Seyhan antikacılar, Seyhan antika alanlar, Seyhan antika eşya alanlar, Seyhan antika eşyalar, Seyhan eski alım satım, Seyhan antika koleksiyoncuları, Seyhan antika eşya alıcıları, Seyhan antika şirketleri, Seyhan antika firması, Seyhan antika şirketi, Seyhan antika firmaları, Seyhan antika eşya şirketleri, Seyhan antika eşya firması, Seyhan antika eşya şirketi, Seyhan antika eşya firmaları, Seyhan müzayede şirketi, Seyhan eski alanlar, Seyhan eski eşya alanlar, Seyhan antika alan yerler, Seyhan antika eşya alan yerler, Seyhan eski alan yerler, Seyhan eski eşya alan yerler, Seyhan antika pazarı, Seyhan antika alım satım, Seyhan antika alıcıları, Seyhan antika satıcıları, Seyhan antika eşya satıcıları, Seyhan eski eşya alıcıları, Seyhan eski eşya satıcıları, Seyhan antika fiyatları, Seyhan antika eşya fiyatları, Seyhan eski fiyatları, Seyhan eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Seyhan Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Seyhan antika eşya alanlar ve Seyhan antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Seyhan antika eşya şirketimiz, Seyhan antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Seyhan Antika Alanlar

Seyhan antika alanlar ve Seyhan antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Seyhan antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Seyhan antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Seyhan Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Seyhan antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Seyhan

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Seyhan antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Seyhan antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Seyhan Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Seyhan antika eşya alanlar ve Seyhan antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Seyhan antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Seyhan antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Seyhan Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Seyhan antika eşya alanların tercih ettiği, Seyhan bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Seyhan antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Seyhan antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Seyhan antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Seyhan Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Seyhan eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Seyhan eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Seyhan eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Seyhan eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Seyhan eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Seyhan Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Seyhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Seyhan antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Seyhan bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Seyhan antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Seyhan antikacılar, Seyhan antika eşyalar, Seyhan eski eşyalar, Seyhan antika şirketleri, Seyhan antika firması, Seyhan müzayede şirketi,Seyhan el yazması alanlar, Seyhan Kuran’ı kerim alanlar, Seyhan hat yazı alanlar, Seyhan obje alanlar, Seyhan gümüş alanlar, Seyhan turalı gümüş alanlar, Seyhan karaf alanlar, vazo alanlar, Seyhan jardinyer alanlar, Seyhan resim alanlar, Seyhan modern resim alanlar, Seyhan aplik alanlar, Seyhan bahü alanlar, Seyhan bavul alanlar, Seyhan çanak alanlar, Seyhan çömlek alanlar, Seyhan bakır alanlar, baston alanlar, Seyhan biskiü alanlar, Seyhan billur alanlar, Seyhan cam alanlar, Seyhan kristal alanlar, Seyhan bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Seyhan bandırma halısı alanlar, Seyhan ceviz yemek odası alanlar, Seyhan ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Seyhan ceviz sandalye alanlar, Seyhan cümbüş alanlar, Seyhan constantin oble alanlar, Seyhan cam obje alanlar, Seyhan beykoz alanlar.

Seyhan bohem alanlar, Seyhan çeşmi bülbül alanlar, Seyhan çeşme taşı alanlar, Seyhan çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Seyhan arnevu alanlar, art deko alanlar, Seyhan deko alanlar, Seyhan ayna alanlar, Seyhan asma avize alanlar, Seyhan aznavur gümüş alanlar, Seyhan aznavur alanlar, Seyhan bafon alanlar, Seyhan ayvazozki alanlar, Seyhan dolap alanlar, Seyhan divit alanlar, Seyhan biblo alanlar, Seyhan dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Seyhan daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Seyhan dekopaj işi alanlar, Seyhan dual alanlar, Seyhan dual pikap alanlar.

