İhsaniye antikacılar, İhsaniye antika alanlar, İhsaniye antika eşya alanlar, İhsaniye antika eşyalar, İhsaniye eski alım satım, İhsaniye antika koleksiyoncuları, İhsaniye antika eşya alıcıları, İhsaniye antika şirketleri, İhsaniye antika firması, İhsaniye antika şirketi, İhsaniye antika firmaları, İhsaniye antika eşya şirketleri, İhsaniye antika eşya firması, İhsaniye antika eşya şirketi, İhsaniye antika eşya firmaları, İhsaniye müzayede şirketi, İhsaniye eski alanlar, İhsaniye eski eşya alanlar, İhsaniye antika alan yerler, İhsaniye antika eşya alan yerler, İhsaniye eski alan yerler, İhsaniye eski eşya alan yerler, İhsaniye antika pazarı, İhsaniye antika alım satım, İhsaniye antika alıcıları, İhsaniye antika satıcıları, İhsaniye antika eşya satıcıları, İhsaniye eski eşya alıcıları, İhsaniye eski eşya satıcıları, İhsaniye antika fiyatları, İhsaniye antika eşya fiyatları, İhsaniye eski fiyatları, İhsaniye eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar İhsaniye Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İhsaniye antika eşya alanlar ve İhsaniye antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İhsaniye antika eşya şirketimiz, İhsaniye antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İhsaniye Antika Alanlar

İhsaniye antika alanlar ve İhsaniye antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İhsaniye antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İhsaniye antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İhsaniye Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İhsaniye antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İhsaniye

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İhsaniye antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İhsaniye antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İhsaniye Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İhsaniye antika eşya alanlar ve İhsaniye antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İhsaniye antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İhsaniye antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İhsaniye Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İhsaniye antika eşya alanların tercih ettiği, İhsaniye bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İhsaniye antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İhsaniye antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İhsaniye antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İhsaniye Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İhsaniye eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İhsaniye eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İhsaniye eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İhsaniye eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İhsaniye eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İhsaniye Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İhsaniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İhsaniye antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İhsaniye bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İhsaniye antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İhsaniye antikacılar, İhsaniye antika eşyalar, İhsaniye eski eşyalar, İhsaniye antika şirketleri, İhsaniye antika firması, İhsaniye müzayede şirketi,İhsaniye el yazması alanlar, İhsaniye Kuran’ı kerim alanlar, İhsaniye hat yazı alanlar, İhsaniye obje alanlar, İhsaniye gümüş alanlar, İhsaniye turalı gümüş alanlar, İhsaniye karaf alanlar, vazo alanlar, İhsaniye jardinyer alanlar, İhsaniye resim alanlar, İhsaniye modern resim alanlar, İhsaniye aplik alanlar, İhsaniye bahü alanlar, İhsaniye bavul alanlar, İhsaniye çanak alanlar, İhsaniye çömlek alanlar, İhsaniye bakır alanlar, baston alanlar, İhsaniye biskiü alanlar, İhsaniye billur alanlar, İhsaniye cam alanlar, İhsaniye kristal alanlar, İhsaniye bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İhsaniye bandırma halısı alanlar, İhsaniye ceviz yemek odası alanlar, İhsaniye ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İhsaniye ceviz sandalye alanlar, İhsaniye cümbüş alanlar, İhsaniye constantin oble alanlar, İhsaniye cam obje alanlar, İhsaniye beykoz alanlar.

İhsaniye bohem alanlar, İhsaniye çeşmi bülbül alanlar, İhsaniye çeşme taşı alanlar, İhsaniye çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İhsaniye arnevu alanlar, art deko alanlar, İhsaniye deko alanlar, İhsaniye ayna alanlar, İhsaniye asma avize alanlar, İhsaniye aznavur gümüş alanlar, İhsaniye aznavur alanlar, İhsaniye bafon alanlar, İhsaniye ayvazozki alanlar, İhsaniye dolap alanlar, İhsaniye divit alanlar, İhsaniye biblo alanlar, İhsaniye dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İhsaniye daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İhsaniye dekopaj işi alanlar, İhsaniye dual alanlar, İhsaniye dual pikap alanlar.

