Ağaçdere Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Ağaçdere Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Ağaçdere, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Ağaçdere olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Ağaçdere İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Ağaçdere ve antika satıcıları Ağaçdere için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Ağaçdere Antikacı

İstanbul, Ağaçdere antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Ağaçdere) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ağaçdere Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Ağaçdere Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Ağaçdere Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Ağaçdere Takvim Alan Antikacı, Ağaçdere Mangal Alan Antikacı, Ağaçdere Bindallı Alan Antikacı, Ağaçdere Müzik Seti Alan Antikacı, Ağaçdere Kama Alan Antikacı, Ağaçdere Kazan Alan Antikacı, Ağaçdere Kristal Alan Antikacı, Ağaçdere Kuran Alan Antikacı, Ağaçdere Kupa Alan Antikacı, Ağaçdere Ğügüm Alan Antikacı, Ağaçdere Arma Alan Antikacı, Ağaçdere Fıçı Alan Antikacı, Ağaçdere El Yazması Kitap Alan Antikacı, Ağaçdere Efemera Alan Antikacı, Ağaçdere Hat Makası Alan Antikacı, Ağaçdere Silke Alan Antikacı, Ağaçdere Madalya Alan Antikacı.

Ağaçdere Tarak Alan Antikacı, Ağaçdere Harita Alan Antikacı, Ağaçdere Kandil Alan Antikacı, Ağaçdere Bez Alan Antikacı, Ağaçdere Porselen Alan Antikacı, Ağaçdere Müzik Aleti Alan Antikacı, Ağaçdere Takı Kutusu Alan Antikacı, Ağaçdere Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Ağaçdere Resim Alan Antikacı, Ağaçdere İpek Halı Alan Antikacı, Ağaçdere Silah Alan Antikacı, Ağaçdere Kilim Alan Antikacı, Ağaçdere Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Kasetçalar Alan Antikacı, Ağaçdere Zarf Alan Antikacı.

Ağaçdere Komple Miras Evi Alan Antikacı, Ağaçdere Yüzük Alan Antikacı, Ağaçdere Portre Alan Antikacı, Ağaçdere İran Halısı Alan Antikacı, Ağaçdere Askeri Malzeme Alanalar, Ağaçdere Baston Alan Antikacı, Ağaçdere Bileklik Alan Antikacı, Ağaçdere Sehpa Alan Antikacı, Ağaçdere Kamçı Alan Antikacı, Ağaçdere Hat Alan Antikacı, Ağaçdere Oyma Alan Antikacı, Ağaçdere Gümüşlük Alan Antikacı, Ağaçdere El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Ağaçdere Kılıç Alan Antikacı, Ağaçdere Takı Alan Antikacı, Ağaçdere Cep Saati Alan Antikacı, Ağaçdere Dvd Alan Antikacı, Ağaçdere Komple Eşya Alan Antikacı, Ağaçdere Telefon Alan Antikacı, Ağaçdere Pipo Alan Antikacı, Ağaçdere Üç Etek Alan Antikacı, Ağaçdere Bilezik Alan Antikacı, Ağaçdere Bardak Alan Antikacı.

Ağaçdere Tablo Alan Antikacı, Ağaçdere 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Sefer Tası Alan Antikacı, Ağaçdere Dokuma Alan Antikacı, Ağaçdere Kalem Alan Antikacı, Ağaçdere Sürahi Alan Antikacı, Ağaçdere Komple Kütüphane Alan Antikacı, Ağaçdere Gümüş Alan Antikacı, Ağaçdere Daktilo Alan Antikacı, Ağaçdere Pul Alan Antikacı, Ağaçdere Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Ağaçdere Bıçak Alan Antikacı, Ağaçdere Kol Saati Alan Antikacı, Ağaçdere Makaralı Teyp Alan Antikacı, Ağaçdere Rozet Alan Antikacı, Ağaçdere Gelinlik Alan Antikacı, Ağaçdere Çatal Alan Antikacı, Ağaçdere Kıyafet Alan Antikacı, Ağaçdere Duvar Saati Alan Antikacı, Ağaçdere Fes Alan Antikacı, Ağaçdere Küp Alan Antikacı, Ağaçdere Saçma Alan Antikacı.

Ağaçdere Hat Yazısı Alan Antikacı, Ağaçdere Ağaç Alan Antikacı, Ağaçdere Halı Alan Antikacı, Ağaçdere Günlük Alan Antikacı, Ağaçdere Yıldız Porselen Alan Antikacı, Ağaçdere Masa Alan Antikacı, Ağaçdere Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Ağaçdere Kitap Alan Antikacı, Ağaçdere Amfi Alan Antikacı, Ağaçdere Albüm Alan Antikacı, Ağaçdere Ahşap Alan Antikacı, Ağaçdere Gondol Alan Antikacı, Ağaçdere Çizgi Roman Alan Antikacı, Ağaçdere Komple Mira Evi Boşaltanlar, Ağaçdere Pusula Alan Antikacı, Ağaçdere Gerdanlık Alan Antikacı, Ağaçdere Cezve Alan Antikacı, Ağaçdere Şerbetlik Alan Antikacı.

