Adil Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Adil Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Adil, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Adil olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Adil İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Adil ve antika satıcıları Adil için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Adil Antikacı

İstanbul, Adil antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Adil) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adil Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Adil Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Adil Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Adil Takvim Alan Antikacı, Adil Mangal Alan Antikacı, Adil Bindallı Alan Antikacı, Adil Müzik Seti Alan Antikacı, Adil Kama Alan Antikacı, Adil Kazan Alan Antikacı, Adil Kristal Alan Antikacı, Adil Kuran Alan Antikacı, Adil Kupa Alan Antikacı, Adil Ğügüm Alan Antikacı, Adil Arma Alan Antikacı, Adil Fıçı Alan Antikacı, Adil El Yazması Kitap Alan Antikacı, Adil Efemera Alan Antikacı, Adil Hat Makası Alan Antikacı, Adil Silke Alan Antikacı, Adil Madalya Alan Antikacı.

Adil Tarak Alan Antikacı, Adil Harita Alan Antikacı, Adil Kandil Alan Antikacı, Adil Bez Alan Antikacı, Adil Porselen Alan Antikacı, Adil Müzik Aleti Alan Antikacı, Adil Takı Kutusu Alan Antikacı, Adil Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Adil Resim Alan Antikacı, Adil İpek Halı Alan Antikacı, Adil Silah Alan Antikacı, Adil Kilim Alan Antikacı, Adil Plak Alan Antikacı, Adil Kasetçalar Alan Antikacı, Adil Zarf Alan Antikacı.

Adil Komple Miras Evi Alan Antikacı, Adil Yüzük Alan Antikacı, Adil Portre Alan Antikacı, Adil İran Halısı Alan Antikacı, Adil Askeri Malzeme Alanalar, Adil Baston Alan Antikacı, Adil Bileklik Alan Antikacı, Adil Sehpa Alan Antikacı, Adil Kamçı Alan Antikacı, Adil Hat Alan Antikacı, Adil Oyma Alan Antikacı, Adil Gümüşlük Alan Antikacı, Adil El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Adil Kılıç Alan Antikacı, Adil Takı Alan Antikacı, Adil Cep Saati Alan Antikacı, Adil Dvd Alan Antikacı, Adil Komple Eşya Alan Antikacı, Adil Telefon Alan Antikacı, Adil Pipo Alan Antikacı, Adil Üç Etek Alan Antikacı, Adil Bilezik Alan Antikacı, Adil Bardak Alan Antikacı.

Adil Tablo Alan Antikacı, Adil 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adil Sefer Tası Alan Antikacı, Adil Dokuma Alan Antikacı, Adil Kalem Alan Antikacı, Adil Sürahi Alan Antikacı, Adil Komple Kütüphane Alan Antikacı, Adil Gümüş Alan Antikacı, Adil Daktilo Alan Antikacı, Adil Pul Alan Antikacı, Adil Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Adil Bıçak Alan Antikacı, Adil Kol Saati Alan Antikacı, Adil Makaralı Teyp Alan Antikacı, Adil Rozet Alan Antikacı, Adil Gelinlik Alan Antikacı, Adil Çatal Alan Antikacı, Adil Kıyafet Alan Antikacı, Adil Duvar Saati Alan Antikacı, Adil Fes Alan Antikacı, Adil Küp Alan Antikacı, Adil Saçma Alan Antikacı.

Adil Hat Yazısı Alan Antikacı, Adil Ağaç Alan Antikacı, Adil Halı Alan Antikacı, Adil Günlük Alan Antikacı, Adil Yıldız Porselen Alan Antikacı, Adil Masa Alan Antikacı, Adil Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Adil Kitap Alan Antikacı, Adil Amfi Alan Antikacı, Adil Albüm Alan Antikacı, Adil Ahşap Alan Antikacı, Adil Gondol Alan Antikacı, Adil Çizgi Roman Alan Antikacı, Adil Komple Mira Evi Boşaltanlar, Adil Pusula Alan Antikacı, Adil Gerdanlık Alan Antikacı, Adil Cezve Alan Antikacı, Adil Şerbetlik Alan Antikacı.

