Dinar antikacılar, Dinar antika alanlar, Dinar antika eşya alanlar, Dinar antika eşyalar, Dinar eski alım satım, Dinar antika koleksiyoncuları, Dinar antika eşya alıcıları, Dinar antika şirketleri, Dinar antika firması, Dinar antika şirketi, Dinar antika firmaları, Dinar antika eşya şirketleri, Dinar antika eşya firması, Dinar antika eşya şirketi, Dinar antika eşya firmaları, Dinar müzayede şirketi, Dinar eski alanlar, Dinar eski eşya alanlar, Dinar antika alan yerler, Dinar antika eşya alan yerler, Dinar eski alan yerler, Dinar eski eşya alan yerler, Dinar antika pazarı, Dinar antika alım satım, Dinar antika alıcıları, Dinar antika satıcıları, Dinar antika eşya satıcıları, Dinar eski eşya alıcıları, Dinar eski eşya satıcıları, Dinar antika fiyatları, Dinar antika eşya fiyatları, Dinar eski fiyatları, Dinar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Dinar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dinar antika eşya alanlar ve Dinar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dinar antika eşya şirketimiz, Dinar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dinar Antika Alanlar

Dinar antika alanlar ve Dinar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dinar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dinar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dinar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dinar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dinar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dinar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dinar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dinar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dinar antika eşya alanlar ve Dinar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dinar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dinar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dinar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dinar antika eşya alanların tercih ettiği, Dinar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dinar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dinar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dinar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dinar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dinar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dinar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dinar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dinar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dinar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dinar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dinar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dinar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dinar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dinar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dinar antikacılar, Dinar antika eşyalar, Dinar eski eşyalar, Dinar antika şirketleri, Dinar antika firması, Dinar müzayede şirketi,Dinar el yazması alanlar, Dinar Kuran’ı kerim alanlar, Dinar hat yazı alanlar, Dinar obje alanlar, Dinar gümüş alanlar, Dinar turalı gümüş alanlar, Dinar karaf alanlar, vazo alanlar, Dinar jardinyer alanlar, Dinar resim alanlar, Dinar modern resim alanlar, Dinar aplik alanlar, Dinar bahü alanlar, Dinar bavul alanlar, Dinar çanak alanlar, Dinar çömlek alanlar, Dinar bakır alanlar, baston alanlar, Dinar biskiü alanlar, Dinar billur alanlar, Dinar cam alanlar, Dinar kristal alanlar, Dinar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dinar bandırma halısı alanlar, Dinar ceviz yemek odası alanlar, Dinar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dinar ceviz sandalye alanlar, Dinar cümbüş alanlar, Dinar constantin oble alanlar, Dinar cam obje alanlar, Dinar beykoz alanlar.

Dinar bohem alanlar, Dinar çeşmi bülbül alanlar, Dinar çeşme taşı alanlar, Dinar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dinar arnevu alanlar, art deko alanlar, Dinar deko alanlar, Dinar ayna alanlar, Dinar asma avize alanlar, Dinar aznavur gümüş alanlar, Dinar aznavur alanlar, Dinar bafon alanlar, Dinar ayvazozki alanlar, Dinar dolap alanlar, Dinar divit alanlar, Dinar biblo alanlar, Dinar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dinar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dinar dekopaj işi alanlar, Dinar dual alanlar, Dinar dual pikap alanlar.

Dinar dümen alanlar, Dinar gemici dümeni alanlar, Dinar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dinar derbent halı alanlar, Dinar eviye alanlar, Dinar ev halısı alanlar, Dinar elbiselik alanlar, Dinar elbise alanlar, Dinar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dinar el işi alanlar, Dinar el işi halı alanlar, Dinar el işi alanlar, Dinar el işi kilim alanlar, Dinar çan alanlar, Dinar kilise çanı alanlar, Dinar gemici çanı alanlar, Dinar çarık alanlar, Dinar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dinar ferforje alanlar, Dinar fistan alanlar, Dinar Osmanlı fistan alanlar, Dinar portmanto alanlar, Dinar eski saat alanlar, Dinar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dinar bronz heykel alanlar, Dinar bronz sütün alanlar, Dinar bronz avize alanlar, Dinar bronz vazo alanlar, Dinar bronz kutu alanlar, Dinar bronz el işi alanlar.

Dinar halı alanlar, Dinar lamba alanlar, resim alanlar, Dinar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dinar insan biblosu alanlar, Dinar oryantel biblo alanlar, Dinar kuş biblosu alanlar, Dinar havlu alanlar, Dinar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dinar turkısh antika alanlar, Dinar Osmanlı eşyalar alanlar, Dinar eski gelinlik alanlar, Dinar İstanbul resimleri alanlar, Dinar altın varak sehpa alanlar, Dinar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dinar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dinar bronz fener alanlar, Dinar bünyen alanlar, Dinar develi halı alanlar, Dinar dürbün alanlar, Dinar teleskop alanlar, Dinar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dinar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dinar flama alanlar, Dinar alem alanlar, Dinar arabesk alanlar.

