Adem-Yavuz Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Adem-Yavuz Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Adem-Yavuz, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Adem-Yavuz olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Adem-Yavuz İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Adem-Yavuz ve antika satıcıları Adem-Yavuz için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Adem-Yavuz Antikacı

İstanbul, Adem-Yavuz antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Adem-Yavuz) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adem-Yavuz Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Adem-Yavuz Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Adem-Yavuz Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Adem-Yavuz Takvim Alan Antikacı, Adem-Yavuz Mangal Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bindallı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Müzik Seti Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kama Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kazan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kristal Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kuran Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kupa Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ğügüm Alan Antikacı, Adem-Yavuz Arma Alan Antikacı, Adem-Yavuz Fıçı Alan Antikacı, Adem-Yavuz El Yazması Kitap Alan Antikacı, Adem-Yavuz Efemera Alan Antikacı, Adem-Yavuz Hat Makası Alan Antikacı, Adem-Yavuz Silke Alan Antikacı, Adem-Yavuz Madalya Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Tarak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Harita Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kandil Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bez Alan Antikacı, Adem-Yavuz Porselen Alan Antikacı, Adem-Yavuz Müzik Aleti Alan Antikacı, Adem-Yavuz Takı Kutusu Alan Antikacı, Adem-Yavuz Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Adem-Yavuz Resim Alan Antikacı, Adem-Yavuz İpek Halı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Silah Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kilim Alan Antikacı, Adem-Yavuz Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kasetçalar Alan Antikacı, Adem-Yavuz Zarf Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Komple Miras Evi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Yüzük Alan Antikacı, Adem-Yavuz Portre Alan Antikacı, Adem-Yavuz İran Halısı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Askeri Malzeme Alanalar, Adem-Yavuz Baston Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bileklik Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sehpa Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kamçı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Hat Alan Antikacı, Adem-Yavuz Oyma Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gümüşlük Alan Antikacı, Adem-Yavuz El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kılıç Alan Antikacı, Adem-Yavuz Takı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Cep Saati Alan Antikacı, Adem-Yavuz Dvd Alan Antikacı, Adem-Yavuz Komple Eşya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Telefon Alan Antikacı, Adem-Yavuz Pipo Alan Antikacı, Adem-Yavuz Üç Etek Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bilezik Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bardak Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Tablo Alan Antikacı, Adem-Yavuz 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sefer Tası Alan Antikacı, Adem-Yavuz Dokuma Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kalem Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sürahi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Komple Kütüphane Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gümüş Alan Antikacı, Adem-Yavuz Daktilo Alan Antikacı, Adem-Yavuz Pul Alan Antikacı, Adem-Yavuz Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bıçak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kol Saati Alan Antikacı, Adem-Yavuz Makaralı Teyp Alan Antikacı, Adem-Yavuz Rozet Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gelinlik Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çatal Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kıyafet Alan Antikacı, Adem-Yavuz Duvar Saati Alan Antikacı, Adem-Yavuz Fes Alan Antikacı, Adem-Yavuz Küp Alan Antikacı, Adem-Yavuz Saçma Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Hat Yazısı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ağaç Alan Antikacı, Adem-Yavuz Halı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Günlük Alan Antikacı, Adem-Yavuz Yıldız Porselen Alan Antikacı, Adem-Yavuz Masa Alan Antikacı, Adem-Yavuz Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kitap Alan Antikacı, Adem-Yavuz Amfi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Albüm Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ahşap Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gondol Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çizgi Roman Alan Antikacı, Adem-Yavuz Komple Mira Evi Boşaltanlar, Adem-Yavuz Pusula Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gerdanlık Alan Antikacı, Adem-Yavuz Cezve Alan Antikacı, Adem-Yavuz Şerbetlik Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Tuval Alan Antikacı, Adem-Yavuz Okka Alan Antikacı, Adem-Yavuz Fincan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Cd Alan Antikacı, Adem-Yavuz Cam Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Hoparlör Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çiçek Alan Antikacı, Adem-Yavuz Retro Eşya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Vazo Alan Antikacı, Adem-Yavuz Koltuk Alan Antikacı, Adem-Yavuz Şapka Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bakır Eşya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kilit Alan Antikacı, Adem-Yavuz Biblo Alan Antikacı, Adem-Yavuz Saat Alan Antikacı, Adem-Yavuz Matara Alan Antikacı, Adem-Yavuz Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Adem-Yavuz 33 Lük Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Nişan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Seramik Alan Antikacı, Adem-Yavuz Minyatür Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kase Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tas Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kavanoz Alan Antikacı, Adem-Yavuz 45 Lik Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Varaklı Halı Alan Antikacı.

Adem-Yavuz El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Radyo Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çini Alan Antikacı, Adem-Yavuz Mühür Alan Antikacı, Adem-Yavuz Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Çaydanlık Alan Antikacı, Adem-Yavuz Halhal Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tılsım Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sepet Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sandelye Alan Antikacı, Adem-Yavuz Eski Oyuncak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Pikap Alan Antikacı, Adem-Yavuz Roman Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tepsi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Adem-Yavuz Forma Alan Antikacı, Adem-Yavuz Avize Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sahan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tırnak Ayna Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bronz Heykel Alan Antikacı, Adem-Yavuz Şamdan Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Kartpostal Alan Antikacı, Adem-Yavuz Hereke Halısı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Sini Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tüfek Alan Antikacı, Adem-Yavuz Köstekli Saat Alan Antikacı, Adem-Yavuz Varaklı Ayna Alan Antikacı, Adem-Yavuz Taş Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gravür Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kurşun Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gramafon Alan Antikacı, Adem-Yavuz Cd Player Alan Antikacı, Adem-Yavuz 78 Lik Plak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kahve Takımı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Mobilya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kapı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kaşık Alan Antikacı, Adem-Yavuz İbrik Alan Antikacı, Adem-Yavuz Yağlı Boya Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tabanca Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ferman Alan Antikacı, Adem-Yavuz Ebru Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tabak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Semaver Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kutu Alan Antikacı.

Adem-Yavuz Kehribar Alan Antikacı, Adem-Yavuz Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bronz Alan Antikacı, Adem-Yavuz Şişe Alan Antikacı, Adem-Yavuz Madalya Nişan Alan Antikacı, Adem-Yavuz Anahtar Alan Antikacı, Adem-Yavuz Makine Alan Antikacı, Adem-Yavuz Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Mekanik Alet Alan Antikacı, Adem-Yavuz Kolye Alan Antikacı, Adem-Yavuz Fotoğraf Alan Antikacı, Adem-Yavuz Bünyan Halısı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tesbih Alan Antikacı, Adem-Yavuz El Dokuması Halı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Opalin Alan Antikacı, Adem-Yavuz Taş Alan Antikacı, Adem-Yavuz Metal Alan Antikacı, Adem-Yavuz El Yazması Alan Antikacı, Adem-Yavuz Terazi Alan Antikacı, Adem-Yavuz Tokmak Alan Antikacı, Adem-Yavuz Gaz Ocağı Alan Antikacı, Adem-Yavuz Dirhem Alan Antikacı, Adem-Yavuz El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.