Yumurtalık antikacılar, Yumurtalık antika alanlar, Yumurtalık antika eşya alanlar, Yumurtalık antika eşyalar, Yumurtalık eski alım satım, Yumurtalık antika koleksiyoncuları, Yumurtalık antika eşya alıcıları, Yumurtalık antika şirketleri, Yumurtalık antika firması, Yumurtalık antika şirketi, Yumurtalık antika firmaları, Yumurtalık antika eşya şirketleri, Yumurtalık antika eşya firması, Yumurtalık antika eşya şirketi, Yumurtalık antika eşya firmaları, Yumurtalık müzayede şirketi, Yumurtalık eski alanlar, Yumurtalık eski eşya alanlar, Yumurtalık antika alan yerler, Yumurtalık antika eşya alan yerler, Yumurtalık eski alan yerler, Yumurtalık eski eşya alan yerler, Yumurtalık antika pazarı, Yumurtalık antika alım satım, Yumurtalık antika alıcıları, Yumurtalık antika satıcıları, Yumurtalık antika eşya satıcıları, Yumurtalık eski eşya alıcıları, Yumurtalık eski eşya satıcıları, Yumurtalık antika fiyatları, Yumurtalık antika eşya fiyatları, Yumurtalık eski fiyatları, Yumurtalık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Yumurtalık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Yumurtalık antika eşya alanlar ve Yumurtalık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Yumurtalık antika eşya şirketimiz, Yumurtalık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Yumurtalık Antika Alanlar

Yumurtalık antika alanlar ve Yumurtalık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Yumurtalık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Yumurtalık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Yumurtalık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Yumurtalık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Yumurtalık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Yumurtalık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Yumurtalık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Yumurtalık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Yumurtalık antika eşya alanlar ve Yumurtalık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Yumurtalık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Yumurtalık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Yumurtalık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Yumurtalık antika eşya alanların tercih ettiği, Yumurtalık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Yumurtalık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Yumurtalık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Yumurtalık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Yumurtalık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Yumurtalık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Yumurtalık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Yumurtalık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Yumurtalık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Yumurtalık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Yumurtalık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Yumurtalık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Yumurtalık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Yumurtalık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Yumurtalık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Yumurtalık antikacılar, Yumurtalık antika eşyalar, Yumurtalık eski eşyalar, Yumurtalık antika şirketleri, Yumurtalık antika firması, Yumurtalık müzayede şirketi,Yumurtalık el yazması alanlar, Yumurtalık Kuran’ı kerim alanlar, Yumurtalık hat yazı alanlar, Yumurtalık obje alanlar, Yumurtalık gümüş alanlar, Yumurtalık turalı gümüş alanlar, Yumurtalık karaf alanlar, vazo alanlar, Yumurtalık jardinyer alanlar, Yumurtalık resim alanlar, Yumurtalık modern resim alanlar, Yumurtalık aplik alanlar, Yumurtalık bahü alanlar, Yumurtalık bavul alanlar, Yumurtalık çanak alanlar, Yumurtalık çömlek alanlar, Yumurtalık bakır alanlar, baston alanlar, Yumurtalık biskiü alanlar, Yumurtalık billur alanlar, Yumurtalık cam alanlar, Yumurtalık kristal alanlar, Yumurtalık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Yumurtalık bandırma halısı alanlar, Yumurtalık ceviz yemek odası alanlar, Yumurtalık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Yumurtalık ceviz sandalye alanlar, Yumurtalık cümbüş alanlar, Yumurtalık constantin oble alanlar, Yumurtalık cam obje alanlar, Yumurtalık beykoz alanlar.

Yumurtalık bohem alanlar, Yumurtalık çeşmi bülbül alanlar, Yumurtalık çeşme taşı alanlar, Yumurtalık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Yumurtalık arnevu alanlar, art deko alanlar, Yumurtalık deko alanlar, Yumurtalık ayna alanlar, Yumurtalık asma avize alanlar, Yumurtalık aznavur gümüş alanlar, Yumurtalık aznavur alanlar, Yumurtalık bafon alanlar, Yumurtalık ayvazozki alanlar, Yumurtalık dolap alanlar, Yumurtalık divit alanlar, Yumurtalık biblo alanlar, Yumurtalık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Yumurtalık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Yumurtalık dekopaj işi alanlar, Yumurtalık dual alanlar, Yumurtalık dual pikap alanlar.

