Sandıklı antikacılar, Sandıklı antika alanlar, Sandıklı antika eşya alanlar, Sandıklı antika eşyalar, Sandıklı eski alım satım, Sandıklı antika koleksiyoncuları, Sandıklı antika eşya alıcıları, Sandıklı antika şirketleri, Sandıklı antika firması, Sandıklı antika şirketi, Sandıklı antika firmaları, Sandıklı antika eşya şirketleri, Sandıklı antika eşya firması, Sandıklı antika eşya şirketi, Sandıklı antika eşya firmaları, Sandıklı müzayede şirketi, Sandıklı eski alanlar, Sandıklı eski eşya alanlar, Sandıklı antika alan yerler, Sandıklı antika eşya alan yerler, Sandıklı eski alan yerler, Sandıklı eski eşya alan yerler, Sandıklı antika pazarı, Sandıklı antika alım satım, Sandıklı antika alıcıları, Sandıklı antika satıcıları, Sandıklı antika eşya satıcıları, Sandıklı eski eşya alıcıları, Sandıklı eski eşya satıcıları, Sandıklı antika fiyatları, Sandıklı antika eşya fiyatları, Sandıklı eski fiyatları, Sandıklı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Sandıklı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sandıklı antika eşya alanlar ve Sandıklı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sandıklı antika eşya şirketimiz, Sandıklı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sandıklı Antika Alanlar

Sandıklı antika alanlar ve Sandıklı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sandıklı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sandıklı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sandıklı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sandıklı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sandıklı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sandıklı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sandıklı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sandıklı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sandıklı antika eşya alanlar ve Sandıklı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sandıklı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sandıklı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sandıklı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sandıklı antika eşya alanların tercih ettiği, Sandıklı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sandıklı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sandıklı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sandıklı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sandıklı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sandıklı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sandıklı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sandıklı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sandıklı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sandıklı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sandıklı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sandıklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sandıklı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sandıklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sandıklı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sandıklı antikacılar, Sandıklı antika eşyalar, Sandıklı eski eşyalar, Sandıklı antika şirketleri, Sandıklı antika firması, Sandıklı müzayede şirketi,Sandıklı el yazması alanlar, Sandıklı Kuran’ı kerim alanlar, Sandıklı hat yazı alanlar, Sandıklı obje alanlar, Sandıklı gümüş alanlar, Sandıklı turalı gümüş alanlar, Sandıklı karaf alanlar, vazo alanlar, Sandıklı jardinyer alanlar, Sandıklı resim alanlar, Sandıklı modern resim alanlar, Sandıklı aplik alanlar, Sandıklı bahü alanlar, Sandıklı bavul alanlar, Sandıklı çanak alanlar, Sandıklı çömlek alanlar, Sandıklı bakır alanlar, baston alanlar, Sandıklı biskiü alanlar, Sandıklı billur alanlar, Sandıklı cam alanlar, Sandıklı kristal alanlar, Sandıklı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sandıklı bandırma halısı alanlar, Sandıklı ceviz yemek odası alanlar, Sandıklı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sandıklı ceviz sandalye alanlar, Sandıklı cümbüş alanlar, Sandıklı constantin oble alanlar, Sandıklı cam obje alanlar, Sandıklı beykoz alanlar.

Sandıklı bohem alanlar, Sandıklı çeşmi bülbül alanlar, Sandıklı çeşme taşı alanlar, Sandıklı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sandıklı arnevu alanlar, art deko alanlar, Sandıklı deko alanlar, Sandıklı ayna alanlar, Sandıklı asma avize alanlar, Sandıklı aznavur gümüş alanlar, Sandıklı aznavur alanlar, Sandıklı bafon alanlar, Sandıklı ayvazozki alanlar, Sandıklı dolap alanlar, Sandıklı divit alanlar, Sandıklı biblo alanlar, Sandıklı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sandıklı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sandıklı dekopaj işi alanlar, Sandıklı dual alanlar, Sandıklı dual pikap alanlar.

