Samsat antikacılar, Samsat antika alanlar, Samsat antika eşya alanlar, Samsat antika eşyalar, Samsat eski alım satım, Samsat antika koleksiyoncuları, Samsat antika eşya alıcıları, Samsat antika şirketleri, Samsat antika firması, Samsat antika şirketi, Samsat antika firmaları, Samsat antika eşya şirketleri, Samsat antika eşya firması, Samsat antika eşya şirketi, Samsat antika eşya firmaları, Samsat müzayede şirketi, Samsat eski alanlar, Samsat eski eşya alanlar, Samsat antika alan yerler, Samsat antika eşya alan yerler, Samsat eski alan yerler, Samsat eski eşya alan yerler, Samsat antika pazarı, Samsat antika alım satım, Samsat antika alıcıları, Samsat antika satıcıları, Samsat antika eşya satıcıları, Samsat eski eşya alıcıları, Samsat eski eşya satıcıları, Samsat antika fiyatları, Samsat antika eşya fiyatları, Samsat eski fiyatları, Samsat eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adıyaman Samsat Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Samsat antika eşya alanlar ve Samsat antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Samsat antika eşya şirketimiz, Samsat antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Samsat Antika Alanlar

Samsat antika alanlar ve Samsat antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Samsat antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Samsat antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Samsat Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Samsat antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Samsat

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Samsat antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Samsat antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Samsat Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Samsat antika eşya alanlar ve Samsat antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Samsat antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Samsat antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Samsat Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Samsat antika eşya alanların tercih ettiği, Samsat bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Samsat antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Samsat antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Samsat antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Samsat Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Samsat eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Samsat eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Samsat eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Samsat eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Samsat eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Samsat Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Samsat bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Samsat antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Samsat bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Samsat antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Samsat antikacılar, Samsat antika eşyalar, Samsat eski eşyalar, Samsat antika şirketleri, Samsat antika firması, Samsat müzayede şirketi,Samsat el yazması alanlar, Samsat Kuran’ı kerim alanlar, Samsat hat yazı alanlar, Samsat obje alanlar, Samsat gümüş alanlar, Samsat turalı gümüş alanlar, Samsat karaf alanlar, vazo alanlar, Samsat jardinyer alanlar, Samsat resim alanlar, Samsat modern resim alanlar, Samsat aplik alanlar, Samsat bahü alanlar, Samsat bavul alanlar, Samsat çanak alanlar, Samsat çömlek alanlar, Samsat bakır alanlar, baston alanlar, Samsat biskiü alanlar, Samsat billur alanlar, Samsat cam alanlar, Samsat kristal alanlar, Samsat bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Samsat bandırma halısı alanlar, Samsat ceviz yemek odası alanlar, Samsat ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Samsat ceviz sandalye alanlar, Samsat cümbüş alanlar, Samsat constantin oble alanlar, Samsat cam obje alanlar, Samsat beykoz alanlar.

Samsat bohem alanlar, Samsat çeşmi bülbül alanlar, Samsat çeşme taşı alanlar, Samsat çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Samsat arnevu alanlar, art deko alanlar, Samsat deko alanlar, Samsat ayna alanlar, Samsat asma avize alanlar, Samsat aznavur gümüş alanlar, Samsat aznavur alanlar, Samsat bafon alanlar, Samsat ayvazozki alanlar, Samsat dolap alanlar, Samsat divit alanlar, Samsat biblo alanlar, Samsat dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Samsat daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Samsat dekopaj işi alanlar, Samsat dual alanlar, Samsat dual pikap alanlar.

Samsat dümen alanlar, Samsat gemici dümeni alanlar, Samsat gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Samsat derbent halı alanlar, Samsat eviye alanlar, Samsat ev halısı alanlar, Samsat elbiselik alanlar, Samsat elbise alanlar, Samsat paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Samsat el işi alanlar, Samsat el işi halı alanlar, Samsat el işi alanlar, Samsat el işi kilim alanlar, Samsat çan alanlar, Samsat kilise çanı alanlar, Samsat gemici çanı alanlar, Samsat çarık alanlar, Samsat Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Samsat ferforje alanlar, Samsat fistan alanlar, Samsat Osmanlı fistan alanlar, Samsat portmanto alanlar, Samsat eski saat alanlar, Samsat frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Samsat bronz heykel alanlar, Samsat bronz sütün alanlar, Samsat bronz avize alanlar, Samsat bronz vazo alanlar, Samsat bronz kutu alanlar, Samsat bronz el işi alanlar.

Samsat halı alanlar, Samsat lamba alanlar, resim alanlar, Samsat parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Samsat insan biblosu alanlar, Samsat oryantel biblo alanlar, Samsat kuş biblosu alanlar, Samsat havlu alanlar, Samsat mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Samsat turkısh antika alanlar, Samsat Osmanlı eşyalar alanlar, Samsat eski gelinlik alanlar, Samsat İstanbul resimleri alanlar, Samsat altın varak sehpa alanlar, Samsat altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Samsat afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Samsat bronz fener alanlar, Samsat bünyen alanlar, Samsat develi halı alanlar, Samsat dürbün alanlar, Samsat teleskop alanlar, Samsat sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Samsat çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Samsat flama alanlar, Samsat alem alanlar, Samsat arabesk alanlar.

