Dazkırı antikacılar, Dazkırı antika alanlar, Dazkırı antika eşya alanlar, Dazkırı antika eşyalar, Dazkırı eski alım satım, Dazkırı antika koleksiyoncuları, Dazkırı antika eşya alıcıları, Dazkırı antika şirketleri, Dazkırı antika firması, Dazkırı antika şirketi, Dazkırı antika firmaları, Dazkırı antika eşya şirketleri, Dazkırı antika eşya firması, Dazkırı antika eşya şirketi, Dazkırı antika eşya firmaları, Dazkırı müzayede şirketi, Dazkırı eski alanlar, Dazkırı eski eşya alanlar, Dazkırı antika alan yerler, Dazkırı antika eşya alan yerler, Dazkırı eski alan yerler, Dazkırı eski eşya alan yerler, Dazkırı antika pazarı, Dazkırı antika alım satım, Dazkırı antika alıcıları, Dazkırı antika satıcıları, Dazkırı antika eşya satıcıları, Dazkırı eski eşya alıcıları, Dazkırı eski eşya satıcıları, Dazkırı antika fiyatları, Dazkırı antika eşya fiyatları, Dazkırı eski fiyatları, Dazkırı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Dazkırı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dazkırı antika eşya alanlar ve Dazkırı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dazkırı antika eşya şirketimiz, Dazkırı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dazkırı Antika Alanlar

Dazkırı antika alanlar ve Dazkırı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dazkırı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dazkırı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dazkırı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dazkırı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dazkırı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dazkırı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dazkırı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dazkırı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dazkırı antika eşya alanlar ve Dazkırı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dazkırı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dazkırı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dazkırı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dazkırı antika eşya alanların tercih ettiği, Dazkırı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dazkırı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dazkırı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dazkırı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dazkırı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dazkırı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dazkırı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dazkırı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dazkırı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dazkırı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dazkırı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dazkırı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dazkırı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dazkırı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dazkırı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dazkırı antikacılar, Dazkırı antika eşyalar, Dazkırı eski eşyalar, Dazkırı antika şirketleri, Dazkırı antika firması, Dazkırı müzayede şirketi,Dazkırı el yazması alanlar, Dazkırı Kuran’ı kerim alanlar, Dazkırı hat yazı alanlar, Dazkırı obje alanlar, Dazkırı gümüş alanlar, Dazkırı turalı gümüş alanlar, Dazkırı karaf alanlar, vazo alanlar, Dazkırı jardinyer alanlar, Dazkırı resim alanlar, Dazkırı modern resim alanlar, Dazkırı aplik alanlar, Dazkırı bahü alanlar, Dazkırı bavul alanlar, Dazkırı çanak alanlar, Dazkırı çömlek alanlar, Dazkırı bakır alanlar, baston alanlar, Dazkırı biskiü alanlar, Dazkırı billur alanlar, Dazkırı cam alanlar, Dazkırı kristal alanlar, Dazkırı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dazkırı bandırma halısı alanlar, Dazkırı ceviz yemek odası alanlar, Dazkırı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dazkırı ceviz sandalye alanlar, Dazkırı cümbüş alanlar, Dazkırı constantin oble alanlar, Dazkırı cam obje alanlar, Dazkırı beykoz alanlar.

Dazkırı bohem alanlar, Dazkırı çeşmi bülbül alanlar, Dazkırı çeşme taşı alanlar, Dazkırı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dazkırı arnevu alanlar, art deko alanlar, Dazkırı deko alanlar, Dazkırı ayna alanlar, Dazkırı asma avize alanlar, Dazkırı aznavur gümüş alanlar, Dazkırı aznavur alanlar, Dazkırı bafon alanlar, Dazkırı ayvazozki alanlar, Dazkırı dolap alanlar, Dazkırı divit alanlar, Dazkırı biblo alanlar, Dazkırı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dazkırı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dazkırı dekopaj işi alanlar, Dazkırı dual alanlar, Dazkırı dual pikap alanlar.

