Sincik antikacılar, Sincik antika alanlar, Sincik antika eşya alanlar, Sincik antika eşyalar, Sincik eski alım satım, Sincik antika koleksiyoncuları, Sincik antika eşya alıcıları, Sincik antika şirketleri, Sincik antika firması, Sincik antika şirketi, Sincik antika firmaları, Sincik antika eşya şirketleri, Sincik antika eşya firması, Sincik antika eşya şirketi, Sincik antika eşya firmaları, Sincik müzayede şirketi, Sincik eski alanlar, Sincik eski eşya alanlar, Sincik antika alan yerler, Sincik antika eşya alan yerler, Sincik eski alan yerler, Sincik eski eşya alan yerler, Sincik antika pazarı, Sincik antika alım satım, Sincik antika alıcıları, Sincik antika satıcıları, Sincik antika eşya satıcıları, Sincik eski eşya alıcıları, Sincik eski eşya satıcıları, Sincik antika fiyatları, Sincik antika eşya fiyatları, Sincik eski fiyatları, Sincik eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adıyaman Sincik Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sincik antika eşya alanlar ve Sincik antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sincik antika eşya şirketimiz, Sincik antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sincik Antika Alanlar

Sincik antika alanlar ve Sincik antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sincik antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sincik antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sincik Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sincik antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sincik

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sincik antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sincik antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sincik Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sincik antika eşya alanlar ve Sincik antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sincik antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sincik antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sincik Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sincik antika eşya alanların tercih ettiği, Sincik bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sincik antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sincik antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sincik antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sincik Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sincik eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sincik eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sincik eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sincik eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sincik eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sincik Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sincik bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sincik antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sincik bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sincik antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sincik antikacılar, Sincik antika eşyalar, Sincik eski eşyalar, Sincik antika şirketleri, Sincik antika firması, Sincik müzayede şirketi,Sincik el yazması alanlar, Sincik Kuran’ı kerim alanlar, Sincik hat yazı alanlar, Sincik obje alanlar, Sincik gümüş alanlar, Sincik turalı gümüş alanlar, Sincik karaf alanlar, vazo alanlar, Sincik jardinyer alanlar, Sincik resim alanlar, Sincik modern resim alanlar, Sincik aplik alanlar, Sincik bahü alanlar, Sincik bavul alanlar, Sincik çanak alanlar, Sincik çömlek alanlar, Sincik bakır alanlar, baston alanlar, Sincik biskiü alanlar, Sincik billur alanlar, Sincik cam alanlar, Sincik kristal alanlar, Sincik bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sincik bandırma halısı alanlar, Sincik ceviz yemek odası alanlar, Sincik ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sincik ceviz sandalye alanlar, Sincik cümbüş alanlar, Sincik constantin oble alanlar, Sincik cam obje alanlar, Sincik beykoz alanlar.

Sincik bohem alanlar, Sincik çeşmi bülbül alanlar, Sincik çeşme taşı alanlar, Sincik çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sincik arnevu alanlar, art deko alanlar, Sincik deko alanlar, Sincik ayna alanlar, Sincik asma avize alanlar, Sincik aznavur gümüş alanlar, Sincik aznavur alanlar, Sincik bafon alanlar, Sincik ayvazozki alanlar, Sincik dolap alanlar, Sincik divit alanlar, Sincik biblo alanlar, Sincik dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sincik daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sincik dekopaj işi alanlar, Sincik dual alanlar, Sincik dual pikap alanlar.

Sincik dümen alanlar, Sincik gemici dümeni alanlar, Sincik gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sincik derbent halı alanlar, Sincik eviye alanlar, Sincik ev halısı alanlar, Sincik elbiselik alanlar, Sincik elbise alanlar, Sincik paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sincik el işi alanlar, Sincik el işi halı alanlar, Sincik el işi alanlar, Sincik el işi kilim alanlar, Sincik çan alanlar, Sincik kilise çanı alanlar, Sincik gemici çanı alanlar, Sincik çarık alanlar, Sincik Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sincik ferforje alanlar, Sincik fistan alanlar, Sincik Osmanlı fistan alanlar, Sincik portmanto alanlar, Sincik eski saat alanlar, Sincik frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sincik bronz heykel alanlar, Sincik bronz sütün alanlar, Sincik bronz avize alanlar, Sincik bronz vazo alanlar, Sincik bronz kutu alanlar, Sincik bronz el işi alanlar.

Sincik halı alanlar, Sincik lamba alanlar, resim alanlar, Sincik parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sincik insan biblosu alanlar, Sincik oryantel biblo alanlar, Sincik kuş biblosu alanlar, Sincik havlu alanlar, Sincik mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sincik turkısh antika alanlar, Sincik Osmanlı eşyalar alanlar, Sincik eski gelinlik alanlar, Sincik İstanbul resimleri alanlar, Sincik altın varak sehpa alanlar, Sincik altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sincik afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sincik bronz fener alanlar, Sincik bünyen alanlar, Sincik develi halı alanlar, Sincik dürbün alanlar, Sincik teleskop alanlar, Sincik sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sincik çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sincik flama alanlar, Sincik alem alanlar, Sincik arabesk alanlar.