Samsat pul alanlar, Samsat Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Samsat eski fincan alanlar, Samsat cam altı alanlar, Samsat şamdan alanlar, Samsat oryantel heykel alanlar, Samsat gümüşlük alanlar, Samsat hat yazı alanlar, Samsat teship alanlar, hokka alanlar, Samsat tophane alanlar, Samsat goblen alanlar, Samsat çin eski eşyalar alanlar, Samsat Çanakkale alanlar, Samsat Çanakkale vazo alanlar, Samsat fil dişi heykel alanlar, Samsat fil dişi baston alanlar, Samsat fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Samsat fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Samsat duvar saati alanlar, Samsat bez alanlar, buda heykel alanlar, Samsat hamedan halı alanlar, Samsat kılıç alanlar, Samsat antika kılıç alanlar.

Samsat antika araba alanlar, Samsat antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Samsat antika eşyalar alanlar, Samsat kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Samsat antika foto alanlar, Samsat kehribar alanlar, Samsat kehribar tesbih alanlar, Samsat Kütahya alanlar, kınık alanlar, Samsat seramik eşya alanlar, Samsat kilit alanlar, Samsat anahtar alanlar, Samsat antika anahtar alanlar, Samsat antika kilit alanlar, Samsat josefin alanlar, kaşpo alanlar, Samsat antika silah alanlar, Samsat antika rahle alanlar, rahle alanlar, Samsat lambader alanlar, Samsat minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Samsat komidin alanlar, Samsat kara kalem resim alanlar, Samsat blue black alanlar, Samsat mask alanlar, eski mask alanlar, Samsat aşurelik alanlar.

Samsat saleplik alanlar, bozalık alanlar, Samsat antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Samsat gramofon alanlar, Samsat mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Samsat güdüm alanlar, Samsat tekke işi alanlar, Samsat İznik alanlar, Samsat pusula alanlar, Samsat gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Samsat periyor saat alanlar, Samsat mangal alanlar, Samsat eski mangal alanlar, Samsat Şam işi alanlar, Samsat Süleymaniye işi alanlar, Samsat takunya alanlar, Samsat gümüş takunya alanlar, Samsat Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Samsat seccade alanlar, Samsat eski seccade alanlar, Samsat Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Samsat tablo alanlar.

Samsat antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Samsat abajur alanlar, Samsat sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Samsat antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Samsat madalya alanlar, Samsat eşya alanlar, Samsat ferman alanlar, Samsat berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Samsat jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Samsat bahça alanlar, Samsat Osmanlı bohça alanlar, Samsat bindallı alanlar, kaftan alanlar, Samsat ampir alanlar, Samsat chrıstofle alanlar, Samsat ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Samsat şamdan alanlar, Samsat çanta alanlar, Samsat van işi savat alanlar, Samsat tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Samsat Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Samsat hokka alanlar, Samsat fransız mine alanlar, Samsat teşhir vitrini alanlar, Samsat buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Samsat keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Samsat kandil alanlar, Samsat ebru alanlar, Samsat mustafa düzgünman alanlar, Samsat zigon alanlar, Samsat zemzemlik alanlar, Samsat mücevher kutusu alanlar, Samsat dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Samsat sürahi alanlar, Samsat Osmanlı sürahi alanlar, Samsat antik mercan alanlar, Samsat makta alanlar, teslim taşı alanlar, Samsat antik sedef alanlar, Samsat minyatür alanlar, Samsat kabe örtüsü alanlar, Samsat gülebdan alanlar, Samsat mineli dürbün alanlar, Samsat sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Samsat şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Samsat lali gue alanlar, Samsat gece sürahisi alanlar, Samsat meissen alanlar, Samsat satsuma alanlar, Samsat hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Samsat macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Samsat constantine alanlar, Samsat anonim alanlar, Samsat leyla gamsız alanlar, Samsat ibrahim safi alanlar, Samsat bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Samsat herend alanlar, Samsat nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Samsat osmanlıca alanlar, Samsat kitap alanlar, Samsat kalle alanlar, ali kartal alanlar, Samsat haydar besim aydar alanlar, Samsat orhan peker alanlar, Samsat sıtkı olçar alanlar, Samsat Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Samsat edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Samsat rus gümüşü alanlar, Samsat minyatür alanlar, Samsat viyana heykel alanlar, Samsat oryantal heykel alanlar, Samsat f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Samsat merasim kılıcı alanlar.

Samsat ahşap hilye alanlar, Samsat hereke halı alanlar, kuka alanlar, Samsat tesbih alanlar, Samsat seyahat saati alanlar, Samsat gravür alanlar, Samsat degü alanlar, radio antika alanlar, Samsat opalin alanlar, Samsat radyo alanlar, Samsat kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Samsat laledan alanlar, Samsat karaf alanlar, Samsat çerezlik alanlar, Samsat sahleplik alanlar, Samsat tutya alanlar, Samsat likör takımı alanlar, Samsat mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Samsat zarf alanlar, Samsat nargile alanlar, Samsat gülabdan alanlar, Samsat ferman alanlar, Samsat berat alanlar.

Samsat hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Samsat şifa tası alanlar, Samsat hokka takımı alanlar, Samsat mangal alanlar, Samsat barutluk alanlar, Samsat tombak alanlar, Samsat saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Samsat ağızlık alanlar, kemer alanlar, Samsat hançer alanlar, Samsat kılıç alanlar, Samsat mühürler alanlar, Samsat mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Samsat Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Samsat seccade alanlar, Samsat sırmalı örtüler alanlar, Samsat antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.