Ağaçlı Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ağaçlı Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ağaçlı, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ağaçlı olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ağaçlı İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ağaçlı ve antika satıcıları Ağaçlı için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ağaçlı Antikacı

İstanbul, Ağaçlı antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ağaçlı) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağaçlı Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ağaçlı Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ağaçlı Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ağaçlı Takvim Alan Antikacı, Ağaçlı Mangal Alan Antikacı, Ağaçlı Bindallı Alan Antikacı, Ağaçlı Müzik Seti Alan Antikacı, Ağaçlı Kama Alan Antikacı, Ağaçlı Kazan Alan Antikacı, Ağaçlı Kristal Alan Antikacı, Ağaçlı Kuran Alan Antikacı, Ağaçlı Kupa Alan Antikacı, Ağaçlı Ğügüm Alan Antikacı, Ağaçlı Arma Alan Antikacı, Ağaçlı Fıçı Alan Antikacı, Ağaçlı El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ağaçlı Efemera Alan Antikacı, Ağaçlı Hat Makası Alan Antikacı, Ağaçlı Silke Alan Antikacı, Ağaçlı Madalya Alan Antikacı.

Ağaçlı Tarak Alan Antikacı, Ağaçlı Harita Alan Antikacı, Ağaçlı Kandil Alan Antikacı, Ağaçlı Bez Alan Antikacı, Ağaçlı Porselen Alan Antikacı, Ağaçlı Müzik Aleti Alan Antikacı, Ağaçlı Takı Kutusu Alan Antikacı, Ağaçlı Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ağaçlı Resim Alan Antikacı, Ağaçlı İpek Halı Alan Antikacı, Ağaçlı Silah Alan Antikacı, Ağaçlı Kilim Alan Antikacı, Ağaçlı Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Kasetçalar Alan Antikacı, Ağaçlı Zarf Alan Antikacı.

Ağaçlı Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ağaçlı Yüzük Alan Antikacı, Ağaçlı Portre Alan Antikacı, Ağaçlı İran Halısı Alan Antikacı, Ağaçlı Askeri Malzeme Alanalar, Ağaçlı Baston Alan Antikacı, Ağaçlı Bileklik Alan Antikacı, Ağaçlı Sehpa Alan Antikacı, Ağaçlı Kamçı Alan Antikacı, Ağaçlı Hat Alan Antikacı, Ağaçlı Oyma Alan Antikacı, Ağaçlı Gümüşlük Alan Antikacı, Ağaçlı El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ağaçlı Kılıç Alan Antikacı, Ağaçlı Takı Alan Antikacı, Ağaçlı Cep Saati Alan Antikacı, Ağaçlı Dvd Alan Antikacı, Ağaçlı Komple Eşya Alan Antikacı, Ağaçlı Telefon Alan Antikacı, Ağaçlı Pipo Alan Antikacı, Ağaçlı Üç Etek Alan Antikacı, Ağaçlı Bilezik Alan Antikacı, Ağaçlı Bardak Alan Antikacı.

Ağaçlı Tablo Alan Antikacı, Ağaçlı 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Sefer Tası Alan Antikacı, Ağaçlı Dokuma Alan Antikacı, Ağaçlı Kalem Alan Antikacı, Ağaçlı Sürahi Alan Antikacı, Ağaçlı Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ağaçlı Gümüş Alan Antikacı, Ağaçlı Daktilo Alan Antikacı, Ağaçlı Pul Alan Antikacı, Ağaçlı Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ağaçlı Bıçak Alan Antikacı, Ağaçlı Kol Saati Alan Antikacı, Ağaçlı Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ağaçlı Rozet Alan Antikacı, Ağaçlı Gelinlik Alan Antikacı, Ağaçlı Çatal Alan Antikacı, Ağaçlı Kıyafet Alan Antikacı, Ağaçlı Duvar Saati Alan Antikacı, Ağaçlı Fes Alan Antikacı, Ağaçlı Küp Alan Antikacı, Ağaçlı Saçma Alan Antikacı.

Ağaçlı Hat Yazısı Alan Antikacı, Ağaçlı Ağaç Alan Antikacı, Ağaçlı Halı Alan Antikacı, Ağaçlı Günlük Alan Antikacı, Ağaçlı Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ağaçlı Masa Alan Antikacı, Ağaçlı Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ağaçlı Kitap Alan Antikacı, Ağaçlı Amfi Alan Antikacı, Ağaçlı Albüm Alan Antikacı, Ağaçlı Ahşap Alan Antikacı, Ağaçlı Gondol Alan Antikacı, Ağaçlı Çizgi Roman Alan Antikacı, Ağaçlı Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ağaçlı Pusula Alan Antikacı, Ağaçlı Gerdanlık Alan Antikacı, Ağaçlı Cezve Alan Antikacı, Ağaçlı Şerbetlik Alan Antikacı.