Sandıklı dümen alanlar, Sandıklı gemici dümeni alanlar, Sandıklı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sandıklı derbent halı alanlar, Sandıklı eviye alanlar, Sandıklı ev halısı alanlar, Sandıklı elbiselik alanlar, Sandıklı elbise alanlar, Sandıklı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sandıklı el işi alanlar, Sandıklı el işi halı alanlar, Sandıklı el işi alanlar, Sandıklı el işi kilim alanlar, Sandıklı çan alanlar, Sandıklı kilise çanı alanlar, Sandıklı gemici çanı alanlar, Sandıklı çarık alanlar, Sandıklı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sandıklı ferforje alanlar, Sandıklı fistan alanlar, Sandıklı Osmanlı fistan alanlar, Sandıklı portmanto alanlar, Sandıklı eski saat alanlar, Sandıklı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sandıklı bronz heykel alanlar, Sandıklı bronz sütün alanlar, Sandıklı bronz avize alanlar, Sandıklı bronz vazo alanlar, Sandıklı bronz kutu alanlar, Sandıklı bronz el işi alanlar.

Sandıklı halı alanlar, Sandıklı lamba alanlar, resim alanlar, Sandıklı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sandıklı insan biblosu alanlar, Sandıklı oryantel biblo alanlar, Sandıklı kuş biblosu alanlar, Sandıklı havlu alanlar, Sandıklı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sandıklı turkısh antika alanlar, Sandıklı Osmanlı eşyalar alanlar, Sandıklı eski gelinlik alanlar, Sandıklı İstanbul resimleri alanlar, Sandıklı altın varak sehpa alanlar, Sandıklı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sandıklı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sandıklı bronz fener alanlar, Sandıklı bünyen alanlar, Sandıklı develi halı alanlar, Sandıklı dürbün alanlar, Sandıklı teleskop alanlar, Sandıklı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sandıklı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sandıklı flama alanlar, Sandıklı alem alanlar, Sandıklı arabesk alanlar.

Sandıklı pul alanlar, Sandıklı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sandıklı eski fincan alanlar, Sandıklı cam altı alanlar, Sandıklı şamdan alanlar, Sandıklı oryantel heykel alanlar, Sandıklı gümüşlük alanlar, Sandıklı hat yazı alanlar, Sandıklı teship alanlar, hokka alanlar, Sandıklı tophane alanlar, Sandıklı goblen alanlar, Sandıklı çin eski eşyalar alanlar, Sandıklı Çanakkale alanlar, Sandıklı Çanakkale vazo alanlar, Sandıklı fil dişi heykel alanlar, Sandıklı fil dişi baston alanlar, Sandıklı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sandıklı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sandıklı duvar saati alanlar, Sandıklı bez alanlar, buda heykel alanlar, Sandıklı hamedan halı alanlar, Sandıklı kılıç alanlar, Sandıklı antika kılıç alanlar.

Sandıklı antika araba alanlar, Sandıklı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sandıklı antika eşyalar alanlar, Sandıklı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sandıklı antika foto alanlar, Sandıklı kehribar alanlar, Sandıklı kehribar tesbih alanlar, Sandıklı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sandıklı seramik eşya alanlar, Sandıklı kilit alanlar, Sandıklı anahtar alanlar, Sandıklı antika anahtar alanlar, Sandıklı antika kilit alanlar, Sandıklı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sandıklı antika silah alanlar, Sandıklı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sandıklı lambader alanlar, Sandıklı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sandıklı komidin alanlar, Sandıklı kara kalem resim alanlar, Sandıklı blue black alanlar, Sandıklı mask alanlar, eski mask alanlar, Sandıklı aşurelik alanlar.

