanlar, Patnos tekke işi alanlar, Patnos İznik alanlar, Patnos pusula alanlar, Patnos gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Patnos periyor saat alanlar, Patnos mangal alanlar, Patnos eski mangal alanlar, Patnos Şam işi alanlar, Patnos Süleymaniye işi alanlar, Patnos takunya alanlar, Patnos gümüş takunya alanlar, Patnos Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Patnos seccade alanlar, Patnos eski seccade alanlar, Patnos Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Patnos tablo alanlar.

Patnos antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Patnos abajur alanlar, Patnos sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Patnos antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Patnos madalya alanlar, Patnos eşya alanlar, Patnos ferman alanlar, Patnos berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Patnos jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Patnos bahça alanlar, Patnos Osmanlı bohça alanlar, Patnos bindallı alanlar, kaftan alanlar, Patnos ampir alanlar, Patnos chrıstofle alanlar, Patnos ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Patnos şamdan alanlar, Patnos çanta alanlar, Patnos van işi savat alanlar, Patnos tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Patnos Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Patnos hokka alanlar, Patnos fransız mine alanlar, Patnos teşhir vitrini alanlar, Patnos buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Patnos keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Patnos kandil alanlar, Patnos ebru alanlar, Patnos mustafa düzgünman alanlar, Patnos zigon alanlar, Patnos zemzemlik alanlar, Patnos mücevher kutusu alanlar, Patnos dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Patnos sürahi alanlar, Patnos Osmanlı sürahi alanlar, Patnos antik mercan alanlar, Patnos makta alanlar, teslim taşı alanlar, Patnos antik sedef alanlar, Patnos minyatür alanlar, Patnos kabe örtüsü alanlar, Patnos gülebdan alanlar, Patnos mineli dürbün alanlar, Patnos sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Patnos şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Patnos lali gue alanlar, Patnos gece sürahisi alanlar, Patnos meissen alanlar, Patnos satsuma alanlar, Patnos hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Patnos macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Patnos constantine alanlar, Patnos anonim alanlar, Patnos leyla gamsız alanlar, Patnos ibrahim safi alanlar, Patnos bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Patnos herend alanlar, Patnos nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Patnos osmanlıca alanlar, Patnos kitap alanlar, Patnos kalle alanlar, ali kartal alanlar, Patnos haydar besim aydar alanlar, Patnos orhan peker alanlar, Patnos sıtkı olçar alanlar, Patnos Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Patnos edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Patnos rus gümüşü alanlar, Patnos minyatür alanlar, Patnos viyana heykel alanlar, Patnos oryantal heykel alanlar, Patnos f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Patnos merasim kılıcı alanlar.

Patnos ahşap hilye alanlar, Patnos hereke halı alanlar, kuka alanlar, Patnos tesbih alanlar, Patnos seyahat saati alanlar, Patnos gravür alanlar, Patnos degü alanlar, radio antika alanlar, Patnos opalin alanlar, Patnos radyo alanlar, Patnos kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Patnos laledan alanlar, Patnos karaf alanlar, Patnos çerezlik alanlar, Patnos sahleplik alanlar, Patnos tutya alanlar, Patnos likör takımı alanlar, Patnos mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Patnos zarf alanlar, Patnos nargile alanlar, Patnos gülabdan alanlar, Patnos ferman alanlar, Patnos berat alanlar.

Patnos hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Patnos şifa tası alanlar, Patnos hokka takımı alanlar, Patnos mangal alanlar, Patnos barutluk alanlar, Patnos tombak alanlar, Patnos saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Patnos ağızlık alanlar, kemer alanlar, Patnos hançer alanlar, Patnos kılıç alanlar, Patnos mühürler alanlar, Patnos mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Patnos Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Patnos seccade alanlar, Patnos sırmalı örtüler alanlar, Patnos antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.