Bayat antikacılar, Bayat antika alanlar, Bayat antika eşya alanlar, Bayat antika eşyalar, Bayat eski alım satım, Bayat antika koleksiyoncuları, Bayat antika eşya alıcıları, Bayat antika şirketleri, Bayat antika firması, Bayat antika şirketi, Bayat antika firmaları, Bayat antika eşya şirketleri, Bayat antika eşya firması, Bayat antika eşya şirketi, Bayat antika eşya firmaları, Bayat müzayede şirketi, Bayat eski alanlar, Bayat eski eşya alanlar, Bayat antika alan yerler, Bayat antika eşya alan yerler, Bayat eski alan yerler, Bayat eski eşya alan yerler, Bayat antika pazarı, Bayat antika alım satım, Bayat antika alıcıları, Bayat antika satıcıları, Bayat antika eşya satıcıları, Bayat eski eşya alıcıları, Bayat eski eşya satıcıları, Bayat antika fiyatları, Bayat antika eşya fiyatları, Bayat eski fiyatları, Bayat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Bayat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bayat antika eşya alanlar ve Bayat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bayat antika eşya şirketimiz, Bayat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bayat Antika Alanlar

Bayat antika alanlar ve Bayat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bayat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bayat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bayat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bayat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bayat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bayat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bayat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bayat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bayat antika eşya alanlar ve Bayat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bayat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bayat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bayat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bayat antika eşya alanların tercih ettiği, Bayat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bayat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bayat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bayat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bayat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bayat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bayat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bayat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bayat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bayat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bayat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bayat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bayat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bayat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bayat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bayat antikacılar, Bayat antika eşyalar, Bayat eski eşyalar, Bayat antika şirketleri, Bayat antika firması, Bayat müzayede şirketi,Bayat el yazması alanlar, Bayat Kuran’ı kerim alanlar, Bayat hat yazı alanlar, Bayat obje alanlar, Bayat gümüş alanlar, Bayat turalı gümüş alanlar, Bayat karaf alanlar, vazo alanlar, Bayat jardinyer alanlar, Bayat resim alanlar, Bayat modern resim alanlar, Bayat aplik alanlar, Bayat bahü alanlar, Bayat bavul alanlar, Bayat çanak alanlar, Bayat çömlek alanlar, Bayat bakır alanlar, baston alanlar, Bayat biskiü alanlar, Bayat billur alanlar, Bayat cam alanlar, Bayat kristal alanlar, Bayat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bayat bandırma halısı alanlar, Bayat ceviz yemek odası alanlar, Bayat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bayat ceviz sandalye alanlar, Bayat cümbüş alanlar, Bayat constantin oble alanlar, Bayat cam obje alanlar, Bayat beykoz alanlar.

Bayat bohem alanlar, Bayat çeşmi bülbül alanlar, Bayat çeşme taşı alanlar, Bayat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bayat arnevu alanlar, art deko alanlar, Bayat deko alanlar, Bayat ayna alanlar, Bayat asma avize alanlar, Bayat aznavur gümüş alanlar, Bayat aznavur alanlar, Bayat bafon alanlar, Bayat ayvazozki alanlar, Bayat dolap alanlar, Bayat divit alanlar, Bayat biblo alanlar, Bayat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bayat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bayat dekopaj işi alanlar, Bayat dual alanlar, Bayat dual pikap alanlar.

Bayat dümen alanlar, Bayat gemici dümeni alanlar, Bayat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bayat derbent halı alanlar, Bayat eviye alanlar, Bayat ev halısı alanlar, Bayat elbiselik alanlar, Bayat elbise alanlar, Bayat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bayat el işi alanlar, Bayat el işi halı alanlar, Bayat el işi alanlar, Bayat el işi kilim alanlar, Bayat çan alanlar, Bayat kilise çanı alanlar, Bayat gemici çanı alanlar, Bayat çarık alanlar, Bayat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bayat ferforje alanlar, Bayat fistan alanlar, Bayat Osmanlı fistan alanlar, Bayat portmanto alanlar, Bayat eski saat alanlar, Bayat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bayat bronz heykel alanlar, Bayat bronz sütün alanlar, Bayat bronz avize alanlar, Bayat bronz vazo alanlar, Bayat bronz kutu alanlar, Bayat bronz el işi alanlar.

Bayat halı alanlar, Bayat lamba alanlar, resim alanlar, Bayat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bayat insan biblosu alanlar, Bayat oryantel biblo alanlar, Bayat kuş biblosu alanlar, Bayat havlu alanlar, Bayat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bayat turkısh antika alanlar, Bayat Osmanlı eşyalar alanlar, Bayat eski gelinlik alanlar, Bayat İstanbul resimleri alanlar, Bayat altın varak sehpa alanlar, Bayat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bayat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bayat bronz fener alanlar, Bayat bünyen alanlar, Bayat develi halı alanlar, Bayat dürbün alanlar, Bayat teleskop alanlar, Bayat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bayat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bayat flama alanlar, Bayat alem alanlar, Bayat arabesk alanlar.