Ağaçdere Tuval Alan Antikacı, Ağaçdere Okka Alan Antikacı, Ağaçdere Fincan Alan Antikacı, Ağaçdere Cd Alan Antikacı, Ağaçdere Cam Alan Antikacı, Ağaçdere Çan Alan Antikacı, Ağaçdere Hoparlör Alan Antikacı, Ağaçdere Çiçek Alan Antikacı, Ağaçdere Retro Eşya Alan Antikacı, Ağaçdere Vazo Alan Antikacı, Ağaçdere Koltuk Alan Antikacı, Ağaçdere Şapka Alan Antikacı, Ağaçdere Bakır Eşya Alan Antikacı, Ağaçdere Kilit Alan Antikacı, Ağaçdere Biblo Alan Antikacı, Ağaçdere Saat Alan Antikacı, Ağaçdere Matara Alan Antikacı, Ağaçdere Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Ağaçdere 33 Lük Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Nişan Alan Antikacı, Ağaçdere Seramik Alan Antikacı, Ağaçdere Minyatür Alan Antikacı, Ağaçdere Kase Alan Antikacı, Ağaçdere Tas Alan Antikacı, Ağaçdere Kavanoz Alan Antikacı, Ağaçdere 45 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Varaklı Halı Alan Antikacı.

Ağaçdere El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Ağaçdere Radyo Alan Antikacı, Ağaçdere Çini Alan Antikacı, Ağaçdere Mühür Alan Antikacı, Ağaçdere Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Ağaçdere Çaydanlık Alan Antikacı, Ağaçdere Halhal Alan Antikacı, Ağaçdere Tılsım Alan Antikacı, Ağaçdere Sepet Alan Antikacı, Ağaçdere Sandelye Alan Antikacı, Ağaçdere Eski Oyuncak Alan Antikacı, Ağaçdere Pikap Alan Antikacı, Ağaçdere Roman Alan Antikacı, Ağaçdere Tepsi Alan Antikacı, Ağaçdere Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Ağaçdere Forma Alan Antikacı, Ağaçdere Avize Alan Antikacı, Ağaçdere Sahan Alan Antikacı, Ağaçdere Tırnak Ayna Alan Antikacı, Ağaçdere Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Ağaçdere Bronz Heykel Alan Antikacı, Ağaçdere Şamdan Alan Antikacı.

Ağaçdere Kartpostal Alan Antikacı, Ağaçdere Hereke Halısı Alan Antikacı, Ağaçdere Sini Alan Antikacı, Ağaçdere Tüfek Alan Antikacı, Ağaçdere Köstekli Saat Alan Antikacı, Ağaçdere Varaklı Ayna Alan Antikacı, Ağaçdere Taş Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Gravür Alan Antikacı, Ağaçdere Kurşun Alan Antikacı, Ağaçdere Gramafon Alan Antikacı, Ağaçdere Cd Player Alan Antikacı, Ağaçdere 78 Lik Plak Alan Antikacı, Ağaçdere Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Ağaçdere Kahve Takımı Alan Antikacı, Ağaçdere Mobilya Alan Antikacı, Ağaçdere Kapı Alan Antikacı, Ağaçdere Kaşık Alan Antikacı, Ağaçdere İbrik Alan Antikacı, Ağaçdere Yağlı Boya Alan Antikacı, Ağaçdere Tabanca Alan Antikacı, Ağaçdere Ferman Alan Antikacı, Ağaçdere Ebru Alan Antikacı, Ağaçdere Tabak Alan Antikacı, Ağaçdere Semaver Alan Antikacı, Ağaçdere Kutu Alan Antikacı.

Ağaçdere Kehribar Alan Antikacı, Ağaçdere Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Ağaçdere Bronz Alan Antikacı, Ağaçdere Şişe Alan Antikacı, Ağaçdere Madalya Nişan Alan Antikacı, Ağaçdere Anahtar Alan Antikacı, Ağaçdere Makine Alan Antikacı, Ağaçdere Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Ağaçdere Mekanik Alet Alan Antikacı, Ağaçdere Kolye Alan Antikacı, Ağaçdere Fotoğraf Alan Antikacı, Ağaçdere Bünyan Halısı Alan Antikacı, Ağaçdere Tesbih Alan Antikacı, Ağaçdere El Dokuması Halı Alan Antikacı, Ağaçdere Opalin Alan Antikacı, Ağaçdere Taş Alan Antikacı, Ağaçdere Metal Alan Antikacı, Ağaçdere El Yazması Alan Antikacı, Ağaçdere Terazi Alan Antikacı, Ağaçdere Tokmak Alan Antikacı, Ağaçdere Gaz Ocağı Alan Antikacı, Ağaçdere Dirhem Alan Antikacı, Ağaçdere El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.