Yüreğir antikacılar, Yüreğir antika alanlar, Yüreğir antika eşya alanlar, Yüreğir antika eşyalar, Yüreğir eski alım satım, Yüreğir antika koleksiyoncuları, Yüreğir antika eşya alıcıları, Yüreğir antika şirketleri, Yüreğir antika firması, Yüreğir antika şirketi, Yüreğir antika firmaları, Yüreğir antika eşya şirketleri, Yüreğir antika eşya firması, Yüreğir antika eşya şirketi, Yüreğir antika eşya firmaları, Yüreğir müzayede şirketi, Yüreğir eski alanlar, Yüreğir eski eşya alanlar, Yüreğir antika alan yerler, Yüreğir antika eşya alan yerler, Yüreğir eski alan yerler, Yüreğir eski eşya alan yerler, Yüreğir antika pazarı, Yüreğir antika alım satım, Yüreğir antika alıcıları, Yüreğir antika satıcıları, Yüreğir antika eşya satıcıları, Yüreğir eski eşya alıcıları, Yüreğir eski eşya satıcıları, Yüreğir antika fiyatları, Yüreğir antika eşya fiyatları, Yüreğir eski fiyatları, Yüreğir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Yüreğir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yüreğir antika eşya alanlar ve Yüreğir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yüreğir antika eşya şirketimiz, Yüreğir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yüreğir Antika Alanlar

Yüreğir antika alanlar ve Yüreğir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yüreğir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yüreğir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yüreğir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yüreğir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yüreğir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yüreğir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yüreğir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yüreğir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yüreğir antika eşya alanlar ve Yüreğir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yüreğir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yüreğir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yüreğir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yüreğir antika eşya alanların tercih ettiği, Yüreğir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yüreğir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yüreğir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yüreğir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yüreğir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yüreğir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yüreğir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yüreğir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yüreğir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yüreğir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yüreğir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yüreğir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yüreğir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yüreğir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yüreğir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yüreğir antikacılar, Yüreğir antika eşyalar, Yüreğir eski eşyalar, Yüreğir antika şirketleri, Yüreğir antika firması, Yüreğir müzayede şirketi,Yüreğir el yazması alanlar, Yüreğir Kuran’ı kerim alanlar, Yüreğir hat yazı alanlar, Yüreğir obje alanlar, Yüreğir gümüş alanlar, Yüreğir turalı gümüş alanlar, Yüreğir karaf alanlar, vazo alanlar, Yüreğir jardinyer alanlar, Yüreğir resim alanlar, Yüreğir modern resim alanlar, Yüreğir aplik alanlar, Yüreğir bahü alanlar, Yüreğir bavul alanlar, Yüreğir çanak alanlar, Yüreğir çömlek alanlar, Yüreğir bakır alanlar, baston alanlar, Yüreğir biskiü alanlar, Yüreğir billur alanlar, Yüreğir cam alanlar, Yüreğir kristal alanlar, Yüreğir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yüreğir bandırma halısı alanlar, Yüreğir ceviz yemek odası alanlar, Yüreğir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yüreğir ceviz sandalye alanlar, Yüreğir cümbüş alanlar, Yüreğir constantin oble alanlar, Yüreğir cam obje alanlar, Yüreğir beykoz alanlar.

Yüreğir bohem alanlar, Yüreğir çeşmi bülbül alanlar, Yüreğir çeşme taşı alanlar, Yüreğir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yüreğir arnevu alanlar, art deko alanlar, Yüreğir deko alanlar, Yüreğir ayna alanlar, Yüreğir asma avize alanlar, Yüreğir aznavur gümüş alanlar, Yüreğir aznavur alanlar, Yüreğir bafon alanlar, Yüreğir ayvazozki alanlar, Yüreğir dolap alanlar, Yüreğir divit alanlar, Yüreğir biblo alanlar, Yüreğir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yüreğir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yüreğir dekopaj işi alanlar, Yüreğir dual alanlar, Yüreğir dual pikap alanlar.

