Çelikhan antikacılar, Çelikhan antika alanlar, Çelikhan antika eşya alanlar, Çelikhan antika eşyalar, Çelikhan eski alım satım, Çelikhan antika koleksiyoncuları, Çelikhan antika eşya alıcıları, Çelikhan antika şirketleri, Çelikhan antika firması, Çelikhan antika şirketi, Çelikhan antika firmaları, Çelikhan antika eşya şirketleri, Çelikhan antika eşya firması, Çelikhan antika eşya şirketi, Çelikhan antika eşya firmaları, Çelikhan müzayede şirketi, Çelikhan eski alanlar, Çelikhan eski eşya alanlar, Çelikhan antika alan yerler, Çelikhan antika eşya alan yerler, Çelikhan eski alan yerler, Çelikhan eski eşya alan yerler, Çelikhan antika pazarı, Çelikhan antika alım satım, Çelikhan antika alıcıları, Çelikhan antika satıcıları, Çelikhan antika eşya satıcıları, Çelikhan eski eşya alıcıları, Çelikhan eski eşya satıcıları, Çelikhan antika fiyatları, Çelikhan antika eşya fiyatları, Çelikhan eski fiyatları, Çelikhan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adıyaman Çelikhan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çelikhan antika eşya alanlar ve Çelikhan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çelikhan antika eşya şirketimiz, Çelikhan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çelikhan Antika Alanlar

Çelikhan antika alanlar ve Çelikhan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çelikhan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çelikhan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çelikhan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çelikhan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çelikhan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çelikhan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çelikhan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çelikhan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çelikhan antika eşya alanlar ve Çelikhan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çelikhan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çelikhan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çelikhan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çelikhan antika eşya alanların tercih ettiği, Çelikhan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çelikhan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çelikhan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çelikhan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çelikhan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çelikhan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çelikhan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çelikhan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çelikhan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çelikhan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çelikhan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çelikhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çelikhan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çelikhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çelikhan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çelikhan antikacılar, Çelikhan antika eşyalar, Çelikhan eski eşyalar, Çelikhan antika şirketleri, Çelikhan antika firması, Çelikhan müzayede şirketi,Çelikhan el yazması alanlar, Çelikhan Kuran’ı kerim alanlar, Çelikhan hat yazı alanlar, Çelikhan obje alanlar, Çelikhan gümüş alanlar, Çelikhan turalı gümüş alanlar, Çelikhan karaf alanlar, vazo alanlar, Çelikhan jardinyer alanlar, Çelikhan resim alanlar, Çelikhan modern resim alanlar, Çelikhan aplik alanlar, Çelikhan bahü alanlar, Çelikhan bavul alanlar, Çelikhan çanak alanlar, Çelikhan çömlek alanlar, Çelikhan bakır alanlar, baston alanlar, Çelikhan biskiü alanlar, Çelikhan billur alanlar, Çelikhan cam alanlar, Çelikhan kristal alanlar, Çelikhan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çelikhan bandırma halısı alanlar, Çelikhan ceviz yemek odası alanlar, Çelikhan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çelikhan ceviz sandalye alanlar, Çelikhan cümbüş alanlar, Çelikhan constantin oble alanlar, Çelikhan cam obje alanlar, Çelikhan beykoz alanlar.

Çelikhan bohem alanlar, Çelikhan çeşmi bülbül alanlar, Çelikhan çeşme taşı alanlar, Çelikhan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çelikhan arnevu alanlar, art deko alanlar, Çelikhan deko alanlar, Çelikhan ayna alanlar, Çelikhan asma avize alanlar, Çelikhan aznavur gümüş alanlar, Çelikhan aznavur alanlar, Çelikhan bafon alanlar, Çelikhan ayvazozki alanlar, Çelikhan dolap alanlar, Çelikhan divit alanlar, Çelikhan biblo alanlar, Çelikhan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çelikhan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çelikhan dekopaj işi alanlar, Çelikhan dual alanlar, Çelikhan dual pikap alanlar.

