Başmakçı antikacılar, Başmakçı antika alanlar, Başmakçı antika eşya alanlar, Başmakçı antika eşyalar, Başmakçı eski alım satım, Başmakçı antika koleksiyoncuları, Başmakçı antika eşya alıcıları, Başmakçı antika şirketleri, Başmakçı antika firması, Başmakçı antika şirketi, Başmakçı antika firmaları, Başmakçı antika eşya şirketleri, Başmakçı antika eşya firması, Başmakçı antika eşya şirketi, Başmakçı antika eşya firmaları, Başmakçı müzayede şirketi, Başmakçı eski alanlar, Başmakçı eski eşya alanlar, Başmakçı antika alan yerler, Başmakçı antika eşya alan yerler, Başmakçı eski alan yerler, Başmakçı eski eşya alan yerler, Başmakçı antika pazarı, Başmakçı antika alım satım, Başmakçı antika alıcıları, Başmakçı antika satıcıları, Başmakçı antika eşya satıcıları, Başmakçı eski eşya alıcıları, Başmakçı eski eşya satıcıları, Başmakçı antika fiyatları, Başmakçı antika eşya fiyatları, Başmakçı eski fiyatları, Başmakçı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Afyonkarahisar Başmakçı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Başmakçı antika eşya alanlar ve Başmakçı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Başmakçı antika eşya şirketimiz, Başmakçı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Başmakçı Antika Alanlar

Başmakçı antika alanlar ve Başmakçı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Başmakçı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Başmakçı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Başmakçı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Başmakçı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Başmakçı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Başmakçı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Başmakçı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Başmakçı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Başmakçı antika eşya alanlar ve Başmakçı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Başmakçı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Başmakçı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Başmakçı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Başmakçı antika eşya alanların tercih ettiği, Başmakçı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Başmakçı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Başmakçı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Başmakçı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Başmakçı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Başmakçı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Başmakçı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Başmakçı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Başmakçı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Başmakçı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Başmakçı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Başmakçı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Başmakçı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Başmakçı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Başmakçı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Başmakçı antikacılar, Başmakçı antika eşyalar, Başmakçı eski eşyalar, Başmakçı antika şirketleri, Başmakçı antika firması, Başmakçı müzayede şirketi,Başmakçı el yazması alanlar, Başmakçı Kuran’ı kerim alanlar, Başmakçı hat yazı alanlar, Başmakçı obje alanlar, Başmakçı gümüş alanlar, Başmakçı turalı gümüş alanlar, Başmakçı karaf alanlar, vazo alanlar, Başmakçı jardinyer alanlar, Başmakçı resim alanlar, Başmakçı modern resim alanlar, Başmakçı aplik alanlar, Başmakçı bahü alanlar, Başmakçı bavul alanlar, Başmakçı çanak alanlar, Başmakçı çömlek alanlar, Başmakçı bakır alanlar, baston alanlar, Başmakçı biskiü alanlar, Başmakçı billur alanlar, Başmakçı cam alanlar, Başmakçı kristal alanlar, Başmakçı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Başmakçı bandırma halısı alanlar, Başmakçı ceviz yemek odası alanlar, Başmakçı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Başmakçı ceviz sandalye alanlar, Başmakçı cümbüş alanlar, Başmakçı constantin oble alanlar, Başmakçı cam obje alanlar, Başmakçı beykoz alanlar.

Başmakçı bohem alanlar, Başmakçı çeşmi bülbül alanlar, Başmakçı çeşme taşı alanlar, Başmakçı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Başmakçı arnevu alanlar, art deko alanlar, Başmakçı deko alanlar, Başmakçı ayna alanlar, Başmakçı asma avize alanlar, Başmakçı aznavur gümüş alanlar, Başmakçı aznavur alanlar, Başmakçı bafon alanlar, Başmakçı ayvazozki alanlar, Başmakçı dolap alanlar, Başmakçı divit alanlar, Başmakçı biblo alanlar, Başmakçı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Başmakçı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Başmakçı dekopaj işi alanlar, Başmakçı dual alanlar, Başmakçı dual pikap alanlar.