Yüreğir dümen alanlar, Yüreğir gemici dümeni alanlar, Yüreğir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yüreğir derbent halı alanlar, Yüreğir eviye alanlar, Yüreğir ev halısı alanlar, Yüreğir elbiselik alanlar, Yüreğir elbise alanlar, Yüreğir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yüreğir el işi alanlar, Yüreğir el işi halı alanlar, Yüreğir el işi alanlar, Yüreğir el işi kilim alanlar, Yüreğir çan alanlar, Yüreğir kilise çanı alanlar, Yüreğir gemici çanı alanlar, Yüreğir çarık alanlar, Yüreğir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yüreğir ferforje alanlar, Yüreğir fistan alanlar, Yüreğir Osmanlı fistan alanlar, Yüreğir portmanto alanlar, Yüreğir eski saat alanlar, Yüreğir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yüreğir bronz heykel alanlar, Yüreğir bronz sütün alanlar, Yüreğir bronz avize alanlar, Yüreğir bronz vazo alanlar, Yüreğir bronz kutu alanlar, Yüreğir bronz el işi alanlar.

Yüreğir halı alanlar, Yüreğir lamba alanlar, resim alanlar, Yüreğir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yüreğir insan biblosu alanlar, Yüreğir oryantel biblo alanlar, Yüreğir kuş biblosu alanlar, Yüreğir havlu alanlar, Yüreğir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yüreğir turkısh antika alanlar, Yüreğir Osmanlı eşyalar alanlar, Yüreğir eski gelinlik alanlar, Yüreğir İstanbul resimleri alanlar, Yüreğir altın varak sehpa alanlar, Yüreğir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yüreğir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yüreğir bronz fener alanlar, Yüreğir bünyen alanlar, Yüreğir develi halı alanlar, Yüreğir dürbün alanlar, Yüreğir teleskop alanlar, Yüreğir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yüreğir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yüreğir flama alanlar, Yüreğir alem alanlar, Yüreğir arabesk alanlar.

Yüreğir pul alanlar, Yüreğir Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yüreğir eski fincan alanlar, Yüreğir cam altı alanlar, Yüreğir şamdan alanlar, Yüreğir oryantel heykel alanlar, Yüreğir gümüşlük alanlar, Yüreğir hat yazı alanlar, Yüreğir teship alanlar, hokka alanlar, Yüreğir tophane alanlar, Yüreğir goblen alanlar, Yüreğir çin eski eşyalar alanlar, Yüreğir Çanakkale alanlar, Yüreğir Çanakkale vazo alanlar, Yüreğir fil dişi heykel alanlar, Yüreğir fil dişi baston alanlar, Yüreğir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yüreğir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yüreğir duvar saati alanlar, Yüreğir bez alanlar, buda heykel alanlar, Yüreğir hamedan halı alanlar, Yüreğir kılıç alanlar, Yüreğir antika kılıç alanlar.

Yüreğir antika araba alanlar, Yüreğir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yüreğir antika eşyalar alanlar, Yüreğir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yüreğir antika foto alanlar, Yüreğir kehribar alanlar, Yüreğir kehribar tesbih alanlar, Yüreğir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yüreğir seramik eşya alanlar, Yüreğir kilit alanlar, Yüreğir anahtar alanlar, Yüreğir antika anahtar alanlar, Yüreğir antika kilit alanlar, Yüreğir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yüreğir antika silah alanlar, Yüreğir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yüreğir lambader alanlar, Yüreğir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yüreğir komidin alanlar, Yüreğir kara kalem resim alanlar, Yüreğir blue black alanlar, Yüreğir mask alanlar, eski mask alanlar, Yüreğir aşurelik alanlar.