Dazkırı dümen alanlar, Dazkırı gemici dümeni alanlar, Dazkırı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dazkırı derbent halı alanlar, Dazkırı eviye alanlar, Dazkırı ev halısı alanlar, Dazkırı elbiselik alanlar, Dazkırı elbise alanlar, Dazkırı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dazkırı el işi alanlar, Dazkırı el işi halı alanlar, Dazkırı el işi alanlar, Dazkırı el işi kilim alanlar, Dazkırı çan alanlar, Dazkırı kilise çanı alanlar, Dazkırı gemici çanı alanlar, Dazkırı çarık alanlar, Dazkırı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dazkırı ferforje alanlar, Dazkırı fistan alanlar, Dazkırı Osmanlı fistan alanlar, Dazkırı portmanto alanlar, Dazkırı eski saat alanlar, Dazkırı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dazkırı bronz heykel alanlar, Dazkırı bronz sütün alanlar, Dazkırı bronz avize alanlar, Dazkırı bronz vazo alanlar, Dazkırı bronz kutu alanlar, Dazkırı bronz el işi alanlar.

Dazkırı halı alanlar, Dazkırı lamba alanlar, resim alanlar, Dazkırı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dazkırı insan biblosu alanlar, Dazkırı oryantel biblo alanlar, Dazkırı kuş biblosu alanlar, Dazkırı havlu alanlar, Dazkırı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dazkırı turkısh antika alanlar, Dazkırı Osmanlı eşyalar alanlar, Dazkırı eski gelinlik alanlar, Dazkırı İstanbul resimleri alanlar, Dazkırı altın varak sehpa alanlar, Dazkırı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dazkırı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dazkırı bronz fener alanlar, Dazkırı bünyen alanlar, Dazkırı develi halı alanlar, Dazkırı dürbün alanlar, Dazkırı teleskop alanlar, Dazkırı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dazkırı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dazkırı flama alanlar, Dazkırı alem alanlar, Dazkırı arabesk alanlar.

Dazkırı pul alanlar, Dazkırı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Dazkırı eski fincan alanlar, Dazkırı cam altı alanlar, Dazkırı şamdan alanlar, Dazkırı oryantel heykel alanlar, Dazkırı gümüşlük alanlar, Dazkırı hat yazı alanlar, Dazkırı teship alanlar, hokka alanlar, Dazkırı tophane alanlar, Dazkırı goblen alanlar, Dazkırı çin eski eşyalar alanlar, Dazkırı Çanakkale alanlar, Dazkırı Çanakkale vazo alanlar, Dazkırı fil dişi heykel alanlar, Dazkırı fil dişi baston alanlar, Dazkırı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dazkırı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dazkırı duvar saati alanlar, Dazkırı bez alanlar, buda heykel alanlar, Dazkırı hamedan halı alanlar, Dazkırı kılıç alanlar, Dazkırı antika kılıç alanlar.

Dazkırı antika araba alanlar, Dazkırı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dazkırı antika eşyalar alanlar, Dazkırı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dazkırı antika foto alanlar, Dazkırı kehribar alanlar, Dazkırı kehribar tesbih alanlar, Dazkırı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dazkırı seramik eşya alanlar, Dazkırı kilit alanlar, Dazkırı anahtar alanlar, Dazkırı antika anahtar alanlar, Dazkırı antika kilit alanlar, Dazkırı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dazkırı antika silah alanlar, Dazkırı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dazkırı lambader alanlar, Dazkırı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dazkırı komidin alanlar, Dazkırı kara kalem resim alanlar, Dazkırı blue black alanlar, Dazkırı mask alanlar, eski mask alanlar, Dazkırı aşurelik alanlar.

