Hocalar antikacılar, Hocalar antika alanlar, Hocalar antika eşya alanlar, Hocalar antika eşyalar, Hocalar eski alım satım, Hocalar antika koleksiyoncuları, Hocalar antika eşya alıcıları, Hocalar antika şirketleri, Hocalar antika firması, Hocalar antika şirketi, Hocalar antika firmaları, Hocalar antika eşya şirketleri, Hocalar antika eşya firması, Hocalar antika eşya şirketi, Hocalar antika eşya firmaları, Hocalar müzayede şirketi, Hocalar eski alanlar, Hocalar eski eşya alanlar, Hocalar antika alan yerler, Hocalar antika eşya alan yerler, Hocalar eski alan yerler, Hocalar eski eşya alan yerler, Hocalar antika pazarı, Hocalar antika alım satım, Hocalar antika alıcıları, Hocalar antika satıcıları, Hocalar antika eşya satıcıları, Hocalar eski eşya alıcıları, Hocalar eski eşya satıcıları, Hocalar antika fiyatları, Hocalar antika eşya fiyatları, Hocalar eski fiyatları, Hocalar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Hocalar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Hocalar antika eşya alanlar ve Hocalar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Hocalar antika eşya şirketimiz, Hocalar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Hocalar Antika Alanlar

Hocalar antika alanlar ve Hocalar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Hocalar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Hocalar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Hocalar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Hocalar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Hocalar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Hocalar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Hocalar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Hocalar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Hocalar antika eşya alanlar ve Hocalar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Hocalar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Hocalar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Hocalar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Hocalar antika eşya alanların tercih ettiği, Hocalar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Hocalar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Hocalar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Hocalar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Hocalar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Hocalar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Hocalar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Hocalar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Hocalar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Hocalar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Hocalar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Hocalar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Hocalar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Hocalar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Hocalar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Hocalar antikacılar, Hocalar antika eşyalar, Hocalar eski eşyalar, Hocalar antika şirketleri, Hocalar antika firması, Hocalar müzayede şirketi,Hocalar el yazması alanlar, Hocalar Kuran’ı kerim alanlar, Hocalar hat yazı alanlar, Hocalar obje alanlar, Hocalar gümüş alanlar, Hocalar turalı gümüş alanlar, Hocalar karaf alanlar, vazo alanlar, Hocalar jardinyer alanlar, Hocalar resim alanlar, Hocalar modern resim alanlar, Hocalar aplik alanlar, Hocalar bahü alanlar, Hocalar bavul alanlar, Hocalar çanak alanlar, Hocalar çömlek alanlar, Hocalar bakır alanlar, baston alanlar, Hocalar biskiü alanlar, Hocalar billur alanlar, Hocalar cam alanlar, Hocalar kristal alanlar, Hocalar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Hocalar bandırma halısı alanlar, Hocalar ceviz yemek odası alanlar, Hocalar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Hocalar ceviz sandalye alanlar, Hocalar cümbüş alanlar, Hocalar constantin oble alanlar, Hocalar cam obje alanlar, Hocalar beykoz alanlar.

Hocalar bohem alanlar, Hocalar çeşmi bülbül alanlar, Hocalar çeşme taşı alanlar, Hocalar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Hocalar arnevu alanlar, art deko alanlar, Hocalar deko alanlar, Hocalar ayna alanlar, Hocalar asma avize alanlar, Hocalar aznavur gümüş alanlar, Hocalar aznavur alanlar, Hocalar bafon alanlar, Hocalar ayvazozki alanlar, Hocalar dolap alanlar, Hocalar divit alanlar, Hocalar biblo alanlar, Hocalar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Hocalar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Hocalar dekopaj işi alanlar, Hocalar dual alanlar, Hocalar dual pikap alanlar.

Hocalar dümen alanlar, Hocalar gemici dümeni alanlar, Hocalar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Hocalar derbent halı alanlar, Hocalar eviye alanlar, Hocalar ev halısı alanlar, Hocalar elbiselik alanlar, Hocalar elbise alanlar, Hocalar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Hocalar el işi alanlar, Hocalar el işi halı alanlar, Hocalar el işi alanlar, Hocalar el işi kilim alanlar, Hocalar çan alanlar, Hocalar kilise çanı alanlar, Hocalar gemici çanı alanlar, Hocalar çarık alanlar, Hocalar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Hocalar ferforje alanlar, Hocalar fistan alanlar, Hocalar Osmanlı fistan alanlar, Hocalar portmanto alanlar, Hocalar eski saat alanlar, Hocalar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Hocalar bronz heykel alanlar, Hocalar bronz sütün alanlar, Hocalar bronz avize alanlar, Hocalar bronz vazo alanlar, Hocalar bronz kutu alanlar, Hocalar bronz el işi alanlar.

Hocalar halı alanlar, Hocalar lamba alanlar, resim alanlar, Hocalar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Hocalar insan biblosu alanlar, Hocalar oryantel biblo alanlar, Hocalar kuş biblosu alanlar, Hocalar havlu alanlar, Hocalar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Hocalar turkısh antika alanlar, Hocalar Osmanlı eşyalar alanlar, Hocalar eski gelinlik alanlar, Hocalar İstanbul resimleri alanlar, Hocalar altın varak sehpa alanlar, Hocalar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Hocalar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Hocalar bronz fener alanlar, Hocalar bünyen alanlar, Hocalar develi halı alanlar, Hocalar dürbün alanlar, Hocalar teleskop alanlar, Hocalar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Hocalar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Hocalar flama alanlar, Hocalar alem alanlar, Hocalar arabesk alanlar.

