İscehisar antikacılar, İscehisar antika alanlar, İscehisar antika eşya alanlar, İscehisar antika eşyalar, İscehisar eski alım satım, İscehisar antika koleksiyoncuları, İscehisar antika eşya alıcıları, İscehisar antika şirketleri, İscehisar antika firması, İscehisar antika şirketi, İscehisar antika firmaları, İscehisar antika eşya şirketleri, İscehisar antika eşya firması, İscehisar antika eşya şirketi, İscehisar antika eşya firmaları, İscehisar müzayede şirketi, İscehisar eski alanlar, İscehisar eski eşya alanlar, İscehisar antika alan yerler, İscehisar antika eşya alan yerler, İscehisar eski alan yerler, İscehisar eski eşya alan yerler, İscehisar antika pazarı, İscehisar antika alım satım, İscehisar antika alıcıları, İscehisar antika satıcıları, İscehisar antika eşya satıcıları, İscehisar eski eşya alıcıları, İscehisar eski eşya satıcıları, İscehisar antika fiyatları, İscehisar antika eşya fiyatları, İscehisar eski fiyatları, İscehisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar İscehisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İscehisar antika eşya alanlar ve İscehisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İscehisar antika eşya şirketimiz, İscehisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İscehisar Antika Alanlar

İscehisar antika alanlar ve İscehisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İscehisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İscehisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İscehisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İscehisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İscehisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İscehisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İscehisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İscehisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İscehisar antika eşya alanlar ve İscehisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İscehisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İscehisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İscehisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İscehisar antika eşya alanların tercih ettiği, İscehisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İscehisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İscehisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İscehisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İscehisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İscehisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İscehisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İscehisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İscehisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İscehisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İscehisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İscehisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İscehisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İscehisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İscehisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İscehisar antikacılar, İscehisar antika eşyalar, İscehisar eski eşyalar, İscehisar antika şirketleri, İscehisar antika firması, İscehisar müzayede şirketi,İscehisar el yazması alanlar, İscehisar Kuran’ı kerim alanlar, İscehisar hat yazı alanlar, İscehisar obje alanlar, İscehisar gümüş alanlar, İscehisar turalı gümüş alanlar, İscehisar karaf alanlar, vazo alanlar, İscehisar jardinyer alanlar, İscehisar resim alanlar, İscehisar modern resim alanlar, İscehisar aplik alanlar, İscehisar bahü alanlar, İscehisar bavul alanlar, İscehisar çanak alanlar, İscehisar çömlek alanlar, İscehisar bakır alanlar, baston alanlar, İscehisar biskiü alanlar, İscehisar billur alanlar, İscehisar cam alanlar, İscehisar kristal alanlar, İscehisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İscehisar bandırma halısı alanlar, İscehisar ceviz yemek odası alanlar, İscehisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İscehisar ceviz sandalye alanlar, İscehisar cümbüş alanlar, İscehisar constantin oble alanlar, İscehisar cam obje alanlar, İscehisar beykoz alanlar.

İscehisar bohem alanlar, İscehisar çeşmi bülbül alanlar, İscehisar çeşme taşı alanlar, İscehisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İscehisar arnevu alanlar, art deko alanlar, İscehisar deko alanlar, İscehisar ayna alanlar, İscehisar asma avize alanlar, İscehisar aznavur gümüş alanlar, İscehisar aznavur alanlar, İscehisar bafon alanlar, İscehisar ayvazozki alanlar, İscehisar dolap alanlar, İscehisar divit alanlar, İscehisar biblo alanlar, İscehisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İscehisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İscehisar dekopaj işi alanlar, İscehisar dual alanlar, İscehisar dual pikap alanlar.

İscehisar dümen alanlar, İscehisar gemici dümeni alanlar, İscehisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İscehisar derbent halı alanlar, İscehisar eviye alanlar, İscehisar ev halısı alanlar, İscehisar elbiselik alanlar, İscehisar elbise alanlar, İscehisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İscehisar el işi alanlar, İscehisar el işi halı alanlar, İscehisar el işi alanlar, İscehisar el işi kilim alanlar, İscehisar çan alanlar, İscehisar kilise çanı alanlar, İscehisar gemici çanı alanlar, İscehisar çarık alanlar, İscehisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İscehisar ferforje alanlar, İscehisar fistan alanlar, İscehisar Osmanlı fistan alanlar, İscehisar portmanto alanlar, İscehisar eski saat alanlar, İscehisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İscehisar bronz heykel alanlar, İscehisar bronz sütün alanlar, İscehisar bronz avize alanlar, İscehisar bronz vazo alanlar, İscehisar bronz kutu alanlar, İscehisar bronz el işi alanlar.

İscehisar halı alanlar, İscehisar lamba alanlar, resim alanlar, İscehisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İscehisar insan biblosu alanlar, İscehisar oryantel biblo alanlar, İscehisar kuş biblosu alanlar, İscehisar havlu alanlar, İscehisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İscehisar turkısh antika alanlar, İscehisar Osmanlı eşyalar alanlar, İscehisar eski gelinlik alanlar, İscehisar İstanbul resimleri alanlar, İscehisar altın varak sehpa alanlar, İscehisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İscehisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İscehisar bronz fener alanlar, İscehisar bünyen alanlar, İscehisar develi halı alanlar, İscehisar dürbün alanlar, İscehisar teleskop alanlar, İscehisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İscehisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İscehisar flama alanlar, İscehisar alem alanlar, İscehisar arabesk alanlar.