Dazkırı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dazkırı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dazkırı gramofon alanlar, Dazkırı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dazkırı güdüm alanlar, Dazkırı tekke işi alanlar, Dazkırı İznik alanlar, Dazkırı pusula alanlar, Dazkırı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Dazkırı periyor saat alanlar, Dazkırı mangal alanlar, Dazkırı eski mangal alanlar, Dazkırı Şam işi alanlar, Dazkırı Süleymaniye işi alanlar, Dazkırı takunya alanlar, Dazkırı gümüş takunya alanlar, Dazkırı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dazkırı seccade alanlar, Dazkırı eski seccade alanlar, Dazkırı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dazkırı tablo alanlar.

Dazkırı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dazkırı abajur alanlar, Dazkırı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dazkırı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dazkırı madalya alanlar, Dazkırı eşya alanlar, Dazkırı ferman alanlar, Dazkırı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dazkırı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dazkırı bahça alanlar, Dazkırı Osmanlı bohça alanlar, Dazkırı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dazkırı ampir alanlar, Dazkırı chrıstofle alanlar, Dazkırı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dazkırı şamdan alanlar, Dazkırı çanta alanlar, Dazkırı van işi savat alanlar, Dazkırı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dazkırı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dazkırı hokka alanlar, Dazkırı fransız mine alanlar, Dazkırı teşhir vitrini alanlar, Dazkırı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dazkırı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dazkırı kandil alanlar, Dazkırı ebru alanlar, Dazkırı mustafa düzgünman alanlar, Dazkırı zigon alanlar, Dazkırı zemzemlik alanlar, Dazkırı mücevher kutusu alanlar, Dazkırı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dazkırı sürahi alanlar, Dazkırı Osmanlı sürahi alanlar, Dazkırı antik mercan alanlar, Dazkırı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dazkırı antik sedef alanlar, Dazkırı minyatür alanlar, Dazkırı kabe örtüsü alanlar, Dazkırı gülebdan alanlar, Dazkırı mineli dürbün alanlar, Dazkırı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dazkırı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dazkırı lali gue alanlar, Dazkırı gece sürahisi alanlar, Dazkırı meissen alanlar, Dazkırı satsuma alanlar, Dazkırı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dazkırı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dazkırı constantine alanlar, Dazkırı anonim alanlar, Dazkırı leyla gamsız alanlar, Dazkırı ibrahim safi alanlar, Dazkırı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dazkırı herend alanlar, Dazkırı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dazkırı osmanlıca alanlar, Dazkırı kitap alanlar, Dazkırı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dazkırı haydar besim aydar alanlar, Dazkırı orhan peker alanlar, Dazkırı sıtkı olçar alanlar, Dazkırı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dazkırı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dazkırı rus gümüşü alanlar, Dazkırı minyatür alanlar, Dazkırı viyana heykel alanlar, Dazkırı oryantal heykel alanlar, Dazkırı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dazkırı merasim kılıcı alanlar.

Dazkırı ahşap hilye alanlar, Dazkırı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dazkırı tesbih alanlar, Dazkırı seyahat saati alanlar, Dazkırı gravür alanlar, Dazkırı degü alanlar, radio antika alanlar, Dazkırı opalin alanlar, Dazkırı radyo alanlar, Dazkırı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dazkırı laledan alanlar, Dazkırı karaf alanlar, Dazkırı çerezlik alanlar, Dazkırı sahleplik alanlar, Dazkırı tutya alanlar, Dazkırı likör takımı alanlar, Dazkırı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dazkırı zarf alanlar, Dazkırı nargile alanlar, Dazkırı gülabdan alanlar, Dazkırı ferman alanlar, Dazkırı berat alanlar.

Dazkırı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dazkırı şifa tası alanlar, Dazkırı hokka takımı alanlar, Dazkırı mangal alanlar, Dazkırı barutluk alanlar, Dazkırı tombak alanlar, Dazkırı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Dazkırı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dazkırı hançer alanlar, Dazkırı kılıç alanlar, Dazkırı mühürler alanlar, Dazkırı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dazkırı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dazkırı seccade alanlar, Dazkırı sırmalı örtüler alanlar, Dazkırı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.