Yüreğir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yüreğir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yüreğir gramofon alanlar, Yüreğir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yüreğir güdüm alanlar, Yüreğir tekke işi alanlar, Yüreğir İznik alanlar, Yüreğir pusula alanlar, Yüreğir gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yüreğir periyor saat alanlar, Yüreğir mangal alanlar, Yüreğir eski mangal alanlar, Yüreğir Şam işi alanlar, Yüreğir Süleymaniye işi alanlar, Yüreğir takunya alanlar, Yüreğir gümüş takunya alanlar, Yüreğir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yüreğir seccade alanlar, Yüreğir eski seccade alanlar, Yüreğir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yüreğir tablo alanlar.

Yüreğir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yüreğir abajur alanlar, Yüreğir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yüreğir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yüreğir madalya alanlar, Yüreğir eşya alanlar, Yüreğir ferman alanlar, Yüreğir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yüreğir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yüreğir bahça alanlar, Yüreğir Osmanlı bohça alanlar, Yüreğir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yüreğir ampir alanlar, Yüreğir chrıstofle alanlar, Yüreğir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yüreğir şamdan alanlar, Yüreğir çanta alanlar, Yüreğir van işi savat alanlar, Yüreğir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yüreğir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yüreğir hokka alanlar, Yüreğir fransız mine alanlar, Yüreğir teşhir vitrini alanlar, Yüreğir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yüreğir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yüreğir kandil alanlar, Yüreğir ebru alanlar, Yüreğir mustafa düzgünman alanlar, Yüreğir zigon alanlar, Yüreğir zemzemlik alanlar, Yüreğir mücevher kutusu alanlar, Yüreğir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yüreğir sürahi alanlar, Yüreğir Osmanlı sürahi alanlar, Yüreğir antik mercan alanlar, Yüreğir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yüreğir antik sedef alanlar, Yüreğir minyatür alanlar, Yüreğir kabe örtüsü alanlar, Yüreğir gülebdan alanlar, Yüreğir mineli dürbün alanlar, Yüreğir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yüreğir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yüreğir lali gue alanlar, Yüreğir gece sürahisi alanlar, Yüreğir meissen alanlar, Yüreğir satsuma alanlar, Yüreğir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yüreğir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yüreğir constantine alanlar, Yüreğir anonim alanlar, Yüreğir leyla gamsız alanlar, Yüreğir ibrahim safi alanlar, Yüreğir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yüreğir herend alanlar, Yüreğir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yüreğir osmanlıca alanlar, Yüreğir kitap alanlar, Yüreğir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yüreğir haydar besim aydar alanlar, Yüreğir orhan peker alanlar, Yüreğir sıtkı olçar alanlar, Yüreğir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yüreğir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yüreğir rus gümüşü alanlar, Yüreğir minyatür alanlar, Yüreğir viyana heykel alanlar, Yüreğir oryantal heykel alanlar, Yüreğir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yüreğir merasim kılıcı alanlar.

Yüreğir ahşap hilye alanlar, Yüreğir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yüreğir tesbih alanlar, Yüreğir seyahat saati alanlar, Yüreğir gravür alanlar, Yüreğir degü alanlar, radio antika alanlar, Yüreğir opalin alanlar, Yüreğir radyo alanlar, Yüreğir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yüreğir laledan alanlar, Yüreğir karaf alanlar, Yüreğir çerezlik alanlar, Yüreğir sahleplik alanlar, Yüreğir tutya alanlar, Yüreğir likör takımı alanlar, Yüreğir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yüreğir zarf alanlar, Yüreğir nargile alanlar, Yüreğir gülabdan alanlar, Yüreğir ferman alanlar, Yüreğir berat alanlar.

Yüreğir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yüreğir şifa tası alanlar, Yüreğir hokka takımı alanlar, Yüreğir mangal alanlar, Yüreğir barutluk alanlar, Yüreğir tombak alanlar, Yüreğir saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yüreğir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yüreğir hançer alanlar, Yüreğir kılıç alanlar, Yüreğir mühürler alanlar, Yüreğir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yüreğir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yüreğir seccade alanlar, Yüreğir sırmalı örtüler alanlar, Yüreğir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.