İscehisar pul alanlar, İscehisar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İscehisar eski fincan alanlar, İscehisar cam altı alanlar, İscehisar şamdan alanlar, İscehisar oryantel heykel alanlar, İscehisar gümüşlük alanlar, İscehisar hat yazı alanlar, İscehisar teship alanlar, hokka alanlar, İscehisar tophane alanlar, İscehisar goblen alanlar, İscehisar çin eski eşyalar alanlar, İscehisar Çanakkale alanlar, İscehisar Çanakkale vazo alanlar, İscehisar fil dişi heykel alanlar, İscehisar fil dişi baston alanlar, İscehisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İscehisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İscehisar duvar saati alanlar, İscehisar bez alanlar, buda heykel alanlar, İscehisar hamedan halı alanlar, İscehisar kılıç alanlar, İscehisar antika kılıç alanlar.

İscehisar antika araba alanlar, İscehisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İscehisar antika eşyalar alanlar, İscehisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İscehisar antika foto alanlar, İscehisar kehribar alanlar, İscehisar kehribar tesbih alanlar, İscehisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, İscehisar seramik eşya alanlar, İscehisar kilit alanlar, İscehisar anahtar alanlar, İscehisar antika anahtar alanlar, İscehisar antika kilit alanlar, İscehisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, İscehisar antika silah alanlar, İscehisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, İscehisar lambader alanlar, İscehisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İscehisar komidin alanlar, İscehisar kara kalem resim alanlar, İscehisar blue black alanlar, İscehisar mask alanlar, eski mask alanlar, İscehisar aşurelik alanlar.

İscehisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, İscehisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İscehisar gramofon alanlar, İscehisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İscehisar güdüm alanlar, İscehisar tekke işi alanlar, İscehisar İznik alanlar, İscehisar pusula alanlar, İscehisar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İscehisar periyor saat alanlar, İscehisar mangal alanlar, İscehisar eski mangal alanlar, İscehisar Şam işi alanlar, İscehisar Süleymaniye işi alanlar, İscehisar takunya alanlar, İscehisar gümüş takunya alanlar, İscehisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İscehisar seccade alanlar, İscehisar eski seccade alanlar, İscehisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İscehisar tablo alanlar.

İscehisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İscehisar abajur alanlar, İscehisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İscehisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İscehisar madalya alanlar, İscehisar eşya alanlar, İscehisar ferman alanlar, İscehisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İscehisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İscehisar bahça alanlar, İscehisar Osmanlı bohça alanlar, İscehisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, İscehisar ampir alanlar, İscehisar chrıstofle alanlar, İscehisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İscehisar şamdan alanlar, İscehisar çanta alanlar, İscehisar van işi savat alanlar, İscehisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İscehisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İscehisar hokka alanlar, İscehisar fransız mine alanlar, İscehisar teşhir vitrini alanlar, İscehisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İscehisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İscehisar kandil alanlar, İscehisar ebru alanlar, İscehisar mustafa düzgünman alanlar, İscehisar zigon alanlar, İscehisar zemzemlik alanlar, İscehisar mücevher kutusu alanlar, İscehisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İscehisar sürahi alanlar, İscehisar Osmanlı sürahi alanlar, İscehisar antik mercan alanlar, İscehisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, İscehisar antik sedef alanlar, İscehisar minyatür alanlar, İscehisar kabe örtüsü alanlar, İscehisar gülebdan alanlar, İscehisar mineli dürbün alanlar, İscehisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İscehisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İscehisar lali gue alanlar, İscehisar gece sürahisi alanlar, İscehisar meissen alanlar, İscehisar satsuma alanlar, İscehisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İscehisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İscehisar constantine alanlar, İscehisar anonim alanlar, İscehisar leyla gamsız alanlar, İscehisar ibrahim safi alanlar, İscehisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İscehisar herend alanlar, İscehisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İscehisar osmanlıca alanlar, İscehisar kitap alanlar, İscehisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, İscehisar haydar besim aydar alanlar, İscehisar orhan peker alanlar, İscehisar sıtkı olçar alanlar, İscehisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İscehisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İscehisar rus gümüşü alanlar, İscehisar minyatür alanlar, İscehisar viyana heykel alanlar, İscehisar oryantal heykel alanlar, İscehisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İscehisar merasim kılıcı alanlar.

İscehisar ahşap hilye alanlar, İscehisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, İscehisar tesbih alanlar, İscehisar seyahat saati alanlar, İscehisar gravür alanlar, İscehisar degü alanlar, radio antika alanlar, İscehisar opalin alanlar, İscehisar radyo alanlar, İscehisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İscehisar laledan alanlar, İscehisar karaf alanlar, İscehisar çerezlik alanlar, İscehisar sahleplik alanlar, İscehisar tutya alanlar, İscehisar likör takımı alanlar, İscehisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İscehisar zarf alanlar, İscehisar nargile alanlar, İscehisar gülabdan alanlar, İscehisar ferman alanlar, İscehisar berat alanlar.

İscehisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İscehisar şifa tası alanlar, İscehisar hokka takımı alanlar, İscehisar mangal alanlar, İscehisar barutluk alanlar, İscehisar tombak alanlar, İscehisar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İscehisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, İscehisar hançer alanlar, İscehisar kılıç alanlar, İscehisar mühürler alanlar, İscehisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İscehisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İscehisar seccade alanlar, İscehisar sırmalı örtüler alanlar, İscehisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.