Adil Tuval Alan Antikacı, Adil Okka Alan Antikacı, Adil Fincan Alan Antikacı, Adil Cd Alan Antikacı, Adil Cam Alan Antikacı, Adil Çan Alan Antikacı, Adil Hoparlör Alan Antikacı, Adil Çiçek Alan Antikacı, Adil Retro Eşya Alan Antikacı, Adil Vazo Alan Antikacı, Adil Koltuk Alan Antikacı, Adil Şapka Alan Antikacı, Adil Bakır Eşya Alan Antikacı, Adil Kilit Alan Antikacı, Adil Biblo Alan Antikacı, Adil Saat Alan Antikacı, Adil Matara Alan Antikacı, Adil Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Adil 33 Lük Plak Alan Antikacı, Adil Nişan Alan Antikacı, Adil Seramik Alan Antikacı, Adil Minyatür Alan Antikacı, Adil Kase Alan Antikacı, Adil Tas Alan Antikacı, Adil Kavanoz Alan Antikacı, Adil 45 Lik Plak Alan Antikacı, Adil Varaklı Halı Alan Antikacı.

Adil El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Adil Radyo Alan Antikacı, Adil Çini Alan Antikacı, Adil Mühür Alan Antikacı, Adil Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Adil Çaydanlık Alan Antikacı, Adil Halhal Alan Antikacı, Adil Tılsım Alan Antikacı, Adil Sepet Alan Antikacı, Adil Sandelye Alan Antikacı, Adil Eski Oyuncak Alan Antikacı, Adil Pikap Alan Antikacı, Adil Roman Alan Antikacı, Adil Tepsi Alan Antikacı, Adil Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Adil Forma Alan Antikacı, Adil Avize Alan Antikacı, Adil Sahan Alan Antikacı, Adil Tırnak Ayna Alan Antikacı, Adil Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Adil Bronz Heykel Alan Antikacı, Adil Şamdan Alan Antikacı.

Adil Kartpostal Alan Antikacı, Adil Hereke Halısı Alan Antikacı, Adil Sini Alan Antikacı, Adil Tüfek Alan Antikacı, Adil Köstekli Saat Alan Antikacı, Adil Varaklı Ayna Alan Antikacı, Adil Taş Plak Alan Antikacı, Adil Gravür Alan Antikacı, Adil Kurşun Alan Antikacı, Adil Gramafon Alan Antikacı, Adil Cd Player Alan Antikacı, Adil 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adil Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Adil Kahve Takımı Alan Antikacı, Adil Mobilya Alan Antikacı, Adil Kapı Alan Antikacı, Adil Kaşık Alan Antikacı, Adil İbrik Alan Antikacı, Adil Yağlı Boya Alan Antikacı, Adil Tabanca Alan Antikacı, Adil Ferman Alan Antikacı, Adil Ebru Alan Antikacı, Adil Tabak Alan Antikacı, Adil Semaver Alan Antikacı, Adil Kutu Alan Antikacı.

Adil Kehribar Alan Antikacı, Adil Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Adil Bronz Alan Antikacı, Adil Şişe Alan Antikacı, Adil Madalya Nişan Alan Antikacı, Adil Anahtar Alan Antikacı, Adil Makine Alan Antikacı, Adil Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Adil Mekanik Alet Alan Antikacı, Adil Kolye Alan Antikacı, Adil Fotoğraf Alan Antikacı, Adil Bünyan Halısı Alan Antikacı, Adil Tesbih Alan Antikacı, Adil El Dokuması Halı Alan Antikacı, Adil Opalin Alan Antikacı, Adil Taş Alan Antikacı, Adil Metal Alan Antikacı, Adil El Yazması Alan Antikacı, Adil Terazi Alan Antikacı, Adil Tokmak Alan Antikacı, Adil Gaz Ocağı Alan Antikacı, Adil Dirhem Alan Antikacı, Adil El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.