Şuhut antikacılar, Şuhut antika alanlar, Şuhut antika eşya alanlar, Şuhut antika eşyalar, Şuhut eski alım satım, Şuhut antika koleksiyoncuları, Şuhut antika eşya alıcıları, Şuhut antika şirketleri, Şuhut antika firması, Şuhut antika şirketi, Şuhut antika firmaları, Şuhut antika eşya şirketleri, Şuhut antika eşya firması, Şuhut antika eşya şirketi, Şuhut antika eşya firmaları, Şuhut müzayede şirketi, Şuhut eski alanlar, Şuhut eski eşya alanlar, Şuhut antika alan yerler, Şuhut antika eşya alan yerler, Şuhut eski alan yerler, Şuhut eski eşya alan yerler, Şuhut antika pazarı, Şuhut antika alım satım, Şuhut antika alıcıları, Şuhut antika satıcıları, Şuhut antika eşya satıcıları, Şuhut eski eşya alıcıları, Şuhut eski eşya satıcıları, Şuhut antika fiyatları, Şuhut antika eşya fiyatları, Şuhut eski fiyatları, Şuhut eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Şuhut Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Şuhut antika eşya alanlar ve Şuhut antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Şuhut antika eşya şirketimiz, Şuhut antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Şuhut Antika Alanlar

Şuhut antika alanlar ve Şuhut antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Şuhut antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Şuhut antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Şuhut Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Şuhut antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Şuhut

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Şuhut antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Şuhut antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Şuhut Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Şuhut antika eşya alanlar ve Şuhut antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Şuhut antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Şuhut antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Şuhut Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Şuhut antika eşya alanların tercih ettiği, Şuhut bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Şuhut antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Şuhut antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Şuhut antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Şuhut Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Şuhut eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Şuhut eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Şuhut eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Şuhut eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Şuhut eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Şuhut Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Şuhut bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Şuhut antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Şuhut bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Şuhut antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Şuhut antikacılar, Şuhut antika eşyalar, Şuhut eski eşyalar, Şuhut antika şirketleri, Şuhut antika firması, Şuhut müzayede şirketi,Şuhut el yazması alanlar, Şuhut Kuran’ı kerim alanlar, Şuhut hat yazı alanlar, Şuhut obje alanlar, Şuhut gümüş alanlar, Şuhut turalı gümüş alanlar, Şuhut karaf alanlar, vazo alanlar, Şuhut jardinyer alanlar, Şuhut resim alanlar, Şuhut modern resim alanlar, Şuhut aplik alanlar, Şuhut bahü alanlar, Şuhut bavul alanlar, Şuhut çanak alanlar, Şuhut çömlek alanlar, Şuhut bakır alanlar, baston alanlar, Şuhut biskiü alanlar, Şuhut billur alanlar, Şuhut cam alanlar, Şuhut kristal alanlar, Şuhut bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Şuhut bandırma halısı alanlar, Şuhut ceviz yemek odası alanlar, Şuhut ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Şuhut ceviz sandalye alanlar, Şuhut cümbüş alanlar, Şuhut constantin oble alanlar, Şuhut cam obje alanlar, Şuhut beykoz alanlar.

Şuhut bohem alanlar, Şuhut çeşmi bülbül alanlar, Şuhut çeşme taşı alanlar, Şuhut çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Şuhut arnevu alanlar, art deko alanlar, Şuhut deko alanlar, Şuhut ayna alanlar, Şuhut asma avize alanlar, Şuhut aznavur gümüş alanlar, Şuhut aznavur alanlar, Şuhut bafon alanlar, Şuhut ayvazozki alanlar, Şuhut dolap alanlar, Şuhut divit alanlar, Şuhut biblo alanlar, Şuhut dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Şuhut daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Şuhut dekopaj işi alanlar, Şuhut dual alanlar, Şuhut dual pikap alanlar.

