Hamur antikacılar, Hamur antika alanlar, Hamur antika eşya alanlar, Hamur antika eşyalar, Hamur eski alım satım, Hamur antika koleksiyoncuları, Hamur antika eşya alıcıları, Hamur antika şirketleri, Hamur antika firması, Hamur antika şirketi, Hamur antika firmaları, Hamur antika eşya şirketleri, Hamur antika eşya firması, Hamur antika eşya şirketi, Hamur antika eşya firmaları, Hamur müzayede şirketi, Hamur eski alanlar, Hamur eski eşya alanlar, Hamur antika alan yerler, Hamur antika eşya alan yerler, Hamur eski alan yerler, Hamur eski eşya alan yerler, Hamur antika pazarı, Hamur antika alım satım, Hamur antika alıcıları, Hamur antika satıcıları, Hamur antika eşya satıcıları, Hamur eski eşya alıcıları, Hamur eski eşya satıcıları, Hamur antika fiyatları, Hamur antika eşya fiyatları, Hamur eski fiyatları, Hamur eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağrı Hamur Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hamur antika eşya alanlar ve Hamur antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hamur antika eşya şirketimiz, Hamur antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hamur Antika Alanlar

Hamur antika alanlar ve Hamur antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hamur antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hamur antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hamur Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hamur antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hamur

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hamur antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hamur antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hamur Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hamur antika eşya alanlar ve Hamur antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hamur antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hamur antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hamur Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hamur antika eşya alanların tercih ettiği, Hamur bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hamur antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hamur antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hamur antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hamur Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hamur eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hamur eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hamur eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hamur eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hamur eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hamur Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hamur bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hamur antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hamur bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hamur antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hamur antikacılar, Hamur antika eşyalar, Hamur eski eşyalar, Hamur antika şirketleri, Hamur antika firması, Hamur müzayede şirketi,Hamur el yazması alanlar, Hamur Kuran’ı kerim alanlar, Hamur hat yazı alanlar, Hamur obje alanlar, Hamur gümüş alanlar, Hamur turalı gümüş alanlar, Hamur karaf alanlar, vazo alanlar, Hamur jardinyer alanlar, Hamur resim alanlar, Hamur modern resim alanlar, Hamur aplik alanlar, Hamur bahü alanlar, Hamur bavul alanlar, Hamur çanak alanlar, Hamur çömlek alanlar, Hamur bakır alanlar, baston alanlar, Hamur biskiü alanlar, Hamur billur alanlar, Hamur cam alanlar, Hamur kristal alanlar, Hamur bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hamur bandırma halısı alanlar, Hamur ceviz yemek odası alanlar, Hamur ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hamur ceviz sandalye alanlar, Hamur cümbüş alanlar, Hamur constantin oble alanlar, Hamur cam obje alanlar, Hamur beykoz alanlar.

Hamur bohem alanlar, Hamur çeşmi bülbül alanlar, Hamur çeşme taşı alanlar, Hamur çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hamur arnevu alanlar, art deko alanlar, Hamur deko alanlar, Hamur ayna alanlar, Hamur asma avize alanlar, Hamur aznavur gümüş alanlar, Hamur aznavur alanlar, Hamur bafon alanlar, Hamur ayvazozki alanlar, Hamur dolap alanlar, Hamur divit alanlar, Hamur biblo alanlar, Hamur dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hamur daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hamur dekopaj işi alanlar, Hamur dual alanlar, Hamur dual pikap alanlar.

Hamur dümen alanlar, Hamur gemici dümeni alanlar, Hamur gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hamur derbent halı alanlar, Hamur eviye alanlar, Hamur ev halısı alanlar, Hamur elbiselik alanlar, Hamur elbise alanlar, Hamur paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hamur el işi alanlar, Hamur el işi halı alanlar, Hamur el işi alanlar, Hamur el işi kilim alanlar, Hamur çan alanlar, Hamur kilise çanı alanlar, Hamur gemici çanı alanlar, Hamur çarık alanlar, Hamur Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hamur ferforje alanlar, Hamur fistan alanlar, Hamur Osmanlı fistan alanlar, Hamur portmanto alanlar, Hamur eski saat alanlar, Hamur frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hamur bronz heykel alanlar, Hamur bronz sütün alanlar, Hamur bronz avize alanlar, Hamur bronz vazo alanlar, Hamur bronz kutu alanlar, Hamur bronz el işi alanlar.

Hamur halı alanlar, Hamur lamba alanlar, resim alanlar, Hamur parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hamur insan biblosu alanlar, Hamur oryantel biblo alanlar, Hamur kuş biblosu alanlar, Hamur havlu alanlar, Hamur mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hamur turkısh antika alanlar, Hamur Osmanlı eşyalar alanlar, Hamur eski gelinlik alanlar, Hamur İstanbul resimleri alanlar, Hamur altın varak sehpa alanlar, Hamur altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hamur afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hamur bronz fener alanlar, Hamur bünyen alanlar, Hamur develi halı alanlar, Hamur dürbün alanlar, Hamur teleskop alanlar, Hamur sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hamur çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hamur flama alanlar, Hamur alem alanlar, Hamur arabesk alanlar.

