Sultandağı antikacılar, Sultandağı antika alanlar, Sultandağı antika eşya alanlar, Sultandağı antika eşyalar, Sultandağı eski alım satım, Sultandağı antika koleksiyoncuları, Sultandağı antika eşya alıcıları, Sultandağı antika şirketleri, Sultandağı antika firması, Sultandağı antika şirketi, Sultandağı antika firmaları, Sultandağı antika eşya şirketleri, Sultandağı antika eşya firması, Sultandağı antika eşya şirketi, Sultandağı antika eşya firmaları, Sultandağı müzayede şirketi, Sultandağı eski alanlar, Sultandağı eski eşya alanlar, Sultandağı antika alan yerler, Sultandağı antika eşya alan yerler, Sultandağı eski alan yerler, Sultandağı eski eşya alan yerler, Sultandağı antika pazarı, Sultandağı antika alım satım, Sultandağı antika alıcıları, Sultandağı antika satıcıları, Sultandağı antika eşya satıcıları, Sultandağı eski eşya alıcıları, Sultandağı eski eşya satıcıları, Sultandağı antika fiyatları, Sultandağı antika eşya fiyatları, Sultandağı eski fiyatları, Sultandağı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Sultandağı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sultandağı antika eşya alanlar ve Sultandağı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sultandağı antika eşya şirketimiz, Sultandağı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sultandağı Antika Alanlar

Sultandağı antika alanlar ve Sultandağı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sultandağı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sultandağı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sultandağı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sultandağı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sultandağı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sultandağı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sultandağı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sultandağı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sultandağı antika eşya alanlar ve Sultandağı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sultandağı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sultandağı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sultandağı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sultandağı antika eşya alanların tercih ettiği, Sultandağı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sultandağı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sultandağı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sultandağı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sultandağı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sultandağı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sultandağı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sultandağı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sultandağı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sultandağı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sultandağı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sultandağı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sultandağı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sultandağı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sultandağı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sultandağı antikacılar, Sultandağı antika eşyalar, Sultandağı eski eşyalar, Sultandağı antika şirketleri, Sultandağı antika firması, Sultandağı müzayede şirketi,Sultandağı el yazması alanlar, Sultandağı Kuran’ı kerim alanlar, Sultandağı hat yazı alanlar, Sultandağı obje alanlar, Sultandağı gümüş alanlar, Sultandağı turalı gümüş alanlar, Sultandağı karaf alanlar, vazo alanlar, Sultandağı jardinyer alanlar, Sultandağı resim alanlar, Sultandağı modern resim alanlar, Sultandağı aplik alanlar, Sultandağı bahü alanlar, Sultandağı bavul alanlar, Sultandağı çanak alanlar, Sultandağı çömlek alanlar, Sultandağı bakır alanlar, baston alanlar, Sultandağı biskiü alanlar, Sultandağı billur alanlar, Sultandağı cam alanlar, Sultandağı kristal alanlar, Sultandağı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sultandağı bandırma halısı alanlar, Sultandağı ceviz yemek odası alanlar, Sultandağı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sultandağı ceviz sandalye alanlar, Sultandağı cümbüş alanlar, Sultandağı constantin oble alanlar, Sultandağı cam obje alanlar, Sultandağı beykoz alanlar.

Sultandağı bohem alanlar, Sultandağı çeşmi bülbül alanlar, Sultandağı çeşme taşı alanlar, Sultandağı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sultandağı arnevu alanlar, art deko alanlar, Sultandağı deko alanlar, Sultandağı ayna alanlar, Sultandağı asma avize alanlar, Sultandağı aznavur gümüş alanlar, Sultandağı aznavur alanlar, Sultandağı bafon alanlar, Sultandağı ayvazozki alanlar, Sultandağı dolap alanlar, Sultandağı divit alanlar, Sultandağı biblo alanlar, Sultandağı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sultandağı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sultandağı dekopaj işi alanlar, Sultandağı dual alanlar, Sultandağı dual pikap alanlar.

