Sarıçam antikacılar, Sarıçam antika alanlar, Sarıçam antika eşya alanlar, Sarıçam antika eşyalar, Sarıçam eski alım satım, Sarıçam antika koleksiyoncuları, Sarıçam antika eşya alıcıları, Sarıçam antika şirketleri, Sarıçam antika firması, Sarıçam antika şirketi, Sarıçam antika firmaları, Sarıçam antika eşya şirketleri, Sarıçam antika eşya firması, Sarıçam antika eşya şirketi, Sarıçam antika eşya firmaları, Sarıçam müzayede şirketi, Sarıçam eski alanlar, Sarıçam eski eşya alanlar, Sarıçam antika alan yerler, Sarıçam antika eşya alan yerler, Sarıçam eski alan yerler, Sarıçam eski eşya alan yerler, Sarıçam antika pazarı, Sarıçam antika alım satım, Sarıçam antika alıcıları, Sarıçam antika satıcıları, Sarıçam antika eşya satıcıları, Sarıçam eski eşya alıcıları, Sarıçam eski eşya satıcıları, Sarıçam antika fiyatları, Sarıçam antika eşya fiyatları, Sarıçam eski fiyatları, Sarıçam eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Adana Sarıçam Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sarıçam antika eşya alanlar ve Sarıçam antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sarıçam antika eşya şirketimiz, Sarıçam antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sarıçam Antika Alanlar

Sarıçam antika alanlar ve Sarıçam antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sarıçam antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sarıçam antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sarıçam Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sarıçam antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sarıçam

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sarıçam antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sarıçam antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sarıçam Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sarıçam antika eşya alanlar ve Sarıçam antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sarıçam antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sarıçam antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sarıçam Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sarıçam antika eşya alanların tercih ettiği, Sarıçam bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sarıçam antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sarıçam antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sarıçam antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sarıçam Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sarıçam eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sarıçam eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sarıçam eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sarıçam eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sarıçam eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sarıçam Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sarıçam bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sarıçam antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sarıçam bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sarıçam antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sarıçam antikacılar, Sarıçam antika eşyalar, Sarıçam eski eşyalar, Sarıçam antika şirketleri, Sarıçam antika firması, Sarıçam müzayede şirketi,Sarıçam el yazması alanlar, Sarıçam Kuran’ı kerim alanlar, Sarıçam hat yazı alanlar, Sarıçam obje alanlar, Sarıçam gümüş alanlar, Sarıçam turalı gümüş alanlar, Sarıçam karaf alanlar, vazo alanlar, Sarıçam jardinyer alanlar, Sarıçam resim alanlar, Sarıçam modern resim alanlar, Sarıçam aplik alanlar, Sarıçam bahü alanlar, Sarıçam bavul alanlar, Sarıçam çanak alanlar, Sarıçam çömlek alanlar, Sarıçam bakır alanlar, baston alanlar, Sarıçam biskiü alanlar, Sarıçam billur alanlar, Sarıçam cam alanlar, Sarıçam kristal alanlar, Sarıçam bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sarıçam bandırma halısı alanlar, Sarıçam ceviz yemek odası alanlar, Sarıçam ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sarıçam ceviz sandalye alanlar, Sarıçam cümbüş alanlar, Sarıçam constantin oble alanlar, Sarıçam cam obje alanlar, Sarıçam beykoz alanlar.

Sarıçam bohem alanlar, Sarıçam çeşmi bülbül alanlar, Sarıçam çeşme taşı alanlar, Sarıçam çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sarıçam arnevu alanlar, art deko alanlar, Sarıçam deko alanlar, Sarıçam ayna alanlar, Sarıçam asma avize alanlar, Sarıçam aznavur gümüş alanlar, Sarıçam aznavur alanlar, Sarıçam bafon alanlar, Sarıçam ayvazozki alanlar, Sarıçam dolap alanlar, Sarıçam divit alanlar, Sarıçam biblo alanlar, Sarıçam dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sarıçam daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sarıçam dekopaj işi alanlar, Sarıçam dual alanlar, Sarıçam dual pikap alanlar.