Başmakçı dümen alanlar, Başmakçı gemici dümeni alanlar, Başmakçı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Başmakçı derbent halı alanlar, Başmakçı eviye alanlar, Başmakçı ev halısı alanlar, Başmakçı elbiselik alanlar, Başmakçı elbise alanlar, Başmakçı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Başmakçı el işi alanlar, Başmakçı el işi halı alanlar, Başmakçı el işi alanlar, Başmakçı el işi kilim alanlar, Başmakçı çan alanlar, Başmakçı kilise çanı alanlar, Başmakçı gemici çanı alanlar, Başmakçı çarık alanlar, Başmakçı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Başmakçı ferforje alanlar, Başmakçı fistan alanlar, Başmakçı Osmanlı fistan alanlar, Başmakçı portmanto alanlar, Başmakçı eski saat alanlar, Başmakçı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Başmakçı bronz heykel alanlar, Başmakçı bronz sütün alanlar, Başmakçı bronz avize alanlar, Başmakçı bronz vazo alanlar, Başmakçı bronz kutu alanlar, Başmakçı bronz el işi alanlar.

Başmakçı halı alanlar, Başmakçı lamba alanlar, resim alanlar, Başmakçı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Başmakçı insan biblosu alanlar, Başmakçı oryantel biblo alanlar, Başmakçı kuş biblosu alanlar, Başmakçı havlu alanlar, Başmakçı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Başmakçı turkısh antika alanlar, Başmakçı Osmanlı eşyalar alanlar, Başmakçı eski gelinlik alanlar, Başmakçı İstanbul resimleri alanlar, Başmakçı altın varak sehpa alanlar, Başmakçı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Başmakçı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Başmakçı bronz fener alanlar, Başmakçı bünyen alanlar, Başmakçı develi halı alanlar, Başmakçı dürbün alanlar, Başmakçı teleskop alanlar, Başmakçı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Başmakçı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Başmakçı flama alanlar, Başmakçı alem alanlar, Başmakçı arabesk alanlar.

Başmakçı pul alanlar, Başmakçı Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Başmakçı eski fincan alanlar, Başmakçı cam altı alanlar, Başmakçı şamdan alanlar, Başmakçı oryantel heykel alanlar, Başmakçı gümüşlük alanlar, Başmakçı hat yazı alanlar, Başmakçı teship alanlar, hokka alanlar, Başmakçı tophane alanlar, Başmakçı goblen alanlar, Başmakçı çin eski eşyalar alanlar, Başmakçı Çanakkale alanlar, Başmakçı Çanakkale vazo alanlar, Başmakçı fil dişi heykel alanlar, Başmakçı fil dişi baston alanlar, Başmakçı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Başmakçı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Başmakçı duvar saati alanlar, Başmakçı bez alanlar, buda heykel alanlar, Başmakçı hamedan halı alanlar, Başmakçı kılıç alanlar, Başmakçı antika kılıç alanlar.

Başmakçı antika araba alanlar, Başmakçı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Başmakçı antika eşyalar alanlar, Başmakçı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Başmakçı antika foto alanlar, Başmakçı kehribar alanlar, Başmakçı kehribar tesbih alanlar, Başmakçı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Başmakçı seramik eşya alanlar, Başmakçı kilit alanlar, Başmakçı anahtar alanlar, Başmakçı antika anahtar alanlar, Başmakçı antika kilit alanlar, Başmakçı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Başmakçı antika silah alanlar, Başmakçı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Başmakçı lambader alanlar, Başmakçı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Başmakçı komidin alanlar, Başmakçı kara kalem resim alanlar, Başmakçı blue black alanlar, Başmakçı mask alanlar, eski mask alanlar, Başmakçı aşurelik alanlar.