Yumurtalık dümen alanlar, Yumurtalık gemici dümeni alanlar, Yumurtalık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Yumurtalık derbent halı alanlar, Yumurtalık eviye alanlar, Yumurtalık ev halısı alanlar, Yumurtalık elbiselik alanlar, Yumurtalık elbise alanlar, Yumurtalık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Yumurtalık el işi alanlar, Yumurtalık el işi halı alanlar, Yumurtalık el işi alanlar, Yumurtalık el işi kilim alanlar, Yumurtalık çan alanlar, Yumurtalık kilise çanı alanlar, Yumurtalık gemici çanı alanlar, Yumurtalık çarık alanlar, Yumurtalık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Yumurtalık ferforje alanlar, Yumurtalık fistan alanlar, Yumurtalık Osmanlı fistan alanlar, Yumurtalık portmanto alanlar, Yumurtalık eski saat alanlar, Yumurtalık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Yumurtalık bronz heykel alanlar, Yumurtalık bronz sütün alanlar, Yumurtalık bronz avize alanlar, Yumurtalık bronz vazo alanlar, Yumurtalık bronz kutu alanlar, Yumurtalık bronz el işi alanlar.

Yumurtalık halı alanlar, Yumurtalık lamba alanlar, resim alanlar, Yumurtalık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Yumurtalık insan biblosu alanlar, Yumurtalık oryantel biblo alanlar, Yumurtalık kuş biblosu alanlar, Yumurtalık havlu alanlar, Yumurtalık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Yumurtalık turkısh antika alanlar, Yumurtalık Osmanlı eşyalar alanlar, Yumurtalık eski gelinlik alanlar, Yumurtalık İstanbul resimleri alanlar, Yumurtalık altın varak sehpa alanlar, Yumurtalık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Yumurtalık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Yumurtalık bronz fener alanlar, Yumurtalık bünyen alanlar, Yumurtalık develi halı alanlar, Yumurtalık dürbün alanlar, Yumurtalık teleskop alanlar, Yumurtalık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Yumurtalık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Yumurtalık flama alanlar, Yumurtalık alem alanlar, Yumurtalık arabesk alanlar.

Yumurtalık pul alanlar, Yumurtalık Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Yumurtalık eski fincan alanlar, Yumurtalık cam altı alanlar, Yumurtalık şamdan alanlar, Yumurtalık oryantel heykel alanlar, Yumurtalık gümüşlük alanlar, Yumurtalık hat yazı alanlar, Yumurtalık teship alanlar, hokka alanlar, Yumurtalık tophane alanlar, Yumurtalık goblen alanlar, Yumurtalık çin eski eşyalar alanlar, Yumurtalık Çanakkale alanlar, Yumurtalık Çanakkale vazo alanlar, Yumurtalık fil dişi heykel alanlar, Yumurtalık fil dişi baston alanlar, Yumurtalık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Yumurtalık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Yumurtalık duvar saati alanlar, Yumurtalık bez alanlar, buda heykel alanlar, Yumurtalık hamedan halı alanlar, Yumurtalık kılıç alanlar, Yumurtalık antika kılıç alanlar.

Yumurtalık antika araba alanlar, Yumurtalık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Yumurtalık antika eşyalar alanlar, Yumurtalık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Yumurtalık antika foto alanlar, Yumurtalık kehribar alanlar, Yumurtalık kehribar tesbih alanlar, Yumurtalık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Yumurtalık seramik eşya alanlar, Yumurtalık kilit alanlar, Yumurtalık anahtar alanlar, Yumurtalık antika anahtar alanlar, Yumurtalık antika kilit alanlar, Yumurtalık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Yumurtalık antika silah alanlar, Yumurtalık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Yumurtalık lambader alanlar, Yumurtalık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Yumurtalık komidin alanlar, Yumurtalık kara kalem resim alanlar, Yumurtalık blue black alanlar, Yumurtalık mask alanlar, eski mask alanlar, Yumurtalık aşurelik alanlar.

