Diyadin antikacılar, Diyadin antika alanlar, Diyadin antika eşya alanlar, Diyadin antika eşyalar, Diyadin eski alım satım, Diyadin antika koleksiyoncuları, Diyadin antika eşya alıcıları, Diyadin antika şirketleri, Diyadin antika firması, Diyadin antika şirketi, Diyadin antika firmaları, Diyadin antika eşya şirketleri, Diyadin antika eşya firması, Diyadin antika eşya şirketi, Diyadin antika eşya firmaları, Diyadin müzayede şirketi, Diyadin eski alanlar, Diyadin eski eşya alanlar, Diyadin antika alan yerler, Diyadin antika eşya alan yerler, Diyadin eski alan yerler, Diyadin eski eşya alan yerler, Diyadin antika pazarı, Diyadin antika alım satım, Diyadin antika alıcıları, Diyadin antika satıcıları, Diyadin antika eşya satıcıları, Diyadin eski eşya alıcıları, Diyadin eski eşya satıcıları, Diyadin antika fiyatları, Diyadin antika eşya fiyatları, Diyadin eski fiyatları, Diyadin eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağrı Diyadin Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Diyadin antika eşya alanlar ve Diyadin antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Diyadin antika eşya şirketimiz, Diyadin antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Diyadin Antika Alanlar

Diyadin antika alanlar ve Diyadin antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Diyadin antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Diyadin antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Diyadin Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Diyadin antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Diyadin

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Diyadin antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Diyadin antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Diyadin Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Diyadin antika eşya alanlar ve Diyadin antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Diyadin antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Diyadin antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Diyadin Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Diyadin antika eşya alanların tercih ettiği, Diyadin bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Diyadin antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Diyadin antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Diyadin antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Diyadin Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Diyadin eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Diyadin eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Diyadin eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Diyadin eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Diyadin eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Diyadin Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Diyadin bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Diyadin antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Diyadin bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Diyadin antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Diyadin antikacılar, Diyadin antika eşyalar, Diyadin eski eşyalar, Diyadin antika şirketleri, Diyadin antika firması, Diyadin müzayede şirketi,Diyadin el yazması alanlar, Diyadin Kuran’ı kerim alanlar, Diyadin hat yazı alanlar, Diyadin obje alanlar, Diyadin gümüş alanlar, Diyadin turalı gümüş alanlar, Diyadin karaf alanlar, vazo alanlar, Diyadin jardinyer alanlar, Diyadin resim alanlar, Diyadin modern resim alanlar, Diyadin aplik alanlar, Diyadin bahü alanlar, Diyadin bavul alanlar, Diyadin çanak alanlar, Diyadin çömlek alanlar, Diyadin bakır alanlar, baston alanlar, Diyadin biskiü alanlar, Diyadin billur alanlar, Diyadin cam alanlar, Diyadin kristal alanlar, Diyadin bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Diyadin bandırma halısı alanlar, Diyadin ceviz yemek odası alanlar, Diyadin ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Diyadin ceviz sandalye alanlar, Diyadin cümbüş alanlar, Diyadin constantin oble alanlar, Diyadin cam obje alanlar, Diyadin beykoz alanlar.

Diyadin bohem alanlar, Diyadin çeşmi bülbül alanlar, Diyadin çeşme taşı alanlar, Diyadin çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Diyadin arnevu alanlar, art deko alanlar, Diyadin deko alanlar, Diyadin ayna alanlar, Diyadin asma avize alanlar, Diyadin aznavur gümüş alanlar, Diyadin aznavur alanlar, Diyadin bafon alanlar, Diyadin ayvazozki alanlar, Diyadin dolap alanlar, Diyadin divit alanlar, Diyadin biblo alanlar, Diyadin dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Diyadin daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Diyadin dekopaj işi alanlar, Diyadin dual alanlar, Diyadin dual pikap alanlar.