Başmakçı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Başmakçı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Başmakçı gramofon alanlar, Başmakçı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Başmakçı güdüm alanlar, Başmakçı tekke işi alanlar, Başmakçı İznik alanlar, Başmakçı pusula alanlar, Başmakçı gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Başmakçı periyor saat alanlar, Başmakçı mangal alanlar, Başmakçı eski mangal alanlar, Başmakçı Şam işi alanlar, Başmakçı Süleymaniye işi alanlar, Başmakçı takunya alanlar, Başmakçı gümüş takunya alanlar, Başmakçı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Başmakçı seccade alanlar, Başmakçı eski seccade alanlar, Başmakçı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Başmakçı tablo alanlar.

Başmakçı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Başmakçı abajur alanlar, Başmakçı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Başmakçı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Başmakçı madalya alanlar, Başmakçı eşya alanlar, Başmakçı ferman alanlar, Başmakçı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Başmakçı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Başmakçı bahça alanlar, Başmakçı Osmanlı bohça alanlar, Başmakçı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Başmakçı ampir alanlar, Başmakçı chrıstofle alanlar, Başmakçı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Başmakçı şamdan alanlar, Başmakçı çanta alanlar, Başmakçı van işi savat alanlar, Başmakçı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Başmakçı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Başmakçı hokka alanlar, Başmakçı fransız mine alanlar, Başmakçı teşhir vitrini alanlar, Başmakçı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Başmakçı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Başmakçı kandil alanlar, Başmakçı ebru alanlar, Başmakçı mustafa düzgünman alanlar, Başmakçı zigon alanlar, Başmakçı zemzemlik alanlar, Başmakçı mücevher kutusu alanlar, Başmakçı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Başmakçı sürahi alanlar, Başmakçı Osmanlı sürahi alanlar, Başmakçı antik mercan alanlar, Başmakçı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Başmakçı antik sedef alanlar, Başmakçı minyatür alanlar, Başmakçı kabe örtüsü alanlar, Başmakçı gülebdan alanlar, Başmakçı mineli dürbün alanlar, Başmakçı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Başmakçı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Başmakçı lali gue alanlar, Başmakçı gece sürahisi alanlar, Başmakçı meissen alanlar, Başmakçı satsuma alanlar, Başmakçı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Başmakçı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Başmakçı constantine alanlar, Başmakçı anonim alanlar, Başmakçı leyla gamsız alanlar, Başmakçı ibrahim safi alanlar, Başmakçı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Başmakçı herend alanlar, Başmakçı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Başmakçı osmanlıca alanlar, Başmakçı kitap alanlar, Başmakçı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Başmakçı haydar besim aydar alanlar, Başmakçı orhan peker alanlar, Başmakçı sıtkı olçar alanlar, Başmakçı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Başmakçı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Başmakçı rus gümüşü alanlar, Başmakçı minyatür alanlar, Başmakçı viyana heykel alanlar, Başmakçı oryantal heykel alanlar, Başmakçı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Başmakçı merasim kılıcı alanlar.

Başmakçı ahşap hilye alanlar, Başmakçı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Başmakçı tesbih alanlar, Başmakçı seyahat saati alanlar, Başmakçı gravür alanlar, Başmakçı degü alanlar, radio antika alanlar, Başmakçı opalin alanlar, Başmakçı radyo alanlar, Başmakçı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Başmakçı laledan alanlar, Başmakçı karaf alanlar, Başmakçı çerezlik alanlar, Başmakçı sahleplik alanlar, Başmakçı tutya alanlar, Başmakçı likör takımı alanlar, Başmakçı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Başmakçı zarf alanlar, Başmakçı nargile alanlar, Başmakçı gülabdan alanlar, Başmakçı ferman alanlar, Başmakçı berat alanlar.

Başmakçı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Başmakçı şifa tası alanlar, Başmakçı hokka takımı alanlar, Başmakçı mangal alanlar, Başmakçı barutluk alanlar, Başmakçı tombak alanlar, Başmakçı saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Başmakçı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Başmakçı hançer alanlar, Başmakçı kılıç alanlar, Başmakçı mühürler alanlar, Başmakçı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Başmakçı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Başmakçı seccade alanlar, Başmakçı sırmalı örtüler alanlar, Başmakçı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.