Çobanlar antikacılar, Çobanlar antika alanlar, Çobanlar antika eşya alanlar, Çobanlar antika eşyalar, Çobanlar eski alım satım, Çobanlar antika koleksiyoncuları, Çobanlar antika eşya alıcıları, Çobanlar antika şirketleri, Çobanlar antika firması, Çobanlar antika şirketi, Çobanlar antika firmaları, Çobanlar antika eşya şirketleri, Çobanlar antika eşya firması, Çobanlar antika eşya şirketi, Çobanlar antika eşya firmaları, Çobanlar müzayede şirketi, Çobanlar eski alanlar, Çobanlar eski eşya alanlar, Çobanlar antika alan yerler, Çobanlar antika eşya alan yerler, Çobanlar eski alan yerler, Çobanlar eski eşya alan yerler, Çobanlar antika pazarı, Çobanlar antika alım satım, Çobanlar antika alıcıları, Çobanlar antika satıcıları, Çobanlar antika eşya satıcıları, Çobanlar eski eşya alıcıları, Çobanlar eski eşya satıcıları, Çobanlar antika fiyatları, Çobanlar antika eşya fiyatları, Çobanlar eski fiyatları, Çobanlar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Çobanlar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çobanlar antika eşya alanlar ve Çobanlar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çobanlar antika eşya şirketimiz, Çobanlar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çobanlar Antika Alanlar

Çobanlar antika alanlar ve Çobanlar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çobanlar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çobanlar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çobanlar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çobanlar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çobanlar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çobanlar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çobanlar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çobanlar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çobanlar antika eşya alanlar ve Çobanlar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çobanlar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çobanlar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çobanlar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çobanlar antika eşya alanların tercih ettiği, Çobanlar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çobanlar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çobanlar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çobanlar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çobanlar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çobanlar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çobanlar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çobanlar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çobanlar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çobanlar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çobanlar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çobanlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çobanlar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çobanlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çobanlar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çobanlar antikacılar, Çobanlar antika eşyalar, Çobanlar eski eşyalar, Çobanlar antika şirketleri, Çobanlar antika firması, Çobanlar müzayede şirketi,Çobanlar el yazması alanlar, Çobanlar Kuran’ı kerim alanlar, Çobanlar hat yazı alanlar, Çobanlar obje alanlar, Çobanlar gümüş alanlar, Çobanlar turalı gümüş alanlar, Çobanlar karaf alanlar, vazo alanlar, Çobanlar jardinyer alanlar, Çobanlar resim alanlar, Çobanlar modern resim alanlar, Çobanlar aplik alanlar, Çobanlar bahü alanlar, Çobanlar bavul alanlar, Çobanlar çanak alanlar, Çobanlar çömlek alanlar, Çobanlar bakır alanlar, baston alanlar, Çobanlar biskiü alanlar, Çobanlar billur alanlar, Çobanlar cam alanlar, Çobanlar kristal alanlar, Çobanlar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çobanlar bandırma halısı alanlar, Çobanlar ceviz yemek odası alanlar, Çobanlar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çobanlar ceviz sandalye alanlar, Çobanlar cümbüş alanlar, Çobanlar constantin oble alanlar, Çobanlar cam obje alanlar, Çobanlar beykoz alanlar.

Çobanlar bohem alanlar, Çobanlar çeşmi bülbül alanlar, Çobanlar çeşme taşı alanlar, Çobanlar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çobanlar arnevu alanlar, art deko alanlar, Çobanlar deko alanlar, Çobanlar ayna alanlar, Çobanlar asma avize alanlar, Çobanlar aznavur gümüş alanlar, Çobanlar aznavur alanlar, Çobanlar bafon alanlar, Çobanlar ayvazozki alanlar, Çobanlar dolap alanlar, Çobanlar divit alanlar, Çobanlar biblo alanlar, Çobanlar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çobanlar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çobanlar dekopaj işi alanlar, Çobanlar dual alanlar, Çobanlar dual pikap alanlar.