Çelikhan dümen alanlar, Çelikhan gemici dümeni alanlar, Çelikhan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çelikhan derbent halı alanlar, Çelikhan eviye alanlar, Çelikhan ev halısı alanlar, Çelikhan elbiselik alanlar, Çelikhan elbise alanlar, Çelikhan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çelikhan el işi alanlar, Çelikhan el işi halı alanlar, Çelikhan el işi alanlar, Çelikhan el işi kilim alanlar, Çelikhan çan alanlar, Çelikhan kilise çanı alanlar, Çelikhan gemici çanı alanlar, Çelikhan çarık alanlar, Çelikhan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çelikhan ferforje alanlar, Çelikhan fistan alanlar, Çelikhan Osmanlı fistan alanlar, Çelikhan portmanto alanlar, Çelikhan eski saat alanlar, Çelikhan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çelikhan bronz heykel alanlar, Çelikhan bronz sütün alanlar, Çelikhan bronz avize alanlar, Çelikhan bronz vazo alanlar, Çelikhan bronz kutu alanlar, Çelikhan bronz el işi alanlar.

Çelikhan halı alanlar, Çelikhan lamba alanlar, resim alanlar, Çelikhan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çelikhan insan biblosu alanlar, Çelikhan oryantel biblo alanlar, Çelikhan kuş biblosu alanlar, Çelikhan havlu alanlar, Çelikhan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çelikhan turkısh antika alanlar, Çelikhan Osmanlı eşyalar alanlar, Çelikhan eski gelinlik alanlar, Çelikhan İstanbul resimleri alanlar, Çelikhan altın varak sehpa alanlar, Çelikhan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çelikhan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çelikhan bronz fener alanlar, Çelikhan bünyen alanlar, Çelikhan develi halı alanlar, Çelikhan dürbün alanlar, Çelikhan teleskop alanlar, Çelikhan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çelikhan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çelikhan flama alanlar, Çelikhan alem alanlar, Çelikhan arabesk alanlar.

Çelikhan pul alanlar, Çelikhan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Çelikhan eski fincan alanlar, Çelikhan cam altı alanlar, Çelikhan şamdan alanlar, Çelikhan oryantel heykel alanlar, Çelikhan gümüşlük alanlar, Çelikhan hat yazı alanlar, Çelikhan teship alanlar, hokka alanlar, Çelikhan tophane alanlar, Çelikhan goblen alanlar, Çelikhan çin eski eşyalar alanlar, Çelikhan Çanakkale alanlar, Çelikhan Çanakkale vazo alanlar, Çelikhan fil dişi heykel alanlar, Çelikhan fil dişi baston alanlar, Çelikhan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çelikhan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çelikhan duvar saati alanlar, Çelikhan bez alanlar, buda heykel alanlar, Çelikhan hamedan halı alanlar, Çelikhan kılıç alanlar, Çelikhan antika kılıç alanlar.

Çelikhan antika araba alanlar, Çelikhan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çelikhan antika eşyalar alanlar, Çelikhan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çelikhan antika foto alanlar, Çelikhan kehribar alanlar, Çelikhan kehribar tesbih alanlar, Çelikhan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çelikhan seramik eşya alanlar, Çelikhan kilit alanlar, Çelikhan anahtar alanlar, Çelikhan antika anahtar alanlar, Çelikhan antika kilit alanlar, Çelikhan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çelikhan antika silah alanlar, Çelikhan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çelikhan lambader alanlar, Çelikhan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çelikhan komidin alanlar, Çelikhan kara kalem resim alanlar, Çelikhan blue black alanlar, Çelikhan mask alanlar, eski mask alanlar, Çelikhan aşurelik alanlar.