Şuhut dümen alanlar, Şuhut gemici dümeni alanlar, Şuhut gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Şuhut derbent halı alanlar, Şuhut eviye alanlar, Şuhut ev halısı alanlar, Şuhut elbiselik alanlar, Şuhut elbise alanlar, Şuhut paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Şuhut el işi alanlar, Şuhut el işi halı alanlar, Şuhut el işi alanlar, Şuhut el işi kilim alanlar, Şuhut çan alanlar, Şuhut kilise çanı alanlar, Şuhut gemici çanı alanlar, Şuhut çarık alanlar, Şuhut Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Şuhut ferforje alanlar, Şuhut fistan alanlar, Şuhut Osmanlı fistan alanlar, Şuhut portmanto alanlar, Şuhut eski saat alanlar, Şuhut frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Şuhut bronz heykel alanlar, Şuhut bronz sütün alanlar, Şuhut bronz avize alanlar, Şuhut bronz vazo alanlar, Şuhut bronz kutu alanlar, Şuhut bronz el işi alanlar.

Şuhut halı alanlar, Şuhut lamba alanlar, resim alanlar, Şuhut parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Şuhut insan biblosu alanlar, Şuhut oryantel biblo alanlar, Şuhut kuş biblosu alanlar, Şuhut havlu alanlar, Şuhut mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Şuhut turkısh antika alanlar, Şuhut Osmanlı eşyalar alanlar, Şuhut eski gelinlik alanlar, Şuhut İstanbul resimleri alanlar, Şuhut altın varak sehpa alanlar, Şuhut altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Şuhut afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Şuhut bronz fener alanlar, Şuhut bünyen alanlar, Şuhut develi halı alanlar, Şuhut dürbün alanlar, Şuhut teleskop alanlar, Şuhut sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Şuhut çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Şuhut flama alanlar, Şuhut alem alanlar, Şuhut arabesk alanlar.

Şuhut pul alanlar, Şuhut Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Şuhut eski fincan alanlar, Şuhut cam altı alanlar, Şuhut şamdan alanlar, Şuhut oryantel heykel alanlar, Şuhut gümüşlük alanlar, Şuhut hat yazı alanlar, Şuhut teship alanlar, hokka alanlar, Şuhut tophane alanlar, Şuhut goblen alanlar, Şuhut çin eski eşyalar alanlar, Şuhut Çanakkale alanlar, Şuhut Çanakkale vazo alanlar, Şuhut fil dişi heykel alanlar, Şuhut fil dişi baston alanlar, Şuhut fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Şuhut fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Şuhut duvar saati alanlar, Şuhut bez alanlar, buda heykel alanlar, Şuhut hamedan halı alanlar, Şuhut kılıç alanlar, Şuhut antika kılıç alanlar.

Şuhut antika araba alanlar, Şuhut antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Şuhut antika eşyalar alanlar, Şuhut kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Şuhut antika foto alanlar, Şuhut kehribar alanlar, Şuhut kehribar tesbih alanlar, Şuhut Kütahya alanlar, kınık alanlar, Şuhut seramik eşya alanlar, Şuhut kilit alanlar, Şuhut anahtar alanlar, Şuhut antika anahtar alanlar, Şuhut antika kilit alanlar, Şuhut josefin alanlar, kaşpo alanlar, Şuhut antika silah alanlar, Şuhut antika rahle alanlar, rahle alanlar, Şuhut lambader alanlar, Şuhut minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Şuhut komidin alanlar, Şuhut kara kalem resim alanlar, Şuhut blue black alanlar, Şuhut mask alanlar, eski mask alanlar, Şuhut aşurelik alanlar.

Şuhut saleplik alanlar, bozalık alanlar, Şuhut antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Şuhut gramofon alanlar, Şuhut mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Şuhut güdüm alanlar, Şuhut tekke işi alanlar, Şuhut İznik alanlar, Şuhut pusula alanlar, Şuhut gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Şuhut periyor saat alanlar, Şuhut mangal alanlar, Şuhut eski mangal alanlar, Şuhut Şam işi alanlar, Şuhut Süleymaniye işi alanlar, Şuhut takunya alanlar, Şuhut gümüş takunya alanlar, Şuhut Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Şuhut seccade alanlar, Şuhut eski seccade alanlar, Şuhut Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Şuhut tablo alanlar.

