Evciler antikacılar, Evciler antika alanlar, Evciler antika eşya alanlar, Evciler antika eşyalar, Evciler eski alım satım, Evciler antika koleksiyoncuları, Evciler antika eşya alıcıları, Evciler antika şirketleri, Evciler antika firması, Evciler antika şirketi, Evciler antika firmaları, Evciler antika eşya şirketleri, Evciler antika eşya firması, Evciler antika eşya şirketi, Evciler antika eşya firmaları, Evciler müzayede şirketi, Evciler eski alanlar, Evciler eski eşya alanlar, Evciler antika alan yerler, Evciler antika eşya alan yerler, Evciler eski alan yerler, Evciler eski eşya alan yerler, Evciler antika pazarı, Evciler antika alım satım, Evciler antika alıcıları, Evciler antika satıcıları, Evciler antika eşya satıcıları, Evciler eski eşya alıcıları, Evciler eski eşya satıcıları, Evciler antika fiyatları, Evciler antika eşya fiyatları, Evciler eski fiyatları, Evciler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Evciler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Evciler antika eşya alanlar ve Evciler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Evciler antika eşya şirketimiz, Evciler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Evciler Antika Alanlar

Evciler antika alanlar ve Evciler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Evciler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Evciler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Evciler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Evciler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Evciler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Evciler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Evciler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Evciler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Evciler antika eşya alanlar ve Evciler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Evciler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Evciler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Evciler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Evciler antika eşya alanların tercih ettiği, Evciler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Evciler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Evciler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Evciler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Evciler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Evciler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Evciler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Evciler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Evciler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Evciler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Evciler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Evciler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Evciler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Evciler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Evciler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Evciler antikacılar, Evciler antika eşyalar, Evciler eski eşyalar, Evciler antika şirketleri, Evciler antika firması, Evciler müzayede şirketi,Evciler el yazması alanlar, Evciler Kuran’ı kerim alanlar, Evciler hat yazı alanlar, Evciler obje alanlar, Evciler gümüş alanlar, Evciler turalı gümüş alanlar, Evciler karaf alanlar, vazo alanlar, Evciler jardinyer alanlar, Evciler resim alanlar, Evciler modern resim alanlar, Evciler aplik alanlar, Evciler bahü alanlar, Evciler bavul alanlar, Evciler çanak alanlar, Evciler çömlek alanlar, Evciler bakır alanlar, baston alanlar, Evciler biskiü alanlar, Evciler billur alanlar, Evciler cam alanlar, Evciler kristal alanlar, Evciler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Evciler bandırma halısı alanlar, Evciler ceviz yemek odası alanlar, Evciler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Evciler ceviz sandalye alanlar, Evciler cümbüş alanlar, Evciler constantin oble alanlar, Evciler cam obje alanlar, Evciler beykoz alanlar.

Evciler bohem alanlar, Evciler çeşmi bülbül alanlar, Evciler çeşme taşı alanlar, Evciler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Evciler arnevu alanlar, art deko alanlar, Evciler deko alanlar, Evciler ayna alanlar, Evciler asma avize alanlar, Evciler aznavur gümüş alanlar, Evciler aznavur alanlar, Evciler bafon alanlar, Evciler ayvazozki alanlar, Evciler dolap alanlar, Evciler divit alanlar, Evciler biblo alanlar, Evciler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Evciler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Evciler dekopaj işi alanlar, Evciler dual alanlar, Evciler dual pikap alanlar.

Evciler dümen alanlar, Evciler gemici dümeni alanlar, Evciler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Evciler derbent halı alanlar, Evciler eviye alanlar, Evciler ev halısı alanlar, Evciler elbiselik alanlar, Evciler elbise alanlar, Evciler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Evciler el işi alanlar, Evciler el işi halı alanlar, Evciler el işi alanlar, Evciler el işi kilim alanlar, Evciler çan alanlar, Evciler kilise çanı alanlar, Evciler gemici çanı alanlar, Evciler çarık alanlar, Evciler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Evciler ferforje alanlar, Evciler fistan alanlar, Evciler Osmanlı fistan alanlar, Evciler portmanto alanlar, Evciler eski saat alanlar, Evciler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Evciler bronz heykel alanlar, Evciler bronz sütün alanlar, Evciler bronz avize alanlar, Evciler bronz vazo alanlar, Evciler bronz kutu alanlar, Evciler bronz el işi alanlar.

Evciler halı alanlar, Evciler lamba alanlar, resim alanlar, Evciler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Evciler insan biblosu alanlar, Evciler oryantel biblo alanlar, Evciler kuş biblosu alanlar, Evciler havlu alanlar, Evciler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Evciler turkısh antika alanlar, Evciler Osmanlı eşyalar alanlar, Evciler eski gelinlik alanlar, Evciler İstanbul resimleri alanlar, Evciler altın varak sehpa alanlar, Evciler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Evciler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Evciler bronz fener alanlar, Evciler bünyen alanlar, Evciler develi halı alanlar, Evciler dürbün alanlar, Evciler teleskop alanlar, Evciler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Evciler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Evciler flama alanlar, Evciler alem alanlar, Evciler arabesk alanlar.

