Bolvadin antikacılar, Bolvadin antika alanlar, Bolvadin antika eşya alanlar, Bolvadin antika eşyalar, Bolvadin eski alım satım, Bolvadin antika koleksiyoncuları, Bolvadin antika eşya alıcıları, Bolvadin antika şirketleri, Bolvadin antika firması, Bolvadin antika şirketi, Bolvadin antika firmaları, Bolvadin antika eşya şirketleri, Bolvadin antika eşya firması, Bolvadin antika eşya şirketi, Bolvadin antika eşya firmaları, Bolvadin müzayede şirketi, Bolvadin eski alanlar, Bolvadin eski eşya alanlar, Bolvadin antika alan yerler, Bolvadin antika eşya alan yerler, Bolvadin eski alan yerler, Bolvadin eski eşya alan yerler, Bolvadin antika pazarı, Bolvadin antika alım satım, Bolvadin antika alıcıları, Bolvadin antika satıcıları, Bolvadin antika eşya satıcıları, Bolvadin eski eşya alıcıları, Bolvadin eski eşya satıcıları, Bolvadin antika fiyatları, Bolvadin antika eşya fiyatları, Bolvadin eski fiyatları, Bolvadin eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Bolvadin Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bolvadin antika eşya alanlar ve Bolvadin antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bolvadin antika eşya şirketimiz, Bolvadin antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bolvadin Antika Alanlar

Bolvadin antika alanlar ve Bolvadin antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bolvadin antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bolvadin antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bolvadin Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bolvadin antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bolvadin

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bolvadin antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bolvadin antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bolvadin Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bolvadin antika eşya alanlar ve Bolvadin antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bolvadin antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bolvadin antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bolvadin Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bolvadin antika eşya alanların tercih ettiği, Bolvadin bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bolvadin antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bolvadin antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bolvadin antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bolvadin Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bolvadin eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bolvadin eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bolvadin eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bolvadin eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bolvadin eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bolvadin Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bolvadin bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bolvadin antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bolvadin bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bolvadin antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bolvadin antikacılar, Bolvadin antika eşyalar, Bolvadin eski eşyalar, Bolvadin antika şirketleri, Bolvadin antika firması, Bolvadin müzayede şirketi,Bolvadin el yazması alanlar, Bolvadin Kuran’ı kerim alanlar, Bolvadin hat yazı alanlar, Bolvadin obje alanlar, Bolvadin gümüş alanlar, Bolvadin turalı gümüş alanlar, Bolvadin karaf alanlar, vazo alanlar, Bolvadin jardinyer alanlar, Bolvadin resim alanlar, Bolvadin modern resim alanlar, Bolvadin aplik alanlar, Bolvadin bahü alanlar, Bolvadin bavul alanlar, Bolvadin çanak alanlar, Bolvadin çömlek alanlar, Bolvadin bakır alanlar, baston alanlar, Bolvadin biskiü alanlar, Bolvadin billur alanlar, Bolvadin cam alanlar, Bolvadin kristal alanlar, Bolvadin bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bolvadin bandırma halısı alanlar, Bolvadin ceviz yemek odası alanlar, Bolvadin ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bolvadin ceviz sandalye alanlar, Bolvadin cümbüş alanlar, Bolvadin constantin oble alanlar, Bolvadin cam obje alanlar, Bolvadin beykoz alanlar.

Bolvadin bohem alanlar, Bolvadin çeşmi bülbül alanlar, Bolvadin çeşme taşı alanlar, Bolvadin çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bolvadin arnevu alanlar, art deko alanlar, Bolvadin deko alanlar, Bolvadin ayna alanlar, Bolvadin asma avize alanlar, Bolvadin aznavur gümüş alanlar, Bolvadin aznavur alanlar, Bolvadin bafon alanlar, Bolvadin ayvazozki alanlar, Bolvadin dolap alanlar, Bolvadin divit alanlar, Bolvadin biblo alanlar, Bolvadin dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bolvadin daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bolvadin dekopaj işi alanlar, Bolvadin dual alanlar, Bolvadin dual pikap alanlar.