Seyhan dümen alanlar, Seyhan gemici dümeni alanlar, Seyhan gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Seyhan derbent halı alanlar, Seyhan eviye alanlar, Seyhan ev halısı alanlar, Seyhan elbiselik alanlar, Seyhan elbise alanlar, Seyhan paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Seyhan el işi alanlar, Seyhan el işi halı alanlar, Seyhan el işi alanlar, Seyhan el işi kilim alanlar, Seyhan çan alanlar, Seyhan kilise çanı alanlar, Seyhan gemici çanı alanlar, Seyhan çarık alanlar, Seyhan Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Seyhan ferforje alanlar, Seyhan fistan alanlar, Seyhan Osmanlı fistan alanlar, Seyhan portmanto alanlar, Seyhan eski saat alanlar, Seyhan frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Seyhan bronz heykel alanlar, Seyhan bronz sütün alanlar, Seyhan bronz avize alanlar, Seyhan bronz vazo alanlar, Seyhan bronz kutu alanlar, Seyhan bronz el işi alanlar.

Seyhan halı alanlar, Seyhan lamba alanlar, resim alanlar, Seyhan parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Seyhan insan biblosu alanlar, Seyhan oryantel biblo alanlar, Seyhan kuş biblosu alanlar, Seyhan havlu alanlar, Seyhan mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Seyhan turkısh antika alanlar, Seyhan Osmanlı eşyalar alanlar, Seyhan eski gelinlik alanlar, Seyhan İstanbul resimleri alanlar, Seyhan altın varak sehpa alanlar, Seyhan altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Seyhan afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Seyhan bronz fener alanlar, Seyhan bünyen alanlar, Seyhan develi halı alanlar, Seyhan dürbün alanlar, Seyhan teleskop alanlar, Seyhan sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Seyhan çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Seyhan flama alanlar, Seyhan alem alanlar, Seyhan arabesk alanlar.

Seyhan pul alanlar, Seyhan Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Seyhan eski fincan alanlar, Seyhan cam altı alanlar, Seyhan şamdan alanlar, Seyhan oryantel heykel alanlar, Seyhan gümüşlük alanlar, Seyhan hat yazı alanlar, Seyhan teship alanlar, hokka alanlar, Seyhan tophane alanlar, Seyhan goblen alanlar, Seyhan çin eski eşyalar alanlar, Seyhan Çanakkale alanlar, Seyhan Çanakkale vazo alanlar, Seyhan fil dişi heykel alanlar, Seyhan fil dişi baston alanlar, Seyhan fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Seyhan fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Seyhan duvar saati alanlar, Seyhan bez alanlar, buda heykel alanlar, Seyhan hamedan halı alanlar, Seyhan kılıç alanlar, Seyhan antika kılıç alanlar.

Seyhan antika araba alanlar, Seyhan antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Seyhan antika eşyalar alanlar, Seyhan kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Seyhan antika foto alanlar, Seyhan kehribar alanlar, Seyhan kehribar tesbih alanlar, Seyhan Kütahya alanlar, kınık alanlar, Seyhan seramik eşya alanlar, Seyhan kilit alanlar, Seyhan anahtar alanlar, Seyhan antika anahtar alanlar, Seyhan antika kilit alanlar, Seyhan josefin alanlar, kaşpo alanlar, Seyhan antika silah alanlar, Seyhan antika rahle alanlar, rahle alanlar, Seyhan lambader alanlar, Seyhan minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Seyhan komidin alanlar, Seyhan kara kalem resim alanlar, Seyhan blue black alanlar, Seyhan mask alanlar, eski mask alanlar, Seyhan aşurelik alanlar.

Seyhan saleplik alanlar, bozalık alanlar, Seyhan antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Seyhan gramofon alanlar, Seyhan mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Seyhan güdüm alanlar, Seyhan tekke işi alanlar, Seyhan İznik alanlar, Seyhan pusula alanlar, Seyhan gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Seyhan periyor saat alanlar, Seyhan mangal alanlar, Seyhan eski mangal alanlar, Seyhan Şam işi alanlar, Seyhan Süleymaniye işi alanlar, Seyhan takunya alanlar, Seyhan gümüş takunya alanlar, Seyhan Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Seyhan seccade alanlar, Seyhan eski seccade alanlar, Seyhan Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Seyhan tablo alanlar.