Ağaçlı Tuval Alan Antikacı, Ağaçlı Okka Alan Antikacı, Ağaçlı Fincan Alan Antikacı, Ağaçlı Cd Alan Antikacı, Ağaçlı Cam Alan Antikacı, Ağaçlı Çan Alan Antikacı, Ağaçlı Hoparlör Alan Antikacı, Ağaçlı Çiçek Alan Antikacı, Ağaçlı Retro Eşya Alan Antikacı, Ağaçlı Vazo Alan Antikacı, Ağaçlı Koltuk Alan Antikacı, Ağaçlı Şapka Alan Antikacı, Ağaçlı Bakır Eşya Alan Antikacı, Ağaçlı Kilit Alan Antikacı, Ağaçlı Biblo Alan Antikacı, Ağaçlı Saat Alan Antikacı, Ağaçlı Matara Alan Antikacı, Ağaçlı Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ağaçlı 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Nişan Alan Antikacı, Ağaçlı Seramik Alan Antikacı, Ağaçlı Minyatür Alan Antikacı, Ağaçlı Kase Alan Antikacı, Ağaçlı Tas Alan Antikacı, Ağaçlı Kavanoz Alan Antikacı, Ağaçlı 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ağaçlı El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ağaçlı Radyo Alan Antikacı, Ağaçlı Çini Alan Antikacı, Ağaçlı Mühür Alan Antikacı, Ağaçlı Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ağaçlı Çaydanlık Alan Antikacı, Ağaçlı Halhal Alan Antikacı, Ağaçlı Tılsım Alan Antikacı, Ağaçlı Sepet Alan Antikacı, Ağaçlı Sandelye Alan Antikacı, Ağaçlı Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ağaçlı Pikap Alan Antikacı, Ağaçlı Roman Alan Antikacı, Ağaçlı Tepsi Alan Antikacı, Ağaçlı Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ağaçlı Forma Alan Antikacı, Ağaçlı Avize Alan Antikacı, Ağaçlı Sahan Alan Antikacı, Ağaçlı Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ağaçlı Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ağaçlı Bronz Heykel Alan Antikacı, Ağaçlı Şamdan Alan Antikacı.

Ağaçlı Kartpostal Alan Antikacı, Ağaçlı Hereke Halısı Alan Antikacı, Ağaçlı Sini Alan Antikacı, Ağaçlı Tüfek Alan Antikacı, Ağaçlı Köstekli Saat Alan Antikacı, Ağaçlı Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ağaçlı Taş Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Gravür Alan Antikacı, Ağaçlı Kurşun Alan Antikacı, Ağaçlı Gramafon Alan Antikacı, Ağaçlı Cd Player Alan Antikacı, Ağaçlı 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçlı Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ağaçlı Kahve Takımı Alan Antikacı, Ağaçlı Mobilya Alan Antikacı, Ağaçlı Kapı Alan Antikacı, Ağaçlı Kaşık Alan Antikacı, Ağaçlı İbrik Alan Antikacı, Ağaçlı Yağlı Boya Alan Antikacı, Ağaçlı Tabanca Alan Antikacı, Ağaçlı Ferman Alan Antikacı, Ağaçlı Ebru Alan Antikacı, Ağaçlı Tabak Alan Antikacı, Ağaçlı Semaver Alan Antikacı, Ağaçlı Kutu Alan Antikacı.

Ağaçlı Kehribar Alan Antikacı, Ağaçlı Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ağaçlı Bronz Alan Antikacı, Ağaçlı Şişe Alan Antikacı, Ağaçlı Madalya Nişan Alan Antikacı, Ağaçlı Anahtar Alan Antikacı, Ağaçlı Makine Alan Antikacı, Ağaçlı Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ağaçlı Mekanik Alet Alan Antikacı, Ağaçlı Kolye Alan Antikacı, Ağaçlı Fotoğraf Alan Antikacı, Ağaçlı Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ağaçlı Tesbih Alan Antikacı, Ağaçlı El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ağaçlı Opalin Alan Antikacı, Ağaçlı Taş Alan Antikacı, Ağaçlı Metal Alan Antikacı, Ağaçlı El Yazması Alan Antikacı, Ağaçlı Terazi Alan Antikacı, Ağaçlı Tokmak Alan Antikacı, Ağaçlı Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ağaçlı Dirhem Alan Antikacı, Ağaçlı El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.