Bayat pul alanlar, Bayat Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Bayat eski fincan alanlar, Bayat cam altı alanlar, Bayat şamdan alanlar, Bayat oryantel heykel alanlar, Bayat gümüşlük alanlar, Bayat hat yazı alanlar, Bayat teship alanlar, hokka alanlar, Bayat tophane alanlar, Bayat goblen alanlar, Bayat çin eski eşyalar alanlar, Bayat Çanakkale alanlar, Bayat Çanakkale vazo alanlar, Bayat fil dişi heykel alanlar, Bayat fil dişi baston alanlar, Bayat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bayat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bayat duvar saati alanlar, Bayat bez alanlar, buda heykel alanlar, Bayat hamedan halı alanlar, Bayat kılıç alanlar, Bayat antika kılıç alanlar.

Bayat antika araba alanlar, Bayat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bayat antika eşyalar alanlar, Bayat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bayat antika foto alanlar, Bayat kehribar alanlar, Bayat kehribar tesbih alanlar, Bayat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bayat seramik eşya alanlar, Bayat kilit alanlar, Bayat anahtar alanlar, Bayat antika anahtar alanlar, Bayat antika kilit alanlar, Bayat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bayat antika silah alanlar, Bayat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bayat lambader alanlar, Bayat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bayat komidin alanlar, Bayat kara kalem resim alanlar, Bayat blue black alanlar, Bayat mask alanlar, eski mask alanlar, Bayat aşurelik alanlar.

Bayat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bayat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bayat gramofon alanlar, Bayat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bayat güdüm alanlar, Bayat tekke işi alanlar, Bayat İznik alanlar, Bayat pusula alanlar, Bayat gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Bayat periyor saat alanlar, Bayat mangal alanlar, Bayat eski mangal alanlar, Bayat Şam işi alanlar, Bayat Süleymaniye işi alanlar, Bayat takunya alanlar, Bayat gümüş takunya alanlar, Bayat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bayat seccade alanlar, Bayat eski seccade alanlar, Bayat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bayat tablo alanlar.

Bayat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bayat abajur alanlar, Bayat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bayat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bayat madalya alanlar, Bayat eşya alanlar, Bayat ferman alanlar, Bayat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bayat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bayat bahça alanlar, Bayat Osmanlı bohça alanlar, Bayat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bayat ampir alanlar, Bayat chrıstofle alanlar, Bayat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bayat şamdan alanlar, Bayat çanta alanlar, Bayat van işi savat alanlar, Bayat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bayat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bayat hokka alanlar, Bayat fransız mine alanlar, Bayat teşhir vitrini alanlar, Bayat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bayat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bayat kandil alanlar, Bayat ebru alanlar, Bayat mustafa düzgünman alanlar, Bayat zigon alanlar, Bayat zemzemlik alanlar, Bayat mücevher kutusu alanlar, Bayat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bayat sürahi alanlar, Bayat Osmanlı sürahi alanlar, Bayat antik mercan alanlar, Bayat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bayat antik sedef alanlar, Bayat minyatür alanlar, Bayat kabe örtüsü alanlar, Bayat gülebdan alanlar, Bayat mineli dürbün alanlar, Bayat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bayat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bayat lali gue alanlar, Bayat gece sürahisi alanlar, Bayat meissen alanlar, Bayat satsuma alanlar, Bayat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bayat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bayat constantine alanlar, Bayat anonim alanlar, Bayat leyla gamsız alanlar, Bayat ibrahim safi alanlar, Bayat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bayat herend alanlar, Bayat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bayat osmanlıca alanlar, Bayat kitap alanlar, Bayat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bayat haydar besim aydar alanlar, Bayat orhan peker alanlar, Bayat sıtkı olçar alanlar, Bayat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bayat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bayat rus gümüşü alanlar, Bayat minyatür alanlar, Bayat viyana heykel alanlar, Bayat oryantal heykel alanlar, Bayat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bayat merasim kılıcı alanlar.

Bayat ahşap hilye alanlar, Bayat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bayat tesbih alanlar, Bayat seyahat saati alanlar, Bayat gravür alanlar, Bayat degü alanlar, radio antika alanlar, Bayat opalin alanlar, Bayat radyo alanlar, Bayat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bayat laledan alanlar, Bayat karaf alanlar, Bayat çerezlik alanlar, Bayat sahleplik alanlar, Bayat tutya alanlar, Bayat likör takımı alanlar, Bayat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bayat zarf alanlar, Bayat nargile alanlar, Bayat gülabdan alanlar, Bayat ferman alanlar, Bayat berat alanlar.

Bayat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bayat şifa tası alanlar, Bayat hokka takımı alanlar, Bayat mangal alanlar, Bayat barutluk alanlar, Bayat tombak alanlar, Bayat saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Bayat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bayat hançer alanlar, Bayat kılıç alanlar, Bayat mühürler alanlar, Bayat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bayat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bayat seccade alanlar, Bayat sırmalı örtüler alanlar, Bayat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.