Kahta antikacılar, Kahta antika alanlar, Kahta antika eşya alanlar, Kahta antika eşyalar, Kahta eski alım satım, Kahta antika koleksiyoncuları, Kahta antika eşya alıcıları, Kahta antika şirketleri, Kahta antika firması, Kahta antika şirketi, Kahta antika firmaları, Kahta antika eşya şirketleri, Kahta antika eşya firması, Kahta antika eşya şirketi, Kahta antika eşya firmaları, Kahta müzayede şirketi, Kahta eski alanlar, Kahta eski eşya alanlar, Kahta antika alan yerler, Kahta antika eşya alan yerler, Kahta eski alan yerler, Kahta eski eşya alan yerler, Kahta antika pazarı, Kahta antika alım satım, Kahta antika alıcıları, Kahta antika satıcıları, Kahta antika eşya satıcıları, Kahta eski eşya alıcıları, Kahta eski eşya satıcıları, Kahta antika fiyatları, Kahta antika eşya fiyatları, Kahta eski fiyatları, Kahta eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adıyaman Kahta Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kahta antika eşya alanlar ve Kahta antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kahta antika eşya şirketimiz, Kahta antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kahta Antika Alanlar

Kahta antika alanlar ve Kahta antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kahta antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kahta antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kahta Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kahta antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kahta

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kahta antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kahta antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kahta Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kahta antika eşya alanlar ve Kahta antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kahta antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kahta antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kahta Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kahta antika eşya alanların tercih ettiği, Kahta bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kahta antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kahta antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kahta antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kahta Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kahta eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kahta eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kahta eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kahta eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kahta eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kahta Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kahta bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kahta antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kahta bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kahta antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kahta antikacılar, Kahta antika eşyalar, Kahta eski eşyalar, Kahta antika şirketleri, Kahta antika firması, Kahta müzayede şirketi,Kahta el yazması alanlar, Kahta Kuran’ı kerim alanlar, Kahta hat yazı alanlar, Kahta obje alanlar, Kahta gümüş alanlar, Kahta turalı gümüş alanlar, Kahta karaf alanlar, vazo alanlar, Kahta jardinyer alanlar, Kahta resim alanlar, Kahta modern resim alanlar, Kahta aplik alanlar, Kahta bahü alanlar, Kahta bavul alanlar, Kahta çanak alanlar, Kahta çömlek alanlar, Kahta bakır alanlar, baston alanlar, Kahta biskiü alanlar, Kahta billur alanlar, Kahta cam alanlar, Kahta kristal alanlar, Kahta bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kahta bandırma halısı alanlar, Kahta ceviz yemek odası alanlar, Kahta ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kahta ceviz sandalye alanlar, Kahta cümbüş alanlar, Kahta constantin oble alanlar, Kahta cam obje alanlar, Kahta beykoz alanlar.

Kahta bohem alanlar, Kahta çeşmi bülbül alanlar, Kahta çeşme taşı alanlar, Kahta çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kahta arnevu alanlar, art deko alanlar, Kahta deko alanlar, Kahta ayna alanlar, Kahta asma avize alanlar, Kahta aznavur gümüş alanlar, Kahta aznavur alanlar, Kahta bafon alanlar, Kahta ayvazozki alanlar, Kahta dolap alanlar, Kahta divit alanlar, Kahta biblo alanlar, Kahta dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kahta daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kahta dekopaj işi alanlar, Kahta dual alanlar, Kahta dual pikap alanlar.

Kahta dümen alanlar, Kahta gemici dümeni alanlar, Kahta gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kahta derbent halı alanlar, Kahta eviye alanlar, Kahta ev halısı alanlar, Kahta elbiselik alanlar, Kahta elbise alanlar, Kahta paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kahta el işi alanlar, Kahta el işi halı alanlar, Kahta el işi alanlar, Kahta el işi kilim alanlar, Kahta çan alanlar, Kahta kilise çanı alanlar, Kahta gemici çanı alanlar, Kahta çarık alanlar, Kahta Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kahta ferforje alanlar, Kahta fistan alanlar, Kahta Osmanlı fistan alanlar, Kahta portmanto alanlar, Kahta eski saat alanlar, Kahta frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kahta bronz heykel alanlar, Kahta bronz sütün alanlar, Kahta bronz avize alanlar, Kahta bronz vazo alanlar, Kahta bronz kutu alanlar, Kahta bronz el işi alanlar.

Kahta halı alanlar, Kahta lamba alanlar, resim alanlar, Kahta parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kahta insan biblosu alanlar, Kahta oryantel biblo alanlar, Kahta kuş biblosu alanlar, Kahta havlu alanlar, Kahta mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kahta turkısh antika alanlar, Kahta Osmanlı eşyalar alanlar, Kahta eski gelinlik alanlar, Kahta İstanbul resimleri alanlar, Kahta altın varak sehpa alanlar, Kahta altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kahta afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kahta bronz fener alanlar, Kahta bünyen alanlar, Kahta develi halı alanlar, Kahta dürbün alanlar, Kahta teleskop alanlar, Kahta sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kahta çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kahta flama alanlar, Kahta alem alanlar, Kahta arabesk alanlar.

