Emirdağ antikacılar, Emirdağ antika alanlar, Emirdağ antika eşya alanlar, Emirdağ antika eşyalar, Emirdağ eski alım satım, Emirdağ antika koleksiyoncuları, Emirdağ antika eşya alıcıları, Emirdağ antika şirketleri, Emirdağ antika firması, Emirdağ antika şirketi, Emirdağ antika firmaları, Emirdağ antika eşya şirketleri, Emirdağ antika eşya firması, Emirdağ antika eşya şirketi, Emirdağ antika eşya firmaları, Emirdağ müzayede şirketi, Emirdağ eski alanlar, Emirdağ eski eşya alanlar, Emirdağ antika alan yerler, Emirdağ antika eşya alan yerler, Emirdağ eski alan yerler, Emirdağ eski eşya alan yerler, Emirdağ antika pazarı, Emirdağ antika alım satım, Emirdağ antika alıcıları, Emirdağ antika satıcıları, Emirdağ antika eşya satıcıları, Emirdağ eski eşya alıcıları, Emirdağ eski eşya satıcıları, Emirdağ antika fiyatları, Emirdağ antika eşya fiyatları, Emirdağ eski fiyatları, Emirdağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Emirdağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Emirdağ antika eşya alanlar ve Emirdağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Emirdağ antika eşya şirketimiz, Emirdağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Emirdağ Antika Alanlar

Emirdağ antika alanlar ve Emirdağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Emirdağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Emirdağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Emirdağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Emirdağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Emirdağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Emirdağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Emirdağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Emirdağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Emirdağ antika eşya alanlar ve Emirdağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Emirdağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Emirdağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Emirdağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Emirdağ antika eşya alanların tercih ettiği, Emirdağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Emirdağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Emirdağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Emirdağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Emirdağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Emirdağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Emirdağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Emirdağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Emirdağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Emirdağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Emirdağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Emirdağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Emirdağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Emirdağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Emirdağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Emirdağ antikacılar, Emirdağ antika eşyalar, Emirdağ eski eşyalar, Emirdağ antika şirketleri, Emirdağ antika firması, Emirdağ müzayede şirketi,Emirdağ el yazması alanlar, Emirdağ Kuran’ı kerim alanlar, Emirdağ hat yazı alanlar, Emirdağ obje alanlar, Emirdağ gümüş alanlar, Emirdağ turalı gümüş alanlar, Emirdağ karaf alanlar, vazo alanlar, Emirdağ jardinyer alanlar, Emirdağ resim alanlar, Emirdağ modern resim alanlar, Emirdağ aplik alanlar, Emirdağ bahü alanlar, Emirdağ bavul alanlar, Emirdağ çanak alanlar, Emirdağ çömlek alanlar, Emirdağ bakır alanlar, baston alanlar, Emirdağ biskiü alanlar, Emirdağ billur alanlar, Emirdağ cam alanlar, Emirdağ kristal alanlar, Emirdağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Emirdağ bandırma halısı alanlar, Emirdağ ceviz yemek odası alanlar, Emirdağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Emirdağ ceviz sandalye alanlar, Emirdağ cümbüş alanlar, Emirdağ constantin oble alanlar, Emirdağ cam obje alanlar, Emirdağ beykoz alanlar.

Emirdağ bohem alanlar, Emirdağ çeşmi bülbül alanlar, Emirdağ çeşme taşı alanlar, Emirdağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Emirdağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Emirdağ deko alanlar, Emirdağ ayna alanlar, Emirdağ asma avize alanlar, Emirdağ aznavur gümüş alanlar, Emirdağ aznavur alanlar, Emirdağ bafon alanlar, Emirdağ ayvazozki alanlar, Emirdağ dolap alanlar, Emirdağ divit alanlar, Emirdağ biblo alanlar, Emirdağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Emirdağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Emirdağ dekopaj işi alanlar, Emirdağ dual alanlar, Emirdağ dual pikap alanlar.