Hocalar pul alanlar, Hocalar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Hocalar eski fincan alanlar, Hocalar cam altı alanlar, Hocalar şamdan alanlar, Hocalar oryantel heykel alanlar, Hocalar gümüşlük alanlar, Hocalar hat yazı alanlar, Hocalar teship alanlar, hokka alanlar, Hocalar tophane alanlar, Hocalar goblen alanlar, Hocalar çin eski eşyalar alanlar, Hocalar Çanakkale alanlar, Hocalar Çanakkale vazo alanlar, Hocalar fil dişi heykel alanlar, Hocalar fil dişi baston alanlar, Hocalar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Hocalar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Hocalar duvar saati alanlar, Hocalar bez alanlar, buda heykel alanlar, Hocalar hamedan halı alanlar, Hocalar kılıç alanlar, Hocalar antika kılıç alanlar.

Hocalar antika araba alanlar, Hocalar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Hocalar antika eşyalar alanlar, Hocalar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Hocalar antika foto alanlar, Hocalar kehribar alanlar, Hocalar kehribar tesbih alanlar, Hocalar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Hocalar seramik eşya alanlar, Hocalar kilit alanlar, Hocalar anahtar alanlar, Hocalar antika anahtar alanlar, Hocalar antika kilit alanlar, Hocalar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Hocalar antika silah alanlar, Hocalar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Hocalar lambader alanlar, Hocalar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Hocalar komidin alanlar, Hocalar kara kalem resim alanlar, Hocalar blue black alanlar, Hocalar mask alanlar, eski mask alanlar, Hocalar aşurelik alanlar.

Hocalar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Hocalar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Hocalar gramofon alanlar, Hocalar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Hocalar güdüm alanlar, Hocalar tekke işi alanlar, Hocalar İznik alanlar, Hocalar pusula alanlar, Hocalar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Hocalar periyor saat alanlar, Hocalar mangal alanlar, Hocalar eski mangal alanlar, Hocalar Şam işi alanlar, Hocalar Süleymaniye işi alanlar, Hocalar takunya alanlar, Hocalar gümüş takunya alanlar, Hocalar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Hocalar seccade alanlar, Hocalar eski seccade alanlar, Hocalar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Hocalar tablo alanlar.

Hocalar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Hocalar abajur alanlar, Hocalar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Hocalar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Hocalar madalya alanlar, Hocalar eşya alanlar, Hocalar ferman alanlar, Hocalar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Hocalar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Hocalar bahça alanlar, Hocalar Osmanlı bohça alanlar, Hocalar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Hocalar ampir alanlar, Hocalar chrıstofle alanlar, Hocalar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Hocalar şamdan alanlar, Hocalar çanta alanlar, Hocalar van işi savat alanlar, Hocalar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Hocalar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Hocalar hokka alanlar, Hocalar fransız mine alanlar, Hocalar teşhir vitrini alanlar, Hocalar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Hocalar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Hocalar kandil alanlar, Hocalar ebru alanlar, Hocalar mustafa düzgünman alanlar, Hocalar zigon alanlar, Hocalar zemzemlik alanlar, Hocalar mücevher kutusu alanlar, Hocalar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Hocalar sürahi alanlar, Hocalar Osmanlı sürahi alanlar, Hocalar antik mercan alanlar, Hocalar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Hocalar antik sedef alanlar, Hocalar minyatür alanlar, Hocalar kabe örtüsü alanlar, Hocalar gülebdan alanlar, Hocalar mineli dürbün alanlar, Hocalar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Hocalar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Hocalar lali gue alanlar, Hocalar gece sürahisi alanlar, Hocalar meissen alanlar, Hocalar satsuma alanlar, Hocalar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Hocalar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Hocalar constantine alanlar, Hocalar anonim alanlar, Hocalar leyla gamsız alanlar, Hocalar ibrahim safi alanlar, Hocalar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Hocalar herend alanlar, Hocalar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Hocalar osmanlıca alanlar, Hocalar kitap alanlar, Hocalar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Hocalar haydar besim aydar alanlar, Hocalar orhan peker alanlar, Hocalar sıtkı olçar alanlar, Hocalar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Hocalar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Hocalar rus gümüşü alanlar, Hocalar minyatür alanlar, Hocalar viyana heykel alanlar, Hocalar oryantal heykel alanlar, Hocalar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Hocalar merasim kılıcı alanlar.

Hocalar ahşap hilye alanlar, Hocalar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Hocalar tesbih alanlar, Hocalar seyahat saati alanlar, Hocalar gravür alanlar, Hocalar degü alanlar, radio antika alanlar, Hocalar opalin alanlar, Hocalar radyo alanlar, Hocalar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Hocalar laledan alanlar, Hocalar karaf alanlar, Hocalar çerezlik alanlar, Hocalar sahleplik alanlar, Hocalar tutya alanlar, Hocalar likör takımı alanlar, Hocalar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Hocalar zarf alanlar, Hocalar nargile alanlar, Hocalar gülabdan alanlar, Hocalar ferman alanlar, Hocalar berat alanlar.

Hocalar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Hocalar şifa tası alanlar, Hocalar hokka takımı alanlar, Hocalar mangal alanlar, Hocalar barutluk alanlar, Hocalar tombak alanlar, Hocalar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Hocalar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Hocalar hançer alanlar, Hocalar kılıç alanlar, Hocalar mühürler alanlar, Hocalar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Hocalar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Hocalar seccade alanlar, Hocalar sırmalı örtüler alanlar, Hocalar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.