Sarıçam dümen alanlar, Sarıçam gemici dümeni alanlar, Sarıçam gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sarıçam derbent halı alanlar, Sarıçam eviye alanlar, Sarıçam ev halısı alanlar, Sarıçam elbiselik alanlar, Sarıçam elbise alanlar, Sarıçam paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sarıçam el işi alanlar, Sarıçam el işi halı alanlar, Sarıçam el işi alanlar, Sarıçam el işi kilim alanlar, Sarıçam çan alanlar, Sarıçam kilise çanı alanlar, Sarıçam gemici çanı alanlar, Sarıçam çarık alanlar, Sarıçam Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sarıçam ferforje alanlar, Sarıçam fistan alanlar, Sarıçam Osmanlı fistan alanlar, Sarıçam portmanto alanlar, Sarıçam eski saat alanlar, Sarıçam frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sarıçam bronz heykel alanlar, Sarıçam bronz sütün alanlar, Sarıçam bronz avize alanlar, Sarıçam bronz vazo alanlar, Sarıçam bronz kutu alanlar, Sarıçam bronz el işi alanlar.

Sarıçam halı alanlar, Sarıçam lamba alanlar, resim alanlar, Sarıçam parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sarıçam insan biblosu alanlar, Sarıçam oryantel biblo alanlar, Sarıçam kuş biblosu alanlar, Sarıçam havlu alanlar, Sarıçam mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sarıçam turkısh antika alanlar, Sarıçam Osmanlı eşyalar alanlar, Sarıçam eski gelinlik alanlar, Sarıçam İstanbul resimleri alanlar, Sarıçam altın varak sehpa alanlar, Sarıçam altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sarıçam afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sarıçam bronz fener alanlar, Sarıçam bünyen alanlar, Sarıçam develi halı alanlar, Sarıçam dürbün alanlar, Sarıçam teleskop alanlar, Sarıçam sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sarıçam çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sarıçam flama alanlar, Sarıçam alem alanlar, Sarıçam arabesk alanlar.

Sarıçam pul alanlar, Sarıçam Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Sarıçam eski fincan alanlar, Sarıçam cam altı alanlar, Sarıçam şamdan alanlar, Sarıçam oryantel heykel alanlar, Sarıçam gümüşlük alanlar, Sarıçam hat yazı alanlar, Sarıçam teship alanlar, hokka alanlar, Sarıçam tophane alanlar, Sarıçam goblen alanlar, Sarıçam çin eski eşyalar alanlar, Sarıçam Çanakkale alanlar, Sarıçam Çanakkale vazo alanlar, Sarıçam fil dişi heykel alanlar, Sarıçam fil dişi baston alanlar, Sarıçam fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sarıçam fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sarıçam duvar saati alanlar, Sarıçam bez alanlar, buda heykel alanlar, Sarıçam hamedan halı alanlar, Sarıçam kılıç alanlar, Sarıçam antika kılıç alanlar.

Sarıçam antika araba alanlar, Sarıçam antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sarıçam antika eşyalar alanlar, Sarıçam kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sarıçam antika foto alanlar, Sarıçam kehribar alanlar, Sarıçam kehribar tesbih alanlar, Sarıçam Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sarıçam seramik eşya alanlar, Sarıçam kilit alanlar, Sarıçam anahtar alanlar, Sarıçam antika anahtar alanlar, Sarıçam antika kilit alanlar, Sarıçam josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sarıçam antika silah alanlar, Sarıçam antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sarıçam lambader alanlar, Sarıçam minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sarıçam komidin alanlar, Sarıçam kara kalem resim alanlar, Sarıçam blue black alanlar, Sarıçam mask alanlar, eski mask alanlar, Sarıçam aşurelik alanlar.