Bolvadin dümen alanlar, Bolvadin gemici dümeni alanlar, Bolvadin gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bolvadin derbent halı alanlar, Bolvadin eviye alanlar, Bolvadin ev halısı alanlar, Bolvadin elbiselik alanlar, Bolvadin elbise alanlar, Bolvadin paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bolvadin el işi alanlar, Bolvadin el işi halı alanlar, Bolvadin el işi alanlar, Bolvadin el işi kilim alanlar, Bolvadin çan alanlar, Bolvadin kilise çanı alanlar, Bolvadin gemici çanı alanlar, Bolvadin çarık alanlar, Bolvadin Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bolvadin ferforje alanlar, Bolvadin fistan alanlar, Bolvadin Osmanlı fistan alanlar, Bolvadin portmanto alanlar, Bolvadin eski saat alanlar, Bolvadin frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bolvadin bronz heykel alanlar, Bolvadin bronz sütün alanlar, Bolvadin bronz avize alanlar, Bolvadin bronz vazo alanlar, Bolvadin bronz kutu alanlar, Bolvadin bronz el işi alanlar.

Bolvadin halı alanlar, Bolvadin lamba alanlar, resim alanlar, Bolvadin parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bolvadin insan biblosu alanlar, Bolvadin oryantel biblo alanlar, Bolvadin kuş biblosu alanlar, Bolvadin havlu alanlar, Bolvadin mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bolvadin turkısh antika alanlar, Bolvadin Osmanlı eşyalar alanlar, Bolvadin eski gelinlik alanlar, Bolvadin İstanbul resimleri alanlar, Bolvadin altın varak sehpa alanlar, Bolvadin altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bolvadin afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bolvadin bronz fener alanlar, Bolvadin bünyen alanlar, Bolvadin develi halı alanlar, Bolvadin dürbün alanlar, Bolvadin teleskop alanlar, Bolvadin sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bolvadin çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bolvadin flama alanlar, Bolvadin alem alanlar, Bolvadin arabesk alanlar.

Bolvadin pul alanlar, Bolvadin Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bolvadin eski fincan alanlar, Bolvadin cam altı alanlar, Bolvadin şamdan alanlar, Bolvadin oryantel heykel alanlar, Bolvadin gümüşlük alanlar, Bolvadin hat yazı alanlar, Bolvadin teship alanlar, hokka alanlar, Bolvadin tophane alanlar, Bolvadin goblen alanlar, Bolvadin çin eski eşyalar alanlar, Bolvadin Çanakkale alanlar, Bolvadin Çanakkale vazo alanlar, Bolvadin fil dişi heykel alanlar, Bolvadin fil dişi baston alanlar, Bolvadin fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bolvadin fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bolvadin duvar saati alanlar, Bolvadin bez alanlar, buda heykel alanlar, Bolvadin hamedan halı alanlar, Bolvadin kılıç alanlar, Bolvadin antika kılıç alanlar.

Bolvadin antika araba alanlar, Bolvadin antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bolvadin antika eşyalar alanlar, Bolvadin kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bolvadin antika foto alanlar, Bolvadin kehribar alanlar, Bolvadin kehribar tesbih alanlar, Bolvadin Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bolvadin seramik eşya alanlar, Bolvadin kilit alanlar, Bolvadin anahtar alanlar, Bolvadin antika anahtar alanlar, Bolvadin antika kilit alanlar, Bolvadin josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bolvadin antika silah alanlar, Bolvadin antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bolvadin lambader alanlar, Bolvadin minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bolvadin komidin alanlar, Bolvadin kara kalem resim alanlar, Bolvadin blue black alanlar, Bolvadin mask alanlar, eski mask alanlar, Bolvadin aşurelik alanlar.