Sandıklı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sandıklı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sandıklı gramofon alanlar, Sandıklı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sandıklı güdüm alanlar, Sandıklı tekke işi alanlar, Sandıklı İznik alanlar, Sandıklı pusula alanlar, Sandıklı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sandıklı periyor saat alanlar, Sandıklı mangal alanlar, Sandıklı eski mangal alanlar, Sandıklı Şam işi alanlar, Sandıklı Süleymaniye işi alanlar, Sandıklı takunya alanlar, Sandıklı gümüş takunya alanlar, Sandıklı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sandıklı seccade alanlar, Sandıklı eski seccade alanlar, Sandıklı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sandıklı tablo alanlar.

Sandıklı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sandıklı abajur alanlar, Sandıklı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sandıklı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sandıklı madalya alanlar, Sandıklı eşya alanlar, Sandıklı ferman alanlar, Sandıklı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sandıklı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sandıklı bahça alanlar, Sandıklı Osmanlı bohça alanlar, Sandıklı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sandıklı ampir alanlar, Sandıklı chrıstofle alanlar, Sandıklı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sandıklı şamdan alanlar, Sandıklı çanta alanlar, Sandıklı van işi savat alanlar, Sandıklı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sandıklı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sandıklı hokka alanlar, Sandıklı fransız mine alanlar, Sandıklı teşhir vitrini alanlar, Sandıklı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sandıklı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sandıklı kandil alanlar, Sandıklı ebru alanlar, Sandıklı mustafa düzgünman alanlar, Sandıklı zigon alanlar, Sandıklı zemzemlik alanlar, Sandıklı mücevher kutusu alanlar, Sandıklı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sandıklı sürahi alanlar, Sandıklı Osmanlı sürahi alanlar, Sandıklı antik mercan alanlar, Sandıklı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sandıklı antik sedef alanlar, Sandıklı minyatür alanlar, Sandıklı kabe örtüsü alanlar, Sandıklı gülebdan alanlar, Sandıklı mineli dürbün alanlar, Sandıklı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sandıklı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sandıklı lali gue alanlar, Sandıklı gece sürahisi alanlar, Sandıklı meissen alanlar, Sandıklı satsuma alanlar, Sandıklı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sandıklı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sandıklı constantine alanlar, Sandıklı anonim alanlar, Sandıklı leyla gamsız alanlar, Sandıklı ibrahim safi alanlar, Sandıklı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sandıklı herend alanlar, Sandıklı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sandıklı osmanlıca alanlar, Sandıklı kitap alanlar, Sandıklı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sandıklı haydar besim aydar alanlar, Sandıklı orhan peker alanlar, Sandıklı sıtkı olçar alanlar, Sandıklı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sandıklı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sandıklı rus gümüşü alanlar, Sandıklı minyatür alanlar, Sandıklı viyana heykel alanlar, Sandıklı oryantal heykel alanlar, Sandıklı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sandıklı merasim kılıcı alanlar.

Sandıklı ahşap hilye alanlar, Sandıklı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sandıklı tesbih alanlar, Sandıklı seyahat saati alanlar, Sandıklı gravür alanlar, Sandıklı degü alanlar, radio antika alanlar, Sandıklı opalin alanlar, Sandıklı radyo alanlar, Sandıklı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sandıklı laledan alanlar, Sandıklı karaf alanlar, Sandıklı çerezlik alanlar, Sandıklı sahleplik alanlar, Sandıklı tutya alanlar, Sandıklı likör takımı alanlar, Sandıklı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sandıklı zarf alanlar, Sandıklı nargile alanlar, Sandıklı gülabdan alanlar, Sandıklı ferman alanlar, Sandıklı berat alanlar.

Sandıklı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sandıklı şifa tası alanlar, Sandıklı hokka takımı alanlar, Sandıklı mangal alanlar, Sandıklı barutluk alanlar, Sandıklı tombak alanlar, Sandıklı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sandıklı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sandıklı hançer alanlar, Sandıklı kılıç alanlar, Sandıklı mühürler alanlar, Sandıklı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sandıklı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sandıklı seccade alanlar, Sandıklı sırmalı örtüler alanlar, Sandıklı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.