İhsaniye dümen alanlar, İhsaniye gemici dümeni alanlar, İhsaniye gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İhsaniye derbent halı alanlar, İhsaniye eviye alanlar, İhsaniye ev halısı alanlar, İhsaniye elbiselik alanlar, İhsaniye elbise alanlar, İhsaniye paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İhsaniye el işi alanlar, İhsaniye el işi halı alanlar, İhsaniye el işi alanlar, İhsaniye el işi kilim alanlar, İhsaniye çan alanlar, İhsaniye kilise çanı alanlar, İhsaniye gemici çanı alanlar, İhsaniye çarık alanlar, İhsaniye Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İhsaniye ferforje alanlar, İhsaniye fistan alanlar, İhsaniye Osmanlı fistan alanlar, İhsaniye portmanto alanlar, İhsaniye eski saat alanlar, İhsaniye frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İhsaniye bronz heykel alanlar, İhsaniye bronz sütün alanlar, İhsaniye bronz avize alanlar, İhsaniye bronz vazo alanlar, İhsaniye bronz kutu alanlar, İhsaniye bronz el işi alanlar.

İhsaniye halı alanlar, İhsaniye lamba alanlar, resim alanlar, İhsaniye parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İhsaniye insan biblosu alanlar, İhsaniye oryantel biblo alanlar, İhsaniye kuş biblosu alanlar, İhsaniye havlu alanlar, İhsaniye mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İhsaniye turkısh antika alanlar, İhsaniye Osmanlı eşyalar alanlar, İhsaniye eski gelinlik alanlar, İhsaniye İstanbul resimleri alanlar, İhsaniye altın varak sehpa alanlar, İhsaniye altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İhsaniye afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İhsaniye bronz fener alanlar, İhsaniye bünyen alanlar, İhsaniye develi halı alanlar, İhsaniye dürbün alanlar, İhsaniye teleskop alanlar, İhsaniye sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İhsaniye çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İhsaniye flama alanlar, İhsaniye alem alanlar, İhsaniye arabesk alanlar.

İhsaniye pul alanlar, İhsaniye Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, İhsaniye eski fincan alanlar, İhsaniye cam altı alanlar, İhsaniye şamdan alanlar, İhsaniye oryantel heykel alanlar, İhsaniye gümüşlük alanlar, İhsaniye hat yazı alanlar, İhsaniye teship alanlar, hokka alanlar, İhsaniye tophane alanlar, İhsaniye goblen alanlar, İhsaniye çin eski eşyalar alanlar, İhsaniye Çanakkale alanlar, İhsaniye Çanakkale vazo alanlar, İhsaniye fil dişi heykel alanlar, İhsaniye fil dişi baston alanlar, İhsaniye fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İhsaniye fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İhsaniye duvar saati alanlar, İhsaniye bez alanlar, buda heykel alanlar, İhsaniye hamedan halı alanlar, İhsaniye kılıç alanlar, İhsaniye antika kılıç alanlar.

İhsaniye antika araba alanlar, İhsaniye antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İhsaniye antika eşyalar alanlar, İhsaniye kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İhsaniye antika foto alanlar, İhsaniye kehribar alanlar, İhsaniye kehribar tesbih alanlar, İhsaniye Kütahya alanlar, kınık alanlar, İhsaniye seramik eşya alanlar, İhsaniye kilit alanlar, İhsaniye anahtar alanlar, İhsaniye antika anahtar alanlar, İhsaniye antika kilit alanlar, İhsaniye josefin alanlar, kaşpo alanlar, İhsaniye antika silah alanlar, İhsaniye antika rahle alanlar, rahle alanlar, İhsaniye lambader alanlar, İhsaniye minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İhsaniye komidin alanlar, İhsaniye kara kalem resim alanlar, İhsaniye blue black alanlar, İhsaniye mask alanlar, eski mask alanlar, İhsaniye aşurelik alanlar.

İhsaniye saleplik alanlar, bozalık alanlar, İhsaniye antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İhsaniye gramofon alanlar, İhsaniye mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İhsaniye güdüm alanlar, İhsaniye tekke işi alanlar, İhsaniye İznik alanlar, İhsaniye pusula alanlar, İhsaniye gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, İhsaniye periyor saat alanlar, İhsaniye mangal alanlar, İhsaniye eski mangal alanlar, İhsaniye Şam işi alanlar, İhsaniye Süleymaniye işi alanlar, İhsaniye takunya alanlar, İhsaniye gümüş takunya alanlar, İhsaniye Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İhsaniye seccade alanlar, İhsaniye eski seccade alanlar, İhsaniye Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İhsaniye tablo alanlar.