Sarıçam saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sarıçam antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sarıçam gramofon alanlar, Sarıçam mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sarıçam güdüm alanlar, Sarıçam tekke işi alanlar, Sarıçam İznik alanlar, Sarıçam pusula alanlar, Sarıçam gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Sarıçam periyor saat alanlar, Sarıçam mangal alanlar, Sarıçam eski mangal alanlar, Sarıçam Şam işi alanlar, Sarıçam Süleymaniye işi alanlar, Sarıçam takunya alanlar, Sarıçam gümüş takunya alanlar, Sarıçam Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sarıçam seccade alanlar, Sarıçam eski seccade alanlar, Sarıçam Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sarıçam tablo alanlar.

Sarıçam antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sarıçam abajur alanlar, Sarıçam sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sarıçam antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sarıçam madalya alanlar, Sarıçam eşya alanlar, Sarıçam ferman alanlar, Sarıçam berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sarıçam jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sarıçam bahça alanlar, Sarıçam Osmanlı bohça alanlar, Sarıçam bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sarıçam ampir alanlar, Sarıçam chrıstofle alanlar, Sarıçam ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sarıçam şamdan alanlar, Sarıçam çanta alanlar, Sarıçam van işi savat alanlar, Sarıçam tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sarıçam Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sarıçam hokka alanlar, Sarıçam fransız mine alanlar, Sarıçam teşhir vitrini alanlar, Sarıçam buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sarıçam keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sarıçam kandil alanlar, Sarıçam ebru alanlar, Sarıçam mustafa düzgünman alanlar, Sarıçam zigon alanlar, Sarıçam zemzemlik alanlar, Sarıçam mücevher kutusu alanlar, Sarıçam dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sarıçam sürahi alanlar, Sarıçam Osmanlı sürahi alanlar, Sarıçam antik mercan alanlar, Sarıçam makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sarıçam antik sedef alanlar, Sarıçam minyatür alanlar, Sarıçam kabe örtüsü alanlar, Sarıçam gülebdan alanlar, Sarıçam mineli dürbün alanlar, Sarıçam sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sarıçam şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sarıçam lali gue alanlar, Sarıçam gece sürahisi alanlar, Sarıçam meissen alanlar, Sarıçam satsuma alanlar, Sarıçam hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sarıçam macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sarıçam constantine alanlar, Sarıçam anonim alanlar, Sarıçam leyla gamsız alanlar, Sarıçam ibrahim safi alanlar, Sarıçam bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sarıçam herend alanlar, Sarıçam nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sarıçam osmanlıca alanlar, Sarıçam kitap alanlar, Sarıçam kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sarıçam haydar besim aydar alanlar, Sarıçam orhan peker alanlar, Sarıçam sıtkı olçar alanlar, Sarıçam Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sarıçam edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sarıçam rus gümüşü alanlar, Sarıçam minyatür alanlar, Sarıçam viyana heykel alanlar, Sarıçam oryantal heykel alanlar, Sarıçam f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sarıçam merasim kılıcı alanlar.

Sarıçam ahşap hilye alanlar, Sarıçam hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sarıçam tesbih alanlar, Sarıçam seyahat saati alanlar, Sarıçam gravür alanlar, Sarıçam degü alanlar, radio antika alanlar, Sarıçam opalin alanlar, Sarıçam radyo alanlar, Sarıçam kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sarıçam laledan alanlar, Sarıçam karaf alanlar, Sarıçam çerezlik alanlar, Sarıçam sahleplik alanlar, Sarıçam tutya alanlar, Sarıçam likör takımı alanlar, Sarıçam mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sarıçam zarf alanlar, Sarıçam nargile alanlar, Sarıçam gülabdan alanlar, Sarıçam ferman alanlar, Sarıçam berat alanlar.

Sarıçam hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sarıçam şifa tası alanlar, Sarıçam hokka takımı alanlar, Sarıçam mangal alanlar, Sarıçam barutluk alanlar, Sarıçam tombak alanlar, Sarıçam saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Sarıçam ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sarıçam hançer alanlar, Sarıçam kılıç alanlar, Sarıçam mühürler alanlar, Sarıçam mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sarıçam Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sarıçam seccade alanlar, Sarıçam sırmalı örtüler alanlar, Sarıçam antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.