Gerger antikacılar, Gerger antika alanlar, Gerger antika eşya alanlar, Gerger antika eşyalar, Gerger eski alım satım, Gerger antika koleksiyoncuları, Gerger antika eşya alıcıları, Gerger antika şirketleri, Gerger antika firması, Gerger antika şirketi, Gerger antika firmaları, Gerger antika eşya şirketleri, Gerger antika eşya firması, Gerger antika eşya şirketi, Gerger antika eşya firmaları, Gerger müzayede şirketi, Gerger eski alanlar, Gerger eski eşya alanlar, Gerger antika alan yerler, Gerger antika eşya alan yerler, Gerger eski alan yerler, Gerger eski eşya alan yerler, Gerger antika pazarı, Gerger antika alım satım, Gerger antika alıcıları, Gerger antika satıcıları, Gerger antika eşya satıcıları, Gerger eski eşya alıcıları, Gerger eski eşya satıcıları, Gerger antika fiyatları, Gerger antika eşya fiyatları, Gerger eski fiyatları, Gerger eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adıyaman Gerger Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gerger antika eşya alanlar ve Gerger antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gerger antika eşya şirketimiz, Gerger antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gerger Antika Alanlar

Gerger antika alanlar ve Gerger antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gerger antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gerger antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gerger Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gerger antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gerger

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gerger antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gerger antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gerger Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gerger antika eşya alanlar ve Gerger antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gerger antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gerger antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gerger Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gerger antika eşya alanların tercih ettiği, Gerger bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gerger antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gerger antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gerger antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gerger Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gerger eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gerger eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gerger eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gerger eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gerger eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gerger Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gerger bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gerger antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gerger bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gerger antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gerger antikacılar, Gerger antika eşyalar, Gerger eski eşyalar, Gerger antika şirketleri, Gerger antika firması, Gerger müzayede şirketi,Gerger el yazması alanlar, Gerger Kuran’ı kerim alanlar, Gerger hat yazı alanlar, Gerger obje alanlar, Gerger gümüş alanlar, Gerger turalı gümüş alanlar, Gerger karaf alanlar, vazo alanlar, Gerger jardinyer alanlar, Gerger resim alanlar, Gerger modern resim alanlar, Gerger aplik alanlar, Gerger bahü alanlar, Gerger bavul alanlar, Gerger çanak alanlar, Gerger çömlek alanlar, Gerger bakır alanlar, baston alanlar, Gerger biskiü alanlar, Gerger billur alanlar, Gerger cam alanlar, Gerger kristal alanlar, Gerger bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gerger bandırma halısı alanlar, Gerger ceviz yemek odası alanlar, Gerger ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gerger ceviz sandalye alanlar, Gerger cümbüş alanlar, Gerger constantin oble alanlar, Gerger cam obje alanlar, Gerger beykoz alanlar.

Gerger bohem alanlar, Gerger çeşmi bülbül alanlar, Gerger çeşme taşı alanlar, Gerger çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gerger arnevu alanlar, art deko alanlar, Gerger deko alanlar, Gerger ayna alanlar, Gerger asma avize alanlar, Gerger aznavur gümüş alanlar, Gerger aznavur alanlar, Gerger bafon alanlar, Gerger ayvazozki alanlar, Gerger dolap alanlar, Gerger divit alanlar, Gerger biblo alanlar, Gerger dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gerger daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gerger dekopaj işi alanlar, Gerger dual alanlar, Gerger dual pikap alanlar.

Gerger dümen alanlar, Gerger gemici dümeni alanlar, Gerger gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gerger derbent halı alanlar, Gerger eviye alanlar, Gerger ev halısı alanlar, Gerger elbiselik alanlar, Gerger elbise alanlar, Gerger paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gerger el işi alanlar, Gerger el işi halı alanlar, Gerger el işi alanlar, Gerger el işi kilim alanlar, Gerger çan alanlar, Gerger kilise çanı alanlar, Gerger gemici çanı alanlar, Gerger çarık alanlar, Gerger Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gerger ferforje alanlar, Gerger fistan alanlar, Gerger Osmanlı fistan alanlar, Gerger portmanto alanlar, Gerger eski saat alanlar, Gerger frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gerger bronz heykel alanlar, Gerger bronz sütün alanlar, Gerger bronz avize alanlar, Gerger bronz vazo alanlar, Gerger bronz kutu alanlar, Gerger bronz el işi alanlar.

Gerger halı alanlar, Gerger lamba alanlar, resim alanlar, Gerger parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gerger insan biblosu alanlar, Gerger oryantel biblo alanlar, Gerger kuş biblosu alanlar, Gerger havlu alanlar, Gerger mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gerger turkısh antika alanlar, Gerger Osmanlı eşyalar alanlar, Gerger eski gelinlik alanlar, Gerger İstanbul resimleri alanlar, Gerger altın varak sehpa alanlar, Gerger altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gerger afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gerger bronz fener alanlar, Gerger bünyen alanlar, Gerger develi halı alanlar, Gerger dürbün alanlar, Gerger teleskop alanlar, Gerger sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gerger çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gerger flama alanlar, Gerger alem alanlar, Gerger arabesk alanlar.