Dinar pul alanlar, Dinar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Dinar eski fincan alanlar, Dinar cam altı alanlar, Dinar şamdan alanlar, Dinar oryantel heykel alanlar, Dinar gümüşlük alanlar, Dinar hat yazı alanlar, Dinar teship alanlar, hokka alanlar, Dinar tophane alanlar, Dinar goblen alanlar, Dinar çin eski eşyalar alanlar, Dinar Çanakkale alanlar, Dinar Çanakkale vazo alanlar, Dinar fil dişi heykel alanlar, Dinar fil dişi baston alanlar, Dinar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dinar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dinar duvar saati alanlar, Dinar bez alanlar, buda heykel alanlar, Dinar hamedan halı alanlar, Dinar kılıç alanlar, Dinar antika kılıç alanlar.

Dinar antika araba alanlar, Dinar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dinar antika eşyalar alanlar, Dinar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dinar antika foto alanlar, Dinar kehribar alanlar, Dinar kehribar tesbih alanlar, Dinar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dinar seramik eşya alanlar, Dinar kilit alanlar, Dinar anahtar alanlar, Dinar antika anahtar alanlar, Dinar antika kilit alanlar, Dinar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dinar antika silah alanlar, Dinar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dinar lambader alanlar, Dinar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dinar komidin alanlar, Dinar kara kalem resim alanlar, Dinar blue black alanlar, Dinar mask alanlar, eski mask alanlar, Dinar aşurelik alanlar.

Dinar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dinar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dinar gramofon alanlar, Dinar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dinar güdüm alanlar, Dinar tekke işi alanlar, Dinar İznik alanlar, Dinar pusula alanlar, Dinar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Dinar periyor saat alanlar, Dinar mangal alanlar, Dinar eski mangal alanlar, Dinar Şam işi alanlar, Dinar Süleymaniye işi alanlar, Dinar takunya alanlar, Dinar gümüş takunya alanlar, Dinar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dinar seccade alanlar, Dinar eski seccade alanlar, Dinar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dinar tablo alanlar.

Dinar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dinar abajur alanlar, Dinar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dinar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dinar madalya alanlar, Dinar eşya alanlar, Dinar ferman alanlar, Dinar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dinar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dinar bahça alanlar, Dinar Osmanlı bohça alanlar, Dinar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dinar ampir alanlar, Dinar chrıstofle alanlar, Dinar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dinar şamdan alanlar, Dinar çanta alanlar, Dinar van işi savat alanlar, Dinar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dinar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dinar hokka alanlar, Dinar fransız mine alanlar, Dinar teşhir vitrini alanlar, Dinar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dinar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dinar kandil alanlar, Dinar ebru alanlar, Dinar mustafa düzgünman alanlar, Dinar zigon alanlar, Dinar zemzemlik alanlar, Dinar mücevher kutusu alanlar, Dinar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dinar sürahi alanlar, Dinar Osmanlı sürahi alanlar, Dinar antik mercan alanlar, Dinar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dinar antik sedef alanlar, Dinar minyatür alanlar, Dinar kabe örtüsü alanlar, Dinar gülebdan alanlar, Dinar mineli dürbün alanlar, Dinar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dinar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dinar lali gue alanlar, Dinar gece sürahisi alanlar, Dinar meissen alanlar, Dinar satsuma alanlar, Dinar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dinar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dinar constantine alanlar, Dinar anonim alanlar, Dinar leyla gamsız alanlar, Dinar ibrahim safi alanlar, Dinar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dinar herend alanlar, Dinar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dinar osmanlıca alanlar, Dinar kitap alanlar, Dinar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dinar haydar besim aydar alanlar, Dinar orhan peker alanlar, Dinar sıtkı olçar alanlar, Dinar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dinar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dinar rus gümüşü alanlar, Dinar minyatür alanlar, Dinar viyana heykel alanlar, Dinar oryantal heykel alanlar, Dinar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dinar merasim kılıcı alanlar.

Dinar ahşap hilye alanlar, Dinar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dinar tesbih alanlar, Dinar seyahat saati alanlar, Dinar gravür alanlar, Dinar degü alanlar, radio antika alanlar, Dinar opalin alanlar, Dinar radyo alanlar, Dinar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dinar laledan alanlar, Dinar karaf alanlar, Dinar çerezlik alanlar, Dinar sahleplik alanlar, Dinar tutya alanlar, Dinar likör takımı alanlar, Dinar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dinar zarf alanlar, Dinar nargile alanlar, Dinar gülabdan alanlar, Dinar ferman alanlar, Dinar berat alanlar.

Dinar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dinar şifa tası alanlar, Dinar hokka takımı alanlar, Dinar mangal alanlar, Dinar barutluk alanlar, Dinar tombak alanlar, Dinar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Dinar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dinar hançer alanlar, Dinar kılıç alanlar, Dinar mühürler alanlar, Dinar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dinar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dinar seccade alanlar, Dinar sırmalı örtüler alanlar, Dinar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.