Adnan-Kahveci Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Adnan-Kahveci Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Adnan-Kahveci, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Adnan-Kahveci olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Adnan-Kahveci İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Adnan-Kahveci ve antika satıcıları Adnan-Kahveci için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Adnan-Kahveci Antikacı

İstanbul, Adnan-Kahveci antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Adnan-Kahveci) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adnan-Kahveci Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Adnan-Kahveci Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Adnan-Kahveci Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Adnan-Kahveci Takvim Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Mangal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bindallı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Müzik Seti Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kama Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kazan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kristal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kuran Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kupa Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ğügüm Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Arma Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Fıçı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci El Yazması Kitap Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Efemera Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Hat Makası Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Silke Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Madalya Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Tarak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Harita Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kandil Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bez Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Porselen Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Müzik Aleti Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Takı Kutusu Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Resim Alan Antikacı, Adnan-Kahveci İpek Halı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Silah Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kilim Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kasetçalar Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Zarf Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Komple Miras Evi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Yüzük Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Portre Alan Antikacı, Adnan-Kahveci İran Halısı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Askeri Malzeme Alanalar, Adnan-Kahveci Baston Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bileklik Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sehpa Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kamçı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Hat Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Oyma Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gümüşlük Alan Antikacı, Adnan-Kahveci El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kılıç Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Takı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Cep Saati Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Dvd Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Komple Eşya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Telefon Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Pipo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Üç Etek Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bilezik Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bardak Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Tablo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sefer Tası Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Dokuma Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kalem Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sürahi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Komple Kütüphane Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gümüş Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Daktilo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Pul Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bıçak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kol Saati Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Makaralı Teyp Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Rozet Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gelinlik Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çatal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kıyafet Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Duvar Saati Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Fes Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Küp Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Saçma Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Hat Yazısı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ağaç Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Halı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Günlük Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Yıldız Porselen Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Masa Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kitap Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Amfi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Albüm Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ahşap Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gondol Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çizgi Roman Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Komple Mira Evi Boşaltanlar, Adnan-Kahveci Pusula Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gerdanlık Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Cezve Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Şerbetlik Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Tuval Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Okka Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Fincan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Cd Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Cam Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Hoparlör Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çiçek Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Retro Eşya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Vazo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Koltuk Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Şapka Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bakır Eşya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kilit Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Biblo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Saat Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Matara Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci 33 Lük Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Nişan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Seramik Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Minyatür Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kase Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tas Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kavanoz Alan Antikacı, Adnan-Kahveci 45 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Varaklı Halı Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Radyo Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çini Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Mühür Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Çaydanlık Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Halhal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tılsım Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sepet Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sandelye Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Eski Oyuncak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Pikap Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Roman Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tepsi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Forma Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Avize Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sahan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tırnak Ayna Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bronz Heykel Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Şamdan Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Kartpostal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Hereke Halısı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Sini Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tüfek Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Köstekli Saat Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Varaklı Ayna Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Taş Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gravür Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kurşun Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gramafon Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Cd Player Alan Antikacı, Adnan-Kahveci 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kahve Takımı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Mobilya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kapı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kaşık Alan Antikacı, Adnan-Kahveci İbrik Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Yağlı Boya Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tabanca Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ferman Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Ebru Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tabak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Semaver Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kutu Alan Antikacı.

Adnan-Kahveci Kehribar Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bronz Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Şişe Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Madalya Nişan Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Anahtar Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Makine Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Mekanik Alet Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Kolye Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Fotoğraf Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Bünyan Halısı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tesbih Alan Antikacı, Adnan-Kahveci El Dokuması Halı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Opalin Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Taş Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Metal Alan Antikacı, Adnan-Kahveci El Yazması Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Terazi Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Tokmak Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Gaz Ocağı Alan Antikacı, Adnan-Kahveci Dirhem Alan Antikacı, Adnan-Kahveci El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.