Evciler pul alanlar, Evciler Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Evciler eski fincan alanlar, Evciler cam altı alanlar, Evciler şamdan alanlar, Evciler oryantel heykel alanlar, Evciler gümüşlük alanlar, Evciler hat yazı alanlar, Evciler teship alanlar, hokka alanlar, Evciler tophane alanlar, Evciler goblen alanlar, Evciler çin eski eşyalar alanlar, Evciler Çanakkale alanlar, Evciler Çanakkale vazo alanlar, Evciler fil dişi heykel alanlar, Evciler fil dişi baston alanlar, Evciler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Evciler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Evciler duvar saati alanlar, Evciler bez alanlar, buda heykel alanlar, Evciler hamedan halı alanlar, Evciler kılıç alanlar, Evciler antika kılıç alanlar.

Evciler antika araba alanlar, Evciler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Evciler antika eşyalar alanlar, Evciler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Evciler antika foto alanlar, Evciler kehribar alanlar, Evciler kehribar tesbih alanlar, Evciler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Evciler seramik eşya alanlar, Evciler kilit alanlar, Evciler anahtar alanlar, Evciler antika anahtar alanlar, Evciler antika kilit alanlar, Evciler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Evciler antika silah alanlar, Evciler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Evciler lambader alanlar, Evciler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Evciler komidin alanlar, Evciler kara kalem resim alanlar, Evciler blue black alanlar, Evciler mask alanlar, eski mask alanlar, Evciler aşurelik alanlar.

Evciler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Evciler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Evciler gramofon alanlar, Evciler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Evciler güdüm alanlar, Evciler tekke işi alanlar, Evciler İznik alanlar, Evciler pusula alanlar, Evciler gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Evciler periyor saat alanlar, Evciler mangal alanlar, Evciler eski mangal alanlar, Evciler Şam işi alanlar, Evciler Süleymaniye işi alanlar, Evciler takunya alanlar, Evciler gümüş takunya alanlar, Evciler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Evciler seccade alanlar, Evciler eski seccade alanlar, Evciler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Evciler tablo alanlar.

Evciler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Evciler abajur alanlar, Evciler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Evciler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Evciler madalya alanlar, Evciler eşya alanlar, Evciler ferman alanlar, Evciler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Evciler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Evciler bahça alanlar, Evciler Osmanlı bohça alanlar, Evciler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Evciler ampir alanlar, Evciler chrıstofle alanlar, Evciler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Evciler şamdan alanlar, Evciler çanta alanlar, Evciler van işi savat alanlar, Evciler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Evciler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Evciler hokka alanlar, Evciler fransız mine alanlar, Evciler teşhir vitrini alanlar, Evciler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Evciler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Evciler kandil alanlar, Evciler ebru alanlar, Evciler mustafa düzgünman alanlar, Evciler zigon alanlar, Evciler zemzemlik alanlar, Evciler mücevher kutusu alanlar, Evciler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Evciler sürahi alanlar, Evciler Osmanlı sürahi alanlar, Evciler antik mercan alanlar, Evciler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Evciler antik sedef alanlar, Evciler minyatür alanlar, Evciler kabe örtüsü alanlar, Evciler gülebdan alanlar, Evciler mineli dürbün alanlar, Evciler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Evciler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Evciler lali gue alanlar, Evciler gece sürahisi alanlar, Evciler meissen alanlar, Evciler satsuma alanlar, Evciler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Evciler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Evciler constantine alanlar, Evciler anonim alanlar, Evciler leyla gamsız alanlar, Evciler ibrahim safi alanlar, Evciler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Evciler herend alanlar, Evciler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Evciler osmanlıca alanlar, Evciler kitap alanlar, Evciler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Evciler haydar besim aydar alanlar, Evciler orhan peker alanlar, Evciler sıtkı olçar alanlar, Evciler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Evciler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Evciler rus gümüşü alanlar, Evciler minyatür alanlar, Evciler viyana heykel alanlar, Evciler oryantal heykel alanlar, Evciler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Evciler merasim kılıcı alanlar.

Evciler ahşap hilye alanlar, Evciler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Evciler tesbih alanlar, Evciler seyahat saati alanlar, Evciler gravür alanlar, Evciler degü alanlar, radio antika alanlar, Evciler opalin alanlar, Evciler radyo alanlar, Evciler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Evciler laledan alanlar, Evciler karaf alanlar, Evciler çerezlik alanlar, Evciler sahleplik alanlar, Evciler tutya alanlar, Evciler likör takımı alanlar, Evciler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Evciler zarf alanlar, Evciler nargile alanlar, Evciler gülabdan alanlar, Evciler ferman alanlar, Evciler berat alanlar.

Evciler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Evciler şifa tası alanlar, Evciler hokka takımı alanlar, Evciler mangal alanlar, Evciler barutluk alanlar, Evciler tombak alanlar, Evciler saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Evciler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Evciler hançer alanlar, Evciler kılıç alanlar, Evciler mühürler alanlar, Evciler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Evciler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Evciler seccade alanlar, Evciler sırmalı örtüler alanlar, Evciler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.