Seyhan antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Seyhan abajur alanlar, Seyhan sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Seyhan antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Seyhan madalya alanlar, Seyhan eşya alanlar, Seyhan ferman alanlar, Seyhan berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Seyhan jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Seyhan bahça alanlar, Seyhan Osmanlı bohça alanlar, Seyhan bindallı alanlar, kaftan alanlar, Seyhan ampir alanlar, Seyhan chrıstofle alanlar, Seyhan ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Seyhan şamdan alanlar, Seyhan çanta alanlar, Seyhan van işi savat alanlar, Seyhan tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Seyhan Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Seyhan hokka alanlar, Seyhan fransız mine alanlar, Seyhan teşhir vitrini alanlar, Seyhan buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Seyhan keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Seyhan kandil alanlar, Seyhan ebru alanlar, Seyhan mustafa düzgünman alanlar, Seyhan zigon alanlar, Seyhan zemzemlik alanlar, Seyhan mücevher kutusu alanlar, Seyhan dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Seyhan sürahi alanlar, Seyhan Osmanlı sürahi alanlar, Seyhan antik mercan alanlar, Seyhan makta alanlar, teslim taşı alanlar, Seyhan antik sedef alanlar, Seyhan minyatür alanlar, Seyhan kabe örtüsü alanlar, Seyhan gülebdan alanlar, Seyhan mineli dürbün alanlar, Seyhan sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Seyhan şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Seyhan lali gue alanlar, Seyhan gece sürahisi alanlar, Seyhan meissen alanlar, Seyhan satsuma alanlar, Seyhan hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Seyhan macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Seyhan constantine alanlar, Seyhan anonim alanlar, Seyhan leyla gamsız alanlar, Seyhan ibrahim safi alanlar, Seyhan bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Seyhan herend alanlar, Seyhan nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Seyhan osmanlıca alanlar, Seyhan kitap alanlar, Seyhan kalle alanlar, ali kartal alanlar, Seyhan haydar besim aydar alanlar, Seyhan orhan peker alanlar, Seyhan sıtkı olçar alanlar, Seyhan Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Seyhan edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Seyhan rus gümüşü alanlar, Seyhan minyatür alanlar, Seyhan viyana heykel alanlar, Seyhan oryantal heykel alanlar, Seyhan f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Seyhan merasim kılıcı alanlar.

Seyhan ahşap hilye alanlar, Seyhan hereke halı alanlar, kuka alanlar, Seyhan tesbih alanlar, Seyhan seyahat saati alanlar, Seyhan gravür alanlar, Seyhan degü alanlar, radio antika alanlar, Seyhan opalin alanlar, Seyhan radyo alanlar, Seyhan kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Seyhan laledan alanlar, Seyhan karaf alanlar, Seyhan çerezlik alanlar, Seyhan sahleplik alanlar, Seyhan tutya alanlar, Seyhan likör takımı alanlar, Seyhan mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Seyhan zarf alanlar, Seyhan nargile alanlar, Seyhan gülabdan alanlar, Seyhan ferman alanlar, Seyhan berat alanlar.

Seyhan hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Seyhan şifa tası alanlar, Seyhan hokka takımı alanlar, Seyhan mangal alanlar, Seyhan barutluk alanlar, Seyhan tombak alanlar, Seyhan saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Seyhan ağızlık alanlar, kemer alanlar, Seyhan hançer alanlar, Seyhan kılıç alanlar, Seyhan mühürler alanlar, Seyhan mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Seyhan Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Seyhan seccade alanlar, Seyhan sırmalı örtüler alanlar, Seyhan antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.