Sincik pul alanlar, Sincik Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sincik eski fincan alanlar, Sincik cam altı alanlar, Sincik şamdan alanlar, Sincik oryantel heykel alanlar, Sincik gümüşlük alanlar, Sincik hat yazı alanlar, Sincik teship alanlar, hokka alanlar, Sincik tophane alanlar, Sincik goblen alanlar, Sincik çin eski eşyalar alanlar, Sincik Çanakkale alanlar, Sincik Çanakkale vazo alanlar, Sincik fil dişi heykel alanlar, Sincik fil dişi baston alanlar, Sincik fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sincik fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sincik duvar saati alanlar, Sincik bez alanlar, buda heykel alanlar, Sincik hamedan halı alanlar, Sincik kılıç alanlar, Sincik antika kılıç alanlar.

Sincik antika araba alanlar, Sincik antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sincik antika eşyalar alanlar, Sincik kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sincik antika foto alanlar, Sincik kehribar alanlar, Sincik kehribar tesbih alanlar, Sincik Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sincik seramik eşya alanlar, Sincik kilit alanlar, Sincik anahtar alanlar, Sincik antika anahtar alanlar, Sincik antika kilit alanlar, Sincik josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sincik antika silah alanlar, Sincik antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sincik lambader alanlar, Sincik minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sincik komidin alanlar, Sincik kara kalem resim alanlar, Sincik blue black alanlar, Sincik mask alanlar, eski mask alanlar, Sincik aşurelik alanlar.

Sincik saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sincik antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sincik gramofon alanlar, Sincik mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sincik güdüm alanlar, Sincik tekke işi alanlar, Sincik İznik alanlar, Sincik pusula alanlar, Sincik gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sincik periyor saat alanlar, Sincik mangal alanlar, Sincik eski mangal alanlar, Sincik Şam işi alanlar, Sincik Süleymaniye işi alanlar, Sincik takunya alanlar, Sincik gümüş takunya alanlar, Sincik Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sincik seccade alanlar, Sincik eski seccade alanlar, Sincik Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sincik tablo alanlar.

Sincik antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sincik abajur alanlar, Sincik sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sincik antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sincik madalya alanlar, Sincik eşya alanlar, Sincik ferman alanlar, Sincik berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sincik jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sincik bahça alanlar, Sincik Osmanlı bohça alanlar, Sincik bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sincik ampir alanlar, Sincik chrıstofle alanlar, Sincik ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sincik şamdan alanlar, Sincik çanta alanlar, Sincik van işi savat alanlar, Sincik tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sincik Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sincik hokka alanlar, Sincik fransız mine alanlar, Sincik teşhir vitrini alanlar, Sincik buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sincik keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sincik kandil alanlar, Sincik ebru alanlar, Sincik mustafa düzgünman alanlar, Sincik zigon alanlar, Sincik zemzemlik alanlar, Sincik mücevher kutusu alanlar, Sincik dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sincik sürahi alanlar, Sincik Osmanlı sürahi alanlar, Sincik antik mercan alanlar, Sincik makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sincik antik sedef alanlar, Sincik minyatür alanlar, Sincik kabe örtüsü alanlar, Sincik gülebdan alanlar, Sincik mineli dürbün alanlar, Sincik sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sincik şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sincik lali gue alanlar, Sincik gece sürahisi alanlar, Sincik meissen alanlar, Sincik satsuma alanlar, Sincik hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sincik macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sincik constantine alanlar, Sincik anonim alanlar, Sincik leyla gamsız alanlar, Sincik ibrahim safi alanlar, Sincik bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sincik herend alanlar, Sincik nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sincik osmanlıca alanlar, Sincik kitap alanlar, Sincik kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sincik haydar besim aydar alanlar, Sincik orhan peker alanlar, Sincik sıtkı olçar alanlar, Sincik Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sincik edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sincik rus gümüşü alanlar, Sincik minyatür alanlar, Sincik viyana heykel alanlar, Sincik oryantal heykel alanlar, Sincik f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sincik merasim kılıcı alanlar.

Sincik ahşap hilye alanlar, Sincik hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sincik tesbih alanlar, Sincik seyahat saati alanlar, Sincik gravür alanlar, Sincik degü alanlar, radio antika alanlar, Sincik opalin alanlar, Sincik radyo alanlar, Sincik kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sincik laledan alanlar, Sincik karaf alanlar, Sincik çerezlik alanlar, Sincik sahleplik alanlar, Sincik tutya alanlar, Sincik likör takımı alanlar, Sincik mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sincik zarf alanlar, Sincik nargile alanlar, Sincik gülabdan alanlar, Sincik ferman alanlar, Sincik berat alanlar.

Sincik hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sincik şifa tası alanlar, Sincik hokka takımı alanlar, Sincik mangal alanlar, Sincik barutluk alanlar, Sincik tombak alanlar, Sincik saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sincik ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sincik hançer alanlar, Sincik kılıç alanlar, Sincik mühürler alanlar, Sincik mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sincik Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sincik seccade alanlar, Sincik sırmalı örtüler alanlar, Sincik antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.