Diyadin dümen alanlar, Diyadin gemici dümeni alanlar, Diyadin gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Diyadin derbent halı alanlar, Diyadin eviye alanlar, Diyadin ev halısı alanlar, Diyadin elbiselik alanlar, Diyadin elbise alanlar, Diyadin paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Diyadin el işi alanlar, Diyadin el işi halı alanlar, Diyadin el işi alanlar, Diyadin el işi kilim alanlar, Diyadin çan alanlar, Diyadin kilise çanı alanlar, Diyadin gemici çanı alanlar, Diyadin çarık alanlar, Diyadin Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Diyadin ferforje alanlar, Diyadin fistan alanlar, Diyadin Osmanlı fistan alanlar, Diyadin portmanto alanlar, Diyadin eski saat alanlar, Diyadin frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Diyadin bronz heykel alanlar, Diyadin bronz sütün alanlar, Diyadin bronz avize alanlar, Diyadin bronz vazo alanlar, Diyadin bronz kutu alanlar, Diyadin bronz el işi alanlar.

Diyadin halı alanlar, Diyadin lamba alanlar, resim alanlar, Diyadin parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Diyadin insan biblosu alanlar, Diyadin oryantel biblo alanlar, Diyadin kuş biblosu alanlar, Diyadin havlu alanlar, Diyadin mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Diyadin turkısh antika alanlar, Diyadin Osmanlı eşyalar alanlar, Diyadin eski gelinlik alanlar, Diyadin İstanbul resimleri alanlar, Diyadin altın varak sehpa alanlar, Diyadin altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Diyadin afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Diyadin bronz fener alanlar, Diyadin bünyen alanlar, Diyadin develi halı alanlar, Diyadin dürbün alanlar, Diyadin teleskop alanlar, Diyadin sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Diyadin çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Diyadin flama alanlar, Diyadin alem alanlar, Diyadin arabesk alanlar.

Diyadin pul alanlar, Diyadin Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Diyadin eski fincan alanlar, Diyadin cam altı alanlar, Diyadin şamdan alanlar, Diyadin oryantel heykel alanlar, Diyadin gümüşlük alanlar, Diyadin hat yazı alanlar, Diyadin teship alanlar, hokka alanlar, Diyadin tophane alanlar, Diyadin goblen alanlar, Diyadin çin eski eşyalar alanlar, Diyadin Çanakkale alanlar, Diyadin Çanakkale vazo alanlar, Diyadin fil dişi heykel alanlar, Diyadin fil dişi baston alanlar, Diyadin fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Diyadin fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Diyadin duvar saati alanlar, Diyadin bez alanlar, buda heykel alanlar, Diyadin hamedan halı alanlar, Diyadin kılıç alanlar, Diyadin antika kılıç alanlar.

Diyadin antika araba alanlar, Diyadin antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Diyadin antika eşyalar alanlar, Diyadin kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Diyadin antika foto alanlar, Diyadin kehribar alanlar, Diyadin kehribar tesbih alanlar, Diyadin Kütahya alanlar, kınık alanlar, Diyadin seramik eşya alanlar, Diyadin kilit alanlar, Diyadin anahtar alanlar, Diyadin antika anahtar alanlar, Diyadin antika kilit alanlar, Diyadin josefin alanlar, kaşpo alanlar, Diyadin antika silah alanlar, Diyadin antika rahle alanlar, rahle alanlar, Diyadin lambader alanlar, Diyadin minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Diyadin komidin alanlar, Diyadin kara kalem resim alanlar, Diyadin blue black alanlar, Diyadin mask alanlar, eski mask alanlar, Diyadin aşurelik alanlar.

Diyadin saleplik alanlar, bozalık alanlar, Diyadin antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Diyadin gramofon alanlar, Diyadin mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Diyadin güdüm alanlar, Diyadin tekke işi alanlar, Diyadin İznik alanlar, Diyadin pusula alanlar, Diyadin gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Diyadin periyor saat alanlar, Diyadin mangal alanlar, Diyadin eski mangal alanlar, Diyadin Şam işi alanlar, Diyadin Süleymaniye işi alanlar, Diyadin takunya alanlar, Diyadin gümüş takunya alanlar, Diyadin Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Diyadin seccade alanlar, Diyadin eski seccade alanlar, Diyadin Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Diyadin tablo alanlar.