Bolvadin saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bolvadin antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bolvadin gramofon alanlar, Bolvadin mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bolvadin güdüm alanlar, Bolvadin tekke işi alanlar, Bolvadin İznik alanlar, Bolvadin pusula alanlar, Bolvadin gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bolvadin periyor saat alanlar, Bolvadin mangal alanlar, Bolvadin eski mangal alanlar, Bolvadin Şam işi alanlar, Bolvadin Süleymaniye işi alanlar, Bolvadin takunya alanlar, Bolvadin gümüş takunya alanlar, Bolvadin Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bolvadin seccade alanlar, Bolvadin eski seccade alanlar, Bolvadin Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bolvadin tablo alanlar.

Bolvadin antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bolvadin abajur alanlar, Bolvadin sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bolvadin antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bolvadin madalya alanlar, Bolvadin eşya alanlar, Bolvadin ferman alanlar, Bolvadin berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bolvadin jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bolvadin bahça alanlar, Bolvadin Osmanlı bohça alanlar, Bolvadin bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bolvadin ampir alanlar, Bolvadin chrıstofle alanlar, Bolvadin ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bolvadin şamdan alanlar, Bolvadin çanta alanlar, Bolvadin van işi savat alanlar, Bolvadin tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bolvadin Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bolvadin hokka alanlar, Bolvadin fransız mine alanlar, Bolvadin teşhir vitrini alanlar, Bolvadin buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bolvadin keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bolvadin kandil alanlar, Bolvadin ebru alanlar, Bolvadin mustafa düzgünman alanlar, Bolvadin zigon alanlar, Bolvadin zemzemlik alanlar, Bolvadin mücevher kutusu alanlar, Bolvadin dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bolvadin sürahi alanlar, Bolvadin Osmanlı sürahi alanlar, Bolvadin antik mercan alanlar, Bolvadin makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bolvadin antik sedef alanlar, Bolvadin minyatür alanlar, Bolvadin kabe örtüsü alanlar, Bolvadin gülebdan alanlar, Bolvadin mineli dürbün alanlar, Bolvadin sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bolvadin şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bolvadin lali gue alanlar, Bolvadin gece sürahisi alanlar, Bolvadin meissen alanlar, Bolvadin satsuma alanlar, Bolvadin hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bolvadin macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bolvadin constantine alanlar, Bolvadin anonim alanlar, Bolvadin leyla gamsız alanlar, Bolvadin ibrahim safi alanlar, Bolvadin bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bolvadin herend alanlar, Bolvadin nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bolvadin osmanlıca alanlar, Bolvadin kitap alanlar, Bolvadin kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bolvadin haydar besim aydar alanlar, Bolvadin orhan peker alanlar, Bolvadin sıtkı olçar alanlar, Bolvadin Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bolvadin edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bolvadin rus gümüşü alanlar, Bolvadin minyatür alanlar, Bolvadin viyana heykel alanlar, Bolvadin oryantal heykel alanlar, Bolvadin f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bolvadin merasim kılıcı alanlar.

Bolvadin ahşap hilye alanlar, Bolvadin hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bolvadin tesbih alanlar, Bolvadin seyahat saati alanlar, Bolvadin gravür alanlar, Bolvadin degü alanlar, radio antika alanlar, Bolvadin opalin alanlar, Bolvadin radyo alanlar, Bolvadin kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bolvadin laledan alanlar, Bolvadin karaf alanlar, Bolvadin çerezlik alanlar, Bolvadin sahleplik alanlar, Bolvadin tutya alanlar, Bolvadin likör takımı alanlar, Bolvadin mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bolvadin zarf alanlar, Bolvadin nargile alanlar, Bolvadin gülabdan alanlar, Bolvadin ferman alanlar, Bolvadin berat alanlar.

Bolvadin hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bolvadin şifa tası alanlar, Bolvadin hokka takımı alanlar, Bolvadin mangal alanlar, Bolvadin barutluk alanlar, Bolvadin tombak alanlar, Bolvadin saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bolvadin ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bolvadin hançer alanlar, Bolvadin kılıç alanlar, Bolvadin mühürler alanlar, Bolvadin mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bolvadin Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bolvadin seccade alanlar, Bolvadin sırmalı örtüler alanlar, Bolvadin antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.