İhsaniye antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İhsaniye abajur alanlar, İhsaniye sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İhsaniye antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İhsaniye madalya alanlar, İhsaniye eşya alanlar, İhsaniye ferman alanlar, İhsaniye berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İhsaniye jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İhsaniye bahça alanlar, İhsaniye Osmanlı bohça alanlar, İhsaniye bindallı alanlar, kaftan alanlar, İhsaniye ampir alanlar, İhsaniye chrıstofle alanlar, İhsaniye ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İhsaniye şamdan alanlar, İhsaniye çanta alanlar, İhsaniye van işi savat alanlar, İhsaniye tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İhsaniye Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İhsaniye hokka alanlar, İhsaniye fransız mine alanlar, İhsaniye teşhir vitrini alanlar, İhsaniye buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İhsaniye keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İhsaniye kandil alanlar, İhsaniye ebru alanlar, İhsaniye mustafa düzgünman alanlar, İhsaniye zigon alanlar, İhsaniye zemzemlik alanlar, İhsaniye mücevher kutusu alanlar, İhsaniye dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İhsaniye sürahi alanlar, İhsaniye Osmanlı sürahi alanlar, İhsaniye antik mercan alanlar, İhsaniye makta alanlar, teslim taşı alanlar, İhsaniye antik sedef alanlar, İhsaniye minyatür alanlar, İhsaniye kabe örtüsü alanlar, İhsaniye gülebdan alanlar, İhsaniye mineli dürbün alanlar, İhsaniye sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İhsaniye şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İhsaniye lali gue alanlar, İhsaniye gece sürahisi alanlar, İhsaniye meissen alanlar, İhsaniye satsuma alanlar, İhsaniye hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İhsaniye macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İhsaniye constantine alanlar, İhsaniye anonim alanlar, İhsaniye leyla gamsız alanlar, İhsaniye ibrahim safi alanlar, İhsaniye bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İhsaniye herend alanlar, İhsaniye nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İhsaniye osmanlıca alanlar, İhsaniye kitap alanlar, İhsaniye kalle alanlar, ali kartal alanlar, İhsaniye haydar besim aydar alanlar, İhsaniye orhan peker alanlar, İhsaniye sıtkı olçar alanlar, İhsaniye Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İhsaniye edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İhsaniye rus gümüşü alanlar, İhsaniye minyatür alanlar, İhsaniye viyana heykel alanlar, İhsaniye oryantal heykel alanlar, İhsaniye f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İhsaniye merasim kılıcı alanlar.

İhsaniye ahşap hilye alanlar, İhsaniye hereke halı alanlar, kuka alanlar, İhsaniye tesbih alanlar, İhsaniye seyahat saati alanlar, İhsaniye gravür alanlar, İhsaniye degü alanlar, radio antika alanlar, İhsaniye opalin alanlar, İhsaniye radyo alanlar, İhsaniye kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İhsaniye laledan alanlar, İhsaniye karaf alanlar, İhsaniye çerezlik alanlar, İhsaniye sahleplik alanlar, İhsaniye tutya alanlar, İhsaniye likör takımı alanlar, İhsaniye mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İhsaniye zarf alanlar, İhsaniye nargile alanlar, İhsaniye gülabdan alanlar, İhsaniye ferman alanlar, İhsaniye berat alanlar.

İhsaniye hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İhsaniye şifa tası alanlar, İhsaniye hokka takımı alanlar, İhsaniye mangal alanlar, İhsaniye barutluk alanlar, İhsaniye tombak alanlar, İhsaniye saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, İhsaniye ağızlık alanlar, kemer alanlar, İhsaniye hançer alanlar, İhsaniye kılıç alanlar, İhsaniye mühürler alanlar, İhsaniye mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İhsaniye Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İhsaniye seccade alanlar, İhsaniye sırmalı örtüler alanlar, İhsaniye antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.