Yumurtalık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Yumurtalık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Yumurtalık gramofon alanlar, Yumurtalık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Yumurtalık güdüm alanlar, Yumurtalık tekke işi alanlar, Yumurtalık İznik alanlar, Yumurtalık pusula alanlar, Yumurtalık gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Yumurtalık periyor saat alanlar, Yumurtalık mangal alanlar, Yumurtalık eski mangal alanlar, Yumurtalık Şam işi alanlar, Yumurtalık Süleymaniye işi alanlar, Yumurtalık takunya alanlar, Yumurtalık gümüş takunya alanlar, Yumurtalık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Yumurtalık seccade alanlar, Yumurtalık eski seccade alanlar, Yumurtalık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Yumurtalık tablo alanlar.

Yumurtalık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Yumurtalık abajur alanlar, Yumurtalık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Yumurtalık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Yumurtalık madalya alanlar, Yumurtalık eşya alanlar, Yumurtalık ferman alanlar, Yumurtalık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Yumurtalık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Yumurtalık bahça alanlar, Yumurtalık Osmanlı bohça alanlar, Yumurtalık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Yumurtalık ampir alanlar, Yumurtalık chrıstofle alanlar, Yumurtalık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Yumurtalık şamdan alanlar, Yumurtalık çanta alanlar, Yumurtalık van işi savat alanlar, Yumurtalık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Yumurtalık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Yumurtalık hokka alanlar, Yumurtalık fransız mine alanlar, Yumurtalık teşhir vitrini alanlar, Yumurtalık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Yumurtalık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Yumurtalık kandil alanlar, Yumurtalık ebru alanlar, Yumurtalık mustafa düzgünman alanlar, Yumurtalık zigon alanlar, Yumurtalık zemzemlik alanlar, Yumurtalık mücevher kutusu alanlar, Yumurtalık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Yumurtalık sürahi alanlar, Yumurtalık Osmanlı sürahi alanlar, Yumurtalık antik mercan alanlar, Yumurtalık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Yumurtalık antik sedef alanlar, Yumurtalık minyatür alanlar, Yumurtalık kabe örtüsü alanlar, Yumurtalık gülebdan alanlar, Yumurtalık mineli dürbün alanlar, Yumurtalık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Yumurtalık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Yumurtalık lali gue alanlar, Yumurtalık gece sürahisi alanlar, Yumurtalık meissen alanlar, Yumurtalık satsuma alanlar, Yumurtalık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Yumurtalık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Yumurtalık constantine alanlar, Yumurtalık anonim alanlar, Yumurtalık leyla gamsız alanlar, Yumurtalık ibrahim safi alanlar, Yumurtalık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Yumurtalık herend alanlar, Yumurtalık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Yumurtalık osmanlıca alanlar, Yumurtalık kitap alanlar, Yumurtalık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Yumurtalık haydar besim aydar alanlar, Yumurtalık orhan peker alanlar, Yumurtalık sıtkı olçar alanlar, Yumurtalık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Yumurtalık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Yumurtalık rus gümüşü alanlar, Yumurtalık minyatür alanlar, Yumurtalık viyana heykel alanlar, Yumurtalık oryantal heykel alanlar, Yumurtalık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Yumurtalık merasim kılıcı alanlar.

Yumurtalık ahşap hilye alanlar, Yumurtalık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Yumurtalık tesbih alanlar, Yumurtalık seyahat saati alanlar, Yumurtalık gravür alanlar, Yumurtalık degü alanlar, radio antika alanlar, Yumurtalık opalin alanlar, Yumurtalık radyo alanlar, Yumurtalık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Yumurtalık laledan alanlar, Yumurtalık karaf alanlar, Yumurtalık çerezlik alanlar, Yumurtalık sahleplik alanlar, Yumurtalık tutya alanlar, Yumurtalık likör takımı alanlar, Yumurtalık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Yumurtalık zarf alanlar, Yumurtalık nargile alanlar, Yumurtalık gülabdan alanlar, Yumurtalık ferman alanlar, Yumurtalık berat alanlar.

Yumurtalık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Yumurtalık şifa tası alanlar, Yumurtalık hokka takımı alanlar, Yumurtalık mangal alanlar, Yumurtalık barutluk alanlar, Yumurtalık tombak alanlar, Yumurtalık saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Yumurtalık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Yumurtalık hançer alanlar, Yumurtalık kılıç alanlar, Yumurtalık mühürler alanlar, Yumurtalık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Yumurtalık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Yumurtalık seccade alanlar, Yumurtalık sırmalı örtüler alanlar, Yumurtalık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.