Sultandağı dümen alanlar, Sultandağı gemici dümeni alanlar, Sultandağı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sultandağı derbent halı alanlar, Sultandağı eviye alanlar, Sultandağı ev halısı alanlar, Sultandağı elbiselik alanlar, Sultandağı elbise alanlar, Sultandağı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sultandağı el işi alanlar, Sultandağı el işi halı alanlar, Sultandağı el işi alanlar, Sultandağı el işi kilim alanlar, Sultandağı çan alanlar, Sultandağı kilise çanı alanlar, Sultandağı gemici çanı alanlar, Sultandağı çarık alanlar, Sultandağı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sultandağı ferforje alanlar, Sultandağı fistan alanlar, Sultandağı Osmanlı fistan alanlar, Sultandağı portmanto alanlar, Sultandağı eski saat alanlar, Sultandağı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sultandağı bronz heykel alanlar, Sultandağı bronz sütün alanlar, Sultandağı bronz avize alanlar, Sultandağı bronz vazo alanlar, Sultandağı bronz kutu alanlar, Sultandağı bronz el işi alanlar.

Sultandağı halı alanlar, Sultandağı lamba alanlar, resim alanlar, Sultandağı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sultandağı insan biblosu alanlar, Sultandağı oryantel biblo alanlar, Sultandağı kuş biblosu alanlar, Sultandağı havlu alanlar, Sultandağı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sultandağı turkısh antika alanlar, Sultandağı Osmanlı eşyalar alanlar, Sultandağı eski gelinlik alanlar, Sultandağı İstanbul resimleri alanlar, Sultandağı altın varak sehpa alanlar, Sultandağı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sultandağı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sultandağı bronz fener alanlar, Sultandağı bünyen alanlar, Sultandağı develi halı alanlar, Sultandağı dürbün alanlar, Sultandağı teleskop alanlar, Sultandağı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sultandağı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sultandağı flama alanlar, Sultandağı alem alanlar, Sultandağı arabesk alanlar.

Sultandağı pul alanlar, Sultandağı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sultandağı eski fincan alanlar, Sultandağı cam altı alanlar, Sultandağı şamdan alanlar, Sultandağı oryantel heykel alanlar, Sultandağı gümüşlük alanlar, Sultandağı hat yazı alanlar, Sultandağı teship alanlar, hokka alanlar, Sultandağı tophane alanlar, Sultandağı goblen alanlar, Sultandağı çin eski eşyalar alanlar, Sultandağı Çanakkale alanlar, Sultandağı Çanakkale vazo alanlar, Sultandağı fil dişi heykel alanlar, Sultandağı fil dişi baston alanlar, Sultandağı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sultandağı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sultandağı duvar saati alanlar, Sultandağı bez alanlar, buda heykel alanlar, Sultandağı hamedan halı alanlar, Sultandağı kılıç alanlar, Sultandağı antika kılıç alanlar.

Sultandağı antika araba alanlar, Sultandağı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sultandağı antika eşyalar alanlar, Sultandağı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sultandağı antika foto alanlar, Sultandağı kehribar alanlar, Sultandağı kehribar tesbih alanlar, Sultandağı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sultandağı seramik eşya alanlar, Sultandağı kilit alanlar, Sultandağı anahtar alanlar, Sultandağı antika anahtar alanlar, Sultandağı antika kilit alanlar, Sultandağı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sultandağı antika silah alanlar, Sultandağı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sultandağı lambader alanlar, Sultandağı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sultandağı komidin alanlar, Sultandağı kara kalem resim alanlar, Sultandağı blue black alanlar, Sultandağı mask alanlar, eski mask alanlar, Sultandağı aşurelik alanlar.