Emirdağ dümen alanlar, Emirdağ gemici dümeni alanlar, Emirdağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Emirdağ derbent halı alanlar, Emirdağ eviye alanlar, Emirdağ ev halısı alanlar, Emirdağ elbiselik alanlar, Emirdağ elbise alanlar, Emirdağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Emirdağ el işi alanlar, Emirdağ el işi halı alanlar, Emirdağ el işi alanlar, Emirdağ el işi kilim alanlar, Emirdağ çan alanlar, Emirdağ kilise çanı alanlar, Emirdağ gemici çanı alanlar, Emirdağ çarık alanlar, Emirdağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Emirdağ ferforje alanlar, Emirdağ fistan alanlar, Emirdağ Osmanlı fistan alanlar, Emirdağ portmanto alanlar, Emirdağ eski saat alanlar, Emirdağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Emirdağ bronz heykel alanlar, Emirdağ bronz sütün alanlar, Emirdağ bronz avize alanlar, Emirdağ bronz vazo alanlar, Emirdağ bronz kutu alanlar, Emirdağ bronz el işi alanlar.

Emirdağ halı alanlar, Emirdağ lamba alanlar, resim alanlar, Emirdağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Emirdağ insan biblosu alanlar, Emirdağ oryantel biblo alanlar, Emirdağ kuş biblosu alanlar, Emirdağ havlu alanlar, Emirdağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Emirdağ turkısh antika alanlar, Emirdağ Osmanlı eşyalar alanlar, Emirdağ eski gelinlik alanlar, Emirdağ İstanbul resimleri alanlar, Emirdağ altın varak sehpa alanlar, Emirdağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Emirdağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Emirdağ bronz fener alanlar, Emirdağ bünyen alanlar, Emirdağ develi halı alanlar, Emirdağ dürbün alanlar, Emirdağ teleskop alanlar, Emirdağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Emirdağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Emirdağ flama alanlar, Emirdağ alem alanlar, Emirdağ arabesk alanlar.

Emirdağ pul alanlar, Emirdağ Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Emirdağ eski fincan alanlar, Emirdağ cam altı alanlar, Emirdağ şamdan alanlar, Emirdağ oryantel heykel alanlar, Emirdağ gümüşlük alanlar, Emirdağ hat yazı alanlar, Emirdağ teship alanlar, hokka alanlar, Emirdağ tophane alanlar, Emirdağ goblen alanlar, Emirdağ çin eski eşyalar alanlar, Emirdağ Çanakkale alanlar, Emirdağ Çanakkale vazo alanlar, Emirdağ fil dişi heykel alanlar, Emirdağ fil dişi baston alanlar, Emirdağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Emirdağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Emirdağ duvar saati alanlar, Emirdağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Emirdağ hamedan halı alanlar, Emirdağ kılıç alanlar, Emirdağ antika kılıç alanlar.

Emirdağ antika araba alanlar, Emirdağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Emirdağ antika eşyalar alanlar, Emirdağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Emirdağ antika foto alanlar, Emirdağ kehribar alanlar, Emirdağ kehribar tesbih alanlar, Emirdağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Emirdağ seramik eşya alanlar, Emirdağ kilit alanlar, Emirdağ anahtar alanlar, Emirdağ antika anahtar alanlar, Emirdağ antika kilit alanlar, Emirdağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Emirdağ antika silah alanlar, Emirdağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Emirdağ lambader alanlar, Emirdağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Emirdağ komidin alanlar, Emirdağ kara kalem resim alanlar, Emirdağ blue black alanlar, Emirdağ mask alanlar, eski mask alanlar, Emirdağ aşurelik alanlar.

Emirdağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Emirdağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Emirdağ gramofon alanlar, Emirdağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Emirdağ güdüm alanlar, Emirdağ tekke işi alanlar, Emirdağ İznik alanlar, Emirdağ pusula alanlar, Emirdağ gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Emirdağ periyor saat alanlar, Emirdağ mangal alanlar, Emirdağ eski mangal alanlar, Emirdağ Şam işi alanlar, Emirdağ Süleymaniye işi alanlar, Emirdağ takunya alanlar, Emirdağ gümüş takunya alanlar, Emirdağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Emirdağ seccade alanlar, Emirdağ eski seccade alanlar, Emirdağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Emirdağ tablo alanlar.

Emirdağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Emirdağ abajur alanlar, Emirdağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Emirdağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Emirdağ madalya alanlar, Emirdağ eşya alanlar, Emirdağ ferman alanlar, Emirdağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Emirdağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Emirdağ bahça alanlar, Emirdağ Osmanlı bohça alanlar, Emirdağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Emirdağ ampir alanlar, Emirdağ chrıstofle alanlar, Emirdağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Emirdağ şamdan alanlar, Emirdağ çanta alanlar, Emirdağ van işi savat alanlar, Emirdağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Emirdağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Emirdağ hokka alanlar, Emirdağ fransız mine alanlar, Emirdağ teşhir vitrini alanlar, Emirdağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Emirdağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Emirdağ kandil alanlar, Emirdağ ebru alanlar, Emirdağ mustafa düzgünman alanlar, Emirdağ zigon alanlar, Emirdağ zemzemlik alanlar, Emirdağ mücevher kutusu alanlar, Emirdağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Emirdağ sürahi alanlar, Emirdağ Osmanlı sürahi alanlar, Emirdağ antik mercan alanlar, Emirdağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Emirdağ antik sedef alanlar, Emirdağ minyatür alanlar, Emirdağ kabe örtüsü alanlar, Emirdağ gülebdan alanlar, Emirdağ mineli dürbün alanlar, Emirdağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Emirdağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Emirdağ lali gue alanlar, Emirdağ gece sürahisi alanlar, Emirdağ meissen alanlar, Emirdağ satsuma alanlar, Emirdağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Emirdağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Emirdağ constantine alanlar, Emirdağ anonim alanlar, Emirdağ leyla gamsız alanlar, Emirdağ ibrahim safi alanlar, Emirdağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Emirdağ herend alanlar, Emirdağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Emirdağ osmanlıca alanlar, Emirdağ kitap alanlar, Emirdağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Emirdağ haydar besim aydar alanlar, Emirdağ orhan peker alanlar, Emirdağ sıtkı olçar alanlar, Emirdağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Emirdağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Emirdağ rus gümüşü alanlar, Emirdağ minyatür alanlar, Emirdağ viyana heykel alanlar, Emirdağ oryantal heykel alanlar, Emirdağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Emirdağ merasim kılıcı alanlar.

Emirdağ ahşap hilye alanlar, Emirdağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Emirdağ tesbih alanlar, Emirdağ seyahat saati alanlar, Emirdağ gravür alanlar, Emirdağ degü alanlar, radio antika alanlar, Emirdağ opalin alanlar, Emirdağ radyo alanlar, Emirdağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Emirdağ laledan alanlar, Emirdağ karaf alanlar, Emirdağ çerezlik alanlar, Emirdağ sahleplik alanlar, Emirdağ tutya alanlar, Emirdağ likör takımı alanlar, Emirdağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Emirdağ zarf alanlar, Emirdağ nargile alanlar, Emirdağ gülabdan alanlar, Emirdağ ferman alanlar, Emirdağ berat alanlar.

Emirdağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Emirdağ şifa tası alanlar, Emirdağ hokka takımı alanlar, Emirdağ mangal alanlar, Emirdağ barutluk alanlar, Emirdağ tombak alanlar, Emirdağ saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Emirdağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Emirdağ hançer alanlar, Emirdağ kılıç alanlar, Emirdağ mühürler alanlar, Emirdağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Emirdağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Emirdağ seccade alanlar, Emirdağ sırmalı örtüler alanlar, Emirdağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.