Adnan-Menderes Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Adnan-Menderes Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Adnan-Menderes, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Adnan-Menderes olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Adnan-Menderes İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Adnan-Menderes ve antika satıcıları Adnan-Menderes için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Adnan-Menderes Antikacı

İstanbul, Adnan-Menderes antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Adnan-Menderes) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adnan-Menderes Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Adnan-Menderes Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Adnan-Menderes Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Adnan-Menderes Takvim Alan Antikacı, Adnan-Menderes Mangal Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bindallı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Müzik Seti Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kama Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kazan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kristal Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kuran Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kupa Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ğügüm Alan Antikacı, Adnan-Menderes Arma Alan Antikacı, Adnan-Menderes Fıçı Alan Antikacı, Adnan-Menderes El Yazması Kitap Alan Antikacı, Adnan-Menderes Efemera Alan Antikacı, Adnan-Menderes Hat Makası Alan Antikacı, Adnan-Menderes Silke Alan Antikacı, Adnan-Menderes Madalya Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Tarak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Harita Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kandil Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bez Alan Antikacı, Adnan-Menderes Porselen Alan Antikacı, Adnan-Menderes Müzik Aleti Alan Antikacı, Adnan-Menderes Takı Kutusu Alan Antikacı, Adnan-Menderes Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Adnan-Menderes Resim Alan Antikacı, Adnan-Menderes İpek Halı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Silah Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kilim Alan Antikacı, Adnan-Menderes Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kasetçalar Alan Antikacı, Adnan-Menderes Zarf Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Komple Miras Evi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Yüzük Alan Antikacı, Adnan-Menderes Portre Alan Antikacı, Adnan-Menderes İran Halısı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Askeri Malzeme Alanalar, Adnan-Menderes Baston Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bileklik Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sehpa Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kamçı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Hat Alan Antikacı, Adnan-Menderes Oyma Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gümüşlük Alan Antikacı, Adnan-Menderes El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kılıç Alan Antikacı, Adnan-Menderes Takı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Cep Saati Alan Antikacı, Adnan-Menderes Dvd Alan Antikacı, Adnan-Menderes Komple Eşya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Telefon Alan Antikacı, Adnan-Menderes Pipo Alan Antikacı, Adnan-Menderes Üç Etek Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bilezik Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bardak Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Tablo Alan Antikacı, Adnan-Menderes 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sefer Tası Alan Antikacı, Adnan-Menderes Dokuma Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kalem Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sürahi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Komple Kütüphane Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gümüş Alan Antikacı, Adnan-Menderes Daktilo Alan Antikacı, Adnan-Menderes Pul Alan Antikacı, Adnan-Menderes Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bıçak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kol Saati Alan Antikacı, Adnan-Menderes Makaralı Teyp Alan Antikacı, Adnan-Menderes Rozet Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gelinlik Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çatal Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kıyafet Alan Antikacı, Adnan-Menderes Duvar Saati Alan Antikacı, Adnan-Menderes Fes Alan Antikacı, Adnan-Menderes Küp Alan Antikacı, Adnan-Menderes Saçma Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Hat Yazısı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ağaç Alan Antikacı, Adnan-Menderes Halı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Günlük Alan Antikacı, Adnan-Menderes Yıldız Porselen Alan Antikacı, Adnan-Menderes Masa Alan Antikacı, Adnan-Menderes Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kitap Alan Antikacı, Adnan-Menderes Amfi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Albüm Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ahşap Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gondol Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çizgi Roman Alan Antikacı, Adnan-Menderes Komple Mira Evi Boşaltanlar, Adnan-Menderes Pusula Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gerdanlık Alan Antikacı, Adnan-Menderes Cezve Alan Antikacı, Adnan-Menderes Şerbetlik Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Tuval Alan Antikacı, Adnan-Menderes Okka Alan Antikacı, Adnan-Menderes Fincan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Cd Alan Antikacı, Adnan-Menderes Cam Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Hoparlör Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çiçek Alan Antikacı, Adnan-Menderes Retro Eşya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Vazo Alan Antikacı, Adnan-Menderes Koltuk Alan Antikacı, Adnan-Menderes Şapka Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bakır Eşya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kilit Alan Antikacı, Adnan-Menderes Biblo Alan Antikacı, Adnan-Menderes Saat Alan Antikacı, Adnan-Menderes Matara Alan Antikacı, Adnan-Menderes Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Adnan-Menderes 33 Lük Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Nişan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Seramik Alan Antikacı, Adnan-Menderes Minyatür Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kase Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tas Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kavanoz Alan Antikacı, Adnan-Menderes 45 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Varaklı Halı Alan Antikacı.

Adnan-Menderes El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Radyo Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çini Alan Antikacı, Adnan-Menderes Mühür Alan Antikacı, Adnan-Menderes Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Çaydanlık Alan Antikacı, Adnan-Menderes Halhal Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tılsım Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sepet Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sandelye Alan Antikacı, Adnan-Menderes Eski Oyuncak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Pikap Alan Antikacı, Adnan-Menderes Roman Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tepsi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Adnan-Menderes Forma Alan Antikacı, Adnan-Menderes Avize Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sahan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tırnak Ayna Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bronz Heykel Alan Antikacı, Adnan-Menderes Şamdan Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Kartpostal Alan Antikacı, Adnan-Menderes Hereke Halısı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Sini Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tüfek Alan Antikacı, Adnan-Menderes Köstekli Saat Alan Antikacı, Adnan-Menderes Varaklı Ayna Alan Antikacı, Adnan-Menderes Taş Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gravür Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kurşun Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gramafon Alan Antikacı, Adnan-Menderes Cd Player Alan Antikacı, Adnan-Menderes 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kahve Takımı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Mobilya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kapı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kaşık Alan Antikacı, Adnan-Menderes İbrik Alan Antikacı, Adnan-Menderes Yağlı Boya Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tabanca Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ferman Alan Antikacı, Adnan-Menderes Ebru Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tabak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Semaver Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kutu Alan Antikacı.

Adnan-Menderes Kehribar Alan Antikacı, Adnan-Menderes Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bronz Alan Antikacı, Adnan-Menderes Şişe Alan Antikacı, Adnan-Menderes Madalya Nişan Alan Antikacı, Adnan-Menderes Anahtar Alan Antikacı, Adnan-Menderes Makine Alan Antikacı, Adnan-Menderes Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Mekanik Alet Alan Antikacı, Adnan-Menderes Kolye Alan Antikacı, Adnan-Menderes Fotoğraf Alan Antikacı, Adnan-Menderes Bünyan Halısı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tesbih Alan Antikacı, Adnan-Menderes El Dokuması Halı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Opalin Alan Antikacı, Adnan-Menderes Taş Alan Antikacı, Adnan-Menderes Metal Alan Antikacı, Adnan-Menderes El Yazması Alan Antikacı, Adnan-Menderes Terazi Alan Antikacı, Adnan-Menderes Tokmak Alan Antikacı, Adnan-Menderes Gaz Ocağı Alan Antikacı, Adnan-Menderes Dirhem Alan Antikacı, Adnan-Menderes El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.