Diyadin antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Diyadin abajur alanlar, Diyadin sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Diyadin antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Diyadin madalya alanlar, Diyadin eşya alanlar, Diyadin ferman alanlar, Diyadin berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Diyadin jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Diyadin bahça alanlar, Diyadin Osmanlı bohça alanlar, Diyadin bindallı alanlar, kaftan alanlar, Diyadin ampir alanlar, Diyadin chrıstofle alanlar, Diyadin ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Diyadin şamdan alanlar, Diyadin çanta alanlar, Diyadin van işi savat alanlar, Diyadin tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Diyadin Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Diyadin hokka alanlar, Diyadin fransız mine alanlar, Diyadin teşhir vitrini alanlar, Diyadin buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Diyadin keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Diyadin kandil alanlar, Diyadin ebru alanlar, Diyadin mustafa düzgünman alanlar, Diyadin zigon alanlar, Diyadin zemzemlik alanlar, Diyadin mücevher kutusu alanlar, Diyadin dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Diyadin sürahi alanlar, Diyadin Osmanlı sürahi alanlar, Diyadin antik mercan alanlar, Diyadin makta alanlar, teslim taşı alanlar, Diyadin antik sedef alanlar, Diyadin minyatür alanlar, Diyadin kabe örtüsü alanlar, Diyadin gülebdan alanlar, Diyadin mineli dürbün alanlar, Diyadin sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Diyadin şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Diyadin lali gue alanlar, Diyadin gece sürahisi alanlar, Diyadin meissen alanlar, Diyadin satsuma alanlar, Diyadin hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Diyadin macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Diyadin constantine alanlar, Diyadin anonim alanlar, Diyadin leyla gamsız alanlar, Diyadin ibrahim safi alanlar, Diyadin bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Diyadin herend alanlar, Diyadin nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Diyadin osmanlıca alanlar, Diyadin kitap alanlar, Diyadin kalle alanlar, ali kartal alanlar, Diyadin haydar besim aydar alanlar, Diyadin orhan peker alanlar, Diyadin sıtkı olçar alanlar, Diyadin Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Diyadin edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Diyadin rus gümüşü alanlar, Diyadin minyatür alanlar, Diyadin viyana heykel alanlar, Diyadin oryantal heykel alanlar, Diyadin f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Diyadin merasim kılıcı alanlar.

Diyadin ahşap hilye alanlar, Diyadin hereke halı alanlar, kuka alanlar, Diyadin tesbih alanlar, Diyadin seyahat saati alanlar, Diyadin gravür alanlar, Diyadin degü alanlar, radio antika alanlar, Diyadin opalin alanlar, Diyadin radyo alanlar, Diyadin kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Diyadin laledan alanlar, Diyadin karaf alanlar, Diyadin çerezlik alanlar, Diyadin sahleplik alanlar, Diyadin tutya alanlar, Diyadin likör takımı alanlar, Diyadin mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Diyadin zarf alanlar, Diyadin nargile alanlar, Diyadin gülabdan alanlar, Diyadin ferman alanlar, Diyadin berat alanlar.

Diyadin hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Diyadin şifa tası alanlar, Diyadin hokka takımı alanlar, Diyadin mangal alanlar, Diyadin barutluk alanlar, Diyadin tombak alanlar, Diyadin saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Diyadin ağızlık alanlar, kemer alanlar, Diyadin hançer alanlar, Diyadin kılıç alanlar, Diyadin mühürler alanlar, Diyadin mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Diyadin Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Diyadin seccade alanlar, Diyadin sırmalı örtüler alanlar, Diyadin antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.