Gerger pul alanlar, Gerger Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Gerger eski fincan alanlar, Gerger cam altı alanlar, Gerger şamdan alanlar, Gerger oryantel heykel alanlar, Gerger gümüşlük alanlar, Gerger hat yazı alanlar, Gerger teship alanlar, hokka alanlar, Gerger tophane alanlar, Gerger goblen alanlar, Gerger çin eski eşyalar alanlar, Gerger Çanakkale alanlar, Gerger Çanakkale vazo alanlar, Gerger fil dişi heykel alanlar, Gerger fil dişi baston alanlar, Gerger fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gerger fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gerger duvar saati alanlar, Gerger bez alanlar, buda heykel alanlar, Gerger hamedan halı alanlar, Gerger kılıç alanlar, Gerger antika kılıç alanlar.

Gerger antika araba alanlar, Gerger antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gerger antika eşyalar alanlar, Gerger kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gerger antika foto alanlar, Gerger kehribar alanlar, Gerger kehribar tesbih alanlar, Gerger Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gerger seramik eşya alanlar, Gerger kilit alanlar, Gerger anahtar alanlar, Gerger antika anahtar alanlar, Gerger antika kilit alanlar, Gerger josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gerger antika silah alanlar, Gerger antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gerger lambader alanlar, Gerger minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gerger komidin alanlar, Gerger kara kalem resim alanlar, Gerger blue black alanlar, Gerger mask alanlar, eski mask alanlar, Gerger aşurelik alanlar.

Gerger saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gerger antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gerger gramofon alanlar, Gerger mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gerger güdüm alanlar, Gerger tekke işi alanlar, Gerger İznik alanlar, Gerger pusula alanlar, Gerger gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Gerger periyor saat alanlar, Gerger mangal alanlar, Gerger eski mangal alanlar, Gerger Şam işi alanlar, Gerger Süleymaniye işi alanlar, Gerger takunya alanlar, Gerger gümüş takunya alanlar, Gerger Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gerger seccade alanlar, Gerger eski seccade alanlar, Gerger Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gerger tablo alanlar.

Gerger antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gerger abajur alanlar, Gerger sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gerger antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gerger madalya alanlar, Gerger eşya alanlar, Gerger ferman alanlar, Gerger berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gerger jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gerger bahça alanlar, Gerger Osmanlı bohça alanlar, Gerger bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gerger ampir alanlar, Gerger chrıstofle alanlar, Gerger ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gerger şamdan alanlar, Gerger çanta alanlar, Gerger van işi savat alanlar, Gerger tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gerger Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gerger hokka alanlar, Gerger fransız mine alanlar, Gerger teşhir vitrini alanlar, Gerger buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gerger keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gerger kandil alanlar, Gerger ebru alanlar, Gerger mustafa düzgünman alanlar, Gerger zigon alanlar, Gerger zemzemlik alanlar, Gerger mücevher kutusu alanlar, Gerger dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gerger sürahi alanlar, Gerger Osmanlı sürahi alanlar, Gerger antik mercan alanlar, Gerger makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gerger antik sedef alanlar, Gerger minyatür alanlar, Gerger kabe örtüsü alanlar, Gerger gülebdan alanlar, Gerger mineli dürbün alanlar, Gerger sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gerger şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gerger lali gue alanlar, Gerger gece sürahisi alanlar, Gerger meissen alanlar, Gerger satsuma alanlar, Gerger hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gerger macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gerger constantine alanlar, Gerger anonim alanlar, Gerger leyla gamsız alanlar, Gerger ibrahim safi alanlar, Gerger bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gerger herend alanlar, Gerger nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gerger osmanlıca alanlar, Gerger kitap alanlar, Gerger kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gerger haydar besim aydar alanlar, Gerger orhan peker alanlar, Gerger sıtkı olçar alanlar, Gerger Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gerger edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gerger rus gümüşü alanlar, Gerger minyatür alanlar, Gerger viyana heykel alanlar, Gerger oryantal heykel alanlar, Gerger f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gerger merasim kılıcı alanlar.

Gerger ahşap hilye alanlar, Gerger hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gerger tesbih alanlar, Gerger seyahat saati alanlar, Gerger gravür alanlar, Gerger degü alanlar, radio antika alanlar, Gerger opalin alanlar, Gerger radyo alanlar, Gerger kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gerger laledan alanlar, Gerger karaf alanlar, Gerger çerezlik alanlar, Gerger sahleplik alanlar, Gerger tutya alanlar, Gerger likör takımı alanlar, Gerger mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gerger zarf alanlar, Gerger nargile alanlar, Gerger gülabdan alanlar, Gerger ferman alanlar, Gerger berat alanlar.

Gerger hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gerger şifa tası alanlar, Gerger hokka takımı alanlar, Gerger mangal alanlar, Gerger barutluk alanlar, Gerger tombak alanlar, Gerger saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Gerger ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gerger hançer alanlar, Gerger kılıç alanlar, Gerger mühürler alanlar, Gerger mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gerger Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gerger seccade alanlar, Gerger sırmalı örtüler alanlar, Gerger antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.