Hamur pul alanlar, Hamur Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hamur eski fincan alanlar, Hamur cam altı alanlar, Hamur şamdan alanlar, Hamur oryantel heykel alanlar, Hamur gümüşlük alanlar, Hamur hat yazı alanlar, Hamur teship alanlar, hokka alanlar, Hamur tophane alanlar, Hamur goblen alanlar, Hamur çin eski eşyalar alanlar, Hamur Çanakkale alanlar, Hamur Çanakkale vazo alanlar, Hamur fil dişi heykel alanlar, Hamur fil dişi baston alanlar, Hamur fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hamur fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hamur duvar saati alanlar, Hamur bez alanlar, buda heykel alanlar, Hamur hamedan halı alanlar, Hamur kılıç alanlar, Hamur antika kılıç alanlar.

Hamur antika araba alanlar, Hamur antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hamur antika eşyalar alanlar, Hamur kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hamur antika foto alanlar, Hamur kehribar alanlar, Hamur kehribar tesbih alanlar, Hamur Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hamur seramik eşya alanlar, Hamur kilit alanlar, Hamur anahtar alanlar, Hamur antika anahtar alanlar, Hamur antika kilit alanlar, Hamur josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hamur antika silah alanlar, Hamur antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hamur lambader alanlar, Hamur minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hamur komidin alanlar, Hamur kara kalem resim alanlar, Hamur blue black alanlar, Hamur mask alanlar, eski mask alanlar, Hamur aşurelik alanlar.

Hamur saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hamur antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hamur gramofon alanlar, Hamur mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hamur güdüm alanlar, Hamur tekke işi alanlar, Hamur İznik alanlar, Hamur pusula alanlar, Hamur gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hamur periyor saat alanlar, Hamur mangal alanlar, Hamur eski mangal alanlar, Hamur Şam işi alanlar, Hamur Süleymaniye işi alanlar, Hamur takunya alanlar, Hamur gümüş takunya alanlar, Hamur Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hamur seccade alanlar, Hamur eski seccade alanlar, Hamur Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hamur tablo alanlar.

Hamur antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hamur abajur alanlar, Hamur sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hamur antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hamur madalya alanlar, Hamur eşya alanlar, Hamur ferman alanlar, Hamur berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hamur jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hamur bahça alanlar, Hamur Osmanlı bohça alanlar, Hamur bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hamur ampir alanlar, Hamur chrıstofle alanlar, Hamur ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hamur şamdan alanlar, Hamur çanta alanlar, Hamur van işi savat alanlar, Hamur tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hamur Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hamur hokka alanlar, Hamur fransız mine alanlar, Hamur teşhir vitrini alanlar, Hamur buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hamur keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hamur kandil alanlar, Hamur ebru alanlar, Hamur mustafa düzgünman alanlar, Hamur zigon alanlar, Hamur zemzemlik alanlar, Hamur mücevher kutusu alanlar, Hamur dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hamur sürahi alanlar, Hamur Osmanlı sürahi alanlar, Hamur antik mercan alanlar, Hamur makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hamur antik sedef alanlar, Hamur minyatür alanlar, Hamur kabe örtüsü alanlar, Hamur gülebdan alanlar, Hamur mineli dürbün alanlar, Hamur sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hamur şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hamur lali gue alanlar, Hamur gece sürahisi alanlar, Hamur meissen alanlar, Hamur satsuma alanlar, Hamur hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hamur macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hamur constantine alanlar, Hamur anonim alanlar, Hamur leyla gamsız alanlar, Hamur ibrahim safi alanlar, Hamur bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hamur herend alanlar, Hamur nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hamur osmanlıca alanlar, Hamur kitap alanlar, Hamur kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hamur haydar besim aydar alanlar, Hamur orhan peker alanlar, Hamur sıtkı olçar alanlar, Hamur Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hamur edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hamur rus gümüşü alanlar, Hamur minyatür alanlar, Hamur viyana heykel alanlar, Hamur oryantal heykel alanlar, Hamur f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hamur merasim kılıcı alanlar.

Hamur ahşap hilye alanlar, Hamur hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hamur tesbih alanlar, Hamur seyahat saati alanlar, Hamur gravür alanlar, Hamur degü alanlar, radio antika alanlar, Hamur opalin alanlar, Hamur radyo alanlar, Hamur kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hamur laledan alanlar, Hamur karaf alanlar, Hamur çerezlik alanlar, Hamur sahleplik alanlar, Hamur tutya alanlar, Hamur likör takımı alanlar, Hamur mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hamur zarf alanlar, Hamur nargile alanlar, Hamur gülabdan alanlar, Hamur ferman alanlar, Hamur berat alanlar.

Hamur hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hamur şifa tası alanlar, Hamur hokka takımı alanlar, Hamur mangal alanlar, Hamur barutluk alanlar, Hamur tombak alanlar, Hamur saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hamur ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hamur hançer alanlar, Hamur kılıç alanlar, Hamur mühürler alanlar, Hamur mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hamur Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hamur seccade alanlar, Hamur sırmalı örtüler alanlar, Hamur antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.