Sultandağı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sultandağı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sultandağı gramofon alanlar, Sultandağı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sultandağı güdüm alanlar, Sultandağı tekke işi alanlar, Sultandağı İznik alanlar, Sultandağı pusula alanlar, Sultandağı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sultandağı periyor saat alanlar, Sultandağı mangal alanlar, Sultandağı eski mangal alanlar, Sultandağı Şam işi alanlar, Sultandağı Süleymaniye işi alanlar, Sultandağı takunya alanlar, Sultandağı gümüş takunya alanlar, Sultandağı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sultandağı seccade alanlar, Sultandağı eski seccade alanlar, Sultandağı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sultandağı tablo alanlar.

Sultandağı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sultandağı abajur alanlar, Sultandağı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sultandağı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sultandağı madalya alanlar, Sultandağı eşya alanlar, Sultandağı ferman alanlar, Sultandağı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sultandağı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sultandağı bahça alanlar, Sultandağı Osmanlı bohça alanlar, Sultandağı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sultandağı ampir alanlar, Sultandağı chrıstofle alanlar, Sultandağı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sultandağı şamdan alanlar, Sultandağı çanta alanlar, Sultandağı van işi savat alanlar, Sultandağı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sultandağı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sultandağı hokka alanlar, Sultandağı fransız mine alanlar, Sultandağı teşhir vitrini alanlar, Sultandağı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sultandağı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sultandağı kandil alanlar, Sultandağı ebru alanlar, Sultandağı mustafa düzgünman alanlar, Sultandağı zigon alanlar, Sultandağı zemzemlik alanlar, Sultandağı mücevher kutusu alanlar, Sultandağı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sultandağı sürahi alanlar, Sultandağı Osmanlı sürahi alanlar, Sultandağı antik mercan alanlar, Sultandağı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sultandağı antik sedef alanlar, Sultandağı minyatür alanlar, Sultandağı kabe örtüsü alanlar, Sultandağı gülebdan alanlar, Sultandağı mineli dürbün alanlar, Sultandağı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sultandağı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sultandağı lali gue alanlar, Sultandağı gece sürahisi alanlar, Sultandağı meissen alanlar, Sultandağı satsuma alanlar, Sultandağı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sultandağı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sultandağı constantine alanlar, Sultandağı anonim alanlar, Sultandağı leyla gamsız alanlar, Sultandağı ibrahim safi alanlar, Sultandağı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sultandağı herend alanlar, Sultandağı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sultandağı osmanlıca alanlar, Sultandağı kitap alanlar, Sultandağı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sultandağı haydar besim aydar alanlar, Sultandağı orhan peker alanlar, Sultandağı sıtkı olçar alanlar, Sultandağı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sultandağı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sultandağı rus gümüşü alanlar, Sultandağı minyatür alanlar, Sultandağı viyana heykel alanlar, Sultandağı oryantal heykel alanlar, Sultandağı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sultandağı merasim kılıcı alanlar.

Sultandağı ahşap hilye alanlar, Sultandağı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sultandağı tesbih alanlar, Sultandağı seyahat saati alanlar, Sultandağı gravür alanlar, Sultandağı degü alanlar, radio antika alanlar, Sultandağı opalin alanlar, Sultandağı radyo alanlar, Sultandağı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sultandağı laledan alanlar, Sultandağı karaf alanlar, Sultandağı çerezlik alanlar, Sultandağı sahleplik alanlar, Sultandağı tutya alanlar, Sultandağı likör takımı alanlar, Sultandağı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sultandağı zarf alanlar, Sultandağı nargile alanlar, Sultandağı gülabdan alanlar, Sultandağı ferman alanlar, Sultandağı berat alanlar.

Sultandağı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sultandağı şifa tası alanlar, Sultandağı hokka takımı alanlar, Sultandağı mangal alanlar, Sultandağı barutluk alanlar, Sultandağı tombak alanlar, Sultandağı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sultandağı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sultandağı hançer alanlar, Sultandağı kılıç alanlar, Sultandağı mühürler alanlar, Sultandağı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sultandağı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sultandağı seccade alanlar, Sultandağı sırmalı örtüler alanlar, Sultandağı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.