Çobanlar dümen alanlar, Çobanlar gemici dümeni alanlar, Çobanlar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çobanlar derbent halı alanlar, Çobanlar eviye alanlar, Çobanlar ev halısı alanlar, Çobanlar elbiselik alanlar, Çobanlar elbise alanlar, Çobanlar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çobanlar el işi alanlar, Çobanlar el işi halı alanlar, Çobanlar el işi alanlar, Çobanlar el işi kilim alanlar, Çobanlar çan alanlar, Çobanlar kilise çanı alanlar, Çobanlar gemici çanı alanlar, Çobanlar çarık alanlar, Çobanlar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çobanlar ferforje alanlar, Çobanlar fistan alanlar, Çobanlar Osmanlı fistan alanlar, Çobanlar portmanto alanlar, Çobanlar eski saat alanlar, Çobanlar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çobanlar bronz heykel alanlar, Çobanlar bronz sütün alanlar, Çobanlar bronz avize alanlar, Çobanlar bronz vazo alanlar, Çobanlar bronz kutu alanlar, Çobanlar bronz el işi alanlar.

Çobanlar halı alanlar, Çobanlar lamba alanlar, resim alanlar, Çobanlar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çobanlar insan biblosu alanlar, Çobanlar oryantel biblo alanlar, Çobanlar kuş biblosu alanlar, Çobanlar havlu alanlar, Çobanlar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çobanlar turkısh antika alanlar, Çobanlar Osmanlı eşyalar alanlar, Çobanlar eski gelinlik alanlar, Çobanlar İstanbul resimleri alanlar, Çobanlar altın varak sehpa alanlar, Çobanlar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çobanlar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çobanlar bronz fener alanlar, Çobanlar bünyen alanlar, Çobanlar develi halı alanlar, Çobanlar dürbün alanlar, Çobanlar teleskop alanlar, Çobanlar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çobanlar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çobanlar flama alanlar, Çobanlar alem alanlar, Çobanlar arabesk alanlar.

Çobanlar pul alanlar, Çobanlar Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çobanlar eski fincan alanlar, Çobanlar cam altı alanlar, Çobanlar şamdan alanlar, Çobanlar oryantel heykel alanlar, Çobanlar gümüşlük alanlar, Çobanlar hat yazı alanlar, Çobanlar teship alanlar, hokka alanlar, Çobanlar tophane alanlar, Çobanlar goblen alanlar, Çobanlar çin eski eşyalar alanlar, Çobanlar Çanakkale alanlar, Çobanlar Çanakkale vazo alanlar, Çobanlar fil dişi heykel alanlar, Çobanlar fil dişi baston alanlar, Çobanlar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çobanlar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çobanlar duvar saati alanlar, Çobanlar bez alanlar, buda heykel alanlar, Çobanlar hamedan halı alanlar, Çobanlar kılıç alanlar, Çobanlar antika kılıç alanlar.

Çobanlar antika araba alanlar, Çobanlar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çobanlar antika eşyalar alanlar, Çobanlar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çobanlar antika foto alanlar, Çobanlar kehribar alanlar, Çobanlar kehribar tesbih alanlar, Çobanlar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çobanlar seramik eşya alanlar, Çobanlar kilit alanlar, Çobanlar anahtar alanlar, Çobanlar antika anahtar alanlar, Çobanlar antika kilit alanlar, Çobanlar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çobanlar antika silah alanlar, Çobanlar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çobanlar lambader alanlar, Çobanlar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çobanlar komidin alanlar, Çobanlar kara kalem resim alanlar, Çobanlar blue black alanlar, Çobanlar mask alanlar, eski mask alanlar, Çobanlar aşurelik alanlar.