Kahta pul alanlar, Kahta Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Kahta eski fincan alanlar, Kahta cam altı alanlar, Kahta şamdan alanlar, Kahta oryantel heykel alanlar, Kahta gümüşlük alanlar, Kahta hat yazı alanlar, Kahta teship alanlar, hokka alanlar, Kahta tophane alanlar, Kahta goblen alanlar, Kahta çin eski eşyalar alanlar, Kahta Çanakkale alanlar, Kahta Çanakkale vazo alanlar, Kahta fil dişi heykel alanlar, Kahta fil dişi baston alanlar, Kahta fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kahta fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kahta duvar saati alanlar, Kahta bez alanlar, buda heykel alanlar, Kahta hamedan halı alanlar, Kahta kılıç alanlar, Kahta antika kılıç alanlar.

Kahta antika araba alanlar, Kahta antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kahta antika eşyalar alanlar, Kahta kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kahta antika foto alanlar, Kahta kehribar alanlar, Kahta kehribar tesbih alanlar, Kahta Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kahta seramik eşya alanlar, Kahta kilit alanlar, Kahta anahtar alanlar, Kahta antika anahtar alanlar, Kahta antika kilit alanlar, Kahta josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kahta antika silah alanlar, Kahta antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kahta lambader alanlar, Kahta minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kahta komidin alanlar, Kahta kara kalem resim alanlar, Kahta blue black alanlar, Kahta mask alanlar, eski mask alanlar, Kahta aşurelik alanlar.

Kahta saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kahta antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kahta gramofon alanlar, Kahta mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kahta güdüm alanlar, Kahta tekke işi alanlar, Kahta İznik alanlar, Kahta pusula alanlar, Kahta gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Kahta periyor saat alanlar, Kahta mangal alanlar, Kahta eski mangal alanlar, Kahta Şam işi alanlar, Kahta Süleymaniye işi alanlar, Kahta takunya alanlar, Kahta gümüş takunya alanlar, Kahta Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kahta seccade alanlar, Kahta eski seccade alanlar, Kahta Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kahta tablo alanlar.

Kahta antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kahta abajur alanlar, Kahta sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kahta antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kahta madalya alanlar, Kahta eşya alanlar, Kahta ferman alanlar, Kahta berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kahta jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kahta bahça alanlar, Kahta Osmanlı bohça alanlar, Kahta bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kahta ampir alanlar, Kahta chrıstofle alanlar, Kahta ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kahta şamdan alanlar, Kahta çanta alanlar, Kahta van işi savat alanlar, Kahta tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kahta Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kahta hokka alanlar, Kahta fransız mine alanlar, Kahta teşhir vitrini alanlar, Kahta buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kahta keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kahta kandil alanlar, Kahta ebru alanlar, Kahta mustafa düzgünman alanlar, Kahta zigon alanlar, Kahta zemzemlik alanlar, Kahta mücevher kutusu alanlar, Kahta dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kahta sürahi alanlar, Kahta Osmanlı sürahi alanlar, Kahta antik mercan alanlar, Kahta makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kahta antik sedef alanlar, Kahta minyatür alanlar, Kahta kabe örtüsü alanlar, Kahta gülebdan alanlar, Kahta mineli dürbün alanlar, Kahta sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kahta şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kahta lali gue alanlar, Kahta gece sürahisi alanlar, Kahta meissen alanlar, Kahta satsuma alanlar, Kahta hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kahta macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kahta constantine alanlar, Kahta anonim alanlar, Kahta leyla gamsız alanlar, Kahta ibrahim safi alanlar, Kahta bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kahta herend alanlar, Kahta nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kahta osmanlıca alanlar, Kahta kitap alanlar, Kahta kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kahta haydar besim aydar alanlar, Kahta orhan peker alanlar, Kahta sıtkı olçar alanlar, Kahta Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kahta edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kahta rus gümüşü alanlar, Kahta minyatür alanlar, Kahta viyana heykel alanlar, Kahta oryantal heykel alanlar, Kahta f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kahta merasim kılıcı alanlar.

Kahta ahşap hilye alanlar, Kahta hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kahta tesbih alanlar, Kahta seyahat saati alanlar, Kahta gravür alanlar, Kahta degü alanlar, radio antika alanlar, Kahta opalin alanlar, Kahta radyo alanlar, Kahta kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kahta laledan alanlar, Kahta karaf alanlar, Kahta çerezlik alanlar, Kahta sahleplik alanlar, Kahta tutya alanlar, Kahta likör takımı alanlar, Kahta mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kahta zarf alanlar, Kahta nargile alanlar, Kahta gülabdan alanlar, Kahta ferman alanlar, Kahta berat alanlar.

Kahta hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kahta şifa tası alanlar, Kahta hokka takımı alanlar, Kahta mangal alanlar, Kahta barutluk alanlar, Kahta tombak alanlar, Kahta saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Kahta ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kahta hançer alanlar, Kahta kılıç alanlar, Kahta mühürler alanlar, Kahta mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kahta Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kahta seccade alanlar, Kahta sırmalı örtüler alanlar, Kahta antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.