Şuhut antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Şuhut abajur alanlar, Şuhut sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Şuhut antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Şuhut madalya alanlar, Şuhut eşya alanlar, Şuhut ferman alanlar, Şuhut berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Şuhut jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Şuhut bahça alanlar, Şuhut Osmanlı bohça alanlar, Şuhut bindallı alanlar, kaftan alanlar, Şuhut ampir alanlar, Şuhut chrıstofle alanlar, Şuhut ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Şuhut şamdan alanlar, Şuhut çanta alanlar, Şuhut van işi savat alanlar, Şuhut tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Şuhut Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Şuhut hokka alanlar, Şuhut fransız mine alanlar, Şuhut teşhir vitrini alanlar, Şuhut buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Şuhut keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Şuhut kandil alanlar, Şuhut ebru alanlar, Şuhut mustafa düzgünman alanlar, Şuhut zigon alanlar, Şuhut zemzemlik alanlar, Şuhut mücevher kutusu alanlar, Şuhut dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Şuhut sürahi alanlar, Şuhut Osmanlı sürahi alanlar, Şuhut antik mercan alanlar, Şuhut makta alanlar, teslim taşı alanlar, Şuhut antik sedef alanlar, Şuhut minyatür alanlar, Şuhut kabe örtüsü alanlar, Şuhut gülebdan alanlar, Şuhut mineli dürbün alanlar, Şuhut sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Şuhut şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Şuhut lali gue alanlar, Şuhut gece sürahisi alanlar, Şuhut meissen alanlar, Şuhut satsuma alanlar, Şuhut hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Şuhut macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Şuhut constantine alanlar, Şuhut anonim alanlar, Şuhut leyla gamsız alanlar, Şuhut ibrahim safi alanlar, Şuhut bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Şuhut herend alanlar, Şuhut nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Şuhut osmanlıca alanlar, Şuhut kitap alanlar, Şuhut kalle alanlar, ali kartal alanlar, Şuhut haydar besim aydar alanlar, Şuhut orhan peker alanlar, Şuhut sıtkı olçar alanlar, Şuhut Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Şuhut edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Şuhut rus gümüşü alanlar, Şuhut minyatür alanlar, Şuhut viyana heykel alanlar, Şuhut oryantal heykel alanlar, Şuhut f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Şuhut merasim kılıcı alanlar.

Şuhut ahşap hilye alanlar, Şuhut hereke halı alanlar, kuka alanlar, Şuhut tesbih alanlar, Şuhut seyahat saati alanlar, Şuhut gravür alanlar, Şuhut degü alanlar, radio antika alanlar, Şuhut opalin alanlar, Şuhut radyo alanlar, Şuhut kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Şuhut laledan alanlar, Şuhut karaf alanlar, Şuhut çerezlik alanlar, Şuhut sahleplik alanlar, Şuhut tutya alanlar, Şuhut likör takımı alanlar, Şuhut mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Şuhut zarf alanlar, Şuhut nargile alanlar, Şuhut gülabdan alanlar, Şuhut ferman alanlar, Şuhut berat alanlar.

Şuhut hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Şuhut şifa tası alanlar, Şuhut hokka takımı alanlar, Şuhut mangal alanlar, Şuhut barutluk alanlar, Şuhut tombak alanlar, Şuhut saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Şuhut ağızlık alanlar, kemer alanlar, Şuhut hançer alanlar, Şuhut kılıç alanlar, Şuhut mühürler alanlar, Şuhut mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Şuhut Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Şuhut seccade alanlar, Şuhut sırmalı örtüler alanlar, Şuhut antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.