Çobanlar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çobanlar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çobanlar gramofon alanlar, Çobanlar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çobanlar güdüm alanlar, Çobanlar tekke işi alanlar, Çobanlar İznik alanlar, Çobanlar pusula alanlar, Çobanlar gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çobanlar periyor saat alanlar, Çobanlar mangal alanlar, Çobanlar eski mangal alanlar, Çobanlar Şam işi alanlar, Çobanlar Süleymaniye işi alanlar, Çobanlar takunya alanlar, Çobanlar gümüş takunya alanlar, Çobanlar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çobanlar seccade alanlar, Çobanlar eski seccade alanlar, Çobanlar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çobanlar tablo alanlar.

Çobanlar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çobanlar abajur alanlar, Çobanlar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çobanlar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çobanlar madalya alanlar, Çobanlar eşya alanlar, Çobanlar ferman alanlar, Çobanlar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çobanlar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çobanlar bahça alanlar, Çobanlar Osmanlı bohça alanlar, Çobanlar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çobanlar ampir alanlar, Çobanlar chrıstofle alanlar, Çobanlar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çobanlar şamdan alanlar, Çobanlar çanta alanlar, Çobanlar van işi savat alanlar, Çobanlar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çobanlar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çobanlar hokka alanlar, Çobanlar fransız mine alanlar, Çobanlar teşhir vitrini alanlar, Çobanlar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çobanlar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çobanlar kandil alanlar, Çobanlar ebru alanlar, Çobanlar mustafa düzgünman alanlar, Çobanlar zigon alanlar, Çobanlar zemzemlik alanlar, Çobanlar mücevher kutusu alanlar, Çobanlar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çobanlar sürahi alanlar, Çobanlar Osmanlı sürahi alanlar, Çobanlar antik mercan alanlar, Çobanlar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çobanlar antik sedef alanlar, Çobanlar minyatür alanlar, Çobanlar kabe örtüsü alanlar, Çobanlar gülebdan alanlar, Çobanlar mineli dürbün alanlar, Çobanlar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çobanlar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çobanlar lali gue alanlar, Çobanlar gece sürahisi alanlar, Çobanlar meissen alanlar, Çobanlar satsuma alanlar, Çobanlar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çobanlar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çobanlar constantine alanlar, Çobanlar anonim alanlar, Çobanlar leyla gamsız alanlar, Çobanlar ibrahim safi alanlar, Çobanlar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çobanlar herend alanlar, Çobanlar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çobanlar osmanlıca alanlar, Çobanlar kitap alanlar, Çobanlar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çobanlar haydar besim aydar alanlar, Çobanlar orhan peker alanlar, Çobanlar sıtkı olçar alanlar, Çobanlar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çobanlar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çobanlar rus gümüşü alanlar, Çobanlar minyatür alanlar, Çobanlar viyana heykel alanlar, Çobanlar oryantal heykel alanlar, Çobanlar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çobanlar merasim kılıcı alanlar.

Çobanlar ahşap hilye alanlar, Çobanlar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çobanlar tesbih alanlar, Çobanlar seyahat saati alanlar, Çobanlar gravür alanlar, Çobanlar degü alanlar, radio antika alanlar, Çobanlar opalin alanlar, Çobanlar radyo alanlar, Çobanlar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çobanlar laledan alanlar, Çobanlar karaf alanlar, Çobanlar çerezlik alanlar, Çobanlar sahleplik alanlar, Çobanlar tutya alanlar, Çobanlar likör takımı alanlar, Çobanlar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çobanlar zarf alanlar, Çobanlar nargile alanlar, Çobanlar gülabdan alanlar, Çobanlar ferman alanlar, Çobanlar berat alanlar.

Çobanlar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çobanlar şifa tası alanlar, Çobanlar hokka takımı alanlar, Çobanlar mangal alanlar, Çobanlar barutluk alanlar, Çobanlar tombak alanlar, Çobanlar saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çobanlar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çobanlar hançer alanlar, Çobanlar kılıç alanlar, Çobanlar mühürler alanlar, Çobanlar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çobanlar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çobanlar seccade alanlar, Çobanlar sırmalı örtüler alanlar, Çobanlar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.