Çelikhan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çelikhan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çelikhan gramofon alanlar, Çelikhan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çelikhan güdüm alanlar, Çelikhan tekke işi alanlar, Çelikhan İznik alanlar, Çelikhan pusula alanlar, Çelikhan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Çelikhan periyor saat alanlar, Çelikhan mangal alanlar, Çelikhan eski mangal alanlar, Çelikhan Şam işi alanlar, Çelikhan Süleymaniye işi alanlar, Çelikhan takunya alanlar, Çelikhan gümüş takunya alanlar, Çelikhan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çelikhan seccade alanlar, Çelikhan eski seccade alanlar, Çelikhan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çelikhan tablo alanlar.

Çelikhan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çelikhan abajur alanlar, Çelikhan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çelikhan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çelikhan madalya alanlar, Çelikhan eşya alanlar, Çelikhan ferman alanlar, Çelikhan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çelikhan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çelikhan bahça alanlar, Çelikhan Osmanlı bohça alanlar, Çelikhan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çelikhan ampir alanlar, Çelikhan chrıstofle alanlar, Çelikhan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çelikhan şamdan alanlar, Çelikhan çanta alanlar, Çelikhan van işi savat alanlar, Çelikhan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çelikhan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çelikhan hokka alanlar, Çelikhan fransız mine alanlar, Çelikhan teşhir vitrini alanlar, Çelikhan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çelikhan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çelikhan kandil alanlar, Çelikhan ebru alanlar, Çelikhan mustafa düzgünman alanlar, Çelikhan zigon alanlar, Çelikhan zemzemlik alanlar, Çelikhan mücevher kutusu alanlar, Çelikhan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çelikhan sürahi alanlar, Çelikhan Osmanlı sürahi alanlar, Çelikhan antik mercan alanlar, Çelikhan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çelikhan antik sedef alanlar, Çelikhan minyatür alanlar, Çelikhan kabe örtüsü alanlar, Çelikhan gülebdan alanlar, Çelikhan mineli dürbün alanlar, Çelikhan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çelikhan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çelikhan lali gue alanlar, Çelikhan gece sürahisi alanlar, Çelikhan meissen alanlar, Çelikhan satsuma alanlar, Çelikhan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çelikhan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çelikhan constantine alanlar, Çelikhan anonim alanlar, Çelikhan leyla gamsız alanlar, Çelikhan ibrahim safi alanlar, Çelikhan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çelikhan herend alanlar, Çelikhan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çelikhan osmanlıca alanlar, Çelikhan kitap alanlar, Çelikhan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çelikhan haydar besim aydar alanlar, Çelikhan orhan peker alanlar, Çelikhan sıtkı olçar alanlar, Çelikhan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çelikhan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çelikhan rus gümüşü alanlar, Çelikhan minyatür alanlar, Çelikhan viyana heykel alanlar, Çelikhan oryantal heykel alanlar, Çelikhan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çelikhan merasim kılıcı alanlar.

Çelikhan ahşap hilye alanlar, Çelikhan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çelikhan tesbih alanlar, Çelikhan seyahat saati alanlar, Çelikhan gravür alanlar, Çelikhan degü alanlar, radio antika alanlar, Çelikhan opalin alanlar, Çelikhan radyo alanlar, Çelikhan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çelikhan laledan alanlar, Çelikhan karaf alanlar, Çelikhan çerezlik alanlar, Çelikhan sahleplik alanlar, Çelikhan tutya alanlar, Çelikhan likör takımı alanlar, Çelikhan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çelikhan zarf alanlar, Çelikhan nargile alanlar, Çelikhan gülabdan alanlar, Çelikhan ferman alanlar, Çelikhan berat alanlar.

Çelikhan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çelikhan şifa tası alanlar, Çelikhan hokka takımı alanlar, Çelikhan mangal alanlar, Çelikhan barutluk alanlar, Çelikhan tombak alanlar, Çelikhan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Çelikhan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çelikhan hançer alanlar, Çelikhan kılıç alanlar, Çelikhan mühürler alanlar, Çelikhan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çelikhan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çelikhan seccade alanlar, Çelikhan sırmalı örtüler alanlar, Çelikhan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.